Herbalife Bandırma

SEDEF HANIMA ULAŞIN

Merhaba Ben Herbalife Bandırma Aktif yaşam koçu Sedef sizlere herbalife ürünlerini tanıtmak isterim. Herbalife üyesi nasıl olunur? herbalife yaşam koçu eğitimlerine nasıl kalifiye olunur? Herbalife kullanmak isteyenler kolay kilo kontrolü yapmak isteyen herkes benimle iletişime geçebilir.

Bandırma merkezde herbalife merkezimiz açıldı. Bandırma yöre halkı herbalife ürünlerine çok ilgi göstermektedirler. Ancak daha önceden bilinçsiz danışmanlar bu ilgiyi kötüye kullanmış sadece satışa odaklı çalışmışlar danışmanlık ve takip konusunu yapamamışlar bu nedenle bizimle görüşen herkes sizde o ekipten misiniz? Denmektedir. Hayır arkadaşlar biz yeniyiz ve gerçekten herbalife ürünlerini size sunmak ve sonuç almanızı istiyoruz. Bizim kulübümüze gelin ürünleri size anlatalım nasıl kullanacağınızı tarif edelim. Ürünleri tanıma adına tadına bakabilme imkanı sunmaktayız.

Bandırma Herbalife satış ve iletişim

herbalife balıkesir
Herbalife Balıkesir

                   Balıkesir yaşam koçu olarak size sunduğumuz hizmetler:

 • Kişisel değerlendirmeniz yapılmakta ve sizin ne istediğiniz tespit edilmektedir.
 • Ücretsiz vücut analizi yapılmaktadır.
 • Vücut yağ oranınız ölçülmektedir.
 • Vücut kas oranınız belirlenmektedir.
 • Vücut su oranınız belirlenmektedir.
 • Biyolojik yaşınız / metabolizma hızı ve yaşı belirlenmektedir.
 • Günlük bazal kalori oranı belirlenmektedir. Bu  da kilo vermenizde önemlidir.
 • Yapılan analiz sonrası size uygun ürünler belirlenmektedir. tabi ki bu süreçte sizin kullandığınız ilaçlar veya herhangi bir rahatsızlığınızın olup olmadığı bizim için önemlidir. Bu tip durumları lütfen danışmanımıza hatırlatın.
 • Herbalife hakkında aklınıza takılan soruları yüz yüze sorma imkanını elde ediyorsunuz.

Bandırma Herbalife kulübümüz sadece kilo verme odaklı değil kilo almak isteyenler içinde hizmet vermektedir.

Herbalife ürünleri  ile kilo almak

Bandırma ilçemizde diger bölgelerde olduğu gibi kilo alamamaktan şikayetçi bir çok insanımız var. Gerçekte kilo almak kilo vermekten daha zor bir durumdur. Çünkü ya iştah yoktur yada her şeyi yiyor kilo alamıyordur. Herbalife kilo alma programı ile kilo alamıyorum sorununa çözüm üretmektedir. Kilo alma programımızda biz ayda üç ile beş kilo aldırmayı hedefleriz. Bu hedefimiz tabi ki kişinin kilo almada ne kadar istekli olduğu ile de doğru orantılı olarak değişmektedir.

Kilo Alma Programı : Kilo alma programı kilo verme programları gibi kişiye özel düzenliyoruz. Kulübümüze geldiğinizde sizinle yapılan kişisel değerlendirme yapıldıktan sonra program hazırlanır. Neden kişisel değerlendirme önemli çünkü siz hangi yemekleri seviyorsunuz veya çalışma alanınızda size sunulan yemek çeşitleri neler bunlar bilinmeden kişiye tamamen kalıplaşmış bir program vermek asla doğru bir danışmanlık hizmeti değildir. Bu nedenle sizi kulübümüzde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Bandırma’da Herbalife Cilt bakım Ürünleri

Herbalife cilt bakım ürünleri piyasada bulunan cilt bakım ürünlerinden çok fazla kaliteli ürünlerdir. Bir haftada sonuç garantili sıkın cilt bakım seti vardır. Günümüzde bayanların iki sorunu oluştu bir kendi kişisel bakımlarına yeteri kadar zaman ayıramamak birde bu bakımların piyasada fiyatlarının anormal uçuk fiyatlar olması.

Herbalife cilt bakım serisi hem çok kaliteli hemde çok kolay kullanımı evde hiç bir güzellik cilt bakım merkezine gitmeden uygulayabileceğiniz ürünlerden oluşuyor. tabiri caizse cilt bakım merkezlerine verdiğiniz tomar tomar paralar size kalıyor.

yaza girdiğimiz şu günlerde herbalifenin size özel ürettiği ve dünyada ender güneş koruyucu kremde olan cildi uzun süre nemlendirme özelliği ile güneş koruyucular arasında fark yaratmaktadır. Herbalife SPF-30 güneş koruyucu kremini denemenizi tavsiye ederiz.

Herbalife Cilt Bakım ürünleri

 1. Aloevera özlü yüz temizleme jeli
 2. Narinciye özlü yüz temizleme  jeli
 3. Herbalife plenğ
 4. Herbalife tonik
 5. herbalife Gündüz Bakım Kremi
 6. Herbalife Gece bakım Kremi
 7. Herbalife Çizgi Azaltıcı krem
 8. herbalife Göz altı Jeli
 9. herbalife Göz Altı Kremi
 10. herbalife Kil Maskesi
 11. Herbalife SPF-30 Güneş koruyucu krem

El ve Vücut Bakım Ürünleri

 1.  El ve vücut losyonu
 2. Aloevera el ve vücut jeli
 3. Aloevera el ve vücut kremi
 4. Aloevera el ve vücut sabunu

Herbalife  Saç bakım Ürünleri

Herbalife saç bakım ürünleri Bandırma merkez kulübümüze gelen kullanıcılarımızın çoğunun merak ederek sorduğu ürünlerden biridir. Herbalife saç şampuanı tamamen bitkisel bileşimdir. saçlara çok faydalı hiç zarar vermez. Paraben ve sülfat olarak bilinen hemen hemen her şampuanda bulunan kimyasal maddeler herbalife şampuanda bulunmaz. hem sağlıklı hem güvenlidir. Yazın Bandırma çok sıcak oluyor terleme ile tuzdan etkilenen saçların doğal bakımını herbalife şampuan ve saç kremi ile yapabilirsiniz. daha sağlıklı saçlar için herbalife saç şampuanı ve saç kremini tercih ediniz.

herbalife şampuan ve saç kremini kullanımı : Duşa girdiğinizde yada saçlarınızı yıkamak için  ıslatın iki sefer herbalife şampuanı kullanarak yıkama işlemini tamamlayın saçlarınızı hiç kurulamadan hemen ıslak olan saçlarınıza herbalife saç kremini parmak uçlarınızla saçlarınıza masal yaparcasına sürün on dakika  sonra durulayın yıkama işlemini tamamlamış oluyorsunuz bu kadar basit herbalife ile saç bakım işlemi.

Herbalife saç bakım Ürünleri

 1. Herbalife saç şampuanı
 2. herbalife saç kremi

Herbalife Sporcu Gıdaları (Protein) Ürünleri Bandırma Beslenme Kulübünden Temin Edebilirsiniz

Herbalife sporcu ürünlerini bir çok dünyaca ünlü sporcular kullanmaktalar. Herbalife sporcu ürünleri doping testlerinden geçmesi sporcuları bu gıdalara karşı daha da ilgi duymalarına sebep olmaktadır. aydında bir çok spor dalında mücadele eden sporcular bu gıdaları kullanmaktalar. onlara herbalife sporcu gıdalarını nasıl kullanılacağını tarif ediyoruz şu ana kadar bir çok sporcu kullanımdan memnun olduğunu bize iletiyorlar. Protein almak isteyen güç kazanmak isteyen vücut şekillenmesi isteyen salon sporu yapan sporcu olmayan bir çok kullanıcımız bu ürünlerle spor salonlarında çalışmaktalar. herbalife sporcu gıdalarını merdiven altı peynir altı sularıyla yapılan yarı tuz protein tozlarıyla asla karşılaştırmayın. herbalife dünya devi bir beslenme şirketi ve ürünleri tamamen bilim kurulu onaylı. Herbalife beslenme şirketinin ürettiği her ürünü güvenle kullanın çünkü sadece işi beslenme üzerine olan bir şirket.

Herbalife sporcu gıdaları:

 1.  Rebullt strength    –    (Güç ve Kuvvet)
 2. Rebullt endurance   –   ( Dayanıklılık)
 3. Formül bir sport      –    (Başlangıç hazırlık)
 4. Prolong                        ( Uzun performans)
 5. CR7 Drive performans içeceği – ( Maksimum performans ve güç)

Artık Bandırma’da tam teşekküllü herbalife yaşam kulübü var. Size ihtiyacınız olan en doğru ürünü öneriyoruz.

Bizimle çalışmak ek iş veya tam zamanlı çalışmak istiyorsanız bekliyoruz

Herbalife kulübümüzde stajyer herbalife yaşam koçları yetiştirmekteyiz. Eğer bir iş yapmak istiyorsanız herbalife size uygun olduğunu düşünüyor bilgi almak ve nasıl bu işi yapabilirim diyorsanız sizi ofisimize bekliyoruz. Nasıl herbalife distribütörü olunur? Herbalife ürünleri satarak nasıl para kazanacaksınız bütün bunları bizden dinleyin.

Bir işi incelemeden yapıp yapamayacağınızı bilemezsiniz. Kendinize ve önünüze çıkan fırsatlara bir şans vermenizi öneririz. Bizimle konuşunca fikrinizin değişeceğini düşünüyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz yeni bir iş fırsatına kapı aralamanızı sağlayabilir.

Daha detaylı bilgi için sizi bekliyoruz.