Herbalife Konak -İzmir Sipariş

Herbalife siparişlerinizi aynı gün elden teslim ediyoruz. herbalife ürünlerinizi İzmir Konak ilçesi herbalife resmi distribütöründen almanızı tavsiye ederiz.

Günümüzde Kilo vermek insanların temel sorunlarından biri denebilecek seviyeye ulaştı.Herkes kolay kilo verebilmek açlık hissi  bastıran ama kilo verdiren  besinleri araştırmaktalar. Evet yoğun sosyal hayatta kolay kilo vermek ve bu  süreçte yaşam kalitesi düşmeden sonuç almak hepimizin arzusu. Tüm dünyada çok popüler olan az kalorili ve bol vitaminli herbalife öğün yerine geçen aroma tatları olan besleyici shakeler. Bu yazımızda Herbalife shakeleri en iyi kullanan ve bu konuda eğitimlerini tamamlamış kendi beslenme kulübünden çalışan insanlara kilo verdiren  Herbalife Konak Meydan Beslenme Merkezi Sahibi Nesibe hanımdan öğreneceğiz.

Herbalife Konak Yaşam Koçu Nesibe hanım ile yapılan Söyleşi

Herbalife Konak Meydan Beslenme Kulübü Yaşam Koçu Nesibe : 05444631921 TIKLA ARA

Şimdi sizin adınıza Konak herbalife  yaşam Koçu Nesibe hanıma sizin adınıza herbalife shake hakkında merak ettiğiniz soruları soracağız.

Soru :  Nesibe hanım öncelikle beslenme kulübü nedir? Buradan İnsanlara nasıl yardımcı oluyorsunuz?

Cevap :  Sevgili tryaşamkocu editörü öncelikle kulübümüze hoş geldiniz. Sitenizde  bize açıklama fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim.

Evet beslenme kulübü kilo vermek isteyen, kilo almak isteyen, dengeli beslenmek isteyen insanların günlük geldiği bir yer olarak biliniyor. Biz kulüpte sadece beslenme odaklı değiliz herbalife cilt bakımı ürünlerini cilt bakım seansları olarak kullanıcılarımıza sunuyoruz. Kendim cilt bakımında yeterli eğitimleri aldım. Burada Herbalife Konak meydan beslenme kulübüne gelenler kulübümüzde çok mutlu oluyorlar çünkü kulüpte sürekli aktivitelerimiz oluyor.

Kilo yarışmaları

Cilt bakım seans ödülleri

Yürüyüş gruplarımız

Karoke müzik eğlencesi

Salata partisi gibi

Burada insanlara yardımcı olmamız şu şekilde oluyor. İnsanlar evlerine yürüyüş bandı almıyor ve yürüyüş bandından daha fazla paraya spor salonlarına gidiyorlar. Bunun nedeni sporda motivasyonun ve takibin önemidir. Bizim işimizde de kilo vermede insanların motivasyona ve takibe mutlak ihtiyaçları var. İnsanlar birinin onları  takip etmesi kendilerini iyi hissettiriyor. Bizde beslenme kulübümüzde tamda bunu yapıyoruz. Yani sadece diyetisyenlerin yazdığı gibi yazılı bir diyet programı motivasyon ve takip yoksa sonuç vermiyor. Herbalife Meydan Beslenme Kulübü bu yönü ile çok başarılı oldu ve çok tercih ediliyor.

Soru :  Nesibe hanım Herbalife Yaşam Koçu ne demek ve farkı nedir?

Cevap :  Herbalife yaşam koçu olabilmeniz için önce herbalife distribütörü olacaksınız. Aldığınız herbalife kariyerine göre herbalife nitrution şirketinin düzenlediği eğitime katılabilme hakkını elde ederek bu eğitimleri eksiksiz tamamlamalısınız. İyi bir yaşam koçu mutlaka bir yurt dışı eğitimi görmelidir. Tabi ki bu eğitimler her biri ayrı ayrı maliyettir. Bu yıl biz Almanya eğitimine katılacağız. sadece eğitim bileti 700 euro, uçak bileti konaklama falan toplamda 20000 tl maliyeti oluyor. Her distribütör bu eğitimleri tamamlayamıyor. Onlarda sadece herbalife ürünlerini satıcı olarak kalıyorlar.

Soru :  Nesibe hanım  Şimdi gelelim Herbalife Shake Nedir, Neden kilo vermede Bu kadar önemli?

Cevap :  Herbalife shake burada saatlerce konuşsak bitiremeyiz. Ama ben size kısaca herbalife yemeğimizi anlatayım. Herbalife shake bir porsiyonu 120 kaloriden azdır. Bu bizim elimizi kilo verme sürecinde kalori kontrolümüzde elimizi inanılmaz güçlendiriyor. Peki sadece bumu?  Hayır.

Herbalife shake kilo verme sürecinde diyete giren insanların en büyük sorunu yeterli vitamin mineral alamamak bu durumu vitamin ve mineral deposu olan herbalife shake ile aşıyoruz.

Enerji herbalife shake den alıyor kullanıcılarımız.

Kolay sindirilme özelliği ile herbalife shake yiyenler daha rahat bir gün geçiriyor.

En önemlisi herbalife shake bir yemek olması nedeniyle tokluk veriyor acıkma ile gelen sendromları ortadan kaldırıyor.

Herbalife shake kullanan kişiler o kadar kolay kilo veriyor ki bazen kullanıcılarımız hedefledikleri kilo oranını yükseltiyor. hedefi 10 kilo vermekse bunu 15 çıkarıyor nedeni hedefe hızla ulaşması.

Bu durum yanlış anlaşılmasın bizim kendi kullandırma beslenme programlarımızla kulübümüze gelen kullanıcılarda gördüğümüz sonuçlar üzerinden bahsediyorum.

Soru : Nesibe hanım İzmir de Konak’ da Bayraklı’ da Buca’da ve diğer ilçelerden İnsanlar neden sizin Herbalife Meydan Beslenme merkezine geliyorlar. Bu işin sırrı ne?

Ve gülüyoruz.

Cevap : Bu işin sırrı öncelikle kişinin kilo vermeye veya  hayatını değiştirmeye kararlı olması. herbalife ürünlerini kullandırma noktasında biz kendimizi en iyi şekilde yetiştirdik. Eğitime para yatırıyoruz ki kullanıcılarımıza maksimum fayda ve doğru kullanım sunalım diye.

İkinci en önemli sırrı takip günlük her sabah kulübümüzde diyet herbalife kahvaltısı ile karşılıyoruz üyelerimizi. Onlar gün içerisinde neler yemeliler o gün kaç kaloriye ihtiyaçları var vücut analizi kalori tespiti yaparak belirliyoruz. Her gün biz ona o bize bakıyor. her gün her kullanıcımızın yüzünü görüyor sesini duyuyoruz. Aramızdaki bağ ilerledikçe sonuçlarda hızla ilerliyor.

Ben burada müsaadenizle bir konuyu özellikle belirtmek istiyorum. Herbalife meydan beslenme ve cilt bakım merkezimizde mutlaka bir kerede olsa cilt bakım seanslarımıza katılsınlar. Kendimi bu konuda gerçekten yeterli olduğumu düşünüyorum. Kulübümüz cilt bakımı konusunda da fark yaratıyor. Şu an cilt bakım müşterimizle beslenme kilo kontrol üyelerimiz eşit sayıda diyebilirim. Cilt bakımı güzellik merkezlerine göre çok uygun fiyata olması günlük bakım avantajı ve zaman kolaylığı bu noktada bizi bir adım daha öne geçirmektedir.

Soru : Nesibe hanım Peki herbalife üyesi olmak isteyen nasıl herbalife distribütörü olacak?

Cevap : Çok kolay benimle irtibata geçecek herbalife üyelik referansımızla kolayca takımımıza katılacak. Bende yaşam koçu olacağım kendi işimi kuracağım kulüp sahibi olacağım derse biz bu tür istekle gelen arkadaşlarımızı kulübümüzde stajyer yaşam koçu kariyerinden başlatıyor. Ona her şeyi öğretiyor ve kulüp çalıştıracak seviyeye ulaşınca kendi kulübünü açıyor. Bu şekilde kulüp açan takım arkadaşlarımızda var. Bu tür niyeti olan arkadaşları benimle irtibat kurmalarını isterim onlara destek olabilirim.

Soru : Nesibe hanım insanlar Herbalife Konak Meydan beslenme Kulübüne nasıl ulaşıyorlar?

Cevap : İnsanlar Bize değil aslında biz insanlara ulaşıyoruz. Kendimizi ve kulübümüzü tanıtır broşürler dağıtıyor. Bire bir kontaklar kuruyoruz. Stant açarak insanlara ne iş yaptığımızı anlatıyor. Seyyar yağ ölçüm cihazımızla kişilerin yağ oranlarını tespit ediyor bu sorunlarla kulübümüzde kurtulabileceklerini anlatıyoruz. Ayrıca memnun müşteri referansları ile  kişiler bize ulaşıyor. Aslında bir nevi insanların hayatlarına dokunuyoruz gidişatı değiştiriyoruz. Buda bizim farkımızdır.

HERBALİFE KONAK MEYDAN BESLENME MERKEZİ : 05444631921