Herbalife Üyesi Nasıl Olabilirim? Üyelik Şartları & Herbalife Kazanç Sistemi

Herbalife Nitrütion 1980 yılından bu yana 98’i aşkın ülkede faaliyet gösteren ve kendini kanıtlamış sağlıklı yaşam markasıdır. Herbalife kullanıcılarına sağlıklı yaşamı kapsayan ürünlerinin satışını gerçekleştirirken aynı zamanda ürünleri herkesin sahip olabilmesi adına cazip fiyatlarla ve avantajlarla sunmaktadır. Avantajların içini açmak gerekirse Herbalife üyelik ile veya üyelik olmadan sahip olabileceğiniz ürünleri barındırmaktadır. Herbalife ürünleri doğrudan distribütörlerimiz den temin edebileceğiniz gibi, Herbalife üye olma seçeneğini kullanarak ürünleri indirimli satın alma, Herbalife ile yeni bir iş kapısı oluşturma, Herbalife ile kariyer yapma, internet üzerinden satış yaparak para kazanma gibi amaçlarla Herbalife üzerinden kendinizi geliştirebilir., etkinliğinizi arttırabilirsiniz.

Bu yazımızda Herbalife üye olmayı kapsayan “Herbalife’a nasıl üye olunur? Herbalife’a neden üye olmalıyım? Üyelik bana neler sağlıyor? Üye olursam ne kazanırım? Herbalife indirim ve puan nedir? Herbalife iş fırsatı nedir?, Herbalife ile nasıl iş sahibi olurum?” sorularını yanıtlayacağız.

Herbalife’a neden üye olmalıyım?

Üyelik öncesinde kafanızda bulunan soru işaretlerini gidermek adına neden üye olmanız gerektiği birkaç açıklama getirmek istiyoruz. Herbalife beslenme, spor ve güzellik alanlarında kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor, ancak Herbalife’ın amaçları bunlarla sınırlı değil. 38 yılı aşkın süredir çok yönlü hizmet veren ve kazanırken kazandır anlayışıyla hareket eden Herbalife  satıcılarını, üyelerini ve müşterilerin tamamını mutlu etmeyi hedeflemektedir. Şirketimiz ekonomiden önce altında barındırdığı tüm yöneticilerin, üyelerin ve kullanıcıların elde edeceği başarıları gözettiğinden herkes için makul olan bir sistem geliştirmiştir. Bu sistem ile yapılan alışveriş, satış ve birtakım başarıya göre çeşitli ödüllendirmelerde bulunmaktadır.

Herbalife’a üye olursam ne olur?

Herbalife’a üye olma size temelde tüm ürünleri %25 indirim ile almanızı sağlar. Daha fazla ürün almanız durumunda bu oranlar %35, %42, %50 olarak devam eder. Herbalife’ın sağlıklı yaşam ürünlerini kullanıp istediğiniz sonuca ulaşırken daha avantajlı fiyatlarla sahip olarak kendinize ürün temin etmenin yanında Herbalife ürün satışı yapabilirsiniz. Hem Herbalife ürünlerini düşük fiyattan alarak kendi sağlığınızı korumuş ve kilo yönetiminizi daha uygun bir bütçeyle sağlamış olursunuz hem de yakın çevrenize başarılı sonuçlara ulaştığınız ürünlerin satışını gerçekleştirerek kazanç elde edersiniz.

Elbette Herbalife’ta her şey düşük fiyata ürün satın almak ve eşe dosta Herbalife satmak ile sınırlı değil. Şirketimiz size kendinizi ispatlama ve yükselme noktasında da bazı şanslar tanıyor. Herbalife haftalık, aylık ve yıllık, ekstra düzenlediği toplantı ve etkinliklerle kullanıcılarını bilgilendirmektedir. Katılacağınız konferanslar sayesinde alacağınız bilgiler size daha hızlı büyüme, daha fazla para kazanma, daha çok üye yapma noktasında büyük katkılar sağlayacaktır. Herbalife nutrition şirketi çalışma ve başarınızın karşılığında sizi yurt içi veya yurt dışı tatillerle ödüllendirerek sevdiklerinizle mutlu eğlenceli vakit geçirme imkanı sağlayacaktır.

Herbalife üyeliğinin ardından kariyer yapmak için bir şirkete veya ofise gitmeniz gerekmiyor. Herbalife size kendi işinizin sahibi olmayı, bulunduğunuz konumdan satış yapmayı vaat etmektedir. Herbalife çatısı altında olduğunuz yerden büyümeniz, internet üzerinden satış yapmanız, üye toplamanız ve güçlü bir takım oluşturarak kariyer basamaklarını hızlıca çıkmanız mümkündür. Evinizden işinizi yönetmek, çalışma saatlerini kendiniz belirlemek için ve sağlıklı yaşam için Herbalife üyelik adımlarını aşağıdaki başlık altından takip edebilirsiniz.

Herbalife’a nasıl üye olurum?

Herbalife dünyasına katılmak ve sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için üyelik işlemini iki farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Birinci Herbalife’a üye olma yöntemi tryasamkocu danışmanları tarafından gerçekleştirilebilir. Altta bulunan Whatsap Destek Hattını kullanarak hızlı biçimde üyeliğinizi başlatabiliriz. Kapıda ödeme üyelik sisteminden yararlanabilirsiniz.

Kapıda ödeme Herbalife Nutrition Üyeliği sipariş oluşturmak için ⇒ 05057752512 / 05055444606

İkinci yöntem ise Herbalife web sitesinden aşağıdaki adımları takip ederek üyelik işlemini tamamlamaktır. Bireysel olarak Herbalife’a üye olmak için resimlerle gösterilmiş ve tarif edilmiş alanları doldurarak üyeliğinizi başlatın.

Myherbalife.com ile Herbalife’a üye nasıl olunur?

Her aşaması adım adım anlatılan herbalife üyeliğine hoş geldiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek kolayca herbalife distribütörü olun.

 •  Aşağıdaki “Herbalife Hızlı Üyeliğimi Başlat” bağlantısına dokunun.

 •  Herbalife’a üye olmak için bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.

 1. E-posta adresinizi girin.
 2. Şifre girin
 3. Şifrenizi tekrar girin.*e-posta adresiniz @gmail.com @hotmail.com @live.com vb. formatında olmalıdır.
  *şifreniz en az bir rakam ve sembol içermelidir. Örnek şifre:  sifrem50+ , uncwe02+A 

Uyarı: Üye bilgilerinizi unutmayacağınız şekilde bir yere not alın. Hesap oluştura basın.

 • Distribütör olarak kayıt olmak için Distribütör olarak kayıt olun  yazan kutucuğu tıklayın.

 • Sponsor Bilgileri bölümünü Resimdeki gibi doldurunuz.

sponsor ID Numarası:  T114262448   Sponsor soyadı (ilk üç harfi) : DEM

Sponsor bilgilerini girdiğinizde size sponsor olacak kişinin isim ve soy adını gösterecektir.

Sponsorunuzun Adı  Soyadı

HASAN DEMİR  olarak çıkacaktır.

 • Kişisel Bilgilerinizi tam ve eksiksiz doldurun.

 • İkamet ettiğiniz adres bilgilerini doldurunuz.

NOT: İş yeri adres bilgilerinizi de girebilirsiniz. İlla ev adresi zorunlu değil. tercih sizin.

Not :  Resimdeki ikinci telefon kısmını doldurma zorunluluğu yok.

 • Kişisel tanınma Numarası Yani (Pin kodu)  Herbalife Nutrition Beslenme Şirketinin Sizi Tanıma şifresi oluşturun.

 • Bu Bölümde Herbalife Nutrition Şirketinin Size Distribütör Olunca Sunacağı En Üst Seviye Garantiler Olan Altın Garanti ve Bürüt Ödeme Beyanlarını Okuyun ve Onaylayarak Devam Edin.

 • Diğer Üç Sözleşmeyi de Okuyup Onaylayarak Devam Edin.

Herbalife Nitrition Şirketine Distribütör Olmak İçin Beyan Ettiğin Bilgilerin Doğruluğunu Onaylayarak Devam Edin.

 • Kredi kartı Bilgileri Girerek Herbalife Mini Paketini Satın Alın.

Bu aşamadan sonrada herbalife Distribütörü oldunuz, TEBRİKLER.

Herbalife “Mini Başlangıç Seti“ne sahip olabilmek için “Kredi Kartı ile ödeme yapılmalıdır”.

 

NEDEN KREDi KARTI İLE ALMAK ZORUNDAYIM?

Herbalife kullanıcılarının üyeliğini hızlı biçimde başlatma taraftarı olsa bile maalesef ki iyi niyetimiz suistimal edilmektedir. Geçmiş yıllarda uygulanan kapıda ödeme sistemi ne yazık ki keyfi davranışlar, bilinçli olarak yanlış adres bilgisinin girilmesi vb. nedenlerden dolayı kaldırılmıştır. Herbalife üyeliğinizi başlatmak için https:// (Güvenli Ödeme) protokolünü kullanan Herbalife üzerinden kredi kartı bilgilerinizi girin.

Tüm bilgileri eksiksiz doldurduğunuzu düşünüyorsanız “GÖNDER” butonuna basarak üye paketi  alışverişini tamamlayın.

 • Tebrikler Herbalife Nutriton ailesine hoş geldiiz

.

Üyelik esnasında bir problem yaşamanız durumunda aşağıdaki numaralarımızı tıklayarak bizden destek alabilirsiniz.

 

Herbalife üyelik paketi ve içerisinde neler var?

Üyelik paketi içerisinde yandaki resimde olan ürünler siz üyeliğinizi gerçekleştirdiğinizde herbalife nutrition şirketi tarafından ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Herbalife üyelik çantası : Çok şık sırt çantası çok amaçlı kullanabilirsiniz.

Süper  şeykır : Modern beslenme kabı diye tabir edilebilir. İçerisinde herbalife ürünlerini hazırlamanız için tasarlanmıştır.

Herbalife Shake : Herbalife’ın temel beslenme ürünüdür. Çok popüler kilo kontrolünde öğün yerine geçen yemeği.

Herbalife ölçü kaşığı : Herbalife ürünlerini kullanırken  kullanım oranı belirlemek için tasarlanmıştır.

Herbalife kilo kontrol rozeti : Herbalife nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve kendilerini herbalife üyesi olarak tanınmalarını sağlayan yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan kişi herbalife üyesi olduğu ve herbalife satışı yaptığını gösterir rozet tir.

Herbalife üyeliği ve çalışma yöntemi hakkında detaylı inceleme

Herbalife distribütörü  olmak istiyorsunuz ancak çalışma yöntemi ve hangi yolları izleyeceksiniz fikir sahibi değilsiniz.  Şimdi sizden gelen sorular ışığında  herbalife iş yöntem ve ürün satışı yöntemleri hakkında bilgiler sunacağız.

 • Herbalife üyesi nasıl çalışır?

Herbalife üyesi olduğunuzda sizin herbalife üyesi olmaktaki amacınız ve neyi hedeflediğiniz çok önemlidir. Siz herbalife üyeliğinizi indirimli ürün almak amacı ile kullanıyorsanız kendi sayfanız dan ürün alarak hedefinize ulaşıyorsunuz demektir. Eğer hedefiniz herbalife üyeliğini bir iş ve kendinize yaşam biçimi belirlediyseniz evet size herbalife üyeliği bu imkanı sunacaktır. Herbalife üyesi olduktan sonra sizi herbalifeye davet eden kişi ve site yaşam koçu sizi herbalife eğitimlerine de davet edecektir. Bu eğitimler size herbalife yaşam koçluğunun önünü açacaktır. Bu sayede insanlara herbalife ürünleri ile beslenme yöntemlerine yeni bir tarz sunabilen herbalife yaşam koçu statüsünü alacaksınız.

 • Herbalife distribütörlüğü ileride bana mali bir yük getirir mi?

Herbalife üyeliği kapıdan satış kanununa tabi olduğu için ürünleri alırken vergi ödemesini herbalife nutrition şirketi maliyeye ödemesini gerçekleştiriyor. Yani milli piyango ve gibi bireysel seyyar satışlar şeklinde olan satışlar önceden vergi ödemesi yapılmış satışa sunulan ürünlerdir. Distribütörü olarak seyyar satışlarınızda vergi levhasına ihtiyaç duyulmamaktadır.

 • Herbalife ürünlerini satarken vergi memurları bana ceza yazar mı?

Doğrudan pazarlama kapıdan kapıya satış yöntemi olması nedeniyle herbalife ürünlerı faturalı ve vergi bedelleri faturada gösterildiği şekilde ödenmiş olur. Satışlarda fiş fatura kesmek gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Sizin adınıza herbalife nutrition bütün vergi yükümlülüklerini tam ve eksiksiz yerine getirmektedir.

 • Her herbalife üyesi kendisine ofis veya kulüp açabilir mi?

Her herbalife distribütürü yani herbalife üyesi evet herbalife satışı yapacağı bir yer açabilir. Buranın vergi ve yükümlülükleri tamamen üyeye aittir. Kulüp veya ofis açmak teamül olarak belirlenen kriter  en az süperwüssor olduktan sonra açılabilir.

 • Herbalife ürünlerini kimlere satabilirim?

Sadece herbalife distribütörleri yani herbalife nutrition şirketine üye olmuş kişiler herbalife nutrition firmasından ürünleri alarak tüketiciye ulaştırabilir. Sadece herbalife üyesi olan kişilerin sattığı ürünlere garanti vermektedir. herbalife üyelerinin ürün satışı ve iş planı hakkında detaylı bilgi veren yazımızı incelemenizi öneririz.

 • Yeni herbalife üyesi en fazla yüzde kaç indirimden ürün alabilir?

Herbalife Nutrition şirketiyle tanıştıktan sonra yani herbalife üyesi olduktan sonra en fazla 1000 puan olarak belirlenen miktarda ürün alabilir. Bu ürünleride  süperwussor kariyerine ulaşana kadar en yüksek %42 indirimle alabilirsiniz. Süperwüssor olduktan sonra % 50 indirimle almanın keyfine ulaşırsınız. Hızla süperwussor kariyerine ulaşmanızı öneririz.

 • Üye olduktan sonra benim de yeni üyeler dahil etmemin bana yararı nedir?

Herbalife çalışma sistemi diğer netwörkler gibi değildir. Üye yaptığınızda herhangi bir kazancınız olmaz. Ancak üyelerinizin satış hacmi oranındaki başarıları doğrultusunda herbalife nutrition şirketi size belirli hesaplama oranlarını baz alarak pirim kazancı hesabınıza yatırır. Faal olmayacak kişileri herbalife üyeliğine dahil etmenizin size bir getirisi olmaz.

 • Herbalife ürünleri hakkında bilgileri nereden bulabilirim?

Herbalife ürünleri hakkında bilgileri herbalife nutrition şirketinin düzenlediği eğitimlere katılarak ulaşabilirsiniz.

Herbalife beslenme kulüplerinin nedir? Üye olunca kulüp açabilir miyim?

İnsanlar oturdukları mahallede çalıştıkları iş yeri çevresinde mutlaka bir herbalife beslenme kulübünü görüyorlar. Kilo kontrolünde ve kilo vermede herkes biliyor ki çok başarılılar. Peki bu başarı nasıl oluyor? Kulüplerin kilo vermede gücü nedir? Kimler bu kulüplere gidiyor? Her herbalife distribütörü kulüp işletebilir mi?

Bütün bu soruları herbalife iş fırsatını düşünen ve herbalife üyesi olup kulüp açmak isteyenler için cevaplandıracağız.

Herbalife beslenme kulüplerinin başarısı günlük her gün kullanıcıları ile iletişim kurmada kulübe gelme zorunluluğu ve ürünleri doğru karışımla hazırlanmasıdır.

Sabah kahvaltısı güne başlamanın ilk adımı olduğunu biliyoruz. Herbalife  kulüpleri bu ilk adım olan kahvaltıyı minimum kalori maksimum vitamin mineral yönünden güçlü kahvaltı ile başlatıyor. Günün sonuna kadar takip ve motivasyon desteği ile sizi adeta kontrol altında tutuyor. Burada da kişinin eğilimlerini iyi analiz ediyor ve kontrolü hep kendi tarafında tutuyor. Herbalife ürünlerini gücü ve herbalife yaşam koçunun takip ve motive rolü sizi sonuca götürüyor.

Herbalife beslenme kulüpleri biraz spor salonlarının çalışma mantığı ile yol alıyor denebilir. Bir karşılaştırma yaparsak siz plates topu alarak evinizde bir plates salonunda yapılan hareketleri yaparak incelma va ideal kalori yakımını yapabilirsiniz. Ancak hepimiz biliyoruz ki bu böyle olmuyor yani itici bir güç arıyoruz.hal böyleyken kişiler plates salonuna giderek orada bir hoca eşliğinde çalışmanın daha verimli olacağını düşünüyor. tam da bu noktada herbalife ürünlerini evinizde kullanabilirsiniz ancak bir yaşam koçu eşliğinde ve onun motivasyon guruplarında yer alarak kilo verme sürecine başlamak insanlara daha doğru bir yöntem olarak geliyor.

Herbalife üyesi olarak herbalife iş fırsatı ve herbalife distribütörlerinin en etkin çalışma sistemi herbalife beslenme kulübü yöntemi ile çalişmaktalar. Sizde Herbalife üyesi olduğunuzda pazar hazır çalışma yöntemi beslenme kulübü açarak kendi işinizi kurabilirsiniz. Her distribütör herbalife beslenme kulübü açabilir.

Herbalife Nutrition Distribütörlüğü Ve Üyeliği Hakkında Merak Edilen Sorular

Soru – Herbalife Nutrition şirketine üye olmak için şartları neler?

Cevap : Herbalife Nutrition şirketine üyelik şartları

 1. Bulunduğunuz ülkede herbalife Nutrition şirketi faaliyette olmalı.
 2. Bulunduğunuz ülke vatandaşı değilseniz o ülkede çalışma veya oturma izniniz olmalı.
 3. 18 yaşına girmiş olmalısınız.
 4. Daha önceden Herbalife Nutrition Şirketinin üyeliğinden herbalife tarafından ihraç edilmiş olmamalısınız.
 5. Özel Kural:Türkiye dışarısında ikamet eden bütün Türk vatandaşları Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığından alınan Mavi kart ile Türkiye Herbalife üyesi olabilirler.

Yukarıdaki şartlara durumu uyan herkes Herbalife Nutrition üyesi ve distribütörü olabilirler.

Soru – Herbalife Resmi Üyesi Oldum. Bana Tanımlanan Sayfayı Nasıl Kullanabilirim?

 Cevap : Tebrikler herbalife üyesi oldunuz. Herbalife Nutrition şirketinin distribütörü olarak size tanımlanan sayfadan alışveriş edip ve ürün satışı yapabilirsiniz.

Herbalife sayfana giriş yapabilmek için google arama motoruna  www.myherbalife.com yazın aratın. Aşağıdaki resimde görünen myherbalife com tıklayın.

Devamında açılan pencerede herbalife üyelik girişini tıklayarak sayfanıza ulaşabilirsiniz.

Tebrikler sayfanıza bağlandınız. Sayfanızda karşılaşacağınız sorunlarda veya sipariş oluşturma anında oluşan sorunlar için sitemizden üyelik aldığınız için bizimle irtibata geçiniz size destek olacağız.

 Herbalife üyesi olmamın hayatıma ve bütçeme ne gibi artıları olacak?

Çok gelen sorulardan biri neden üye olmalıyım?. Herbalife  Nutrition üyeliğinin bana ne tür getirisi olacak?

Günümüzde yeni bir iş kurmak için belirli bir miktarda sermayeye ihtiyaç duyulmaktadır. Seyyar bir satıcı olarak işe başlamak isteseniz en az 20 bin tl veya daha fazlaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Ayrıca Vergi yükü daha kazanmadan başlamaktadır. Bağkur veya sgk gibi sosyal güvenlik kurumuna  kaydı yaptırmanız gerekli bunlarda daha kazanmadan ayda 2000 tl gibi bir rakama denk gelmektedir.

Ama herbalife Üyeliğinde bunların hiç biri yok. Sadece 150tl üyelik paketi alıyorsunuz. Çalışmaya başlıyorsunuz. 150 tl ile dünyanın en büyük beslenme şirketi ile çalışmaya başlıyorsunuz. Herbalife şirketi satışınız oranında kar marjını yükseltmektedir. Yani çalıştıkça kazancınız artmaktadır. Bütün iş yapmak için gerekli prosedürleri herbalife kendisi hallediyor. Sizin çevrenize veya bulunduğunuz şehirde herbalife ürünlerini tanıtıp satmanız yeterli. Ürünleri depolamanız gerekmiyor. Herbalife kendi deposunda saklama koşullarında ürünleri depoluyor.

Herbalife üyeleri çalışma şartlarını kendileri belirler ister esnek çalışır, ister yarı zamanlı ek iş olarak yapar. İsterse tam zamanlı ofis açar bu şekilde çalışabilir.

Herbalife üyesi olmanız size çok fazlaca avantaj ve ayrıcalık sunacaktır.

 1. Ek gelir istiyor ama birin emrinde çalışmak istemiyorsanız herbalife üyesi olmayı tercih edin.
 2. Eşiniz ev hanımı bir iş yapmak istiyor. Herbalife üyesi olmayı tercih edin.
 3. Sosyal medyada popüler bir insansınız bunu kazanca dönüştürmek istiyorsunuz herbalife üyesi olarak bunu yapabilirsiniz.
 4. Kilo vermek istiyorsunuz ve öz güven kazanmak istiyorsunuz herbalife üyesi ile bunu başarabilir veya kendiniz üye olabilirsiniz.
 5. Eğlence ve sosyal yaşamı seviyorsunuz ama sınırlarınız var. Herbalife üyesi olun herbalife eğlencelerini kaçırmayın.
 6. Sermayeniz yok iş kurmak istiyorsanız herbalife üyeliği ile bunu başarabilirsiniz.

Herbalife Nutrition üyesi olarak size sunulan kariyere ulaşın

 • Herbalife Nutrition Uluslararası Distribütör: Herbalife Üyesi olduğunuzda başlangıç kariyeri. Herbalife şirketiyle direk çalışma hakkını elde edin.
 • Herbalife Nutrition Uluslararası Kıdemli Danışman : Herbalife  ürünlerini tanıma ve %35 indirim bandından ürün alma avantajı elde edin. Kalıcı İndirim oranını yakalayın.
 • Herbalife Nutrition Uluslararası Kalifiye Üreticisi : Herbalife Nutrition ürünlerini tanımış ve en az 10 kişi kullanıcısı olan herbalife yaşam koçu kariyeri. Kalıcı %42 indirim bandına yükselen herbalife üyesi demektir. Herbalife etkinliklerinde vip eğitimlere katılma hakkı elde edin.
 • Herbalife Nutrition Uluslararası Süperwissor : Herbalife Nutrition şirketinde en üst seviye  indirim oranı olan %50 indirime yükselmek demektir. Liderlik eğitimlerine katılma hakkını elde edin.eğitimlerde ön sıralarda kariyer koltuklarında oturma hakkı ve onurlandırma keyfini yaşayın. Süperwissor pini yakanızda size güven verecektir.
 • Herbalife Nutrition Uluslararası Dünya Takımı : Herbalife Nutrition şirketinin altın takımları çok değerli bir kariyer elde edin. Eğitimlerde sunucu veya farklı görevlendirmeler sizi bekliyor. Dünya takımı pini yakanızda size liderliğinizin nişanesi olarak duracaktır.
 • Herbalife Uluslararası Global Yayılma Takımı (Get) : Herbalife Nutrition şirketi kariyerlerinde Tab takımı kariyerinin başlangıç seviyesi. Bu kariyerde sizi Herbalife Nutrition şirketine çağıracaklar size orada şirket genel müdürü kariyer pininizi yakanıza takacak. Organizasyonel bir liderlik kariyerine adım atıyorsunuz. Bu kariyerde Prim kazanç oranınız %40 daha artması demektir.
 • Herbalife Uluslararası Milyonerler takımı : Herbalife Nutrition Şirketinin sizi bu kariyerde takdir ve ödüllendirme için yurt dışında ağırlaması size unutamayacağınız anlar yaşatacaktır. Takım liderliği kariyerine hoş geldiniz. Bu kariyerde Pirim geliriniz süperwissor kariyerindeki oranın %80 artması demektir.
 • Herbalife Uluslararası Başkanlık Takımı: Herbalife Nutrition Şirketinin bulunduğunuz ülkede yönetim kuruluna seçilmeniz ve size herbalife nutrition şirketinin aldığı karalara imza yetkisi veren bir kariyere geldiniz demektir. Takımlar liderliğine hoş geldiniz. Süperwissor kariyerine göre pirim kazanç oranınız %110 artması demektir.

Herbalife üyesi olduğunuzda kazanç ve kariyerler bir biri ile orantılı olarak yükselmektedir. Herbalife’ta siz istediğiniz sürece kariyerler gelecektir bu oranda da kazancınız artacaktır. Kendinize herbalife ailesine girerek yeni bir sosyal alan açmanın keyfini ve mutluluğunu sürün.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder