Herbalife Üyeliği Nedir? Çalışma Sistemi Ve İş Planı Nasıl Yapılır?

Herbalife üyeliğinin tanımı : Herbalife Nutrition İnternatunoel limitet şirketinin kendisine ait patentle ürettiği gıda takviyesi ve cilt bakım ürünlerini satabilme hakkını elde eden kişilere herbalife distribütörü denir.

Herbalife üyesi olan kişileri herbalife nutrition firması bir ortağı gibi kabul eder. Herbalife şirketi patron olarak değil sizin de içerisinde olduğunuz üyelerin koruyarak yaşattığı bir firmadır. Herbalife nutrition şirketinin bir üyesi olmak için özel şartlar gerekmez. Cinsiyet, ırk ve bireylerin yaşam tercihleri  herbalife üyesi olmaya hiç bir suretle engel değildir. Herbalife üyesi olmadıysanız i herbalife üyesi olmak istiyorum linkine tıklayınız herbalife üyesi olun.

Herbalife üyeliğinizi ve buradan sağladığınız geliri ev araba gibi çocuklarınıza miras olarak bırakabilir. Sizin herbalife nutrition şirketindeki bütün haklarınıza sahip olabilirler. Herbalife üyeliği sizin ve evlatlarınızın geleceği için kuracağınız iş modelidir.

Herbalife üyesi olmanın şartları:

1- Bulunduğunuz ülkenin vatandaşı olmak veya bulunduğunuz ülkede oturma ve çalışma izninizin olması gerekir.

2- Yaşadığınız ülkede herbalife nutrition şirketi faaliyette olmalıdır.

3- On sekiz (18) yaşında olmak.

4- Daha önce herbalife üyeliğinden ihraç edilmiş olmamak.

5- Daha önce üye iseniz istifa ettikten sonra en az bir yıl geçmiş olmalıdır. Ayrıca istifa bekleme süresinde herbalife işi ile               uğraşmamış olmanız gereklidir.

6- Herbalife üyeliği tektir ve mükerrer üyelik olmaz.

7- Herbalife üyesi olurken evli iseniz eşiniz ayrı bir herbalife üyesi olamaz.

8- Eğer evlendiğiniz kişi herbalife üyesi ise evlendikten sonrada eşler ayrı ayrı üyelikle çalışabilirler.

Herbalife çalışma sistemi ve yöntemleri

 

Herbalife üyesi oldum nasıl çalışacağım? Herbalife üyesi oldum kendime ofis açabilir miyim? Herbalife üyesi oldum aldığım ürünleri nasıl satacağım? Herbalife üyesi oldum ürünleri nerede daha çok satılıyor? Herbalife üyesi olmak istiyorum ama nasıl çalışacağımı bilmiyorum bana bu sistemi kim öğretecek? Bütün bu sorulara ve buna benzer sorulara bu bölümde cevap veriyor olacağız.

Herbalife üyesi olduktan sonraki aşamalar herbalife nutrition şirketinin pazarlama planı ile ilerler. Çalışma sisitemi doğrudan pazarlama yani ürünleri direk tüketiciye sizin ulaştırmanız demektir. İşin en keyifli noktası da burası herbalife üyelerini veya üye olacak kişileri cezbeden nokta kendi çalışma zamanını veya süresini sizin planlamasıdır. Kendinize, arkadaşlarınıza ve varsa çocuklarınıza ayıracağınız zamanı planlama imkana sahip olmak.

Herbalife üyesinin iş modeli nasıl olmalı?

herbalife üyesi olduktan sonra kendinize bir planlama yapmalısınız. Öncelikle kendinizin herbalife ürünlerini kullanıyor ve ürünlerin tadı ve etkisi konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Bu işin temel noktasıdır. Yeni herbalife üyeliğini başlatan arkadaşlara önerimiz mutlaka ürünleri kullanın bu işinize ivme katacaktır.

Bizim ekibimizde herbalife nutrition işine başlamaya karar verirseniz. Size çalışma modeli hakkında ve herbalife ürünleri hakkında oluşturduğumuz eğitim sistemiyle daha başarılı olabilirsiniz.

Herbalife iş modelinde kişilerle kontak kurma

Herbalife üyeliğinde iş paketi içerisinde çıkan  ”kilonu kontrol et yolunu benden öğren” yazılı rozeti yakanıza takarak. Kendinizi karşı tarafa herbalife distribütörü olduğunuzu belgelemiş olursunuz. Gün içerisinde çalışmak için hedeflediğiniz cadde ve sokakta veya mağazalarda insanlara herbalife beslenme sistemini duydunuz mu? diyerek kontak kurmak suretiyle onlara kilo kontrolünde veya dengeli kalorisiz beslenmeye adım atmaya yardımcı olabileceğinizi belirtebilirsiniz. Sizin tavrınız ve tarzınız kişilerin sizinle çalışma noktasında belirleyici olacaktır. Kontak her yerde kişilerle herbalife’a çıkan sohbetler etmektir.

Herbalife iş modelinde kendi kartvizit ve tanıtım broşürü ile çalışma

Herbalife üyesi olduktan sonra kendinizi tanıtır bir kartvizit bastırabilir. Bu tanıtım kartlarını yaşadığınız çevrede dağıtabilirsiniz herbalife üyesi olduğunuzu çevrenize daha kolay anlatabilirsiniz. Herbalife ürünlerini tanıtır broşürleri bastırtıp belirli bölge ve alışveriş mağazalarında dağıtarak herbalife kullanmak isteyenlere ulaşabilirsiniz. Bu yöntemle müşteri ağınızı genişletebilirsiniz. Broşür içeriği ve kullanıcıların dikkatini çeken broşür söylemleri için bizimle iletişime geçin. Bizim ekibimizde olmanız bu aşamalarda daha tecrübe kazanmanıza ve size verdiğimiz destekle daha hızlı müşteri ağı oluşturmuş olacaksınız.

Herbalife iş modelinde kendi çevrenizle çalışma

Herbalife üyesi olduktan sonra bizim ekibimizde bizim çalışma arkadaşımız iseniz. Size önerimiz mutlaka kendi etki çevreniz olan telefon rehberinizdeki herkesle herbalife ürünleri ile yeni bir beslenme modelinin yapılabilirliğini konuşmalısınız. İlk müşterileriniz buralardan gelmelidir. Bunu nasıl konuşacaksınız herbalife beslenme modelini nası anlatacaksınız size bu konuda sponsorunuz olarak biz destek vereceğiz.

Herbalife iş modelinde işinizi inşa etmede bizler sponsorlarınız olarak hep destekleyeceğiz. Her bir çalışma modelinden 15 müşteri edinseniz. bu üç yöntemle ilk ayda 45 müşteri ile işinizi başlatmış olursunuz. Buda başlangıçta bir herbalife üyesi için başarılı bir çalışma sayılır. Herbalife işinde daha birçok yöntem ve modeller var. Doğru bir ekiple işe başlamak her zaman sizin için avantajdır. herbalife üyesi olmadıysanız olmak istiyorsanız hemen herbalife üyesi olmak istiyorum  linkini tıklayın üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Herbalife üyeliği ve iş fırsatı hakkında aklınıza takılanlar

  • Herbalife üyesi olan herkes bir yer açmak zorunda mı?

Herbalife üyesi olan herkes bir iş yeri açma hakkını elde ediyor. Ancak herhangi bir yer açma konusunda bir taahhüt vermek veya açmak  gibi bir mecburiyet yok.

  • Herbalife ürünlerini satarken neden sağlık beyanlarında bulunamıyoruz?

Herbalife ürünlerini insanlar dengeli beslenme veya sağlıklı kalmanın ilk kuralı beslenme düzeni olduğunu bilerek kullanıyorlar. Herbalife ürünlerinin bir hastalığa odaklanarak onun bedenden atılmasını sağladığı yönünde bir iddiası yoktur. Bütün bedene destek sağlayan vitamin ve mineral bakımından zengin gıdalardır.

  • Herbalife Üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Herbalife üyesi olduktan sonra üyelikten ayrılmak ve bu işi yapmayı düşünmüyorsanız. Herbalife müşteri hizmetleri numarası :02165427580 nolu numarayı arayarak. size vereceği faks numarasına  adınız soyadınız ve herbalife üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum yazılı dilekçenizi fakslamanız yeterlidir. Herbalife üyeliğiniz iptal olur size herhangi bir maliyet ve yükümlülükte çıkmaz. Herbalife nutrition şirketi bu gibi durumlarda çok güvenli ve üyelerine her zaman kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder