Herbalife Liftoff nedir? Faydaları nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Herbalife tarafından geliştirilen Liftoff düşük kalorili, efervesan içecektir. Günlük hayatta dinç kalmak ve enerjinizi tazelemek için tercih edebileceğiniz bu içecek limon ve portakal aromalarıyla düşük kalori ve 0 şeker içermektedir.

Kendinizi sürekli yorgun mu hissediyorsunuz? Gün boyunca düşük enerjiyle yoğun iş temposunda olumsuzluklar mı yaşıyorsunuz? Bu noktada Liftoff imdadınıza yetişiyor ve modunuzu yükseltiyor. Bu yazımızdan yararlanarak “Herbalife LiftOff nedir? İçeriğinde neler bulunuyor? Faydaları nelerdir ve kullanımı nasıldır?” sorularına yanıt bulabilir, kullanıcı yorumları dahilinde ürünü inceleyebilirsiniz.

Herbalife Liftoff nedir?

Herbalife Liftoff, ihtiyaç durumunda alınması gereken takviye edici ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Beyin fonksiyonlarını geliştiren içeceğimiz daha iyi bir hafıza sunar. Sizleri dikkat dağınıklığından uzaklaştırarak daha iyi konsantre olmanızı ve günlük hayattaki eylemlerinizi işlevsel gerçekleştirmenizi sağlar.

Ürün ayrıca daha yüksek enerjiyle günü geçirmenizde yardımcı olur ve size güç verir. Bu noktada sizi stresten uzaklaştırır. Ayrıca metabolizmanın hızlı çalışmasına katkıda bulunarak kilo kaybını sağlar. Liftoff bireylerin libidosunda artış sağlayarak daha iyi bir cinsel birliktelik geçirmesinde yardımcı rol oynar.

Herbalife Liftoff içeriğinde ne var?

Herbalife Liftoff’un bir servisi yaklaşık 15 kaloriye ve 4 gr karbonhidrat alımına eşittir. Ürün içeriğinde C, B6, B12, biyotin, sodyum, potasyum, fiboflavin, B3, tiamin, biyotin vitamin ve mineralleri bulunur. Liftoff içerdikleriyle vücutta ihtiyaç duyulan yazılı vitamin ve mineral ihtiyacının %100’üne kadarını karşılar. Ayrıca gingseng, taurin, kafein ve guarana özütü ile daha iyi konsantrasyon ve güç sağlar.

 • C, B1, B2, B3, B5, B6, B7 ve B12
 • Panax Ginseng
 • L-taurin
 • Doğal kafein
 • Guarana

Herbalife LiftOff faydaları nelerdir?

Herbalife Liftoff doğal kafein ile gün içerisinde karşılaşılan ve kronik hale gelen yorgunluktan kurtulmada yardımcıdır. Yoğun iş temposu altında ve çeşitli etkinliklerde verimli olabilmek için tercih edilebilir. Yine etkin ders çalışma, eğitimi etkin şekilde geçirme noktasında Liftoff ihtiyaçları karşılamaktadır. Sporcular tarafından da sıklıkla tercih edilen efervesan içecek egzersiz sırasında güçlü kalmanızda yardımcıdır.

LiftOff içerdiği guarana ile zengin bir antioksidan kaynağı halina gelmektedir. Antioksidan vücut için önemlidir çünkü serbest radikal olarak bilinen zararlı moleküllerin nötralize olmasını sağlar. Bu moleküller yaşlanma, kalp rahatsızlıkları, kanser ve diğer rahatsızlıklarla ilişkilidir. Guarana bu durumlara karşılık üzerine düşeni yapmaktadır.

Yorgunluğu azaltmak ve kişinin dikkatini toplamasını sağlamak da Liftoff marifetleri arasındadır. İçerdiği kafein adenozin etkisini bloke eder ve beynin rahatlamasını sağlar. Ayrıca bir araştırma göstermiştir ki guarana içeren vitaminin alımı kullanıcının daha az yorgun olmasını sağlamıştır. Ayrıca herhangi bir yan etkiye sahip olmadan mental yorgunluk üzerinde de olumlu etkiler bırakmıştır.

Liftoff daha iyi öğrenmede de yardımcıdır. Guarana beyni geliştiren bileşenlere sahiptir ve hafızaya ve teste dayalı sınav veya performanslarda pozitif sonuçlar vermiştir.

Herbalife ürünü kilo kaybı noktasında da istenen sonuçları vermektedir. Obezite ve standartların üzerindeki kilo pek çok hastalığı beraberinde getirmektedir. Guarana bu noktada kilo kaybını, haliyle kalp rahatsızlıkları, tip 2 diyabet ve diğer hastalıkları önleme konusunda yardımcıdır.

Diğer faydaları

 • Ağrıyı azaltır ve adenozin uyarıcılarını bloke ederek beynin sakinleşmesini sağlar.
 • Güçlü antioksidan ve antimikrobiyal direnç sağlar. Cilt yaşlanmasının önüne geçer ve yaşa dair cilt hasarını azaltır.
 • Kansere karşı mücadele eder.
 • Antibakteriyel özellik taşır.

Herbalife LiftOff nasıl kullanılır?

“Herbalife Liftoff nasıl tüketilir ve içilir?” yaygın sorular arasında. LiftOff içeriğinde 10 tablet vardır ve günde 1 kez alınması önerilir. Liftoff hazırlanışı oldukça kolaydır. Bir tabletin 250 ml suya eklenmesi ve çözünmesi beklemek yeterlidir.

Herbalife LiftOff zararları

Herbalife LiftOff’un aşırı tüketimi uykusuzluk, baş ağrısı, mide bulantısı, kulak çınlaması gibi rahatsızlıklara yol açabilir. Kafeine karşı hassas olan bireylerde sinirlilik, mide bulantısı ve mide ekşimesi görülebilir. Kafein duyarlılığı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

LiftOff satın al

Ürünü satın almak için sepete ekle butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca ürün Whatsapp yoluyla danışmanlarımızla iletişime geçilerek temin edilebilir.

Herbalife LiftOff® Efervesan İçecek

  • tryasamkocu diyor ki:

   merhaba Mustafa
   sitemizden kilo yöetimi ürünlerini inceleyin alış verinizi sitemizden veya whatsapp üzerinden bize ulaşarak sipariş oluşturabiliriz.

 1. Alev diyor ki:

  55 kiloyum çok yoğun bir işte çalışıyorum sürekli yürüyerek çalışan biriyim kilo kaybim oluyor enerjim çok düşük yorgun ve halsizim sürekli ayak bacak ve bel ağrısı oluyor du bu ürünü kullanmaya başladı yenı ıyi gelmeye başladı ama zayıflamak istemiyorum ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz tersine bikac kilo almak istiyorum 😊😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder