Herbalife Ürünlerini tanıtma ve bu ürünleri ne işe yarıyor? Neden kullanmalıyız? Herbalife Ürünleriniz zararı var mı? Gibi bir çok herbalife hakkında soruları Manisa’da gördük ki bir çok insan merak ediyor ve bize her gittiğimiz yerde soruyorlar. Manisa Merkezde Herbalife Manisa Aktif yaşam Merkezimizde bütün bu sorulara cevap bulur ve herbalife ürünlerimizi tanırsınız. Herbalife kilo verme ürünleri artık çok yakınınızda.

Manisa Herbalife Aktif Yaşam Kulübü sahibi Herbalife Manisa Yaşam Koçu Sevcan hanım Manisa’da Kendi kulübünde birçok kullanıcısına kilo kontrol sabah zayıflatan gıdalarla beslenmelerini sağlıyor ve her sabah doğal beslenme sohbetleri olmakta sizleri de Sevcan hanımın kulübüne bekliyoruz

Şimdi Manisa Herbalife Yaşam Koçu Sevcan Hanımdan Manisa Herbalife Kulübünü ve kulübünde kullanıcılarına ne gibi hizmetler veriyor.

Aktif Yaşam Koçu Sevcan hanımın Manisa Herbalife Sunumu

Manisa herbalife yaşam koçu SEVCİHAN
HERBALİFE YAŞAM KOÇU SEVCİHAN

Merhaba arkadaşlar Kendimi Tanıtayım ismim Sevcan Manisa’da yaşıyorum. Herbalife Aktif Yaşam Koçuyum. Kendime ait bir kulübüm var. Burada Manisa Merkez Şehzadeler ve Yunus Emre İlçelerinden bir çok herbalife kullanıcım var. Kendi kulübümde nasıl hizmet veriyorum. Herbalife Manisa Aktif yaşam Kulübümde kullanıcılarım sabahları güne vitaminli ve bol enerji veren herbalife kahvaltı ile başlıyorlar. Kendilerine gün içerisinde öğünlerinde neler yemeliler bunu belirliyoruz. Günlük tüketecekleri su miktarını belirliyoruz.

Eğer kişi Manisa’da ilk olan herbalife kulübümü uymuş ilk kez yeni geliyor. Onu kendini iyi hissedeceği gülümseme ile karşılıyorum önce kullanıcımla aramdaki sıcak uyumu dengeliyorum sonra kulübümüzdeki herbalife ürünlerini tanı köşesine alıyoruz önce ürünler hakkında kısa bilgiler veriyor. Aklına takılan sorularını cevaplandırıyoruz. Kulübümüzde herbalife ile zayıflama programında ürün kullanan kullanıcılarımızın yorumlarını alıyoruz. Daha sonra misafirimiz dilerse Ücretsiz hizmetimiz olan vücut analizi yapıyoruz. Analizde kişi vücut yağ oranı, kas oranı , metabolizma yaşını, vücut su oranını ve vücut kemik oranını analiz cihazı okuyor bu değerleri misafirimizle paylaşıyoruz.Misafirimize herbalife çay ikram ediyoruz. Kulübümüzün herbalife ile kilo verme programına katılmak isterse Kulübümüze üye yapıyoruz. Her sabah kulübümüzde kilo kontrol kahvaltısı ile güne başlıyor. herbalife Manisa Aktif yaşam Kulübümüzün her türlü sosyal etkinliğine davet ediyoruz. Salata partileri, Karoke şarkı söyleme ve kendini keşfet partilerine katılıyorsunuz. harika ve müthiş eğlenceli geçiyor. Yürüyüş ve geleneksel sabah kahvesi sohbetleri oluyor. Kulübümüzün felsefesi tek başınızla kilolarınızla savaşmayın. Birlikte kilolarımızla savaşalım.Motivasyon irademizin ilacıdır. Herbalife fit bir beden olmanın çaresidir.

Herbalife Aktif Yaşam Kulübümde kilo vermek inanın çok kolay size yapacağımız program ve ürünlerin kullanılma şekli ve oranını biz belirliyoruz. Size her sabah ben kendim ürün oranlarını belirleyerek sabah kahvaltınızı hazırlıyorum. Kahvaltınız herbalife yaşam koçunun elinde hazırlanıyor ve toplu olarak kulüpte güne başlıyoruz. Kilo vermede sabah kahvaltısı çok önemli ve güne kilo verme programı ile başlamak sizi kilo vermeye daha çok motive edecektir.

Manisa Herbalife Kulübünde İş Fırsatı

Herbalife de sadece kilo verme ve doğal beslenme yok isterseniz iş fırsatı da var. Herbalife yaşam koçu olmak ve benim gibi kulüp açmak isterseniz. Size destek olabilir  herbalife distribütörü  olmanıza ve kulübümüzde herbalife yaşam koçluğu stajı yapabilirsiniz. Sizde Bizimle çalışmak isterseniz Herbalife Manisa Kulübümüze bekliyoruz. İsterseniz sizde kulüp sahibi olabilirsiniz her safhasını adım adım konuşur planlarız. Herbalife sizin için hem kariyer veren hem kazanç sağladığınız bir iş fırsatı olabilir.

Hayatta önünüze fırsatlar çıkar bunlardan biride belkide herbalife iş fırsatıdır. Okuyup geçme düşün lütfen hem para kazanacaksın hemde kariyer kazanacaksın. Patron olmadan işveren olmadan küçük meblağ ile işini kuracaksın neden olmasın bu konuda daha ayrıntılı konuşmak ve bilgi almak istersen benimle irtibata geç ve Manisa aktif yaşam kulübüme beklerim çay içer sıcak bir sohbet etmiş oluruz.

Herbalife Kilo Verme programında kullanılan Ürünler

Herbalife Formül bir Shake

Herbalife shake’i kilo vermek isteyen kullanıcılar sabah ve akşam öğün yerine kullanmak istemekteler. Sabah içtikleri shake sayesinde öğleye kadar açlık hissi oluşmadığını belirtiyorlar. Sabah shake için öğleye kadar rahat edin. Kilo vermenin kolay yolunu kullanın ve yeni bir beslenme yöntemine merhaba deyin.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay

Herbalife kilo verme ürünlerinde kullanıcılarımızın shakeden sonraki en favori içeceği çay olmaktadır. Herbalife diyet programlarında kilo verme ve incelme konusunda zamanı kısaltan bir üründür. Sıcak ve soğuk olarak tüketebilirsiniz.

Herbalife Aloevera Konsantre İçeceği

Sabahları aç karnına içilmektedir. Limon aroması ile sabahınızı ferahlatır. Kabızlık problemi çekenlerin en çok tercih ettiği ürünümüz. Kilo vermede sindirim ve bağırsak sistemini temizlemekte ve besinlerin sindiriminine yardımcı olmaktadır.

Thermo Complete Tablet

Kilo yönetiminin yıldız ürünü bilinen adı ile yağ yakıcı tablet. Kilo vermede sizin bedensel külmenizi ve yağ yakımını hızlandırır. Ayrıca bölgesel incelmelerde bütün dünyanın tercihi thermo tabletten yanadır.

Herbalife Manisa Aktif Yaşam Koçu Sevcan: 05379951380

Manisa  Herbalife Aktif Yaşam Kulübü: 05379951380