Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi kullanımı ve faydaları

Herbalife vücut ve cilt bakımı için farklı setlere sahiptir. Aloe Serisi ile banyo sonrası ve günlük kullanımda vücut bakımı sunulurken, SKIN serisi ürünler cilt bakımını sağlama, kırışıklığı engellemeye yönelik ürünleri kapsıyor. Herbalife SKIN serisi cilt bakımına dair her ihtiyacı karşılayan kapsamlı bir settir. Vücudun farklı bölgelerini onaran, geliştiren ve güzelleştiren bu setin en çok tercih edilen ürünlerinden biri “Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi“dir.

Bu yazımızda Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesine dair sizlerle görüşlerimizi paylaşıyoruz. Aşağıdaki başlıklar aracılığıyla, inceleme kapsamında “Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi nedir? Nasıl kullanılır? Faydaları nelerdir? Hızlı ve kolay satın al.” sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi nedir?

Herbalife kil maskesi cildinizi gerer. Betonik kil içermesi ile daha hızla cildinizin toparlanmasına yardımcıdır.

Herbalife’nin popüler ürünleri arasında yer alan bu maskenin temel görevi ciltteki istenmeyen kiri ve yağı temizlemek, bölgeye bakım yapmaktır. İçeriğindeki nane ve biberiye esanslarıyla cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olması mümkündür. Kil maskesi diğer Herbalife SKIN serisi ürünleri ile kullanıldığında daha iyi sonuç almanızı sağlar. Herbalife ailesine mensup nemlendirici ve serum ürünlerinden maksimum faydayı sağlamak için kil maskesi kullanın.

Ürün içeriğinde aloe vera, bentonit kili, biberiye yaprağı, nane yağı, B, C ve E vitaminleri bulunmaktadır. Cildiniz için dost sayılabilecek nitelikteki bu bileşim cildi lekeden ve yağdan arındırır, kısa süreli kullanımda dahi canlı bir tene sahip olmanızı sağlar.

Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi faydaları

Kil maskesinin içeriğinde bulunan aloe vera cilt üzerinde çok sayıda ve çok yönlü etkiye sahiptir. Ciltte daha fazla su tutulmasını sağlayan bu öz nemlendirici görevi de görmektedir. Ayrıca deri üzerinde katman oluşturarak nemin daha uzun süre hapsolmasını sağlar.

Kil maskesi anti-bakteriyel özellik taşımaktadır. Su temelli maske içeriğindeki bileşim toksinlere karşı mücadele eder ve vücuttan atılımını kolay hale getirir. Ayrıca maske bakteri ve patojenlere karşı savaşarak cildinizi güçlü kılar.

Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi, yağlı cilt tipine sahip olan bireyler tarafından da tercih edilebilir. Maske uygulandıktan dakikalar sonra deriye nüfuz eder ve yağın maske içerisine hapsolmasını sağlar. Düzenli kullanım yakın zamanda sivilce, siyah nokta ve akne gibi yağ kaynaklı oluşumların ortadan kalkmasında etkilidir.

Ürünün bir diğer faydası ise hücrelere giden oksijenin artmasıdır. Derinin oksine olması sağlanırken, hücrelerdeki hidrojenler kaldırılır. Bu da hücre dolaşımının daha verimli olmasında etki sağlar. Beraberinde hücrenin gençleşmesini ve daha sağlıklı bir cildi getirir.

Diğer faydaları:

 • Egzema, dermatit ve sedef hastalığı sorunlarını gidermede doğal anti-biyotik etkiye sahiptir.
 • Vücuda çeşitli yollarla giren atık maddelerin atımını kolaylaştırır.
 • Gözenekleri tıkayan her şeyi emer ve yüzeye çeker.
 • Kullanım sonrası cildin daha gergin, aynı zamanda yumuşak olmasını sağlar.
 • Gözeneklerin zamanla küçülmesini sağlar.
 • Derin temizlik hissi verir ve güne taze başlamanızı sağlar.
 • Vücudun yağ üretim değerlerini korur.
 • Cilt tonunu iyileştirir.
 • Düzenli kullanımı cildi gençleştirir ve canlandırır.

Nasıl kullanılır?

HERBALİFE KİL MASKESİ 

Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi, bitkisel özlüdür. Paraben ve sülfat içermez. Tüm cilt tipleri için uygundur. Herbalife maskenin haftada ihtiyaca göre 1-3 kez kullanılmasını önerir. Herbalife kil maskesi cildinizde bir tabaka oluşturacak şekilde uygulayın. Serum ve nemlendirici ile kullanımı daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.

 • Yüz temizleme jelinin ardından yüzünüze uygulayın.
 • 5-10 dakika yüzünüzde tutun.
 • Kurumasını bekleyin.
 • Ilık su ile durulayın.

Devamında hassas ve çok ince bir deri yapısından oluşan göz çevresine özel bir krem olan Herbalife sıkılaştırıcı Göz kremi ve Herbalife nemlendirici ve sıkılaştırıcı Göz jelini uygulayın.

Bilgi: Kullanımı hakkında daha detaylı bilgi almak için Herbalife danışmanlarımıza ulaşın.

Uyarı: Ürünün göze temas etmesinden kaçının. Gerçekleşmesi durumunda bol su ile yıkayın. Kil maskesini önerilen sürelerden çok fazla uzun süre bekletmeyiniz. Fazla süre bekletmeniz halinde  cildinizde hafif kızarıklık yapabilir.

Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi satın al

Cilt ve saç bakım serisi ürünü “Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi” hızlı kayıt olma yoluyla sitemizden temin edilebilir. Bunun yanında Whatsapp iletişim hattımızı kullanarak danışmanlarımız aracılığıyla hızlı ve kolay satın alma, kapıda ödeme seçenekleriyle ürüne sahip olabilirsiniz.

Herbalife yaşam ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Herbalife Yazıları sayfamızı ziyaret edin.

Herbalife Nutrition üyesi ol ve Herbalife’ın sağladığı indirimlerden faydalan

  • tryasamkocu diyor ki:

   merhaba Günel
   Yüzünüzde sivilceler yağlı sivilce ise herbalife kil maskesi yüz temizleme jeli ve özel herbalife jel karışımı yapabiliriz. siz ürünleri sitemizden siparişini verin yada bizimle iletişime geçebilirsiniz. siparişinizi oluştururuz. özel kullanma zamanı ve miktarı belirleriz sonuca ulaşırız. kullanma konusunda size özel koçluk yapacağız. sitemizden iletişime geçebilirsiniz veya 05057752512-05055444606 iletişim numaralarımız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder