Herbalife Nasıl Kullanılır?

      Ürünleri tanıyalım

      Herbalife Formül 1 Shake :

Shake mama kilo yönetiminde en etkili temel ögedir. Herbalife shake bezelye proteini içerir. Bitkiseldir. Öğün yerine geçer. Multi vitamin içerir ve 23 çeşit vitamin vardır. Kilo vermek isteyenlerin en çok tercih nedeni bir öğünü  shake 116 kalori olması ayrıca 23 çeşit vitamin içermesidir. Diğer kilo kontrol diyetlerinde kaloriyi bu kadar aza indirmek ve vitamin minerali bu oranda yüksek almak  kolay ve bu kadar basit olmayabilir.

    Kullanımı : En önemlisi de kullanımı shake doğru ve zamanında kullanılırsa çok fayda sağlar. Size ürünü kullanımda herbalife yaşam koçluğu yapacak herbalife firmasının hazırladığı bütün eğitimlere katılmış bir üye den almalısınız ve onun hazırlayacağı size özel beslenme programına uymalısınız. tryasamkocu sitemizin eğitimlere katılmış yaşam koçlarından danışmanlık isterseniz lütfen ürünleri alırken de www.tryasamkocu.com sitemizi tercih edin.

Sitemizin yaşam koçlarından Herbalife  distribütörlüğü alabilirsiniz. Sitemiz  herbalife yaşam koçları illerde kendi üyelerini eğitimlerle yetiştirip bulunduğunuz ilde size doğru hizmet vermeyi sağlıyoruz. Eğer sizde bizimle çalışmak isterseniz bulunduğunuz ilde herbalife üyesi olmak ve bu ürünleri ihtiyacı olan kişilere ulaştırmak ve onlara herbalife yaşam koçluğu yapmak isterseniz sitemize ulaşın. Bulunduğunuz ilin yaşam koçu olun. Hiç bir eğitime katılmamış kendini geliştiremeyen üyelerden ürün almayın. Aldığınız ürün iyi bir Herbalife yaşam koçu programı ile sonuç verir lütfen unutmayın. Www.tryasamkocu.com sitesi bu konuda çok tecrübeli ve bilgili yaşam koçlarından oluşmaktadır. Sitemizin çoğu ilde herbalife yaşam koçları oluşmuştur gelin sizde bu büyük aileye büyük ekibe katılın. Yaşadığınız ilde tryasamkocu sitesi üyesi  herbalife yaşam koçu olarak bağımsız bir iş kurun. bulunduğunuz ilde size bilgi ve kullanıcı yönlendirelim.

Örneğin Aydın herbalife    ve ilçeleri İşte  Nazilli, Buharkent, Kuyucak, Karacasu, Yenipazar, Sultanhisar, Köşk, Bozdoğan, Çine, Efeler, Karpuzlu, Koçarlı, İncirliova, Germencik, Söke, Kuşadası ve Didim Olmak üzere Aydın iline tam hizmet veren üyemiz var. Aydın merkezde Ramazan Paşa Mahallesi 2 sokak ayakkabıcılar çarşısında üyemizin  herbalife ofisi var

.

Herbalife Çay :

Vücutta ödem atmayı sağlar. Metabolizmayı hızlandırır. Hızlanan metabolizma yağ yakarak enerji üretir bu şekilde çok zinde kalırsınız. Bedeniz doğal güç kaynağı diyebiliriz.

Herbalife Çayın Kullanımı: Herbalife çay hem sıcak hem soğuk içilebilir. Ancak günde kaç defa ne zaman içilmeli ki yağ yakımı gerçekleşsin ve kilo verin beden olarak küçülün. Bunu da bir program dahilinde eğitimli bir herbalife yaşam koçu gözetiminde kullanmalısınız ki sonuç alın. İstediğiniz ürünleri sitemizden alın ve yaşam koçumuz size ücretsiz danışmanlık yapsın. Doğru tercih doğru sonuç getirir.

 

Herbalife Termo Comple Tablet:

Mate yaprağı , kafein ve C vitamini başta olmak üzere bir çok bitkinin özünden konbine edilmiş mükemmel bir yağ yakıcıdır. termo tablet adı üstünde vücudu ısıtır ve ısınan vücuttaki katı yağ hareketlenmesi oluşur. Hareketlenen parçalanan katı yağlar enerjiye dönüşebilir olur. Bu da hızlıca incelmenizi sağlar.

Termo tabletin Kullanımı : bu ürün muhteşem doğru kullanılmazsa hiç bir işe yaramaz. Bu ürün den sonuç almada sitemiz yaşam koçları çok başarılı. Ürün alırken mutlaka sitemizi tercih edin ki sitemiz yaşam koçları size tam destek olsun danışmanlık yapsınlar.

Herbalife Aloevera konsantre içeceği : dünyanın kabul ettiği yara iyileştirici bir bitkidir. Kilo yönetiminde kullanmamızın nedeni çok muhteşem sindirimi temizleyici ve mideyi rahatlatıcıdır. Düzenli çalışan sindirim hızlı kilo vermeyi sağlar.

Herbalife Aloevera Konsantre içeceğinin kullanımı : Alo vera kişiye özel programla kullanılmalıdır. ürünü doğru yerden alın doğru danışmandan destek almalısınız ki kısa sürede sonuç alabilesiniz.

www.tryasamkocu.com

Herbalife Yaşam Koçu : 05057752512

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder