En Kolay Zayıflama Yöntemi

Merhaba dostlarım hep kolayı isteriz. Kolay çünkü kolaydır. Kilo vermek içinde hep kolay ararız. Evet dostlarım bu seferde sizlere kilo vermenin zayıflamanın kolay yöntemini anlatacağım.

Zayıflamanın Kolay Yöntemleri

♥ Kendini tanımak : Dostlarım önce kendinizi tanımalısınız. Zaaflarını neye dayanamadığını bilmelisin. Olmayacak yapamayacağın hiç bir yükün altına girme çünkü herkes kendine has bir bireydir. Kimi insan için kahvaltı olmazsa olmazdır. kimine göre akşam yemeği eşiyle göz göze geldiği ender anlardandır. Bunları bilmeden hadi yap şu diyeti zayıfla demek uçarı bir tekliftir.kendinizi tanıyın Diyete değil diyet sana uygun olmalıdır. Diyeti stressiz aşkla yapmalısın.Kilo vermede danışman bu nedenle çok önemli kendi kendinize kilo vermek için direnç göstermeyin kolay yolu bir danışmandan destek almalısın.

Yemeyeceklerini listele : Öncelikle diyete başlamadan neleri yemeyeceğini listele onları aklından çıkar. Sonra yemek menülerinden çıkar. Hangi ortamda olursa olsun bu yemekler sizin menüde yer almasın. En önemlisi tanıdıklarınız bunu hep bilsin ki size ye diye ısrar etmesinler.

Vazgeçemeyeceğiniz yiyecekleri listeleyin: Sizi her an diyette mağlup edecek yiyecekleri öyle bir ayarlayın ki haftada birini ödül olarak koyun sizin için ulaşılmaz olmasınlar.

Şimdi sana özel senin karakterine zaaflarına ve sabrına iradene en uygun diyeti yapma zamanı yani diyet listesi tamamen sana bakmalıdır. Kolay mı? Çok kolay yeter ki yaşam koçun seni iyi analiz etsin yeter.

Diyette beslenmeyi oluşturan ana öge ifadeler

  • Diyet programı mutlaka dengeli bir protein alımı ile başlamalıdır.
  • Diyet programı mikro ve makro besinler yönünden zengin yiyecekler seçilmelidir.
  • Diyette kişinin yedikleri ve zaafı olduğu gıdalar tespit edilmelidir.
  • Diyet programında kalori kontrolü mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Diyet programında vücut direnci yanı bağışıklılık sistemini güçlü tutacak besinler tercih edilmelidir.
  • Diyet programında porsiyon kontrolü şarttır.
  • Diyet programınızda şeker ve karbonhidrat kontrolünü minimumda ayarlayın

Diyete başlamak kilo vermek zayıflamak isteyen sevgili dostlarım yukarıda bir diyetin ana hatlarını belirledik.Şimdi sizin kendinize özgü gerçekleri değerlendirip aktif yaşamınızı nasıl geçiyor belirleyip diyet listesini yapma zamanıdır. Diyetinizde yukarıdaki ifadelerimizi mutlaka değerlendirin. Size şimdi kolay ve basit yapabileceğiniz çok fazla karışık  olmayan ve zahmetsiz bir diyet.

Kolay Ve Basit Beslenme Aktif yaşam Programı

Bütün diyetlerde ana unsurları kapsayan ve bütün diyetlerin en kolayını size seçtik. İşte dünyanın  99 ülkesinde bir numara beslenme şekli olan sabah kahvaltısını dünyada binlerce kişi bu beslenme şekli ile yapıyor.

Herbalife besleyici diyet programı : Sabah ve akşam herbalife ürünleri ile besleniyorsunuz. mikro ve makro besin alıyor. Bol protein az karbonhidrat alıyor ve çok az kalori yani iki öğünde toplam: 240 kaloriden az alıyorsunuz. Hem çok basit hazırlanıyor hemde lezzetlidir.  herbalife kahvaltıyı ve herbalife akşam menüsünü tavsiye ederim. Bir danışman dahilinde size destek olunmaktadır. 

Ayrıntılı bilgi ve sipariş  için Herbalife yaşam koçunu arayın: 05055444606

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder