Boks Maçlarında Maç Esnasında Performansı Düşürmemenin Yolu

Boksörlerin kilolarını kontrol yolu

 

Boks maçları  sürekli efor sarf-etmeyi gerektiren bir spordur. Bu nedenle maç anında rakibine sürekli yumruk atmalısın buda çok yüksek enerji ve dayanıklılık ister. Mutlaka takviye gıdayla beslenilmelidir. Ancak bu aralar çok üründe yasaklı madde içerdiğinden sporcular güvenipte  hiç bir ürün kullanmaktadırlar.

İzmir de boks sporu yapan arkadaşım Ahmet le geçen gün kordonda buluştuk. Bana ya kardeş maçlar bazen o kadar beni yoruyor ki iki gün kendime gelemiyorum. Bende kendisine kolay kardeş sen herbalife aktif yaşam ürünlerini duymadın mı ? bazen herbalife sporcu içeceği diyede geçer. Arkadaşım iyi diyorsun da  ben güvenemiyorum yasaklı bir madde olur içerisinde sporculuk hayatım biter açıkçası korkuyorum.

Hiç korkma kardeşim artık herbalife sporcu içeceklerinin içerisinde yasaklı madde yok bunu akreditife onaylı uluslararası bağımsız laboratuvarlarda test ettiriyor. Herbalife güvencesinde kullanacaksın dedim. Peki bunu İzmir de nereden alacağım dedi. Bende bunu izmirde Herbalife bağımsız üyelerinden alacaksın benim bildiğim Bornova da Herbalifeci Aslı hanım var.Konakta Herbalife Serkan var. Buca da Karşıyaka da ve birçok ilçede bu arkadaşlar ilçe ilçe semt semt geziyorlar herbalifeyi tanıtıyorlar. Bu iki meşhur herbalifecileri İzmirde herkes tanıyor İzmiri adeta karış karış geziyorlar.

Yani sonuç olarak sen bu arkadaşları ara nasıl istediğin sıklette yarışacağını spor esnasında nasıl maksimum güce ulaşacağını sana bir sunumla anlatırlar dememle birlikte numarayı aldı randevulaştı bile tebrikler can arkadaşım Ahmet.

  • Boks maçlarına istediğim kiloda nasıl kalabilirim ?

Cevap : Sporcu olman nedeniyle mutlaka proteinsel beslenmelisin ve bir yandan da az kalori almalısın .

  • Müsabakama çok az zaman kaldı. nasıl hızlı kilo verebilirim?

Cevap : En kolay ve hızlı kilo vermek yolu herbalife kilo kontrol ürünleridir.

Herbalife yaşam koçu : 05055444606

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder