Herbalife Pro-core Nedir ve Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?

Herbalife Pro-core içecek Herbalife Nitrition’ın günlük yaşam ürünlerinden wellness (kendini enerjik iyi hissetme) ailesine mensup bir üründür. Günlük yaşamda yorulan halsiz kalan bedeninize enerji desteği sağlar. Hep yakındığımız gün içerisinde kendimi yorgun hissediyorum serzenişlerine son verecek bir içecektir. Günlük planlarınızı yapın yoğunluktan korkmayın yanınızda artık pro-core var. Şimdi Herbalife Pro-core içecek nedir? ne işe yarar? Kimler kullanmalıdır? Faydaları nelerdir? nasıl kullanılır? gibi bir çok soruya yazımızda cevap bulmaya çalışacağız.

Herbalife Pro-core nedir?

GÜNÜN FIRSAT ÜRÜNÜ

Yüksek miktarda C ve D vitamini içerir. Ayrıca Selenyum ve çinko ile kara mürver meyve tozu içeren lezzetli ve keyifli bir içecektir.

Kara orman meyveleri aromasında bir tadı vardır. Günlük yaşam enerjinize harika bir destektir.

Faydaları nelerdir?

Herbalife pro-cor içeriği bakımından günlük enerji ve extra vitamin mineral desteği sağlar.

 • Günlük ihtiyaç duyulan  C vitaminini tam ve eksiksiz olarak vermesi bağışıklık sistemi ve bir çok sentezleme işleminin hızlandırmasına katkı sunar.
 • Çokça ihtiyaç duyulan D vitaminini günlük ihtiyacının ik katı fazlasını vererek D vitamini depolamanıza destek olur. D vitamininin fazlası depolandığı için günlük bir kez pro-cor içmenizi öneririz.
 • Yapılan araştırmalarda vücut için çok gerekli vitaminleri artık bedenimiz tamamlayamıyor. Bir başka deyişle artık yeterli vitamin ve mineral vücudumuz üretemiyor. Bu nedenle pro-cor size destek oluyor. Günlük ihtiyaç duyduğunuz selenyum minarelini tam ve eksiksiz vermektedir.
 • Günlük ihtiyaç duyulan Çinko mineralini %100 olarak karşılamanızı sağlamaktadır. Çinko minerali kadınlar için çok daha önemlidir.
 • İçeriğinde bulunan ekmek mayası ile vücuda extra direnç katmaktatır. Yararlı mikro organizmalarla bağışıklık sistemini adeta zırhla güçlendirmektedir.
 • Kara mürver meyve tozu ile pro-cor daha özel hale gelmektedir.

Herbalife Pro-cor nasıl kullanılır?

Herbir paketin içerisinde 10 adet küçük pro-cor paketleri vardır. Tek bir içimlik. 200ml suya bir pro-cor paketini açarak boşaltın. Çay kaşığı veya bir karıştırıcı ile karıştırın ve keyifle tüketin.

Pro-cor kullananların hissettikleri

Pro-cor kullanan bireylerle yaptığımız görüşmelerde procor kullanmadan önce ne hissettiklerini ve pro-cor kullandıktan sonra nasıl bir değişim oldu diye her bir kullanıcıyla iletişime geçtik.

Hemen hemen bütün pro-cor kullanıcı bireyler pro-cor’a başlamadan kendilerini yorgun ve dikkat ve odaklanma sorunu yaşadıkları anların olduğunu belirtiyorlar. Bu durumunda işlerinde ki verimi düşürdüğünden şikayet ediyorlar.

Ancak herbalife ürünü olan pro-cor içeceği ile tanıştıktan sonra odak dağıldığı anlarda pro-cor onlar için kurtarıcı olduğunu söylüyorlar. Çevrelerindeki bir çok tanıdıkları ve arkadaşları pro-cor2un etkisinden etkilenerek pro-cor içmeye başladıklarını belirtiyorlar.

Pro-cor hayatınızda birçok şeyi değiştiremez belki ama gün içerisinde sizi zinde tutar ve iyi hissetmenizi sağlar. Bu da günümüz stresli yaşamında önemli bir katkı olarak kabul ediliyor.

Pro-cor sipariş ver

TIKLA SİPARİŞ VER

Herbalife ürünlerini deneyimlemek için Herbalife Ayrıcalıklı müşteri ol

Ayrıcalıklı müşteri olmak için aşağıda yönlendireceğimiz herbalife Nutrition Ayrıcalıklı Müşteri Kaydı linkinden kolayca ayrıcalıklı üye olabilirsiniz.

Ayrıcalıklı müşteri için referanslar

SPONSOR ID NO: T114262448

SPONSOR SOYAD: DEM

HERBALİFE NUTRİTİON AYRICALIKLI MÜŞTERİ KAYDI için tıklayın.

Ayrıcalıklı müşteri kaydının avantajları nedir?

Ayrıcalıklı müşteri kayıtları günümüzde birçok alış veriş sitelerinde trend yol, Amazon, Koton gibi markalar kayıt oluşturuyor. Tüm bu Ayrıcalıklı müşteri kayıtları müşteriyi tanımak ve daha uygun fiyata ürün sunmak için olduğunu biliyoruz. herbalife nutrition ayrıcalıklı müşterileri kayıt oluşturduktan sonra direk indirim hakkı kazanıyor ve mağazadan değil ana depodan alışveriş yapma hakkı elde ediyor. Ayrıcalıklı müşterilerin puanları biriktikçe indirim oranları yükseliyor. Bu indirimler bir tane daha ürün al veya üç al iki öde gibi değil direk nakit indirim buda daha fazla ihtiyacınızdan fazla ürün almamış oluyorsunuz.

Ayrıcalıklı müşteri kaydı için ayrıntılı bilgi al

 

Herbalife Skin Çizgi Azaltıcı Serumun Kullanımı ve faydaları

Çizgi ve kırışıklı karşıtı serum

Herbalife Nutrition firması Türkiye’de en çok tercih edilen cilt ve vücut bakım ürün markaları arasında yer alıyor. 41 yılı aşkın tecrübesiyle sektörde hizmet veren firma Herbalife Aloe vera Serisi ve SKIN Serisi olmak üzere iki kategoride kozmetik ve güzellik ürünleri bulunuyor. Herbalife Aloe vera ürünleri daha çok saç bakım ve banyo sonrası kullanım için etkili sonuçlar sunarken, SKIN serisi derinlemesine temizlik, kapsamlı bakım ve gelişim sunuyor.

Herbalife SKIN ailesi 20 yakın ürünü barındırıyor. Bunlar arasında bakım konusunda en çok tercih edilen ürünlerden biri “Herbalife skin çizgi azaltıcı serum”. Bu makalemizde çizgi azaltıcı serum hakkında bazı bilgiler sunacağız. İnceleme kapsamında “Herbalife skin çizgi azaltıcı serum nedir? Nasıl kullanılır? Etkileri ve faydaları nelerdir? Hızlı ve kolay satın al.” sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.Çizgi ve Kırışıklık Karşıtı serum

Herbalife skin çizgi azaltıcı serum nedir?

Herbalife nutrition skin serisi cilt bakım ürünlerinden çizgi azaltıcı serum yüz temizleme jeli sonrası düzenli uygulamalarda ciltteki çizgilerde etkili sonuç vermektedir. Yüz ve, boyun bölgesinde oluşan kırışıklık ve çizgilerin kaybolmasına katkı sunar. Kırışıklıklar ve göz çevresi kaz ayağı olarak adlandırılan çizgiler için herbalife çizgi azaltıcı serumu kullanan kişilerin etkili sonuç aldıklarını belirmekteler. Bundan dolayı kırışıklık ve göz çevresi çizgileri olan bireyler tarafından çok tercih edilmektedir.

Herbalife skin çizgi azaltıcı serum cilde veya yüzde uygulandığı bölgede yer alan bütün kasları gevşeterek o bölgedeki çizgi ve kırışıkların yok olmasını hedefler. Dermatolojik testlerden tam not almış herbalife çiziği azaltıcı serumu güvenle kullanabilirsiniz.

Herbalife diğer cilt bakım ürünleri ile birlikte düzenli kullanıldığında 7 günde göle görülür sonuç verdiği dermatolojik testlerle kanıtlanmıştır.

Etkileri ve faydaları nelerdir?

Son zamanlarda cilt bakım ve çizgi azaltıcı krem serum üreten bir çok firma çıktı. Sosyal medya sayfalarımızda sürekli önümüze çıkmaktalar. İhtiyaç duyan bireyler ucuzdan pahalıya bir çok ürünlere kolayda sahip olabilmekteler. Ancak bu tür bir çok serum içeriği bakımından yüzümüze veya uygulamak istediğimiz cildimiz için tehdit oluşturmaktadır. Cildimiz bedenimizin aynası doğru ürünle buluşturamaz isek telafisi olmayan cildimizde bir çok hasara neden olabilmektedir maddeler barındıran ürünlerden .İçeriğinde ki kimyasal ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Herbalife skın çizgi azaltıcı serumu kullanıcıların tercih nedenleri

 • Düzenli kullanımda yedi (7) günde gözle görülür şekilde etki göstermesi ve bu etkinin dermatolojik testlerle de tespit edilmiş olmasıdır.
 • Cilde zarar veren ama bir çok krem ve serumda bulunan paraben ve sülfat kimyasal elementleri kesinlikle içermemesidir.
 • Düzenli uygulandığında hızla ciltteki kas yapısını gevşeterek kırışıklık ve çizgileri kaybolmasını sağlar.
 • Kullanıma başlandıktan sonra en kısa sürede ve etkili sonuç veren ender serumlardan biri oluşudur.
 • Kullanan bir çok memnun müşteri olması kullanmak isteyenlerin herbalife çizgi azaltıcı seruma güveni artmaktadır.
 • Bütün cilt türlerinde istenilen etkiyi göstermektedir,

Herbalife skin çizgi azaltıcı serumun içeriği bileşiminde B3, C ve E vitaminleri, kestane tohumu özü, aloe vera özü ve peptit bulunmaktadır. E vitamini temizliğin ardından cilt kırışıklığına karşı mücadele eder. Güçlü bir anti-oksidan olan E vitamini bakteri ve patojenden koruma sağlar. B3 hücre yenileyici etkiye sahiptir ve temizliğin ardından pürüzsüz dokunuş hissi kazandırmada yardımcıdır. C vitamini ise kollojen dokuların aktive olmasından sorumludur. Bu cildi yaşlanmaktan koruduğu gibi yaşlanma lekesinin önüne geçmektedir. Kestane tohumu özü ile yapılan krem ve yağlar birçok cilt sorununa kesin çözüm getiriyor. İçeriğindeki bu bileşenler ile herbalife çizgi  azaltıcı serum kırışıklıklara ve çizgileri yok etmede çok  hızlı etki sağlamaktadır.

Herbalife çizgi azaltıcı serumun kullanım şekli

Herbalife çizgi azaltıcı serum günlük kullanıma uygundur.  Herbalife bakım serisinden yüz temizleme jeli, herbalife arındırıcı kil maskesi ve herbalife toniği kullandıktan sonra temizlenmiş cilde uygulamanız daha iyi sonuç almanızı sağlar. Ancak daha doğru kullanım ve hızla sonuç almak isterseniz bizimle herbalife cilt  bakım uzmanlarımızla kullanımı sürdürürseniz kullanım zamanı ve miktarı daha doru olur.

Herbalife çizgi azaltıcı serum konsantre formda olduğu için uygulama yaparken uygulanacak bölgeye pirinç tanesi kadar elinize alın ve uygulayın. Düzenli kullandığınızda sonuca inanamayacaksınız. Sabah ve akşam düzenli kullanımda en iyi sonucu almanızı sağlar.

Uyarılar

Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edin.
Kullanımı hakkında daha detaylı bilgi almak için Herbalife skın cilt bakım danışmanlarımıza ulaşın.
Ürünün göze temas etmesinden kaçının. Gerçekleşmesi durumunda bol su ile yıkayın.

Herbalife skin çizgi azaltıcı serumu satın al

Herbalife Skin Çizgi Azaltıcı Serum 50ml

Cilt ve saç bakım serisi ürünü “Herbalife Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli” hızlı kayıt olma yoluyla sitemizden temin edilebilir. Bunun yanında Whatsapp iletişim hattımızı kullanarak danışmanlarımız aracılığıyla hızlı ve kolay satın alma, kapıda ödeme seçenekleriyle ürüne sahip olabilirsiniz.

Herbalife ayrıcalıklı müşteri kaydı yaparak almak istediğiniz diğer herbalife ürünleri dahil sürekli indirimli ve direk herbalife nutrition depolarından ürün size gelir. Ayrıcalıklı müşteri kaydı için tıklayın. Hızlıca kaydınızı yapın.

 

 

Herbalife ürünleri hakkında bilgi

Herbalife nutrition  şirketi tarafından üretilen temel beslenme ürünleri dünyanın yaklaşık 98 ülkesinde satılmakta. Herbalife nitritıon şirketi 36 yıldır beslenme ürünleri ile aralıksız ve kesintisiz faaliyet göstermektedir. Artık şirket mali konuda çok güçlü bunu da güçlü sponsorluklarla göstermektedir. Şimdi herbalife ürünleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Herbalife Formül 1 Shake

Herbalife formül 1 besleyici shake içeriğinde 23 çeşit vitamin ihtiva etmesiyle ve bir porsiyonunda 216 kalori içermesi beslenme ve diyet programlarında tercih edilmektedir.

Herbalife formül 1 besleyici shake sütle ile su ile meyve suyu ile içebilirsiniz. Son zamanlarda shakenin pudingleri çok seviliyor.

 • Herbalife besleyici shake kilo aşağı programında günde iki sefer içilir.
 •  Herbalife besleyici shake kilo yukarı programında günde üç defa kullanılır.
 • Herbalife besleyici shake kilo kontrol programında  günde bir defa içilir.
 • Herbalife besleyici shake kilo kitleme programında danışmanınızın önerisi doğrultusunda miktar ve oran onun belirlediği ölçüde kullanılır.
 • Herbalife besleyici shake bazal kalori kontrolünde yani diyet programlarında size belirtilen miktarda ve oranda kullanılır.
 • Herbalife besleyici shake haftalık kalori oranlamasında veya aylık kalori kontrollerinde beslenme yönteminize belirlediğiniz ölçüde herbalife shake kullanarak yapabilirsiniz.

Herbalife besleyici shake puding tarifi : 125ml sıcak suyu mikserinize koyun üzerine 125 ml soğuk su koyun yaklaşık 60 dereceye gelen suya  Herbalife besleyici shake çikolata aromalı olanından üç yemek kaşığı koyun mikserin haznesinin kapağını kapatıldığından emin olun ve mikserinizi çalıştırın.Bu karışımı kaselere koyun buz dolabınızın derin dondurucu kısmında yarım saat tutun sonra buzdolabınızın normal soğuk kısmına koyun yarım saat sonra buzdolabından çıkarıp üzerine fındık ,ceviz, fıstık parçacıkları koyarak pudinginizi dahada lezzetlendirebilirsiniz.

Afiyet olsun.

Herbalife Çay

Herbalife çay kakule bitkisi, yeşil çay, siyah çay, ebegümeci otu,  bamya çiçeği ve maydanoz otu bu bitki ve otların ekstreleri ile muhteşem bir kombinasyonudur. Antioksidan özelliği ve enerji vermesiyle ön plana çıkan bir lezzetli içecektir. Herbalife çay içimi metabolizmayı hızlandırması ile yağ enerjisinin günlük aktif yaşama katılması ile bedensel incelme sağlamaktadır. Herbalife çay soğuk ve sıcak olarak tüketilebilir. Günde isteğe bağlı olarak 3 ile 6 defa içilebilir.  Herbalife kilo kontrol, kilolardan kurtulma programında, kilo kitleme ve bedensel sıkılaşma programlarında herbalife çay çok tercih edilmektedir.

Herbalife çay kullanımı : bir bardak sıcak suya bir çay kaşığı konarak içilebilir. soğu içimde yine bir bardak suya bir çay kaşığı konarak karıştırılıp içilebilir.   Ancak herbalife çay beslenme danışmanınızın size sunduğu programda miktar ve oran değişebilir. Ürünler kişiye özel kullanılmalıdır.

Herbalife Aloevera konsantre içeceği

Herbalife aloevera konsantre içeceği meksika aloevarasından elde edilmiş konsantre bir içecektir. Aloevera bitkisinin jelinin yara iyleştirici özelliği dünya tarafından bilinmekte ve bir çok tıbbi ilaçlarda kullanılmakta günümüzde cilt bakım kozmetik alanında bütün ürünlerde aloevera kullanılmaktadır.

Herbalife aloevera içeceği kilo kontrol, kilo aşağı programı ve kilo kitleme programlarında kullanılmaktadır.

Kullanımı : Sabah aç karnına bir bardak suya iki kapak kullanılır. Ancak aloevera içeceğini beslenme danışmanınızın size sunduğu programda miktar ve oran değişebilir. Ürünler kişiye özel kullanılmalıdır.

Herbalife Termo Complete Tablet

Herbalife termo complete tablet  mate bitkisi , saf kafein ( Kahvedeki kafein )  C vitamini içerir. Termo complete tablet adı üzerinde ısı ısınma sağlayan ürün yani vücudumuzu olduğu ısıdan bir tık daha yükselmesi ve bu şekilde ısınan vücutta katı yağ diye adlandırdığımız yağ tabakalarını hareketlendirir ve parçalanmasını sağlar. Bu yağları da metabolizma enerjiye çevirir. bu şekilde bedensel incelme ve sarkmayı önler.

Kullanımı : Termo complete tablet normal genel kullanımda günde iki defa kullanmanız önerilir. Ancak Termo complete tablet beslenme danışmanınızın size sunduğu programda miktar ve oran değişebilir. Ürünler kişiye özel kullanılmalıdır.

Termo complete tableti kalp ve damar rahatsızlığı olanlar. Kalp pili olanlar. tansiyon rahatsızlığı olanların kullanmasını önermiyoruz.

Herbalife Formül 2 vitamin tablet

Bayanlar ve erkekler olarak iki ayrı formülde üretilmiştir.

Bayanlar vitamin tablet : Bayanlarla erkeklerin anatomisi farklı olduğundan kadınların vitamin tableti folik asit demir ve kalsiyum yönünden özel formüle edilmiştir.Bayanların ihtiyacı olan vitaminler daha yoğun olarak formüle edilmiştir.

Erkekler vitamin tablet : Erkekler için dayanıklılık ve güç ihtiyacına yönelik formüle edilmiş  tablet tir.

Herbalife Protein Bar

Herbalife protein bar çikolata krizi olan kullanıcılar için ideal bir ara öğündür. Limonlu, bademli ve fıstıklı olarak üç çeşit tadı vardır. Protein barı diğer çikolata paketlerinden ayıran özelliği bir tane herbalife protein barda 10 gr. protein vardır. 139 kalori içerir. Sağlıklı karbonhidrat içerir. Bir paketinde 14 adet protein bar vardır.

Günde iki defa ara öğün olarak yiyebilirsiniz.

Herbalife Gurme Domates Çorbası

Herbalife domates çorbası likopen yönünden çok zengindir. Çok lezzetli bir çorbadır. Ara öğün olarak içilebilir. Çok doyurucudur.

Sonuç

Herbalife ürünleri sadece kilo problemi alanında değil dengeli beslenme konusunda tercih edebileceğiniz en önemli besin kaynağıdır. Herbalife dış beslenme adı altında cilt bakım ürünleri ve sporcu gıdası ayrıca saç bakım şampuanı ve kremi ürünleri de ürün yelpazesinde vardır. Kendinize ve kaliteye önem veriyorsanız mutlaka herbalife ürünleri ile yolunuz kesişir.

kendinize güvenin kaybettiğiniz kilolarınız olsun. Mutluluk hiç kaybetmemek üzere sizinle olsun.

HERBALİFE YAŞAM KOÇU BESLENME DANIŞMANI : 05055444606

 

Herbalife Denizli

Denizli büyük şehir statüsüne geçince iki merkez ilçe olarak iki ilçeye ayrıldı. Denizli merkezi sanayi yönünden çok gelişmiştir. hazır giyim ve havlu ve dokuma konusunda Bursa ile yarışmaktadır. Şehrin ekonomisi çok güçlüdür. Her sektörde Denizlide bir dev hemen hemen bulabilirsin. Denizli tarih boyu horozu ile bilinir. Son zamanlarda o kadar girişim üzerine adını duyurmaya başladı ki tabiri caizse horozu fazla gören olmadı. Denizli’de turizm olarak Pamukkale travertenleri ön plana çıkmaktadır.

Denizlide herbalife 05055444606

Denizli ilinde herbalife ürünleri tanınır oldu ve talep her geçen gün artmaktadır.

 • Denizlide herbalife ürünleri nereden alınır?

Evet herbalife ürünlerini nereden almalısınız bu herbalife ürünlerini kullanmaya karar verdikten sonraki en önemli aşama. Ürünü aldığınız kişi size danışmanlık yapacak mı? Siz her istediğinizde ulaşma imkanınız olacak mı? bütün bu soruların cevabı sizi kafanızda sürekli soru işareti bırakıyor.

Denizlide herbalife ürünü alma konusunda mutlaka yetkili bir herbalife üyesini tercih edin. Size bu konuda sitemiz yardımcı olacaktır.Sizi Denizli herbalife üyesine yönlendirecektir. Sitemiz güvencesinde  Denizli  herbalife üyesine ulaşmış olacaksınız ve orijinal ürün almış güvenle kullanacaksınız.

 • Ben sitenizden almak istiyorum yinede yaşam koçum siz olacak mısınız?

Evet bizden sitemizden alabilirsiniz. Size kapıda ödeme kargo yöntemi ile gelecek eğer dilerseniz şeffaf kargo imkanımızı kullanarak ürünleri teslim almadan görerek teslim alma imkanı olacaktır. Denizlide  adresinize evinize veya iş yerinize kadar kargo getirsin.

Ürünlerin orijinalliği sitemiz güvencesindedir.

HERBALİFE NUTRİTİON

Herbalife’a Hoş geldiniz

Herbalife şirketi beslenme üzerine kurulmuş bir şirkettir. faaliyeti gıda takviyesi ürünleri ve kişisel bakım ürünleri üretmektir. Dünyanın yaklaşık 98 ülkesinde faaliyette bulunmaktadır ve ürünleri satılmaktadır. Bir başka deyişle dünyada 98 ülke herbalife ürünlerine güveniyor ve halkına sunulmasını istiyor. Bu ülkelerden biride Ülkemiz olan Türkiyedir. Herbalife Türkiye’de 20 yıldır faaliyettedir.

Herbalife’a ailesine katılmak sizin elinizde herbalife ürünleri milyonlarca kişiye iyi geliyor eminiz ki size de iyi gelecektir. Yeter ki başlayın. İster ürün kullanma isterseniz üye olup kendi işinizi kurmak olsun amacınız her şekilde de sizi herbalife ailesinde görmekten mutluluk duyarız. Herbalife ürünleri üretim aşamasında büyük bir emek ve takiple üretilir.

Herbalife ürünlerinin üretim standartları

Kalite herbalife ürünlerinin temel yapı taşlarından biridir ve çok önemlidir taviz asla verilemez. Herbalife distribütörlerinin ve herbalife kullanıcılarının  duyduğu en temel nedenlerden biri budur. Herbalife şirketi ürünlerinin her aşamasında belirlediği tohumdan sofraya felsefesi ile bu güveni pekiştirmektedir. Tohumdan sofraya yani bir başka deyişle ekimden biçime son ana kadar takip ve izleme işlemidir. tohumların ekildiği topraklarda yetiştirme aşamasında ve paketleme sürecinde hep kendi kontrolünde bizzat herbalife şirketi tarafından yapılmaktadır. İkinci bir süreç olan pazarlama ve beslenme biliminin   yakından takibi ile başlar. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına yönelik yeni ürünler geliştirirken büyük bir titizlikle  yürütülen pazar araştırmalarında elde ettiğimiz veriler ve distribütörlerin beklentileri herbalfe şirketi için belirleyici olmaktadır.

Bilimin gücü herbalife ile buluşuyor

Şüphesiz şirketin büyümesindeki en önemli etken herbalife ürünlerine gösterilen talebin dünyada her geçen gün dahada artmasıdır. Kullanıcıların ihtiyaçlarını belirledikten sonra  sürece bilimin gücünü dahil etmektedir işte herbalife ürünlerinin arkasında bilim adamları vardır. Bu bilimsel süreç formül numune aşamasında ve her adımda görev alan ürünlerimizi hazırlarken dünyanın en iyi tedarikçileri çalışan bilim adamlarımız , doktorlarımız ve beslenme uzmanlarımız tarafından sürdürülmektedir. Ürün geliştirme sürecinin lezzet ve kıvamla ilgili değerlendirmeleri herbalife şirketine ait özel laboratuvarlarda yapılmaktadır. bilim adamları tarafından geliştirilen formüller ruhsatlandırma uzmanları tarafından yasaklanmış maddeler içermediğinden emin olmak için büyük bir titizlikle incelenmektedir. Çin’deki çay tarlalarından Meksika aloevera tarlalarına kadar bütün kullandığımız ham maddeler tamamı onaylı üreticilerden tedarik edilmektedir.  herbalife şirketinin Ham maddeleri  tedarik ettiği potansiyel bir üreticinin değerlendirme süreci kimi zaman bir yılı bulmaktadır. Herbalife şirketine ürün temin edebilmek için bir üreticinin onaylı üretici olduktan sonra her ürettiği ürün beklenen standartları yakalayıp yakalamadığı her defasında çeşitli analizler yapılarak denetlenmektedir. Herbalife şirketine ait iki üretim tesisinde dört adet tahlil ve analiz laboratuvarları bulunmaktadır. Herbalife ürünlerin tamamının beklentileri karşılayacak ve kalite kontrol laboratuvarlarını kullanmakta ayrıca analiz sonuçlarını iç ve dış analiz uzmanları kullanarak tamamen onayları takip etmekte bu süreçleri tamamlanmayan hiç bir ürün piyasaya sunulmamaktadır. Çok yüksek maliyetli olan bu analiz bilim ve tahlil ve denetleme sürecinden asla taviz vermemektedir.

Herbalife sevkıyat ve depolanması

Herbalife ürünlerini ürettikten sonra depolama koşullarında adım adım takip etmektedir. Bütün depolarda ürünlerin koruma şartları değerlendirilmekte ona uygun önlemler alınmaktadır. Her depoda her an o sıcaklığı ölçen özel cihazlar vardır. Ürünlerin kullanıcılara kadar ulaşma sürecinde bütün kargo takip sistemini kontrol altında tutar. herbalife araştırma geliştirme analiz ve tahlil sonuçlarına önem verir. Herbalife pazarını memnun kullanıcılarla genişletmektedir.

Herbalife ürünleri nelerdir ?

Herbalife ürünleri kendi içerisinde kategorilere ayrılmıştır.

 • Kilo yönetimi ürünleri

Herbalife formül bir shake

 • Takviye edici gıdalar

 1. Herbalife Termo  complete tablet
 2. Herbalife erkek ve kadınlara özel vitamin tablet
 3. herbalife liftof enerji içeceği
 4. herbalife balık yağı
 • Atıştırmalık ürünler

 1. Herbalife çikolata barlar
 2. herbalife gurme domates çorbası
 • İçecekler

 1. Herbalife çay
 2. herbalife Aloevera konsantre içecek
 3. herbalife Heartwell
 • Kişisel bakım ürünleri

 1. Herbalife yüzntemizleme jeli
 2. herbalife çizgi azaltıcı
 3. herbalife spf 30 güneş koruyucu
 4. herbalife göz altı jeli
 5. herbalife göz altı kremi
 6. herbalife gündüz kremi
 7. herbalife gece kremi
 8. herbalife  peling
 9. herbalife tonik
 10. herbalife kil  maskesi
 • Saç ve vücut bakım ürünleri

 1. herbalife vücut jeli ve losyonu
 2. herbalife el ve vücut kremi
 3. herbalife vücut şampuanı
 4. herbalife el sabunu
 5. herbalife saç şampuanı
 6. herbalife saç kremi
 • herbalife sporcu gıdası

herbalife sporcu gıları protein oranı yükseltilmiş ürünler ve uzun ve kısa performans artırıcı ürünler vardır. Herbalife sporcu gıdalarını ünlü sporcular tercih etmektedir. Takım bazında Türkiye basketbol ligi resmi sponsorluğunu herbalife şirketi yapmaktadır.

herbalife size günlük yaşamınızda gerekli olan bütün gıda be bakım ürünlerinin en kalitelisini sunmaktadır. Herbalife ürünlerinin kullanımı konusunda size ücretsiz danışmanlık yapacağız dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Herbalife aktif yaşam koçu :05057752512

 

 

Herbalife Bağımsız Üyesi – Aydın

Aydın merkezde herbalife bağımsız üyesi olarak herbalife ürünleri hakkında bilgi vermekteyiz. Aydın yöre halkı herbalife ürünlerine çok ilgi göstermektedirler. Ancak daha önceden bilinçsiz danışmanlar bu ilgiyi kötüye kullanmış sadece satışa odaklı çalışmışlar danışmanlık ve takip konusunu yapamamışlar bu nedenle bizimle görüşen herkes sizde o ekipten misiniz? Denmektedir. Hayır arkadaşlar biz yeniyiz ve gerçekten herbalife ürünlerini size sunmak ve sonuç almanızı istiyoruz. Bizim kulübümüze gelin ürünleri size anlatalım nasıl kullanacağınızı tarif edelim. Ürünleri tanıma adına tadına bakabilme imkanı sunmaktayız.

Kulüp fitkal aktif yaşam merkezi hizmetleri

 • Kişisel değerlendirmeniz yapılmakta ve sizin ne istediğiniz tespit edilmektedir.

 • Ücretsiz vücut analizi yapılmaktadır.

 • Vücut yağ oranınız ölçülmektedir.

 • Vücut kas oranınız belirlenmektedir.

 • Vücut su oranınız belirlenmektedir.

 • Biyolojik yaşınız / metabolizma hızı ve yaşı belirlenmektedir.

 • Günlük bazal kalori oranı belirlenmektedir. Bu  da kilo vermenizde önemlidir.

 • Yapılan analiz sonrası size uygun ürünler belirlenmektedir. tabi ki bu süreçte sizin kullandığınız ilaçlar veya herhangi bir rahatsızlığınızın olup olmadığı bizim için önemlidir. Bu tip durumları lütfen danışmanımıza hatırlatın.

 • Herbalife hakkında aklınıza takılan soruları yüz yüze sorma imkanını elde ediyorsunuz.

Aydın’da Herbalife Cilt bakım Ürünleri

Herbalife cilt bakım ürünleri piyasada bulunan cilt bakım ürünlerinden çok fazla kaliteli ürünlerdir. Bir haftada sonuç garantili sıkın cilt bakım seti vardır. Günümüzde bayanların iki sorunu oluştu bir kendi kişisel bakımlarına yeteri kadar zaman ayıramamak birde bu bakımların piyasada fiyatlarının anormal uçuk fiyatlar olması. Herbalife cilt bakım serisi hem çok kaliteli hem de çok kolay kullanımı evde hiç bir güzellik cilt bakım merkezine gitmeden uygulayabileceğiniz ürünlerden oluşuyor. tabiri caizse cilt bakım merkezlerine verdiğiniz tomar tomar paralar size kalıyor. yaza girdiğimiz şu günlerde herbalife’ın size özel ürettiği ve dünyada ender güneş koruyucu kremde olan cildi uzun süre nemlendirme özelliği ile güneş koruyucular arasında fark yaratmaktadır. Herbalife SPF-30 güneş koruyucu kremini denemenizi tavsiye ederiz. Herbalife Cilt Bakım

 1. Aloevera özlü yüz temizleme jeli
 2. Narinciye özlü yüz temizleme  jeli
 3. Herbalife plenğ
 4. Herbalife tonik
 5. herbalife Gündüz Bakım Kremi
 6. Herbalife Gece bakım Kremi
 7. Herbalife Çizgi Azaltıcı krem
 8. herbalife Göz altı Jeli
 9. herbalife Göz Altı Kremi
 10. herbalife Kil Maskesi
 11. Herbalife SPF-30 Güneş koruyucu krem

El ve Vücut Bakım Ürünleri

 1.  El ve vücut losyonu
 2. Aloevera el ve vücut jeli
 3. Aloevera el ve vücut kremi
 4. Aloevera el ve vücut sabunu

Herbalife  Saç bakım Ürünleri

Herbalife saç bakım ürünleri Aydın merkez kulübümüze gelen kullanıcılarımızın çoğunun merak ederek sorduğu ürünlerden biridir. Herbalife saç şampuanı tamamen bitkisel bileşimdir. saçlara çok faydalı hiç zarar vermez. Paraben ve sülfat olarak bilinen hemen hemen her şampuanda bulunan kimyasal maddeler herbalife şampuanda bulunmaz. hem sağlıklı hem güvenlidir. Yazın Aydın çok sıcak oluyor terleme ile tuzdan etkilenen saçların doğal bakımını herbalife şampuan ve saç kremi ile yapabilirsiniz. daha sağlıklı saçlar için herbalife saç şampuanı ve saç kremini tercih ediniz. herbalife şampuan ve saç kremini kullanımı : Duşa girdiğinizde yada saçlarınızı yıkamak için  ıslatın iki sefer herbalife şampuanı kullanarak yıkama işlemini tamamlayın saçlarınızı hiç kurulamadan hemen ıslak olan saçlarınıza herbalife saç kremini parmak uçlarınızla saçlarınıza masal yaparcasına sürün on dakika  sonra durulayın yıkama işlemini tamamlamış oluyorsunuz bu kadar basit herbalife ile saç bakım işlemi. Herbalife saç bakım Ürünleri

 1. Herbalife saç şampuanı
 2. herbalife saç kremi

Herbalife Sporcu Gıdaları (Protein) Ürünleri  Kulüp Fitkal Aktif Yaşam Merkezinden Temin Edebilirsiniz

Herbalife sporcu ürünlerini bir çok dünyaca ünlü sporcular kullanmaktalar. Herbalife sporcu ürünleri dopinğ testlerinden geçmesi sporcuları bu gıdalara karşı daha da ilgi duymalarına sebep olmaktadır. aydında bir çok spor dalında mücadele eden sporcular bu gıdaları kullanmaktalar. onlara herbalife sporcu gıdalarını nasıl kullanılacağını tarif ediyoruz şu ana kadar bir çok sporcu kullanımdan memnun olduğunu bize iletiyorlar. Protein almak isteyen güç kazanmak isteyen vücut şekillenmesi isteyen salon sporu yapan sporcu olmayan bir çok kullanıcımız bu ürünlerle spor salonlarında çalışmaktalar. herbalife sporcu gıdalarını merdiven altı peynir altı sularıyla yapılan yarı tuz protein tozlarıyla asla karşılaştırmayın. herbalife dünya devi bir beslenme şirketi ve ürünleri tamamen bilim kurulu onaylı. Herbalife beslenme şirketinin ürettiği her ürünü güvenle kullanın çünkü sadece işi beslenme üzerine olan bir şirket. Herbalife sporcu gıdaları:

 1.  Rebullt strength    –    (Güç ve Kuvvet)
 2. Rebullt endurance   –   ( Dayanıklılık)
 3. Formül bir sport      –    (Başlangıç hazırlık)
 4. Prolong                        ( Uzun performans)
 5. CR7 Drive performans içeceği – ( Maksimum performans ve güç)

Artık Aydında tam teşekküllü herbalife yaşam kulübü var. Size ihtiyacınız olan en doğru ürünü öneriyoruz.

   

Herbalife Karahallı = 05055444606

Herbalife sipariş hattı

Herbalife Ürünleri ile kilo vermek veya kilo almak  kararı aldınız ama ürünleri tanımıyor yetkili bir herbalife distribütörden bilgi almak istiyorsanız. sizlere en güvenilir bilgiyi herbalife yaşam koçu bilgilendirecektir.

 

Karahallı herbalife : 05055444006

Herbalife Ulubey Şubesi :05055444606

Kilonuzdan şikayetçisiniz ama  kilo vermek için kullanmak istediğiniz ürünlerden tedirğinseniz. Size  en uygun ürünü tavsiye etmek isteriz. Kilo vermede herbalife ürünleri dünyada geçerli bir gıdadır. Bulunduğunuz ilçede Ulubey’de herbalifeye ulaşmanız mümkündür. Herbalife Ulubey Şubemiz yaşam koçumuz size ürünleri temin edecek ve size kullanmasını anlatacak kilo verme sürecinde her şeyi sorabilirsiniz.

Ulubey herbalife satış Şubesi: 05055444606

Herbalife Sivaslı : 05055444606

Herbalife ürünleri ile zayıflamak mı istiyorsunuz? İlçede olmanız uzakta olmanızın hiç bir önemi yok şimdi Türkiye’nin her yerine anında kargo gönderiyoruz. Uşak Sivaslı’yada  herbalife zayıflama ürünlerini gönderiyoruz. Sivaslıda bir çok kullanıcımız var. herbalife mama ile zayıflayan kişiler var.

Herbalife Uşak Satış Merkezi = 0505 5444606

Herbalife ürünlerini sipariş vermek

Uşak merkezde yöre halkı herbalife ürünlerini kullanmak istiyor. Ancak nereden ve nasıl alınır veya güvenli bir alışveriş yapmak için güvenli kişileri aramaktalar. sitemiz size Uşak ili herbalife kullanıcılarımıza kapıda ödeme imkanı ücretsiz kargo Uşak ve ilçelerini göndermektedir. Dilerseniz ücretsiz kargo ve şeffaf kargo yapıyoruz. Şeffaf kargonun özelliği talep etmiş olduğunuz kargoyu teslim almadan içeriğini görebiliyorsunuz. Size her türlü alternatif bize güvenmenizi istiyoruz. Ürünlerin orijinalliği  ve son kullanma tarihi sitemiz güvencesindedir.

Siparişinizi aldığınızda sitemiz bay veya bayan herbalife yaşam koçu sizinle iletişime geçecek ve ürünlerin kullanımını izah edecek watsap ve aramak suretiyle her zaman sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

Uşak herbalife  satış merkezi :05055444606

Herbalife çay

Herbalife cay dört aromadan oluşur. Herbalife limon aromalı çay, herbalife ahududu aromalı çay, herbalife şeftali aromalı çay ve herbalife klasik çay olarak aromaları bilinir.

Herbalife çay metabolizmayı hızlandırır. Ödem atmada  çok etkilidir.İncelme ve kilo verme sürecinde diyetinize yardımcı olacak lezzetli bir içecektir.

Herbalife çay herbalife kilo kontrol programımızda en çok tercih edilen içecektir. Uşak herbalife merkezi olarak herbalife diyet programı hazırlıyor kullanıcılarımıza herbalife shake  ve diğer ürün kullanımı konusunda anlatım ve ürünleri tedarik ediyoruz.

 

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder