HERBALİFE KİLO VERME PAKETLERİ

Paket Çeşitleri ve Aralarındaki Fark

      1 – Başlangıç Paketi : Başlangıç paketi 15 günlük programla kullanılır.

Bir shake (mama) – Bir herbalife 50gr.

cay – Bir karıştırıcı şeykır dan oluşur. Amacı herbalifenin 15 günde de etkili olduğunu kullanıcının görmesini sağlar.

      Kullanımı : Danışmanımız size 15 günlük program yapacaktır. danışman takibinde kullanmalısınız.

2 – Deneme ve Tanışma  Paketi : Bir herbalife shake (mama) – bir karıştırıcı şeykır dan oluşur. Sadece deneme ve 15 günde herbalifenin etkisini görmek içindir.

      Kullanımı : Danışmanımız size 15 günlük program yapacaktır. danışman takibinde kullanmalısınız.

3 – Aylık Standart Paket : İki Shake (mama)  – bir 50gr. çay – bir alovera konsatre içeceği – Bir şeykır karıştırıcıdan oluşur. Artık mutlusunuz sonucunuz net oluşuyor. bedensel incelme başlamıştır.

     Kullanımı : Danışmanımız size bir aylık program yapacaktır. Danışman takibinde kullanmalısınız.

4 – Aylık Lüks Paket : İki shake (mama) – Bir 100gr herbalife çay – Bir herbalife aloveara konsantre içecek – bir termo tablet – bir şeykır karıştırıcıdan oluşur. 45 günde alabileceğiniz sonucu bir  aya indirirsiniz. Kilo verme hızınızı artırmış olursunuz.

      Kullanımı : Danışmanımız size Bir aylık  program yapacaktır. Danışman takibinde kullanmalısınız.

5 – Aylık Ultra Lüks Yıldız Paket : Bu paket çok özel hazırlanmış bir pakettir. Bu paket programı özel hazırlanıyor çünkü kilo yönetimi ürünlerinin hepsi kullanılıyor.

İki Shake – Bir 100gr çay – Üç herbalife alovera içecek – Bir termo comple tablet – bir heartwell lif tozu – bir karıştırıcı seykır dan  oluşuyor. İlk hafta sonuçların görüldüğü özel bir program ve pakettir.

   Kullanımı : Danışmanımız size Bir aylık  program yapacaktır. Danışman takibinde kullanmalısınız.

Yukarıda açıkladığımız paketleri kullanıcılarımız kendilerine uygun olacağını düşündüklerini seçmekteler. Paketi alan kullanıcımıza kişiye özel takip ve danışmanlık yapmaktayız. Herbalife ürünleri kullanılırken danışman programı ile ve takibi olursa sonuç almanız daha kesin olur.

Bizimle iletişime geçtiğinizde yukarıdaki paketlerden ayrı size uygun kullanımını rahat yapabileceğiniz ürünleri öneriyoruz. Kalıplaşmış fikir ve yöntemleri yıkıyoruz. Yeter ki siz kararlı olun ve bizimle iletişime geçin geri kalan kısım bizim işimiz.

Bu paketlerin fiyatlarını sitemizin size sunduğu canlı destek hattından sorabilirsiniz. Yada sitemize kayıt olur ve tüm ürünlerin fiyatlarını görebilir aynı zamanda da sipariş verebilirsiniz.

İletişim : 05057752512

Bu site Herbalife Resmi üyesine aittir.

Ürünlerimiz orijinal barkotludur.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder