HERBALİFE MAMA

Herbalife Ürünleri birçok, bunları içerisinde en önemlisi herbalife formül bir shakedir. Türkiye’de herbalife formül bir shakeyi herbalife kutu mama olarak adlandırırlar.

Herbalife mama ana öğündür. Herbalife sağlıklı beslenmede herbalife kutu mama olmazsa olmazıdır. Herbalife kutu mama 23 çeşit vitamin ve mineral içerir. Bir öğünü süt ile yapıldığında 217 kaloridir. Su ile yapıldığında 117 kalori içerir. Diyet programlarında aranan menü dür.

Herbalife kutu mama nasıl yapılır?

Herbalife kutu mama yapabilmek için herbalife mlt. göstergeli karıştırıcı şekır olmalı elimizde. Şekır içerisine 250 mlt olacak şekilde süt konur. Üzerine herbalife kutu mamadan iki yemek kaşığı 250 ml süt koyduğumuz şekırın içerisine konur. şekırın kapağı çevirerek sıkıca kapatılır. Not: şekırın içerisindeki süt sıcak olmamalıdır. Ağzı kapatılan şekır sallayarak sütle herbalife mamanın karışması sağlanır. Sonra bir bardağa boşaltılan karışım içilir. Üzerine hemen 500 ml su içilir.

İçerisinde suda şişen lifler olduğundan sabah içtiğiniz mama sizi öğleye kadar acıktırmaz. Herbalife mama vanilya,çikolata ve fındık aromalı olarak üç tat seçeneği vardır. Sizlerin kalori kontrolünde ideal bir yiyecektir.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder