Kilo Almanın Nedenleri

    Kilo Almamıza Neden Olan Farkında Olmadığımız Sebepler

Hayatımızda olan her şeyin herkesin ve gelişen her olayın bir nedeni vardır. Bazen bu gelişen olaylar tozlanmış beyninizi ruhunuzu kalbinizi uyarır. Bazende Canınızı  öyle yakar ki sizi kendinize getirir kuvvetlendirir.

Tam bu noktada hayatınızda kimleri tutacağınıza kimleri çıkaracağınıza karar vermelisiniz. Çünkü zaman kıymetlidir. Bu kişiler yanınızda kalırsa enerjinizi aşağı çekecektir. Onlar sizin maddi manevi fiziksel ve ruhsal iyi olmanıza engel olacaktır. Etki çemberiniz de sürekli stresin var olması demektir. Bu yaşam size mutluluk getirmeyecek kendinizi düşünmeye fırsat vermeyecektir. Bu şekilde farkında olmadan beslenmeniz bozulacak yedikleriniz ikinci planda kalacak ve kilo almanıza  bedeninizi yaşlandırmanıza  neden olacaktır. Bunu fark etmelisiniz kendinizi değiştirmelisiniz. Sizin için en değerli kişi yine sizsiniz bu hiç unutmayın. Beslenmenizi değiştirin zevklerinizin farkına varın mutlu olun. Kilonuzu kontrol edin ideal seviyede tutun. Neden kilo alıyorum dediğinizde ilk bunlara dikkat edin. Bunlar farkında olmadığımız kilo almada en önemli nedenlerdir.

Yemek yemek çoğu zaman ruh haliyle alakalıdır. Çok yiyorum diye hayıflanmayın size yemek yediren nedenlerden kurtulun.

Yemek yediren en önemli nedenlerden biride üç harftir. Aşk ruhumuzu allak bullak eder anlamsızca bizi sürükler. Hayatımızdaki yaptığımız bütün planlar ertelenir. Düşüncemizi aklımızı etkiler. Sevmek sevilmek kendimizden daha öne geçer. Bu süreçte bol bol yemek yemek ve bilinçsiz beslenmek sizi sonraki dönemde mutsuz edeceğini düşünemezsiniz. Aşkta kalp güzelliği kadar fiziksel  güzelliği de  çok önemlidir.

İdeal kilonuzda kalmak sizi hem fit gösterecektir. Hemde bedenen ve ruhen kuvvetlendirecektir.

Herbalife beslenme ve yaşam koçu:05055444606

Herbalife Gaziemir Beslenme Kulüpleri 05055444606

Herbalife Gaziemir yaşam koçu : 05055444606

Gaziemir sağlıklı yaşam ve kaliteli zaman geçirme ve günü istediğiniz enerjide bitirmenin iki yolu vardır,

1- Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirin az kalorili beslenin.

2- Sağlıklı bir uyku beyin en iyi uykuda dinlenir. Dinlenmiş bir beyin bedene dinamo etkisi yapar.

Sağlıklı beslenmek için herbalife shake ve sağlıklı bir uyku için rahatlatıcı papatya özlü herbalife tankue tercih edin.

Herbalife shake ile güne başlayın

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder