Sporcular İçin Herbalife Ürünleri

Herbalife 24 Ürünleri (Aktif Yaşam)

Herbalife sporcu ürünlerini profesyonel sporcular, spor salonuna giden ve vücudunu şekillendirmek isteyen kas kazanmak isteyen kısacası hayatında spor olan herkes kullanabilir. Egzersiz öncesi egzersiz sonrası ve spor anında kullanmaya tasarlanmış ürünlerdir. Siz sporcular kaliteye ve kaliteli proteine önem verenler herbalifede buluşuyor. Buna en iyi örnek dünyaca ünlü sporcu futbolcu Ronaldo yine Türkiye’de ünlü  atlet İpek Onar güçlerine herbalife ile güç katıyorlar.

Dayanıklılık mı?   

Güç mü?

Sürekli Enerjimi ?

Performans mı? 

Yoksa salona gidip  vücudunuzu şekillendirmek ve protein desteği ile kas kütlesi kazanmak mı?

Bütün yukarıdaki sorularınızın ve çözümleri herbalife 24 ürünlerinde var.Markalı ürün güvenli testlerden geçmiş ürün ve çözüm herbalife dedir.

Herbalife 24 sporcu ürünleri hakkında size her türlü bilgiyi verir ve ürünleri sitemizden alabilirsiniz.

Herbalife 24 bilgi ve satış hattı: 05055444606

Sporcuların En Çok Tercih Ettiği Protein İçecek

     Rebuıld Strength

Rebuıld protein yönünden çok zengin bir sporcu içeceğidir. Spor veya antrenman  sonrası yorulan veya yıpranan kasların onarımı ve protein yönünden beslenmesini sağlar. Rebuıld en önemli özelliği kasları şişirmek değil daha güçlü ve sağlam olmasını sağlamaktır. Rebuıld içeriğinde özel bir yöntemle  formüle edilmiş zenginleştirilmiş protein içerir. Bu nedenle bütün sporcuların spor sonrası kas kütlesini korumak ve bir sonraki aktiviteye daha zinde ve kuvvetli olmak için herbalife rebuıld strength tercih ediyorlar.

Eğer bir spor dalı ile uğraşıyor kariyer ve başarı istiyorsa

nız. Rebuıld en büyük yardımcınız. Örneğin :

  • Güreşçiler için ideal sporcu gıdasıdır.
  • Yüzücüler için en büyük destekçi gıdadır.
  • Halterciler ağırlık kaldırıyor güç ve dayanıklılık gerektirir güçlü kaslara ihtiyaç duyarlar. Onlarında en çok tercihi rebuıld strengh.
  • Judocu tamamen güç gerektirir. proteinle kaslar beslenmeli ki güçlü kas kütlesine ihtiyaç duyarlar. Onlarda rebuılddaki protein oranı nedeniyle tercih ederler.
  • Bokscular boks yaparken güç ve dayanıklılık şarttır. Başarı böyle geliyor. Bokscular da herbalife Rebuılddan vazgeçmiyorlar.
  • Kingboks  sporcuları için kas adeta sporda başarmanın tek etkeni onlarda herbalife rebuıld tercih ediyorlar.

Sonuç;

Sporcular uğraştıkları dallarda en iyisi olmak isterler. Bunun için her dalda mutlaka güçlü olmak gereklidir. Bu nedenle proteine ve kas kütlesini güçlendirmek isteyen her sporcu yasak maddeler içermeyen en güvenli sporcu içeceği Herbalife Rbuıld Strengh ten  faydalanmak istemektedir.

Daha ayrıntılı bilgi için :

Herbalife sporcu ürünleri Danışmanı ve yaşam koçu: 05057752512

 

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder