Herbalife Omega-3 Balık Yağı Ve Neden Takviye Balık Yağı Kullanmalıyız?

Günümüzde bütün uzmanlar Balık yağının öneminden mutlaka vücuda yeteri kadar alınmasından bahsediyorlar. Balık yağının içerisinde bulunan epa ve dha amünasit yağların beden, beyin, göz, kalp ve damarlar için çok gerekli olduğunu belirtiyorlar. Ancak uzmanlar vücudun yeteri kadar omega-3’ü besinlerden alamadığından bahsediyorlar. Bu nedenle balık yağı anlaşılıyor ki insan hayatı için çok önemli. İnsan bedeninin bir çok hücre çalışmasında ve bir çok fonksiyonunu yerine getirmede hayati ihtiyaç duyduğu omega – 3 balık yağının öneminden bahsedeceğiz.

Omega -3 balık yağına çocuklar ne kadar ihtiyaç duyuyor? İleri yaşlarda omegea-3 balık yağının beyin ve hafıza üzerindeki etkisi nedir? Omega -3 balık yağına en çok kimler ihtiyaç duyar? kaliteli bir omeğa-3 balık yağını nasıl anlaşılır? Omega -3 alırken dikkat edeceğiniz bilgiler nelerdir? Sağlığımız için çok önemli olan omega-3 balık yağı alma konusunda araştırmacı olmalıyız.Şimdi yukarıdaki sorulara  yazımızda cevap vermeye çalışacağız.

Kaliteli Bir omega-3 balık Yağı Nasıl Anlaşılır?

Balık yağı alırken dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılar.

  • Omega-3 balık yağının kutusunun üzerinde epa ve dha oranlarına dikkat etmelisiniz. Epa ve dha oranı toplam en az 550 oranında olmalıdır. Omega-3 balık yağının içerisinde 250 epa oranı 300 ve üzeri dha oranı olmalıdır. Bu oranın üzeride olabilir. Bu ayrıntıya dikkat etmenizi öneririm.
  • Balık yağı derin su yani soğuk deniz balıklarından elde edilmiş olması önemli. En kaliteli omega _3 Onlarda var.
  • Balık yağının elde edilişi çok önemlidir. Etil formda olursa yani kimyasal etken kullanılarak elde edilen balık yağlarından ise. İçerisinde bulunan omega-3 ‘ün %30 u vücut tarafından ancak emiliyor. Diğer kalan % 70 boşaltım sistemi ile dışarı atılıyor. Yani sadece epa ve dha değerlerinin yüksek olması kaliteli omega-3 olduğu anlamına gelmiyor. Balık yağı alırken üzerini okumalısınız hangi formda üretilmiş olduğu konusunda bilgi edinin.
  • Kaliteli bir balık yağı hem epa ve dha değerleri ile vede en önemlisi hangi formda olduğudur. Trigliserit formunda yani saf doğal elde edilen omega -3 balık yağı vücut tarafından %100 emiliyor. Yani etil üretim bir omega-3 balık yağına göre trigliserid formunda üretilen omega -3 balık yağı tam üç kat daha yoğun ve etkili emilim ile vücuda faydalıdır.
  • omega-3 balık yağının dünya sağlık otoritelerinin en az birinden onaylı olmasına dikkat edilmelidir.

Trigliserid formda üretilen herbalife omega-3 balık yağının özelliği

Herbalifeline MaxHerbalife Nutrition şirketi dünyanın bir numaralı beslenme şirketi. En önemli öncelikleri müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün politikasıdır. Bu nedenle herbalife balık yağını en üst düzey yoğunlukta ve kalitede üretmektedir. Herbalife balık yağı doğal ve trigliserid formdadır. Vücut %100 emilim sağlar. Epa ve dha oranları yüksektir. Etil formda üretilen omega -3 göre üç kat daha güçlü ve yoğundur. Herbalife omega-3 balık yağı %100 oranında saflıktadır. Kendiniz, aile bireyleriniz ve çocuklarınız güvenle kullanabilirsiniz.

Herbalife balık yağı Konusunda sipariş veya daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı yazımızın alt kısmında yorumlar kısmından yazıp cevabını alabilirsiniz.

Omega-3  balık yağının çocuklar için önemi nedir?

Omega 3 balık yağına çocukalar çok fazla ihtiyaç duymaktalar. Öğrenme çağında olan çocukların öğrenme hızını artırdığı ve bu sayede bellek gücünün artmasına yardımcı olduğu bilinmektedir. Büyüme çağında olan bireylerin kemik gelişimi ve büyüme hormonunu tetiklediği harekete geçirmede destek olduğu biliniyor. çocuklarda daha ilk baştan sağlıklı yağ dengesinin oluşmasına omega 3 balık yağı yardımcıdır.

İleri yaşlarda omega -3 balık yağının önemi nedir?

Omega -3 balık yağı her yaşta alınması gereken en temel takviye edici gıda olarak önümüzde durmaktadır. İleri yaşlara gelen insanların kalp damar, eklem ağrıları, hafıza, bellek daralması ve buna bağlı olarak alzheimer gibi sorunlarla karşılaşabilme durumları her zaman bir ihtimal olarak görünmektedir. Omega 3 yağı düzenli kullanımda eklem sıvılarının üretimine katkı sunduğu bilinmektedir. Omege 3 yağı yine düzenli kullanımda hafıza ve bellek daralmasını ayrıca alzheimer gibi hafıza kaybolmasını önlediği yönünde bir çok bilimsel araştırmalar olduğunu biliyoruz. Omega 3 balık yağı kalp ve damar sağlığına yardımcıdır. 

Omega -3 balık yağına en çok kimler ihtiyaç duyar?

Aslında omega 3 yediden yetmişe herkesin beslenme düzeninde yer alması gerekli bir sağlıklı yağ. Ancak  ailesinde kalp krizi öyküsü çok olan bireylerin ve yine soy ağacında hafıza ve alzheimer öyküsü olan kişilerin günlük beslenmelerine herbalife omega-3 balık yağını dahil etmelerini öneririz.

HEMEN HERBALİFE OMEGA-3 SİPARİŞİ VER

Herbalifeline Max Balık Yağı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  • Herbalife Balık Yağı  Kilo  aldırır mı?

Herbalife 0mega -3 balık yağı kilo aldırmaz. Bilakis Kilo verme programında hücrelerin daha fazla enerji üretmesi için kullanılır. Ancak sabah veya gün içerisinde kullandığınızda hücreleriniz enerji üretimi yaparken besine ihtiyaç duyar bu sizi açlık hormonu sinyal verir. Bu nedenle yemek yemeye yönelmeniz sanki omega -3 size kilo aldırıyormuş algısı yaratıyor. Bu nedenle biz gece yatmadan önce içilmesini öneriyoruz.

  • Bebek Ve Çocuklar da Balık Yağı İçebilir mi?

Evet içebilir. Herbalife omega-3 balık yağını her yaşta insan güvenle içebilir.

  • Herbalife Omega-3 Balık Yağı Olan Herbalifeline Max  İçerisinde Ne Var?

Herbalifeline max devamlılığı ve kalitesi bozulmayan kaynaklardan elde edilmiştir. İçerisinde  vücudumuz, gözlerimiz, hafızamız. eklemlerimiz , kalbimiz ve damarlarımız için çok önemli olan iki esansiyel yağ asidi bulunur. Bu esansiyel yağ asitleri Eikosapentaenoik (EPA) ve Dokosahekzaenoik (DHA) olmak üzere iki bileşendir. Ayrıca içerisinde içimi kolay olsun balık yağı kokusundan kullananlar çok fazla etkilenmesin diye kekik ve nane yağı bir miktar bulunmaktadır. Bu sayede herbalife balık yağı balık kokusunu bir nebze bastırmış olmakta balık kokusundan tiksinenler için iyi bir alternatif oluşturmaktadır. 

Herbalife  Omega -3 Balık Yağını Güvenle Kullanabilirsiniz

Herbalife omega-3 balık yağı içeriği bakımından en yüksek değerde balık yağı saf TG formunda bedenin tamamen sentezlediği bir omega .

Sevgili ebebeyinler çocuklarınıza kullandıracağınız  omega kapsül yönünden herbalife güvencesini tercih edin. En değerli varlıklarımızı en güvenli markaların ürünleri ile besleyin.

Omega – 3  Balık Yağının Dikkat ve Odaklanmaya Etkisi

Balık yağının yapılan bir çok araştırmalarda bireylerin beyin fonksiyonel çalışmasında etkin olduğudur. Sizin ve aile bireyleriniz için önemli bir gıda takviyesi olarak durmaktadır. Çocuklarınızın gün içerisinde okulda o hengameden sonra evde derslerine odaklanmakta zorlandığı bir çok öğrenci velisinden duyulan bir söylem. Tabi ki odaklanmada zorlanmanın bir çok nedenleri var. Bunu tamamen omega-3 alımı ile direk çözemezsiniz. Ancak omega-3 yağ asidinin odaklanmada bir etkisinin olduğu bir çok araştırmalarda ortaya konmuştur. Omega -3 içerisindeki EPA ve DHA amünasit bileşenleri beyinin bir çok bölümünde sizin ihtiyaç duyduğunuz bir supplementlerden en önemlileridir.  

 

Herbalife Yaşam Koçu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder