Herbalife Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik kullanımı ve faydaları

Herbalife cilt ve vücut bakım ürünleriyle öne çıkan Türkiye markaları arasında yer alıyor. Herbalife bu noktada kullanıcılarına iki farklı seri sunuyor. Herbal Aloe ve Herbalife SKIN serisi. Aloe serisi adından anlaşılacağı gibi aloe vera bitki özüyle güçlendirilmiş banyo ve vücut bakım ürünlerini içeriyor. Herbalife SKIN serisi ise cildin onarımı ve güçlendirilmesini amaçlayan ürünlere sahip.

Herbalife Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik, SKIN ailesinde yer alan temizleyici ve bakım yapan cilt dostu ürünler arasında yer alıyor. Bu yazımızda “Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik” incelemesi kapsamında “Nedir? Nasıl kullanılır? Faydaları nelerdir? Hızlı ve kolay satın almanın yolları nelerdir?” sorularına yanıt vereceğiz.

Herbalife canladırıcı bitki özlü tonik nedir?

HERBALİFE TONİKLE CİLDİNİZİ ŞIMARTIN

Cilt bakım adımlarında ikinci sırayı alır. Cildinizin canlı bir görünüm kazanmasında çok etkilidir. Canlandırıcı toniği cildinize uygulayarak cildinizi yumuşatın bebeksi bir görünümü almasını sağlayın. Dışarıda kendinize öz güveninizi yükseltin. Güvenle en yüksek ışıkların altında cildinizle dikkat çekin.

İçeriğinde B3 vitamini C ve E vitaminleri bulunur. Ayrıca alovera bitkisi başta olmak üzere bir çok cilt dostu bitki karışımları ile hazırlanmıştır. Cilde zarar veren kimyasallardan sayılan kullanımı sakıncalı olduğu uzmanlarca belirtilen ”Paraben ve Sülfat” İçermez. Yoğun kıvamı ve ciltle buluştuğu andan itibaren cilde hızla nüfuz ederek koruyucu etkisini gösterir. Herbalife canlandırıcı tonik ”Alkol ” içermez. Alkol ve alkollü ürünlere karşı seçici olan bay ve bayanların kullanımına uygundur.

Herbalife canlandırıcı bitki özlü toniğin faydaları nelerdir?

 • Sert cilt dokularının yumuşaması ve daha esnek hale gelmesine yardımcıdır.
 • Canlandırıcı tonik cilt cilde uygulandıktan sonra cilt bakımı için uygulanacak kremleri daha iyi nüfuz edebilmesi için cilt gözeneklerini temizler ve krem uygulamaya hazır hale gelmesini sağlar.
 • Herbalife tonik tonikleme işlemi yapıldıktan sonra cilde ferahlamış hissi verir ve size tazelenmiş bir cilt sunar.
 • Düzenli kullanımda devamında cildinize uyguladığınız günlük nemlendireci, kırışıklık giderici serum ve göz çevresi krem ve jellerin etkisini artmasını sağlar.
 • Cildinizde kuruma hissi olmadan tazelenmiş ve temizlenmiş olduğunu fark etmeniz size mutluluk verecektir.
 • Canlandırıcı herbalife tonik içerisindeki B3 vitamini cildinizi besler ve cildinizi aynı tazeliğini koruyarak yaşlanma sürecini yavaşlatır.
 • Canlandırıcı bitkisel tonik içerisinde bulunan E – C vitaminleri ve Alovera bitkisi başta olmak üzere birçok bitki karışımları cildinizi tonikleme işlemi sırasında gün içerisinde oluşan zararlı maddeleri hızla temizleyerek cildinizden uzaklaştırmaya yardımcı olur.

Herbalife canlandırıcı bitki özlü tonik nasıl kullanılır?

Sabah akşam kullanabilirsiniz. Herbalife yüz temizleme jeli ile yüzünüzü temizledikten sonra ikinci cilt bakımı ürünü olarak uygulanır.  Canlandırıcı toniği yüzünüze çene sağ ve sol şakak seviyesi ve alın bölgesine püskürtme yaparak uygulayabilirsiniz. yada bir pamuğa püskürterek cildinize nazikçe dairesel hareketlerle uygulama yapabilirsiniz.

www.tryasamkocu.com sitemizden cilt bakım ürünlerinizi alın. Herbalife cilt bakım danışmanımızdan ve yaşam koçumuzdan online ücretsiz tam cilt bakım uygulama eğitimi ve doğru kullanım bilgisi alın. Cilt bakımında hızla sonuç alın.

Herbalife canlandırıcı bitki özlü toniği uygulama sonrası herbalife nemlendirici kremi ve herbalife kırışıklık önleyici serumu uygulayarak cilt bakımına devam edebilirsiniz.

Herbalife canlandırıcı bitki özlü toniği nasıl satın alabilirim?

Canlandırıcı bitki özlü toniği sitemizden ”HEMEN SATIN AL” tıklayarak alış verişe başlayabilirsiniz. Herbalife bitki özlü tonik hakkında daha fazla bilgi alıp devamında alış veriş yapmak isterseniz. Aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bay ve bayan danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Alışverişlerinizi dilerseniz ”EFT”  veya ” KAPIDA ÖDEME – KREDİ KARTI İLE KAPIDA ÖDEME” gibi seçenekleri size uygun olanını seçerek alış verişinizi tamamlayabilirsiniz.

YENİ GÜVENLİ ALIŞVERİŞİ TERCİH EDİN

 

  • tryasamkocu diyor ki:

   Çok teşekkür ederiz. Memnun müşteri sonuç alan kullanıcılarımız bizi bu yere getirdi. Onların gücü ile daha da güçlüyüz.
   Ama mütevazi olmayacağım gerçekten bilgili ve etkin danışmanlığımızla hızlı sonuç alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder