Herbalife CR7 Drive nasıl kullanılır? Faydaları nelerdir?

Herbalife CR7 Drive, Herbalife24 ailesinin ürünleri arasında yer alır. Spor müsabakaları, yoğun antrenman ve egzersiz esnasında kullanabileceğiniz bu ürün, elektrolit & karbonhidrat içeceğidir. Bu yazımızda CR7 Drive incelemesi kapsamında “CR7 Drive nedir, nasıl kullanılır, faydaları nelerdir, fiyatı nedir?” sorularına yanıt vereceğiz.

Herbalife CR7 Drive nedir?

CR7 Drive toz formuyla gelen besleyici bir takviye gıdadır. Ürünün temel görevi kullanıcının enerji ihtiyacını karşılamak ve enerji metabolizmasını korumaktadır. Kişinin güç gereksinimini telafi eden ürün açai meyve aromasıyla gelmekte ve lezzetli bir tat içermektedir.

Herbalife’nin beslenme ve sağlıklı yaşamdaki büyük rolü ve Cristiano Ronaldo sponsorluğunda geliştirilen ürün kişiye karbonhidrat temin eder, elektrolit dengesini düzenler ve sıvının yerine konmasını sağlar. CR7 Drive tüm doping testlerinden geçmiş olmakla birlikte çok sayıda kuruluş tarafından önerilmektedir.

Herbalife CR7 Drive faydaları nelerdir?

CR7 Drive egzersiz ve spor esnasında tercih edilebilecek bir üründür. Yoğun bir maç, basketbol veya diğer bir spor öncesinde veya esnasında kişinin dayanıklılığını yüksek seviyeye taşıdığı gibi elektrolit-karbonhidrat çözeltisi fiziksel aktivite sırasında su emilimini arttırır.

Karbonhidrat karaciğerin glikojen teminini sağlar ve idman, egzersiz ve aktivite esnasında gücün azalması durumunda bu glikojenin enerjisine başvurulur. Yeterli düzeyde karbonhidrat alınmaması vücudu yorduğu ve organlara zarar verdiği gibi protein kaybına yol açar. CR7 Drive bu noktada hazırlanan uygun programla ve optimum düzeyde takviyeyle bu sorunları ortadan kaldırmada yardımcı rol üstlenir.

Elektrolit, suda çözünebilen mineral olarak bilinir. Temel görevleri vücuttaki sıvının düzenlenmesidir. Sıvının ayarlanması aktivite esnasında oldukça önemlidir. Herbalife CR7 Drive içerisinde bulunan 135mg değerinde sodyum tansiyon seviyesini ayarlarken kas ve sinir sistemleri üzerinde olumlu etkiye sahiptir. 125mg potasyum enerjiyi düzenler ve pH dengesini korur. 60mg değerinde potasyum sağlıklı hücre gelişimi ve hücrenin işlevini sağlıklı biçimde yerine getirmesinde rol oynar.

CR7 Drive vücut için önem taşıyan bazı vitaminleri de içerir. Bunlardan biri B12’dir. Bu vitamin fiziksel aktiviteler üzerinde önemli etkilere sahiptir. Kişinin motivasyonunu yükselten B12 ruhsal yorgunluğu ortadan kaldırır ve spora olan isteği arttırır. Fiziksel yorgunluğun da önüne geçen B12 CR7’nin içeriğinde bulunan diğer besinlerle harika bir kombinasyondur.

Herbalife CR7 Drive içeriği

Herbalife ürünleri bilim insanları tarafından üretilmekte, testlerden geçmekte ve insanlığa ulaştırılmaktadır. CR7 Drive içerisinde yasaklı madde bulunmadığı yapılan doping testleriyle kanıtlanmıştır. Çağdaş ve yenilikçi bir anlayışa geliştirilen ürün yapay toz ve tatlandırıcı içermez.

Ürün ölçek başına 50 kalori temin etmenizi sağlar. 135mg sodyum, 125mg potasyum, 60mg magnezyum, günlük ihtiyacın %50’sini karşılayan B1 ve B12 vitaminleri içerir.

Herbalife CR7 Drive nasıl kullanılır?

Herbalife CR7 Drive kullanımı yapılan spora, sahip olunan egzersiz programına ve diğer fiziksel güç gerektiren aktivitelere göre farklılık gösterir. Ürünün spordan önce, spor esnasında ve sporun sonrasında olmak üzere üç tüketimi bulunmaktadır.

CR7 Drive’nin hazırlanışı oldukça kolaydır. 500ml suya 2 ölçek koymanız yeterlidir. Ürünü  koşu, halı saha maçı, basket maçı, karate, boks ve diğer spor müsabakalarında; yürüyüş, tırmanma, bisiklet kullanımı esnasında; spor salonundaki orta ve yoğun düzeydeki programlarınızda tercih edebilirsiniz.

Herbalife Sporcu Paketleri

Herbalife24 sporcular ve spora ilgi duyan bireyler için çeşitli ürünler sunmaktadır. Kuvvet, güç, enerji ve yüksek performans gerektiren sporlar, fiziksel aktiviteler ve diğer spor alanlarına dair oluşturduğumuz paketlere ulaşmak için alttaki bağlantıları kullanın. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Herbalife Tam Sporcu Paketi

Herbalife Maksimum Güç Seti

Herbalife CR7 Drive fiyatı

CR7 Drive 540 gram ağırlıkla gelir ve 20 kullanım sunar. Dilerseniz ürünün küçük paketini de tercih edebilirsiniz. Ürünün fiyatı Herbalife politikaları gereği sitemizde paylaşılmıyor. Fiyatı görüntülemek için sitemize üye olmanız gerekir. Ayrıca detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızdan danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Herbalife CR7 Drive Sporcu İçeceği

Bizlere Whatsapp iletişim hattından ulaşmak için altta bulunan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder