Herbalife Formül 1 Sport nasıl kullanılır? Faydaları nelerdir?

Herbalife Formül1 Sport, Herbalife’ın günlük yaşam ürünleri olan Herbalife24 ailesine mensup bir üründür. Kilo kontrolü ve dengeli beslenmede öğün yerine geçen Formül1 Sport yüksek oranda ve yüksek kalitede protein ile her yaşa hitap eden, sağlıklı yaşamı felsefe edinen tüm bireylere hitap etmektedir. Bu yazımızda Formül 1 Sport inceleme kapsamında “ürünün kullanımı, faydalarının neler olduğu, nasıl satın alınacağı ve Herbalife spor setlerine” göz atacağız.

Herbalife Formül 1 Sport nedir?

Herbalife Formül 1 Sport, geleneksel sporcu tozlarından farklı olarak Herbalife çatısı altındaki güvenilirliğini kanıtlamış bilim insanları tarafından geliştirilmiş besleyici bir içecektir. Kullanımı gün boyu etkisini gösteren ve kas kütlesi oluşumu ve gelişimini destekleyen ürün popüler Herbalife besleyicileri arasındadır.

Formül 1 Sport, fiziksel aktivitelere, spora, müsabakalara, antrenmanlara ve çeşitli fiziksel aktivite gerektiren eylemlere sıklıkla yer veren kişilere hitap eder. Hazırlanan uygun beslenme programlarıyla sağlıklı ve zinde yaşam noktasında taviz vermeden amaçlarınızı gerçekleştirmenizde büyük rol oynar.

Ürün özellikle kahvaltı, yarış/karşılaşma/idman öncesinde kullanıma uygundur. Bireye içerdiği yüksek kalitede protein, karbonhidrat, vitamin ve mineral ile güç vermeyi amaçlar. Bunun yanında bağışıklık sistemini güçlendirir ve kas kütlesi gelişimini arttırır.

Herbalife Formül 1 Sport neden tercih etmelisiniz?

Diğer Herbalife besleyicilerinde ve atıştırmalıklarda olduğu gibi Formül 1 Sport herkes için uygundur. Spor salonunda vakit geçiren ve spora ilgi duyan amatör veya profesyoneller için uygun olan sağlıklı ve güvenilir bir yiyecektir. İster yüksek kulvarda olun ister amatör bir performans sergileyin, Formül 1 Sport yarışma, maç ve egzersiz öncesinde tercih edebileceğiniz bir üründür.

Profesyoneller için uzun süreli kullanıma uygundur ve tavsiye edilen programla fit kalmak, istenen sonuçlara ulaşmak mümkündür. Koşudan spor salonuna, bokstan ağırlık kaldırmaya dek çok sayıda branştan bireylerin rahatlıkla tercih edebileceği kaliteli öğündür.

Günlük hayatta yoğun iş temposu ve fiziksel aktivite gerektiren yaşamda kahvaltıyı es geçenlerin yönelebileceği lezzetli bir içecektir. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği haricinde kas kütlesi oluşumu ve kilo yönetimini sağlamak için ekstra besin deposudur.

Herbalife Formül 1 Sport faydaları nelerdir?

Formül 1 Sport yüksek oranda kazein proteini ve peynir altı suyu içerir. Düzenli spor yapan kullanıcılar için yüksek fayda sağlar. Beden için gerekli olan amino asitlerin bir çoğu kazein tarafından sağlanabilir ve kas gelişimi hızlı şekilde gerçekleşir. Kişiyi uzun süre tok tutarken sağlıklı gıdalara yöneltir. Uzun zamanlı anabolik etki yani glukoz sentezi sağlar. Yağ yakım sürecine yardımcı olurken vücut geliştirici ve ağırlık kaldırıcılara hitap etmektedir.

Formül 1 Sport içerisinde 22’yi aşkın mineral ve vitamin bulunur. B vitamini ve ailesi enerji metabolizması ve hücre yenilenmesinde önemli faydalar sağlar. Kasların iyileşiminde büyük role sahipken, sinir sistemini yoran ağırlık kaldırma ve benzeri sporlarda alınması gerekir. Besleyici shakede bulunan demir kana daha fazla oksijen taşınmasıyla performans artışı sağlar. Kalsiyum kas kasılmaları ve krampların önüne geçer. Magnezyum ATP senteziyle idman ve müsabaka esnasındaki enerjiyi arttırır. D vitamini ise kas iyileşmesinden ve iltihaba karşı mücadeleden sorumludur. Çinko antioksidan görevi görür ve bağışıklık sistemini güçlendirmede önemsenen katkılar sağlar. L-glutamin amino asiti ise kas gelişimini desteklerken bağışıklık sisteminin işlevlerini faydalı bir biçimde yerine getirmesinde etkilidir.

Herbalife Formül 1 Sport içeriği

Ürünün içerisinde aşağıdaki besinler ve diğer ürünler yer almaktadır:

  • A, D, E, C, tiyamin, riboflavin, niyasin, B6, B12, folik asit, biyotin, pantotenik asit vitaminleri,
  • Kalsiyum, fosfor, potasyum, demir, çinko, bakır, iyot, selenyum, magnezyum, manganez mineralleri,
  • Yüksek kalitede protein ve karbonhidrat.

Bir kutu 20 porsiyon içerir ve kullanım başına 219 kalori sağlar.

* Doping testine tabii olan ürün hiçbir yasaklı madde içermez.

Herbalife Formül 1 Sport nasıl kullanılır?

Herbalife Formül 1 Sport kullanımı damak tadına ve spor programına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin: Suyla karıştırmak atletler için faydalı olabilirken, sütle karıştırmak laktozdan dolayı sindirim sorunları yaşatabilir. Bu noktada tryasamkocu danışmanlarımızdan gerekli bilgiyi temin edebilirsiniz.

Herbalife tarafından tüm kullanıcıların tercih edebileceği, standartlaştırılmış kullanım şekli aşağıdaki gibidir.

  • 2 ölçek Formül1 Sport’u 250ml suya veya yarım yağlı süte ekleyin.
  • Çözünebilir içeceğinizi karıştırın.
  • Egzersiz, idman, spor ve diğer aktiviteler öncesinde tüketin.

Formül1 Sport’un tek kullanımı 219 kaloriye denk gelmektedir. Kaloriyi artırmak için karışıma farklı gıdalar ekleyebilirsiniz. Örneğin muz ekleyerek kaloriyi 270’e yükseltebilirsiniz. En sağlıklı Formül 1 Shake tarifleri için bizden bilgi alın.

Herbalife Sporcu Paketleri

Tryasamkocu olarak spora ilgi duyan, yeni başlayan, amatör/profeslyonel spor yapan bireylere farklı amaçlara hizmet eden paketler hazırladık. Spor esnasında gücünüzü arttırmak, kas kütlesi gelişimini arttırmak ve korumak, kilo kontrolü ve yönetimini sağlamak adına hazırlanan bu paketler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak da ürüne dair gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Herbalife Tam Sporcu Paketi

Herbalife Maksimum Güç Seti

Herbalife Formül 1 Sport satın al

Websitemizi kullanarak sipariş oluşturabilir, Formül 1 Sport’a sahip olabilirsiniz. Bunun yanında mevcut Whatsapp iletişim kanalı üzerinden spor danışmanlarımızdan bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Formül 1 Sport Vanilya aromalı 524g

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder