Herbalife Heartwell nedir? Kullanımı ve faydaları

Herbalife’ın sağlıklı ve dengeli beslenme, kas gücünü arttırma ve kalbi korumaya yönelik geniş yelpazede ürünü bulunuyor. Herbalife Heartwell de bu ürünlerden biri. 40 yıldan fazladır, 100’ü aşkın ülkede bireylerin yaşam kalitesini arttırmayı başaran firma, Heartwell ile kalbinizi sağlıklı tutmayı hedefliyor. Bu yazımızda Herbalife’nin en çok tüketilen ve talep gören ürünlerinden biri olan Heartwell’e dair “Nedir, faydaları nelerdir, kullanımı nasıldır, satın almak için ne yapmak gerekir?” sorularına yanıt vereceğiz.

Herbalife Heartwell nedir?

Heartwell kolesterolü düşürmeye yardımcı olan takviye ürünüdür. İçerdiği beta-glucan karbonhidratı ile yüksek kan kolesterolünü azaltır. Yüksek kolesterol koroner kalp hastalığı için büyük bir risktir. Beta-glukan maddesi bu noktada koruyucu ve kan seviyesini dengeleyici özelliğe sahiptir.

Heartwell bağışık sistemi üzerinde de olumlu etkiye sahiptir. Beta-glukanın vücudumuza alınması zararlı hücrelerin gelişimini engeller ve bağışıklığı korur. Bunun yanında Heartwell’in içeriğindeki temel maddelerden olan yulaf, sahip olduğu yüksek oranda lif ile sindirime dair sorunları ortadan kaldırmada yardımcıdır.

Herbalife Heartwell faydaları nelerdir?

Sağlığa dair az çok bilgisi olan bireyler de liflerin vücut için yararlı olduğunu bilir. Peki tüm liflerin aynı olduğunu söyleyebilir miyiz? Lifler çözünebilen ve çözülemeyen olarak ikiye ayrılır. Bunlar farklı özellikler taşır.

Heartwell, diğer bir ifadeyle Beta Glukan, çözünebilir formlarından biridir. Kalp sağlığını geliştirmede ve kolesterol seviyesini düzenlemede güçlü etkilere sahiptir. Yürütülen bir araştırma günde en az 3 gram beta-glukan alımının kötü kolesterolü %7 azalttığını ortaya koymuştur ve bu ciddi bir değerdir. Heartwell Tip-2 diyabet riskini azaltır. Heartwell bağışıklık sistemi üzerinde de pozitif etkilere sahiptir. Beta-glukan hastalıklara karşı savaşır ve enfeksiyonla mücadele eder.

Herbalife Heartwell, “Mutlu Set“imizde bulunmaktadır ve kilo kontrolü/ kilo kaybı noktasında faydalıdır. Günlük besin ihtiyacını sağlamada fazla kalori almanın önüne geçer ve vücuda faydalı protein ve karbonhidratın girmesini sağlar. Yağların kana karışımını engeller ve dışarı atımını sağlar. Sindirim sistemindeki işleyişi düzenler ve temizleyici rol üstlenir.

Beta-glukan ne zaman kullanılmalıdır?

Beta-glukan, immuneks, maddesine dair yüzlerce çalışma yürütülmüştür. Araştırmalarda toksik etkiye sahip olmadığı görülen maddenin kanser hastalarında iyi sonuçlar verdiği gözlemlenmiştir. Bir gruba yapılan deneyde ise üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren hastalarda istenen sonuçları vermiştir.

Bu madde mevsim geçişlerinde vücudun tetikte olmasını da sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini güçlü tutması ile salgın hastalıklara karşı durmaktadır. Ayrıca yıl içerisinde enfeksiyon sayısı 2-3’ten fazla olan, sıkça zatürre geçiren hastalarda bağışıklığı güçlendirmek adına etkilidir.

Herbalife Heartwell içeriği

Herbalife beta-glukan içeren vanilya aromalı lezzetli bir içecektir. Ölçek başına 1.5g beta glukan ve yüksek oranda lif içerir. Heartwell protein ve sağlıklı karbonhidrat kaynağıdır. Heartwell 229 gramdır ve şeker içermez Kullanım şekline aşağıdan ulaşabilirsiniz.

* Gluten içerir.

Herbalife Heartwell nasıl kullanılır?

Heartwell toz formundadır ve suda çözünebilir. Heartwell kullanımı Herbalife paketleriyle en iyi sonucu verir ve “Herbalifeline Max” ile harika bir ikilidir. Beyin ve kalp sağlığı için en çok tercih edilen Herbalife ürünleri arasındadır.

Heartwell suyla karıştırılabileceği gibi, maden suyu ve meyve suyu ile birlikte tüketebilir. Ayrıca Herbalife Formül 1 Shake kullanıyorsanız içine Heartwell’den belirtilen ölçekte ekleyebilirsiniz. Kullanımı kişiye göre farklılık gösterse de Herbalife standart olarak günde 3 gram yani 2 ölçek Heartwell tüketimini öneriyor.

Heartwell ile kilo kontrolü

Herbalife Heartwell’in Formül 1 Shake, Aloe Konsantre içeceği ile birlikte kullanımı kilo kontrolü üzerinde olumlu etkiye sahiptir. Kilosunu azaltmak ve aşağı seviyeye çekmek isteyen bireyler Heartwell ile kalp, sindirim ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Detaylı bilgi almak için Herbalife danışmanlarımızla iletişime geçin.

Heartwell satın al

Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Herbalife Heartwell fiyatını görüntüleyebilirsiniz. Ürünü satın almak için “Sepete ekle” butonunu kullanın. Ayrıca sitemizde yer alan “Canlı destek, sizi arayalım ve tıkla bağlan formlarını” tercih edebilirsiniz.

Herbalife Heartwell

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder