Herbalife Kilo Kontrol Programında Beynin ve Düşünce Gücünün Etkileri

Kilo kontrolü ve kilolardan kurtulmak için bir çok insan kendi araştırmalarıyla bir çok günlük diyet programları denemekteler. herkesin tek bir hedefi var en kısa zamanda kilolarından kurtulup ideal bir bedene kavuşmak. Bu durumu düşününce arayışta olan kişilere hak vermemek elde değil. Ancak kilo almada sadece mide ve yediklerimiz mi suçlu acaba? Bizi ve organlarımızı yöneten beynimiz bu konuda hiç inisiyatif almıyor mu? Bazı araştırmalarda kilo kontrolü beyinde başlar beyinde biter denmektedir. Bildiğimiz ”Boğazını tut zayıfla” söylemi tarih mi oluyor? Beynimizin ikna olduğu beslenme programları çok daha başarılı sonuçlar verdiği bir çok deneysel çalışmalarla anlaşıldığı belirtilmektedir. Kilo kontrol programı neden bu kadar başarılı sonuç vermektedir? Herbalife kilo kontrol ve beslenme programı beynimizin kabul ettiği bir yaşam tarzı olabilir mi? Herbalife beslenme programı nedir? Beynimizin kilo kontrolündeki direk etkisi nedir? Tüm bu soruları yazımızda cevaplayacağız.

Bilinç altını temizleyin
Bilinç altını olumsuz düşüncelerden temizleyin kilolarınızdan kurtulacağınıza inanın

Beyin ve düşünce gücü ile kalıcı kilolarınızdan kurtulun

Başınıza dert olan Kilolarınız için, sağlıklı beslenme ve düşünce hayal gücünü bir araya getiren “Bilinç altı temizlik ve beyni ikna gücü” ile hem fazla kilolardan kurtulabilirsiniz , hem de geldiğiniz ideal kiloyu daha kolay korunabilirsiniz.

Beynin diyet ve zayıflama programlarında etkisi nedir?

Beyni belirli besinleri yemeye zorlayarak kabullendirmek, sizin için bir dönem işe yarar ama kalıcı bir sonuç vermez.
Doğru olan beyni ve düşüncenizi kilo kontrol sürecinde her besini yeme noktasında bir sınırlama oluşturmadan besinleri hangi özelliklerine göre seçim yapacağınızı belirlemek daha ikna edici olacaktır.
Böylece beyniniz yemek listenize bağlı kalmadan tabak oluşturmayı öğreniyor. Size bu durum diyette güç katacaktır.
Aslında basit bir denklem var. Aldığımız kalori harcadığımız kaloriden fazlaysa kilo alırız.
Bu noktada beyin çok önemli sizi aldığınız kaloriyi yakamayacağınıza ikna eder  kontrolü ele alarak bilinç altına bu mesajı gönderir. Böylece beyin aldığınız kaloriyi tamamen harcamaya engel oluyor. Sorun aslında midede değil kilo almayı beyin tetikliyor. Birinci hedefiniz bu durumu değiştirmek olmalıdır. Aşağı kilo kontrol sürecinde beynimizi bu tür kaygı ve düşüncelerden arındırmalıyız. Bilinç altına doğru mesajları göndermeliyiz. Rahat olmalıyız zaten organlarımız aldığımız kalorinin bir bölümünü kullanıyor. İhtiyacınız olan kaloriyi aldığınızı bilinç altına mesaj iletin. beyninize hedefinizin kilo kontrolü olmadığını doğru besine ulaşmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek olduğuna ikna etmelisiniz. Böylece besinleri kalori olarak değil vitamin mineral değerinde porsiyonlamayı hedefleyin.
Düşünce ve beyin gücünüzü nasıl kilolarımdan kurtulurum olgusundan kurtarıp doğru beslenmenin önemine odaklayın. Kaloriyi zaten yakan bir bedeniniz var olduğunu kabul edin ve besin değerlerini daha ön planda tutun.

Bilinç altına olumlu mesajlar yollamanın faydaları

Enerjik zinde kalmak ve bakımlı bir bedene sahip olmanın önemini bilinç altınıza mesaj gönderin. Bu doğru odaklanma size kendiliğinden kilo kaybı sağlayacaktır.
Çünkü kilo ve kalori sizin ilgi alanınızdan odak noktanızdan çıkmış oluyor.
Biz buna beslenmede farkındalık diyoruz.

Bilinç altına hayallerinizi gönderin. Fit bir bedene sahipsiniz değiştirdiğiniz beslenme düzeni ile günlük enerjiniz çok iyi kendinizi zinde olduğunuzu hayal edin. Gece rahat bir uyku ve gün içerisinde işinize inanılmaz odaklanıyorsunuz. Fiziki görünümünüzle insanların dikkatini çekiyorsunuz enerjiniz insanlara ilham oluyor bütün bunları hayal edin.
işte bu mesajları bilinç altına ilettiğinizde beyninizi bu tür düşünce ve hayallere odakladığınızda kilolardan kurtulma ve kalori yakma telaşı sizden uzak olacaktır. Her şey kendi seyrinde devam ederek kalıcı bir beslenme düzeni ve kalıcı bir kilo kontrolü sağlamış olacaksınız.
Artık hayatınızda diyet programları olmayacak. Sağlıklı ve besleyici besin ve porsiyonlar olacaktır.

Herbalife kilo kontrol programı ile beyin gücünü birleştirin

kalorisiz kahvaltı ile Düşünce gücünü birleştirin

Herbalife kilo kontrol programı bireylere dengeli ve sağlıklı beslenmeyi sunar ve kişilere az kalori ve yeterli ölçüde vitamin ve mineral almayı vadeder. Düşünce gücünüzü doğru yönlendirmede size çok iyi bir destek sunar. Herbalife beslenme ve kilo kontrol programı yakabileceğiniz kaloriyi size vereceğinden sizin aldığım kaloriyi nasıl yakarım endişesi olmayacaktır.

Herbalife kilo kontrol programı nedir?

BESLENME PROGRAMI VE SABAH KAHVALTISI
 • Herbalife sabah kahvaltısı 
 1. Bir porsiyon besleyici shake
 2. Bir bardak herbalife bitkisel konsantre çay
 3. Bir bardak Herbalife alovera konsantre içeceği

Herbalife sabah kahvaltısı  ideal bir öğünde almanız gereken 23 çeşit vitamin ve minerali ihtiva ettiğini ve toplam 220 kaloriden az olduğunu taahhüt eder.

 • Ara öğün

Herbalife aktif yaşam koçu belirlediği besinler tüketilmelidir.

 • Öğle yemeği 

Beyini ikna etme kilo kontrolünde gücünü kullanma burada başlıyor. Öğle yemeği besin sınırlaması olmadan kendiniz porsiyonlarınızı belirleyebiliyorsunuz. Kalori ve besin sınırlaması olmadığı için beyin bu  beslenme düzenini bir diyet programı olarak algılamıyor. Sizde bilinç altına her şeyi yiyebiliyorum. besin kısıtlaması ve porsiyon kontrolü olmadığının mesajını ilettiğiniz sürece beyin otomatik olarak herbalife kilo kontrol programına dahil oluyor. böylece kalıcı olarak kilolarınızdan kurtulmak daha kolay oluyor.

 • Ara öğün

Herbalife aktif yaşam koçu belirlediği besinler tüketilmelidir.

 • Herbalife akşam yemeği
 1. Bir porsiyon herbalife şhake
 2. Bir tablet herbalife extra cal kalsiyum tablet
 3. Bir bardak  herbalife alovera konsantre içeceği

Günün kapanış öğünü yine herbalife akşam yemeği ile oluyor. yorulan metabolizmayı yormadan hafif ve besleyici bir öğün olması size huzur vererek kalori değerini kafanıza takmadan günü kapatmış oluyorsunuz.

Herbalife kilo kontrol ürünlerini satın al

 besleyici herbalife formül bir sahke hemen satın al

Herbalife bitkisel konsantre çay sepete ekle

 alovera konsantre içeceği satın al

Beslenme programına daha fazla herbalife kilo yönetimi ürünlerini dahil ederek kilo kontrol programınızı çeşitlendirebilirsiniz.

Herbalife beslenme programına katılarak sürdürülebilir bir beslenme düzenine geçin.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Herbalife üyesi olup ürünleri kendi sayfanızdan alabilir. Yine bizim yaşam koçluğumuzdan destek alarak programınıza devam edebilirsiniz. Herbalife üyesi olmak için tıklayın.

Üyelikte yaşayacağınız sorunlarda bizimle iletişime geçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder