Herbalife Multi Fiber Lifli İçecek Tozu Nedir? Faydaları Nelerdir?

Herbalife Multi fiber lifli elma aromalı içecek tozu Herbalife Nitrition’ın günlük yaşam ürünlerinden kilo yönetimi ailesine mensup bir üründür.  Multi olması yani üç ayrı özellikteki  lif kaynağı aynı kutuda birleşmiş halini içermektedir. Günlük beslenmede yeterli lif alamayan ve takviye lif kaynağı arayışına giren bireylere herbalife muti fiber lifli içecek iyi bir çözüm sunmaktadır. Yapılan araştırmalarda günlük beslenme içeriğinde lifin protein kadar gerekli olduğunu göstermiştir. Şimdi Herbalife Multi fiber lifli içecek nedir? ne işe yarar? Kimler kullanmalıdır? Faydaları nelerdir? nasıl kullanılır? gibi bir çok soruya yazımızda cevap bulmaya çalışacağız.

Herbalife Multi Fiber lifli içecek nedir?

Üç ayrı lifin bir araya gelmesi ile oluşan özel bir lif karışımıdır. Bir porsiyonu 5 gr. lif içerir. Bir porsiyon Multi fiber 15 kaloridir. Elma aroması ile kullananlara farklı bir lezzet sunar.

 • Suda çözünen lifler
 • Suda çözülmeyen lifler
 • İnülin lifler

Bu üç lif günlük alınması gereken bağırsak sağlığı için çok önemlidir. Multi  fiber üç lifi günlük almanız gereken miktarda almanızı sağlar.

Herbalife Multi Fiber lifli içecek ne işe yarar?

Günümüzde sağlıklı ve dengeli beslenmeyi hedefleyen bireyler daha fazla lif tüketmeye çalışıyorlar. Fit  bir bedende kalmak için ve kilomuzu koruyabilmek için sindirim sistemimizin çalışmasının önemini artık hepimiz biliyoruz. Doğal lif kaynakları bağırsaklarımızın düzenli çalışmasında çok etkin rol oynamaktalar. Şehir hayatında kişilerin beslenme düzeninde lif tüketimi çok az olmaktadır. Bu durum bireyleri doğal takviye lif kaynaklarına yöneltmektedir. Herbalife Multi fiber lifli içecek takviye lif kaynağı arayışında olan bireylerin karşısına çok iyi bir çözüm olarak çıkmaktadır.

Multi fiber lfli içecek prebiyotik lifler içermesi ile bağırsaktaki probiyotik dost bakterilerin sayısının artmasına katkı sunar. Dost bakterilerin için fermente yiyecek olması bağırsak sağlığına aynı zamanda destek olmaktadır.

Herbalife Multi- Fiber Lifli Ve Aromalı İçecek Tozu

Herbalife multi fiber lifli içeceğin faydaları Nelerdir?

Günlük lif alımına katkı sunar. Multi fiber lifli içecek günlük  beslenme öğünlerinin lif oranını yönünden zenginleşmesini hedefler. Suda çözünen ve çözünmeyen liflerden oluşan yüksek lif oranına sahiptir. Bireylerin günlük beslenme düzeninde almaları gereken lif oranını Multi fiber lifli içecek  kolay ve pratik hazırlama yöntemi ile sunar.

Faydaları

 • Bağırsakların daha iyi çalışmasına katkı sunar.
 • Sindirimin hareket kabiliyetini artırmaya yardımcıdır. Bu sayede kabızlık sorununu çözer.
 • Probiyotik lif olma özelliği ile faydalı bakteriler periyodiklerin bağırsakta artmasına katkı sunar Bu sayede bağırsaklarda çok verimli bir emilim gerçekleşir. Besinlerden daha fazla faydalanmayı sağlar.
 • Multi fiber metabolizmayı hızlandırır. Bu sayede kilo problemi yaşayanlara iyi bir çözümdür.
 • Yüksek lif içeriği ile kabızlık problemini giderir.
 • Yüksek lif içeriği ile tokluk süresini uzatır. Diyet programlarına destek verir.

Herbalife Multi Fiber lifli içeceği kimler kullanabilir?

Beslenme düzeninde lif alımına önem veren bireylerin ilk tercihi olmalıdır. Çünkü Multi fiber lifli içecek yüksek lif ve üç çeşit lifi aynı anda alma imkanı sunar. Bağırsak sorunu yaşayan kabızlık çeken bireyler güvenle Multi fiberi tercih edebilirler. Lif  sağlıklı beslenmede bütün bireylerin ihtiyaç duyduğu bir besin türüdür. Bu nedenle herkesin yaş sınırı ve özel rahatsızlıkları yoksa Multi fiberi kullanmalarını öneririz.

Herbalife Multi Fiber yüksek lifli içecek nasıl kullanılır?

Multi fiber lifli içecek herbalife beslenme programında sabah hazırlanan herbalife shake içerisine kendi ölçeği ile iki ölçek eklenerek sabah herbalife shake ile birlikte tüketilebilir.

Herbalife Multi fiber lifli içeceğin hazırlanması : 250ml su veya süt veya tercihen meyve suyu kullanabilirsiniz. 250 ml sıvı içerisine kendi ölçeği ile iki ölçek Multi fiber ekleyerek karıştırmak sureti ile hazırlanır. Tercihen bir şeykır içerisinde çalkalayarak hazırlayabilirsiniz. Güde iki defa yemeklerle birlikte tüketmenizi öneririz.

Herbalife Multi fiber lifli içecek sipariş ver

Herbalife Multi fiber lifli içeceği sitemizden havale(eft) veya kapıda ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz  ücretsiz herbalife ayrıcalıklı üye olarak alabilir. Hem puan kazanarak Herbalife Nutrition şirketinin size sunduğu indirimli alış veriş dahil bir çok ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 1. hatice diyor ki:

  merhaba
  Ben sitenizden multı fiber lifli içecek aldım. Yazıda belirttiğiniz gibi kullanıyorum. kabızlık sorunum hızla çözüldü. Çok mutluyum. teşekkürler.

  • tryasamkocu diyor ki:

   merhaba Gözde
   Multi fiber lif tozunu soğuk su veya sütle içebilirsiniz. yemekten önce veya sonra diyemem nedeni sizin günlik beslenme düzeninizi bilmiyorum. Sitemizden alış veriş eden kullanıcılarımıza kişiye özel kullandırıyoruz. bire bir koçluk hizmetimiz var.
   iyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder