Herbalife Pro-core Nedir ve Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?

Herbalife Pro-core içecek Herbalife Nitrition’ın günlük yaşam ürünlerinden wellness (kendini enerjik iyi hissetme) ailesine mensup bir üründür. Günlük yaşamda yorulan halsiz kalan bedeninize enerji desteği sağlar. Hep yakındığımız gün içerisinde kendimi yorgun hissediyorum serzenişlerine son verecek bir içecektir. Günlük planlarınızı yapın yoğunluktan korkmayın yanınızda artık pro-core var. Şimdi Herbalife Pro-core içecek nedir? ne işe yarar? Kimler kullanmalıdır? Faydaları nelerdir? nasıl kullanılır? gibi bir çok soruya yazımızda cevap bulmaya çalışacağız.

Herbalife Pro-core nedir?

Yüksek miktarda C ve D vitamini içerir. Ayrıca Selenyum ve çinko ile kara mürver meyve tozu içeren lezzetli ve keyifli bir içecektir.

Kara orman meyveleri aromasında bir tadı vardır. Günlük yaşam enerjinize harika bir destektir.

Faydaları nelerdir?

Herbalife pro-cor içeriği bakımından günlük enerji ve extra vitamin mineral desteği sağlar.

  • Günlük ihtiyaç duyulan  C vitaminini tam ve eksiksiz olarak vermesi bağışıklık sistemi ve bir çok sentezleme işleminin hızlandırmasına katkı sunar.
  • Çokça ihtiyaç duyulan D vitaminini günlük ihtiyacının ik katı fazlasını vererek D vitamini depolamanıza destek olur. D vitamininin fazlası depolandığı için günlük bir kez pro-cor içmenizi öneririz.
  • Yapılan araştırmalarda vücut için çok gerekli vitaminleri artık bedenimiz tamamlayamıyor. Bir başka deyişle artık yeterli vitamin ve mineral vücudumuz üretemiyor. Bu nedenle pro-cor size destek oluyor. Günlük ihtiyaç duyduğunuz selenyum minarelini tam ve eksiksiz vermektedir.
  • Günlük ihtiyaç duyulan Çinko mineralini %100 olarak karşılamanızı sağlamaktadır. Çinko minerali kadınlar için çok daha önemlidir.
  • İçeriğinde bulunan ekmek mayası ile vücuda extra direnç katmaktatır. Yararlı mikro organizmalarla bağışıklık sistemini adeta zırhla güçlendirmektedir.
  • Kara mürver meyve tozu ile pro-cor daha özel hale gelmektedir.

Herbalife Pro-cor nasıl kullanılır?

Herbir paketin içerisinde 10 adet küçük pro-cor paketleri vardır. Tek bir içimlik. 200ml suya bir pro-cor paketini açarak boşaltın. Çay kaşığı veya bir karıştırıcı ilr karıştırın ve keyifle tüketin.

Pro-cor sipariş ver

TIKLA SİPARİŞ VER

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder