Herbalife Pro-core Nedir ve Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?

Herbalife Pro-core içecek Herbalife Nitrition’ın günlük yaşam ürünlerinden wellness (kendini enerjik iyi hissetme) ailesine mensup bir üründür. Günlük yaşamda yorulan halsiz kalan bedeninize enerji desteği sağlar. Hep yakındığımız gün içerisinde kendimi yorgun hissediyorum serzenişlerine son verecek bir içecektir. Günlük planlarınızı yapın yoğunluktan korkmayın yanınızda artık pro-core var. Şimdi Herbalife Pro-core içecek nedir? ne işe yarar? Kimler kullanmalıdır? Faydaları nelerdir? nasıl kullanılır? gibi bir çok soruya yazımızda cevap bulmaya çalışacağız.

Herbalife Pro-core nedir?

GÜNÜN FIRSAT ÜRÜNÜ

Yüksek miktarda C ve D vitamini içerir. Ayrıca Selenyum ve çinko ile kara mürver meyve tozu içeren lezzetli ve keyifli bir içecektir.

Kara orman meyveleri aromasında bir tadı vardır. Günlük yaşam enerjinize harika bir destektir.

Faydaları nelerdir?

Herbalife pro-cor içeriği bakımından günlük enerji ve extra vitamin mineral desteği sağlar.

  • Günlük ihtiyaç duyulan  C vitaminini tam ve eksiksiz olarak vermesi bağışıklık sistemi ve bir çok sentezleme işleminin hızlandırmasına katkı sunar.
  • Çokça ihtiyaç duyulan D vitaminini günlük ihtiyacının ik katı fazlasını vererek D vitamini depolamanıza destek olur. D vitamininin fazlası depolandığı için günlük bir kez pro-cor içmenizi öneririz.
  • Yapılan araştırmalarda vücut için çok gerekli vitaminleri artık bedenimiz tamamlayamıyor. Bir başka deyişle artık yeterli vitamin ve mineral vücudumuz üretemiyor. Bu nedenle pro-cor size destek oluyor. Günlük ihtiyaç duyduğunuz selenyum minarelini tam ve eksiksiz vermektedir.
  • Günlük ihtiyaç duyulan Çinko mineralini %100 olarak karşılamanızı sağlamaktadır. Çinko minerali kadınlar için çok daha önemlidir.
  • İçeriğinde bulunan ekmek mayası ile vücuda extra direnç katmaktatır. Yararlı mikro organizmalarla bağışıklık sistemini adeta zırhla güçlendirmektedir.
  • Kara mürver meyve tozu ile pro-cor daha özel hale gelmektedir.

Herbalife Pro-cor nasıl kullanılır?

Herbir paketin içerisinde 10 adet küçük pro-cor paketleri vardır. Tek bir içimlik. 200ml suya bir pro-cor paketini açarak boşaltın. Çay kaşığı veya bir karıştırıcı ile karıştırın ve keyifle tüketin.

Pro-cor kullananların hissettikleri

Pro-cor kullanan bireylerle yaptığımız görüşmelerde procor kullanmadan önce ne hissettiklerini ve pro-cor kullandıktan sonra nasıl bir değişim oldu diye her bir kullanıcıyla iletişime geçtik.

Hemen hemen bütün pro-cor kullanıcı bireyler pro-cor’a başlamadan kendilerini yorgun ve dikkat ve odaklanma sorunu yaşadıkları anların olduğunu belirtiyorlar. Bu durumunda işlerinde ki verimi düşürdüğünden şikayet ediyorlar.

Ancak herbalife ürünü olan pro-cor içeceği ile tanıştıktan sonra odak dağıldığı anlarda pro-cor onlar için kurtarıcı olduğunu söylüyorlar. Çevrelerindeki bir çok tanıdıkları ve arkadaşları pro-cor2un etkisinden etkilenerek pro-cor içmeye başladıklarını belirtiyorlar.

Pro-cor hayatınızda birçok şeyi değiştiremez belki ama gün içerisinde sizi zinde tutar ve iyi hissetmenizi sağlar. Bu da günümüz stresli yaşamında önemli bir katkı olarak kabul ediliyor.

Pro-cor sipariş ver

TIKLA SİPARİŞ VER

Herbalife ürünlerini deneyimlemek için Herbalife Ayrıcalıklı müşteri ol

Ayrıcalıklı müşteri olmak için aşağıda yönlendireceğimiz herbalife Nutrition Ayrıcalıklı Müşteri Kaydı linkinden kolayca ayrıcalıklı üye olabilirsiniz.

Ayrıcalıklı müşteri için referanslar

SPONSOR ID NO: T114262448

SPONSOR SOYAD: DEM

HERBALİFE NUTRİTİON AYRICALIKLI MÜŞTERİ KAYDI için tıklayın.

Ayrıcalıklı müşteri kaydının avantajları nedir?

Ayrıcalıklı müşteri kayıtları günümüzde birçok alış veriş sitelerinde trend yol, Amazon, Koton gibi markalar kayıt oluşturuyor. Tüm bu Ayrıcalıklı müşteri kayıtları müşteriyi tanımak ve daha uygun fiyata ürün sunmak için olduğunu biliyoruz. herbalife nutrition ayrıcalıklı müşterileri kayıt oluşturduktan sonra direk indirim hakkı kazanıyor ve mağazadan değil ana depodan alışveriş yapma hakkı elde ediyor. Ayrıcalıklı müşterilerin puanları biriktikçe indirim oranları yükseliyor. Bu indirimler bir tane daha ürün al veya üç al iki öde gibi değil direk nakit indirim buda daha fazla ihtiyacınızdan fazla ürün almamış oluyorsunuz.

Ayrıcalıklı müşteri kaydı için ayrıntılı bilgi al

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder