Herbalife Prolong kullanımı ve faydaları | Kapsamlı İnceleme

Herbalife24 sporcu ürünleri gün içerisinde 24 saat vücut için önem arz eden besinlerin alımını sağlar. Ürünlerle birlikte Herbalife yaşam koçlarımızın hazırladığı antrenman ve akıllı beslenme programlarıyla kas oluşumunu sağlamak, vücudu onarmak ve yenilemek mümkün hale gelecektir. Güvenli ve eğlenceli egzersizlerle aktif yaşamda yerinizi alarak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Herbalife24’ün gün içinde, spor öncesinde/esnasında/sonrasında ve öğünlerle birlikte tercih edebileceğiniz geniş yelpazede ürünü bulunmaktadır. Herbalife Prolong bu besleyiciler arasında yer almaktadır. Bu yazımızda Herbalife Prolong incelemesi kapsamında “Prolong nedir, ne işe yarar, faydaları nelerdir, içeriğinde neler var, nasıl kullanılmalıdır, hızlı ve kolay satın almanın adımları nedir?” sorularına yanıt vereceğiz.

Herbalife Prolong nedir?

Sporcu İçeceği  Prolong ile enerjini Yükselt

Herbalife Prolong, tüketildiğinde yüksek kuvvet ve uzun süreli dayanıklılık kazandıran aktif yaşam ürünüdür. Kaliteli beslenme aktif yaşamda performansı yükseltmek adına hayati değer taşır. Bu noktada Prolong üzerine düşen görevi yerine getirir ve sporcular için lezzetli içimiyle uzun süreli antrenman ve egzersizin gerçekleştirilmesini sağlar.

Herbalife Prolong doğal ve bitkisel ürünlerden temin edilen karbonhidrat ve proteinin harmanlanmasıyla gün içi kalıcı performans sağlar. İçeriğinde bulunan kazein ve whey proteinin birleşimiyle hem hızlı hem de saatler süren kas güçlendirmesi ve onarımı gerçekleştirilir.

Prolong içeriğinde bulunan zengin karbonhidratla ön plana çıkmaktadır. Uzun süreli ve güç gerektiren sporlarda vücudun enerji ihtiyacını karşılar. Harcanan efora karşın sürekli olarak takviye sağlar.

Herbalife Prolong faydaları nelerdir?

Prolong, yüksek kalitede karbonhidrat-protein karışımından oluşan sporcu tozudur. İçeriğinde bulunan maltodekstrin formunda gelen zengin karbonhidrat kaynağı spor esnasında yüksek güç ve dayanıklılık sağlar. B vitamini ve ailesi, C vitamini, pantotenik asit protein emilimini kolaylaştırır ve kas dokusunu geliştirir. Bunun yanında vitaminler anti-oksidan kaynağı olarak bağışıklık sisteminizi korur ve güçlendirir.

Herbalife Prolong’u kimler kullanabilir?

Prolong, kelime anlamı itibariyle uzun süreli profesyonellik anlamı taşımaktadır. Ürün uzun süreli ve yoğun sporlar için uygundur. Prolong tırmanma, yürüyüş, yüksek efor gerektiren antrenman, yüzme, crossfit, ve diğer benzer sporları yapan kullanıcılara hitap etmektedir.

 • Maraton koşucusu,
 • Triatlet,
 • Kayak,
 • Ağırlık kaldırma,
 • Yüzme,
 • Uzun süreli bisiklet,
 • Futbol müsabakası veya antrenmanı,
 • Orduya, polis ve koruma gücünü kapsayan personel

Herbalife Prolong nasıl kullanılır?

Ürünün kullanımı yapılan spora göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada Prolong kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçin. Yaptığınız spora göre size en uygun beslenme programını ve Prolong kullanım yolunu hazırlayalım.

Herbalife standart olarak aşağıdaki kullanımı tavsiye etmektedir:

 • 250 ml suya 4 ölçek prolong ekleyin.
 • Yaklaşık 60 gram olan toz ile suyu çalkalayın.
 • Ardından 250ml su daha ekleyin.
 • Aktivite esnasında ürünü tüketin.

*Saat başına 500ml önerilmektedir.
*Alerjik durumlara karşın danışmanlarımızdan bilgi alın.
*Yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermez.

Herbalife Spor Paketleri

Herbalife ürünleriyle hazırladığımız ve farklı amaçlara hizmet eden sağlıklı spor paketlerimiz bulunmakta. Spor öncesi, esnası ve sonrası olmak üzere hazırlanan, kişiye güç, dayanıklılık, kas ve hızlı iyileşme sağlayan ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için paketlerimizi inceleyin.

Herbalife Maksimum Dayanıklılık Seti

Herbalife Rebuild Endurance

Rebuild Endurance aktivite, spor ve müsabaka sonrası kullanıma uygun olan kas ve doku iyileşimini sağlayan sağlıklı bir içecektir. Prolong ile beraber kullanımı en iyi sonuçları almanızı sağlar.

Herbalife Rebuild Endurance nedir? Nasıl kullanılır ve faydaları nelerdir?

Herbalife Prolong satın al

Ürünü satın almak için sitemize hızlı üye olabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Bunun yanında Whatsapp iletişim kanalımızı kullanarak sipariş verilebilir. Herbalife Prolong fiyatları, kapıda ödeme, hızlı ve kolay sipariş gibi imkanlardan yararlanmak için alttaki bağlantı adreslerini kullanın.

YENİ GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder