Herbalife Rebuild Endurance nedir? Nasıl kullanılır ve faydaları nelerdir?

Herbalife24, spor yapanlara ve spora ilgi duyanlara hitap eden yoğun beslenme programıdır. 24 sayısı sizlerin tam gün beslenme ihtiyacınızı karşılıyor olduğu anlamına gelir ve yalnızca temel değil kişilerin özellikle ihtiyaç duyduğu besinlerin teminini sağlar. Herbalife24’ün sabah, aktivite öncesi-sırası-sonrası ve gece olmak üzere farklı içecekleri bulunmaktadır. Herbalife24 Rebuild ailesine mensup ürünlerden olan “Endurance”  spor sonrası kullanım için geliştirilmiştir. Bu yazımızda Herbalife Rebuild Endurance incelemesi kapsamında “Rebuild Endurance nedir, nasıl kullanılır, faydaları nelerdir, içeriğinde neler var ve nasıl satın alınır?” sorularını yanıtlıyoruz.

Herbalife Rebuild Endurance nedir?

Herbalife Rebuild Endurance, fiziksel aktivite gerçekleştiren bireylerin spor sonrasında vücut ve beden iyileşmesini sağlar ve dayanıklılığı arttırır. Ürün bir koşucu, bisiklet sürücüsü, futbolcu hatta spor salonunda yoğun antrenman yapan kullanıcılar tarafından tercih edilebilir.

Rebuild Endurance barındırdığı yüksek kalitede protein ve karbonhidratla vücuttaki glikojeni yenilirken, kasların yeniden yapılandırılmasında ve onarılmasında büyük yardımcıdır. Ayrıca içerisindeki süt proteini karışımı, glutamin ve karnitin kasların iyileşmesinde rol oynarken bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkiye sahiptir. Hızlıca metabolize edilen whey proteini ile daha yavaş sindirilen kazein hem hızlı hem de uzun süreli kas oluşumu sağlar.

Herbalife Rebuild Endurance kimler kullanabilir?

Herbalife24 ailesi, yaşam ürünleri kapsamında Rebuild Endurance yoğun antrenman ve müsabaka sonucunda hızlı iyileşme ve kas onarımına ihtiyaç duyan bireyler tarafından tercih edilebilir. Ürün, Türkiye’de çok sayıda spor salonunda tercih edilmekte, atletler, dağ sürücüleri, futbol oyunları, triatletler ve diğer yoğun ağırlık veya performans içeren spora dahil olanlar tarafından kullanılmaktadır.

Herbalife Rebuild Endurance faydaları nelerdir?

Rebuild Endurance, ailenin diğer ürünü olan Rebuild Strength ile benzerlik gösterir. Protein açısından zengin olan konsantre süt proteini (kazein) ve izole whey proteini içeren ürün hem yüksek hızda hem de kalıcı iyileşme sağlar. Kas gelişimini destekleyen ürün kaslardaki glikojenin değişimini teşvik eder ve dinlenme süresinin kısa olmasını, daha verimli geçmesini sağlar. Bunun yanında ürün içerisinde bulunan glutamin bağışıklık sistemini destekler ve kas inşasının oluşumunda yardımcı göreve sahiptir.

Endurance B2 vitamini ile gelmektedir. Karbonhidrat ve proteinin metabolize edilmesinde yardımcıdır. B1 Endurance’nin teminini kolaylaştırır ve enerji kısa sürede ortaya çıkar. Ayrıca sinir sistemi korunur ve kan dolaşımının gerçekleşmesinde rol oynar. C vitamini proteinin ana maddesi kolljen üretimini sağlar ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Demir ve E vitamini emilimini kolaylaştırır. Rebuild Endurance içeriğinde yer alan E vitamini damar akışkanlığını hızlandırır ve hücre zarını kullanır. E vitamini demir emilimi için olumlu katkı sağlar. Endurance’nin temel bileşenlerinden olan demir kan hücrelerinin oluşumunde ve kan oksijeninin taşınmasında etkilidir. Bu idman sonrası dinlenme sürenizi kısaltacak ve sonraki müsabaka, spor ve antrenmanlar için dayanıklılığınızı arttıracaktır.

Yine içinde bulunan L-glutamin ile l-karnitin vücut ve kaslarda, doku oluşumunda önemli etkiye sahiptir. Glutamin bağışıklık sistemini güçlendirip ortaya çıkan vücut stresini engellerken, karnitin kasın metabolize edilmesine katkı ve egzersiz sonrasında verimli, hızlı iyileşme sağlar.

Dinlenmek neden önemlidir?

Spor, beslenme ve dinlenmeyi yüzdelik önem sırasına koymak gerekirse, spor %10, beslenme %25 ve dinlenme %65 öneme sahiptir. Vücut gerçekleştirilen her aktivite, eylem veya operasyonun ardından mutlaka dinlenmeye ihtiyaç duyar. Dinlenmenin daha verimli olabilmesi için beslenmeye ihtiyaç duyulur. Vücut gücünün yeniden kazanılması, enerjinin artması ve dokuların iyileşmesi sağlıklı beslenme ve uygun dinlenme koşullarıyla gerçekleşir. Bunun yanında yeterince dinlenmemek kötü ruh haline ve strese yol açar. Bu durumlar ise bize uzun vadede fiziksel rahatsızlıklar olarak geri dönebilir.

Tüm bu olumsuzluklardan kaçınmak adına yoğun iş ve spor temposu altında tüm ihtiyaçları karşılayabilecek düzeyde olan Rebuild Endurance’i tercih etmek yararınıza olabilir. Konuya dair detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçin.

Rebuild Endurance içeriği

  • Glutamin – kas gelişimini sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Hormon gelişimini destekler ve performans artışı sağlar.
  • Karnitin: Aktivite sonrasında iyileşme süresini kısaltır.
  • BCAA (Zincirli amino asit destekleri) – Kas kütlesi gelişimini sağlar ve hızlandırır. Dayanıklılığı arttır. Bağışıklık sistemini düzenler ve kas dokularının daha hızlı iyileşmesini sağlar.
  • Süt proteini: %80 kazein ve %20 whey proteini ile gelen karışım hem hızlı hem de yavaş emilim özellikleri gösterir. Kişide tokluk hissi yaratan bu protein karışımı kas kütlesi gelişimini muhafaza eder ve yağsız kilo oluşumunu veya fit kalmayı destekler.
  • Kalsiyum kazein: Bağışıklık sistemine iyi gelir. Whey proteini sindirimini kolaylaştırır.
  • Whey protein: Kas kütlesinin artışına destek olur. Kötü kolesterolü azaltırken bağışıklık sistemini destekler. Sporda ve sportif performansta artış sağlar. İyileşme süresini hızlandırır ve yorgunluğun azalmasında yardımcıdır.

Rebuild Endurance nasıl kullanılır?

Rebuild Endurance egzersiz, antrenman, müsabaka ve yoğun çalışma sonrasında tüketime uygundur. Suyla beraber alınması önerilmektedir.

  • 4 ölçek (50gr) tozu 250ml su ile karıştırın.
  • Aerobik çalışmanın ardından 30 dakika içerisinde tüketin.

Bir kullanım temel vitamin ve mineral ihtiyaçlarınızı karşılar. Yüksek kalitede protein, amino asit ve karbonhidrat karışımı 188 kcal temin etmenizi salar.

*Ürün soya veya yumurta içerebilir. Alerjik durumlara karşı danışmanlarımızdan bilgi alın.

Herbalife Sporcu Setleri

Sporcular için Herbalife ürünlerini içeren üç farklı amaca hizmet eden paketimiz bulunuyor. Egzersiz sonrası hızlı iyileşme ve kasların efektif onarımı için hazırladığımız “Maksimum Dayanıklılık Seti”ni aşağıdaki bağlantıdan inceleyin. Setin kullanımı, amaçları, fiyatı, satın alma seçenekleri hakkında detaylı bilgi için Whatsapp iletişim hattımızdan bizlere ulaşın.

Herbalife Maksimum Dayanıklılık Seti

Rebuild Endurance satın al

Rebuild Endurance ürününü satın almak için “Hızlı Üye Ol” bağlantısını kullanın ve ürünü sepete ekleyerek alışverişi tamamlayın. Sipariş süresini kısaltmak ve ürüne hemen sahip olmak için Whatsapp iletişim hattımızdan danışmanlarımıza ulaşın.

Rebuild Endurance Vanilya aromalı 1000 g

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder