Herbalife Protein Cips nedir? Diğer Cipslerden Farkı Nedir?

Herbalife tarafından geliştirilen protein Cipsi düşük kalorili, az doymuş yağ içeren atıştırmalık cipstir. Günlük hayatta aradığımız sağlıklı atıştırmalık olup ve yağ fakiri olup protein yönünden çok zengin olması nedeniyle kötü bir atıştırmalık tüketiyorum diyerek kendinizi sınırlandırmayacağınız günlük keyifle tüketebileceğiniz harika bir cipstir.

Bir kutuda 10 poşet cips vardır.

Kendinizi cipsler konusunda kısıtlıyor musunuz? Gün boyunca ara ara bir şeyler atıştırmak isteği hissediyor musunuz? Bu noktada protein cips imdadınıza yetişiyor ve modunuzu yükseltiyor. Bu yazımızdan yararlanarak “Herbalife Protein Cips nedir? İçeriğinde neler bulunuyor? Faydaları nelerdir ve kullanımı nasıldır?” sorularına yanıt bulabilir, kullanıcı yorumları dahilinde ürünü inceleyebilirsiniz.

Herbalife protein cips nedir?

Herbalife protei cipsi, ihtiyaç durumunda atıştırmalık ve protein oranı ile ara öğün olarak alınması da uygun olan ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Bir poşet cips maçlarda ve sinema izlerken sizlerin diyetinizi bozmadan keyifle zaman geçirmenizi sağlar. Herbalife cips günün en keyifli anlarında yanınızda ve size bol serotoni salgılama fırsatı sunar.

Ürün ayrıca daha yüksek protein sunarak size tokluk hissi verir. Bu noktada sizi stresten uzaklaştırır. Ayrıca metabolizmanın hızlı çalışmasına katkıda bulunarak kilo kaybını sağlar.

Herbalife protein cips içeriğinde ne var?

Herbalife protein cips bir poşetinde 12gr protein çok az yağ içerir ve fırınlama ile üretilmiştir. Soğanlı ve bar büke aromalı olarak iki lezzette sunulmuştur. Üretimi yapılırken özel tekniklerle pişirilmiştir. Bu sayede yağ oranı çok azdır. Cipste yağ bir çok kişiyi cipsten uzaklaştırmış yeme konusunda daha dikkatli olmaya itmiştir. Herbalife protein cips her gün cips yeme ve bu lezzetin tadına varma imkanı sunmaktadır.

Protein Cips (Soğanlı ve Barbuke)

Herbalife protein cips faydaları nelerdir?

Herbalife protein cips doğal bezelye proteini ile tokluk hissi sunmaktadır. Herbalife cips yerken çıkardığı çıtırt sesi ve cips yeme hazzı ile herbalife cipsi tüketenler mutlu olup günü harika geçmektedir.

Çocukların güvenle tüketebileceği sağlıklı bir atıştırmalık olması nedeni ile çocukların beslenme çantasına anneler tarafından güvenle konabilecek bir lezzet.

Diğer faydaları

  • Yerken Mutluluk verir.
  • Tokluk hissi verir.
  • Ailece tüketebileceğiniz bir sağlıklı atıştırmalık.
  • Serotoni yüklemesi oluşturur.

Herbalife cips nasıl tüketilir?

“Herbalife cips nasıl tüketilir?”  keyifli anlarda ve ailece akşam keyifli zamanlarda ayrıca sevdiğiniz kişilerle birlikte olduğunuz anlarda. Ara öğün ihtiyacı olduğu zamanlarda tercih edilebilir.

Herbalife cips zararı var mı?

Herbalife cips pişirilme tekniği ve içerisindeki yağ oranı ile çok sağlıklı güvenle tüketilebilecek bir atıştırmalıktır. Diğer cipslerden ayıran özelliği yağ oranın azlığı ve protein içermesi herbalife cipsi sağlıklı hale getiriyor.

Protein cipsi satın al

Ürünü satın almak için sepete ekle butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca ürün Whatsapp yoluyla danışmanlarımızla iletişime geçilerek temin edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder