Herbalife Ürünlerinin Zayıflamada etkisi

Herbalife’de Kilo Yönetimi

  • Formül Bir Shake : Herbalife Shake mamanın kilo vermede etkisi. Az kalorili

olması. Bir porsiyonu 116 kalori olmasıdır. Kalori azaltılabilecek minimum seviyede olmasıdır.  Bunun yanından bol vitamin ve mineral içermesi vücuda enerji vermesidir. En önemlisi öğün yerine geçmesidir.

Sabah içerseniz o sizin kahvaltınız olmaktadır. Akşam içerseniz akşam yemeğinizin yerine geçiyor. Sizi sabah içtiğinizde kahvaltı yapmış gibi tok hissedeceksiniz. Akşam içtiğinizde normal bir üç kap yemek yemiş gibi tok hissedeceksiniz. Ancak içeceğiniz ml litreyi ve neyle içmeniz gerektiğini bir öğünde ne kadar shake tozdan koymanız gerektiğini herbalife danışmanımız belirleyecek ve ona göre program yapacaktır.

  • Herbalife Çay : İçimi çok güzel. Enerji veriyor ve metabolizmayı hızlandırarak kilo verimine ekstra katkı sağlıyor. Bedenin şekillenmesinde sıkılaşmasında çok etkilidir. Herbalife çay aromaları şeftali aroması, ahududu aroması, limon aroması ve klasik tat tan oluşuyor.
  • Herbalife Aloavera  konsantre İçeceği : Yutakta başlayıp sindirimin sonuna kadar sindirimi temizler. Sindirimin sağlıklı çalışmasını sağlayarak kilo vermeye yüksek katkı sağlar. Limon aromasına yakın lezzetli bir tadı vardır.
  • Herbalife Termo Comple tablet : Muhteşem bir vücut yağı hareketlendirici ve parçalayıcıdır. yağların vücut enerjisine dönüşmesini sağlayarak hem kilo verimini hızlandırır. hemde incelme sıkılaşma sağlar. Vücudunuzu istediğiniz şekle gelmesinde sanki bir şekillendirici görevi üstlenir.

 

Herbalife ürünleri vücudu hem besler hem incelterek kilo vermeyi sağlar. En önemli etkisi kas kaybını önler yağ kaybını hızlandırır. Bu sayede ideal kilonuza kavuşursunuz. Ama her zaman yazılarımızda hep vurguluyoruz. Mutlaka bir herbaliye yaşam koçu ile bu süreci ilerletmeli siniz. Danışmanınızı  mutlaka iyi seçin derim. Sitemizin eğitim görmüş danışmanlarını tercih edebilirsiniz.

Herbalife yaşam koçu : 05055444606

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder