Kilonuzu korumanın üç basit yolu!

   Kilonuzu Korumanın Üç Basit Yolu

  • 1) Porsiyon Hilesi 

      Bir porsiyon yemek yerken yemek koyduğunuz tabağı küçültün küçük tabakla yemek yiyin.Çünkü siz mutfaktaki tenceredeki yemeği yemeye hedeflemediniz önünüze gelen yemeği yemeye koşul-landınız. Bakın göreceksiniz tabaktaki yemek bitince doyacaksınız.

  • 2)  Evde Yemek Sofrasında Yapılacaklar

     Evinizde sofra kuruldu ve yemek yemeye başlandığında sofranın adabı diye sofradan kalkılmaz.Ancak siz ailenizle yemeğe oturduğunuzda yapmanız gereken en önemli şey yemeğiniz bitince sofradan kalkmak olsun. Kalkmaz iseniz yemekleri gördüğünüz sürece yeme isteğiniz kesilmeyecektir. yemekten sonra sofranın olduğu odada bulunmayın bir bardak su için kendinizi başka şeylerle ilgilenmeye yönlendirin. Bu yöntem sizin iradenizi sağlamlaştıracaktır.

  • 3)  Bol Vitamin Ve Az Kalorili Beslenmelisiniz

     Özellikle bol vitaminli beslenmelisiniz yoksa bu süreci sürdüremezsiniz.Çünkü az vitamin almak sizi halsiz bırakır bağışıklık sisteminiz zayıflar. Kalorisi düşük vitamin değeri yüksek yiyecek en azından bir öğün tercih etmelisiniz.Diğer öğünlerde ise sağlıksız yiyeceklerden kalorisi yüksek yiyeceklerden uzak durun yeterli olacaktır.

Kalorisi hem çok az hemde vitamin deposu olan öğün yerine geçen Herbalife besleyici Şhakesini tercih edebilirsiniz. ”Herbalife besleyici şhake 23 çeşit vitamin  114 çeşit besin içerir. Sadece 217 kaloridir. Kalorinizi kontrol altında tutarken yanında metabolizmayı hızlandırıcı Herbalife Termo tablet kullanın.

Beslenme Danışmanı: 0505 544 4606

Herbalife Thermo Complete nedir? Faydaları nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder