Herbalife Thermo Complete nedir? Faydaları nelerdir?

Herbalife Thermo Complete, Herbalife tarafından geliştirilen metabolizma hızlandırmayı, iştahı bastırmayı amaçlayan ve enerji arttıran; otlardan ve çay özlerinden oluşan kilo verme ve kilo yönetimini sağlama ürünüdür. Thermo Complete’in günlük olarak alımı kilo azaltmanın gerçekleştirilebilmesi adına metabolizmanın daha hızlı çalışmasını tetiklemektedir.

Herbalife Thermo Complete tablet nedir?

Thermo Complete, metabolizmayı hızlandıran ve kilo kaybı sürecini hızlandıran gıda takviyesidir. İçeriğinde bulunanlar doğal çay özleri ve kafeindir. Thermo complete ayrıca thermojenik içerir. Bu yağ yakımının gerçekleşmesini ve kişinin dinç olmasını sağlar. Ürün tablet şeklinde alınmaktadır ve bir kutuda 90 tablet yer alır.

Thermo Complete tablet güvenilir mi?

Thermo Complete bir Herbalife markasıdır ve ürünün çıkışı 1980’li tarihlere dayanmaktadır. Amerika menşeili firma tarafından geliştirilen Herbalife Thermo complete ürünü Türkiye’nin yanında 95’i aşkın ülkede satışa sunulmaktadır.

Herbalife ürettiği bu ürünle birlikte kullanıcıya kilo azaltma sürecinin daha da kısalacağını, aynı zamanda vücut metabolizmasını sağlıklı bir şekilde hızlandıracağını vadeder. Hatrı sayılır oranda pozitif kullanıcı yorumları dikkate alındığında Herbalife şirketinin bu iddiasının gerçek olduğu anlaşılmaktadır.

Thermo Complete tabletin içeriği nedir?

Ürün içerisinde mate, yeşil çay, siyah çay, kakao özütü, kafein, tarçın kabuğu, maydanoz yaprağı, yonca yaprağı, kereviz tohumu, rezene tohumu, meyan kökü barındıran güçlü bir karışımdır. İçeriğindeki formülün işe yaraması için ekstradan bir diyet uygulamaya gerek yoktur. Günde 2-3 adet (Kullanacak bireyin fizyolojik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir) alınması yeterlidir. Ancak en iyi sonucun alınması için tryasamkocu.com danışmanlarımızla iletişim halinde olmak -kişiye özel beslenme ve spor programının takip edilmesi- sizin açınızdan sağlıklı olacaktır.

Siyah çay – Vücuttaki kan dolaşımı için iyi olan doğal kafein kaynağıdır. Enerjiyi arttırır, yağların depolanması yerine yakılmasını sağlar. Kan şekeri seviyesini dengeler. Açlık kriziyle mücadele etmeyi sağlamada yardımcıdır.

Mate yaprağı – Vücuttaki yağların hızlı yakılmasını sağlar. Obezite tedavisinde de kullanılan mate çayı vücuda enerji verir. Vücudun incelmesi etkisi taşır ve bazı çalışmalarda gençleştirici etkiye sahip olduğu gözlemlenmiştir.

Kako özütü – Bağışıklık sisteminin çalışmasını hızlandırır. Strese karşı mücadele etmede yardımcıdır ve iştah kapatma etkisi vardır.

Kafein – Uyarıcı etkiye sahiptir. İçildiği zaman kan akışını hızlandırır, kalp daha çok kan pompalar ve enerji verir. Bu da kalori yakımı sağlar.

Tarçın kabuğu – Kan şekerini düşürmede yardımcıdır. Yorgunluk giderir. Gerginlik alan ve sakinleştirici etkiye sahiptir. Zihin yorgunluğunu alır. Farklı moleküler yapılarda antioksidan içerir.

Maydanoz yaprağı – A vitamini deposudur. Zengin miktarda K, C vitaminleri içerir. Sindirim sistemine faydalıdır. Demir ve kalsiyum içerir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve damar koruyucu özelliği vardır. Kan basıncını düzenler ve kabızlığa iyi gelir.

Yonca yaprağı – Rahatlatıcıdır ve sinirleri yatışrırır. Midenin düzenli çalışmasında yardımcıdır. Kolesterol düşürücüdür. Vücuda kuvvet ve enerji verir.

Kereviz tohumu – Sinir yorgunluğunun yatışmasını sağlar. Kanı temizler, idrar söktürücüdür ve böbrek üstü bezlerini çalıştırır.

Rezene tohumu – Sindirim problemlerinin giderilmesinde yardımcıdır. Tokluk hissi verir. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasında etkilidir. Mineral bakımından oldukça zengindir.

Meyan kökü – Bağışıklık sistemini güçlendirir. Karaciğeri korur ve karaciğer hastalıklarına karşı fayda sağlar. Kronik yorgunluğa karşı faydalıdır.

Önemli Bilgi ve Uyarı : Termo complete tabletin içeriğindeki bitki özleri Herbalife Bilim Kurulu tarafından oranları ve birbirleri ile karışım esnasındaki etkileşimleri tamamen test edilmiş ve miktarları ona göre belirlenip konulmuştur. Bu nedenle aynı bitkileri Aktarlardan temin edip karıştırıp içmenizi kesinlikle önermiyoruz. Uzun süren araştırmalar ve testler sonucu termo complete tablet ortaya çıkmıştır. El kararı ile bitki karışımı yaparak ürün kullanmayın fayda yerine zarar görebilirsiniz.

Thermo Complete faydaları neler?

Herbalife Thermo Complete tamamen doğal bitki özlerinden üretilmiş ve ülkemizde her ay binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen gıda takviyesidir. Kilo kaybetmeye çözüm olarak iştah kesme özelliğine sahiptir. Bu, gün içerisinde atıştırmalık ve kilo almaya sebebiyet veren gıdalardan uzak durmanızı sağlar. Vücuda gereksiz kalori sokulması önlenirken, metabolizmanın hızlı çalışması ve yağın yakılması sağlanarak vücut içindeki kaloriler de eritilir.

Ayrıca Thermo Complete kullanım esnasında sizi uyanık ve dinç tutar. Bu daha iyi konsantre olmanızı, motivasyonunuzun yüksek olmasını ve kilo yönetimi noktasında daha başarılı bir tablo çizmenizi sağlar.

Thermo Complete’in sunduğu diğer avantajlar:

  • Çoğu insan için güvenlidir.
  • İştah kesicidir,
  • Uyarıları ve konsantrasyonu arttırır,
  • Enerji arttırıcı olma özelliği taşır ve kullanıcıya enerji sağlar.

Thermo Complete tablet nasıl kullanılmalıdır?

Thermo Complete kullanımı noktasında birtakım kısıtlamalar ve dikkat edilmesi gereken adımlar bulunuyor. Şişenin içerisinde 90 adet tablet bulunmaktadır ve günde 3 veya 2 adet alınması önerilmektedir. Bu da 30 veya 45 günlük kullanıma eşittir. Tableti aldıktan sonra gün içerisinde dehidrasyonu önlemek adına bolca su içilmelidir.

Thermo Complete 18 yaşından küçük çocuklar, hamile ve emzirme dönemindeki kadınlar, yüksek kan basıncı ve kalp problemlerine sahip olan kişiler tarafından tercih edilmemelidir. 1 tablette bulunan kafein oranı 1 fincan kahve içerisindeki kafein oranına eşittir. Kafeine karşı hassasiyeti olan kişiler kullanmadan önce bizden bilgi alabilir.

Thermo Complete tabletin yan etkisi ve zararı var mı?

Thermo Complete kafein içermesi sebebiyle vücudun daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır. Bu da ürünümüzle yeni tanışan kullanıcılar için ilk kullanım döneminde bazı problemlere yol açabilmektedir ve bu da termojenik tabletler arasında normal görülmektedir. Vücuda enerji veren ve yağ yakımını sağlayan tabletler arasında thermo tablet en doğal olanı ve doğru kullanımda vücuda zarar vermeyen ender tabletlerden sayılmaktadır.

Thermo complete tabletin yan etkileri basit ve sadece vücut reaksiyonları ile sınırlı kalmaktadır. Bir nevi Metabolizmanız hızını artırınca vücudun bu hıza yetişebilme çabasına yan etki olarak algılanabilir.

En yaygın görülen yan etkileri şu şekildedir:

  • Sıvı kaybı (Bunu önlemek için bolca su tüketilmelidir.)
  • İshal (Doğal bir süreçtir.) Kısa sürede normale döner.
  • Karın ağrısı ve mide bulantısı. (Geçici durum)
  • Çarpıntı yapabilir. Kalp atışının hızlanması bazen çarpıntı çok enderde olsa yapabilir.
  • Günlük dozaj aşımında vücuda gereksiz kafein yüklemesi olur.
  • Thermo tablet bir danışman eşliğinde kullanmak daha yararlıdır.

UYARI: Kalp rahatsızlığı geçiren veya anjiyo  operasyonu geçirmiş, damarlarında bir tanede olsa sten takılı olan ve kalp pili kullananlara thermo complete yağ yakıcı tableti önermiyoruz. Tansiyon rahatsızlığı olanlarda dikkatli çok az dozda kullanmaya özen göstermelerini tavsiye ediyoruz.

Hali hazırdaki yan etkiler, Thermo Complete kullananların düşük oranında geçici yan etki olarak görülmektedir.

Thermo Complete tablet ile ilgili sıkça sorulan sorular

Soru – Herbalife Thermo Complete kullanmam gerektiğini nereden bileceğim? 

Cevap- Tryasamkocu uzmanlarımızdan bu konuda gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Soru- Herbalife Thermo Complete tek başına kullansam işe yarar mı?

Cevap- Yalnızca Thermo Complete’in kullanımı sonuç almanızı sağlayacaktır, ancak daha çok ürünü diğer Herbalife takviye gıdaları ve beslenme ürünleriyle birlikte almanızı tavsiye ediyoruz. Bunun için HERBALIFE SETLERİ’mizi inceleyebilirsiniz.

Soru- Ucuz Thermo Complete nereden satın alabilirim?

Cevap – Ürün fiyatlarını sitemizden görüntüleyebilir, toplu sipariş için ve diğer fiyat bilgisine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel indirimlerimizden kullanıcılarımızı faydalandırmaktayız.

Soru – Thermo Complete nasıl kullanılmalıdır?

Cevap- Tablet 24 saat içerisinde maksimum 3 defa, 8 saatlik periyotlarla. Tabletin kullanımı kişisel bilgilerinize (boy, kilo, yaş, cinsiyet) göre değişiklik gösterebilir.

Soru – Thermo Complete’i sitenizden nasıl alabilirim?

Cevap- Bunun için pek çok seçeneğiniz bulunuyor.

Soru – İçerisinde ne kadar kafein var?

Cevap- Ürün içerisinde bulunan kafein, kişinin dinç, uyanık ve aktif hareket etmesini sağlar. Bir tablet yaklaşık olarak 75mg kafein içermektedir. Bu miktar bir fincan kahvede bulunan kafeine eşittir.

Soru – Thermo Complete kullanıcı yorumları nasıl?

Cevap – Tryasamkocu.com olarak Ege Bölgesi ağırlıklı olmak üzere tüm Türkiye’de yüzlerce kullanıcı kazandık. Thermo Complete’e alışma evresinde görülen birtakım ufak yan etkiler dışında herhangi bir problem yaşamadık. Bu yan etkileri de topluluğun birbirine aşıladığı motivasyonla ve kişilerin uyguladıkları sağlıklı beslenme ve spor programlarıyla aştık, aşıyoruz.

Soru – Thermo Complete zararlı mı?

Cevap – Herbalife azımsanmayacak oranda kullanıcı tarafından zayıflama ürünü, zayıflama ilacı vb. olarak görülmektedir. Zayıflama ilaçlarına ise ön yargıyla bakılmaktadır. Vücuda alınacak olması itibariyle kişilerin yaşadığı kaygıları bu noktada algılayabiliyoruz. Ancak bu noktada ufak bir bilgilendirme yapmak, Herbalife ürünlerinin zayıflama ilacından ziyade takviye gıda olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Ayrıca tryasamkocu.com olarak sağlığınızı önemsiyoruz. Ürünlerimiz elinize geçer geçmez size özel beslenme ve gerekli olması durumunda spor programı oluşturuyoruz. İnteraktif yöntemleri kullanarak size gerekli motivasyonu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz özel durumlara sahip değilseniz, vücut için gerekli olan besinleri alıyor ve gerekli yaşam şekline uyuyorsanız Thermo Complete’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Soru- Acilen zayıflamam gerekiyor, çok hızlı kilo vermek için çok tablet kullanmak işe yarar mı?

Cevap- Günde 3 ‘ten fazla tablet kullanmanızı kesinlikle önermiyoruz. Thermo Complete metabolizma hızlandırıcıdır ve vücudun bu noktada belli bir direnci vardır. Direncin aşılmaması önem arz eder ve vücut için dinlenmek çok gerekli bir ihtiyaçtır. herbalife thermo complete tableti herbalife shakeherbalife çay ve herbalife alovera konsantre içeceği hep beraber kullanırsanız  çok daha hızlı kilo verebilirsiniz. Bunu  tryaşamkoçu aktif yaşam koçları ile irtibata geçin size kişiye özel program yapabiliriz.

Soru – Herbalife termo complete kimler kullanamaz?

Cevap – Hertalife Termo complete tabletin yararlarını açıkladık. Termo tabletin incelmede katı yağ parçalamada çok yararı var. Ancak termo tablet kullanıldığı zaman  vücudun ısı düzeyini yükseltir. Bu nedenle kalp rahatsızlığı bulunanlar ve kalp ve damar yönünden sağlık operasyonu geçirmiş kişilerin kullanmasını önermiyoruz. tansiyon hastası olanlar veya kullandığı zaman yüksek oranda çarpıntı yaşayanlara termo tablete devam etmelerini önermiyoruz.

Hamile olduğunu testlerle anlayan bayanların thermo complete tablet kullanmalarını önermiyoruz. İçerisindeki kafein miktarının gelişme aşamasındaki anne karnında bebeğe etkisi olabileceği ihtimali bizim hamile kullanıcılarımızı thermo complete tabletten uzak tutmamızın nedenidir.

Termo tableti kullanırken mutlaka herbalife beslenme danışmanı tavsiyesi ile kullanın. Herbalife termo tabletin yaraları çok fazla ancak bu bazı sağlık sorunlarında kullanılmamalı detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Herbalife Thermo Complete™ 90 tablet

Whatsapp’tan yazın:

Tıkla ara seçeneğini kullanın:

KADIN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ 

ERKEK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Sizi arayalım formunu kullanın:

Sitenin sağ kısmında yer almaktadır.

Tryasamkocu’na hızlıca üye olun ve hemen sipariş oluşturun:

Ürün deneyimleriniz, ürün siparişi, ürün hakkındaki diğer merak ettiğiniz sorular için yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.Sağlıklı günlerde kalın.

İndirim!

Herbalife Setleri

Herbalife Merhaba Seti

 260,00  189,00
İndirim!

Herbalife Setleri

Herbalife Üstün Set

 735,00  479,00
İndirim!

Herbalife Setleri

Herbalife Ekonomik Set

 270,00  199,00
İndirim!
 580,00  385,00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder