Herbalife Thermo Complete nedir? Faydaları nelerdir?

Herbalife Thermo Complete, Herbalife tarafından geliştirilen metabolizma hızlandırmayı, iştahı bastırmayı amaçlayan ve enerji arttıran; otlardan ve çay özlerinden oluşan kilo verme ve kilo yönetimini sağlama ürünüdür.

Thermo Complete’in günlük olarak alımı kilo azaltmanın gerçekleştirilebilmesi adına metabolizmanın daha hızlı çalışmasını tetiklemektedir.

Yazı İçeriği

Herbalife Thermo Complete tablet nedir?

Thermo Complete, metabolizmayı hızlandıran ve kilo kaybı sürecini hızlandıran gıda takviyesidir. İçeriğinde bulunanlar doğal çay özleri ve kafeindir. Thermo complete ayrıca thermojenik içerir. Bu yağ yakımının gerçekleşmesini ve kişinin dinç olmasını sağlar. Ürün tablet şeklinde alınmaktadır ve bir kutuda 90 tablet yer alır.

Thermo Complete tablet güvenilir mi?

Thermo Complete bir Herbalife markasıdır ve ürünün çıkışı 1980’li tarihlere dayanmaktadır. Amerika menşeili firma tarafından geliştirilen Herbalife Thermo complete ürünü Türkiye’nin yanında 95’i aşkın ülkede satışa sunulmaktadır.
Herbalife ürettiği bu ürünle birlikte kullanıcıya kilo azaltma sürecinin daha da kısalacağını, aynı zamanda vücut metabolizmasını sağlıklı bir şekilde hızlandıracağını vadeder. Hatırı sayılır oranda pozitif kullanıcı yorumları dikkate alındığında Herbalife şirketinin bu iddiasının gerçek olduğu anlaşılmaktadır.

Thermo Complete tabletin içeriği nedir?

Ürün içerisinde mate, yeşil çay, siyah çay, kakao özütü, kafein, tarçın kabuğu, maydanoz yaprağı, yonca yaprağı, kereviz tohumu, rezene tohumu, meyan kökü barındıran güçlü bir karışımdır. İçeriğindeki formülün işe yaraması için ekstradan bir diyet uygulamaya gerek yoktur. Günde 2-3 adet (Kullanacak bireyin fizyolojik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir) alınması yeterlidir. Ancak en iyi sonucun alınması için tryasamkocu.com danışmanlarımızla iletişim halinde olmak -kişiye özel beslenme ve spor programının takip edilmesi- sizin açınızdan sağlıklı olacaktır.

Siyah çay

 Vücuttaki kan dolaşımı için iyi olan doğal kafein kaynağıdır. Enerjiyi arttırır, yağların depolanması yerine yakılmasını sağlar. Kan şekeri seviyesini dengeler. Açlık kriziyle mücadele etmeyi sağlamada yardımcıdır.

Mate yaprağı 

Vücuttaki yağların hızlı yakılmasını sağlar. Obezite tedavisinde de kullanılan mate çayı vücuda enerji verir. Vücudun incelmesi etkisi taşır ve bazı çalışmalarda gençleştirici etkiye sahip olduğu gözlemlenmiştir.

Kako özütü 

Bağışıklık sisteminin çalışmasını hızlandırır. Strese karşı mücadele etmede yardımcıdır ve iştah kapatma etkisi vardır.

Kafein

Uyarıcı etkiye sahiptir. İçildiği zaman kan akışını hızlandırır, kalp daha çok kan pompalar ve enerji verir. Bu da kalori yakımı sağlar.

Tarçın kabuğu 

Kan şekerini düşürmede yardımcıdır. Yorgunluk giderir. Gerginlik alan ve sakinleştirici etkiye sahiptir. Zihin yorgunluğunu alır. Farklı moleküler yapılarda antioksidan içerir.

Maydanoz yaprağı

A vitamini deposudur. Zengin miktarda K, C vitaminleri içerir. Sindirim sistemine faydalıdır. Demir ve kalsiyum içerir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve damar koruyucu özelliği vardır. Kan basıncını düzenler ve kabızlığa iyi gelir.

Yonca yaprağı

 Rahatlatıcıdır ve sinirleri yatışrırır. Midenin düzenli çalışmasında yardımcıdır. Kolesterol düşürücüdür. Vücuda kuvvet ve enerji verir.

Kereviz tohumu

Sinir yorgunluğunun yatışmasını sağlar. Kanı temizler, idrar söktürücüdür ve böbrek üstü bezlerini çalıştırır.

Rezene tohumu 

Sindirim problemlerinin giderilmesinde yardımcıdır. Tokluk hissi verir. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasında etkilidir. Mineral bakımından oldukça zengindir.

Meyan kökü 

Bağışıklık sistemini güçlendirir. Karaciğeri korur ve karaciğer hastalıklarına karşı fayda sağlar. Kronik yorgunluğa karşı faydalıdır. Önemli bir not:  Termo complete tabletin içeriğindeki bitki özleri Herbalife Bilim Kurulu tarafından oranları ve birbirleri ile karışım esnasındaki etkileşimleri tamamen test edilmiş ve miktarları ona göre belirlenip konulmuştur. Bu nedenle aynı bitkileri Aktarlardan temin edip karıştırıp içmenizi kesinlikle önermiyoruz. Uzun süren araştırmalar ve testler sonucu termo complete tablet ortaya çıkmıştır. El kararı ile bitki karışımı yaparak ürün kullanmayın fayda yerine zarar görebilirsiniz.

Sonuç olarak herbalife thermo tablet yukarıda açıkladığımız bitki özlerini içerisinde barındırmaktadır.

Thermo Complete faydaları neler?

Herbalife Thermo Complete tamamen doğal bitki özlerinden üretilmiş ve ülkemizde her ay binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen gıda takviyesidir. Kilo kaybetmeye çözüm olarak iştah kesme özelliğine sahiptir. Bu, gün içerisinde atıştırmalık ve kilo almaya sebebiyet veren gıdalardan uzak durmanızı sağlar. Vücuda gereksiz kalori sokulması önlenirken, metabolizmanın hızlı çalışması ve yağın yakılması sağlanarak vücut içindeki kaloriler de eritilir.

 Thermo Complete kullanım esnasında sizi uyanık ve dinç tutar. Bu daha iyi konsantre olmanızı, motivasyonunuzun yüksek olmasını ve kilo yönetimi noktasında daha başarılı bir tablo çizmenizi sağlar.

Thermo Complete’in sunduğu diğer avantajlar:

 • Çoğu insan için güvenlidir.
 • İştah kesicidir,
 • Uyarıları ve konsantrasyonu arttırır,
 • Enerji arttırıcı olma özelliği taşır ve kullanıcıya enerji sağlar.

Thermo Complete tablet nasıl kullanılmalıdır?

Thermo Complete kullanımı noktasında birtakım kısıtlamalar ve dikkat edilmesi gereken adımlar bulunuyor. Şişenin içerisinde 90 adet tablet bulunmaktadır ve günde 3 veya 2 adet alınması önerilmektedir. Bu da 30 veya 45 günlük kullanıma eşittir. Tableti aldıktan sonra gün içerisinde dehidrasyonu önlemek adına bolca su içilmelidir.

Thermo Complete 18 yaşından küçük çocuklar, hamile ve emzirme dönemindeki kadınlar, yüksek kan basıncı ve kalp problemlerine sahip olan kişiler tarafından tercih edilmemelidir. 1 tablette bulunan kafein oranı 1 fincan kahve içerisindeki kafein oranına eşittir. Kafeine karşı hassasiyeti olan kişiler kullanmadan önce bizden bilgi alabilir.

Sonuç olarak herbalife thermo tablet  günlük kullanıma uygundur. Ayrıca çocuklar tarafından kullanımı önerilmez. 

Thermo Complete tabletin yan etkisi ve zararı var mı?

Thermo Complete kafein içermesi sebebiyle vücudun daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır. Bu da ürünümüzle yeni tanışan kullanıcılar için ilk kullanım döneminde bazı problemlere yol açabilmektedir ve bu da termojenik tabletler arasında normal görülmektedir. Vücuda enerji veren ve yağ yakmayı sağlayan tabletler arasında thermo tablet en doğal olanı ve doğru kullanımda vücuda zarar vermeyen ender tabletlerden sayılmaktadır.

Sonuçta Thermo complete tabletin yan etkileri basit ve sadece vücut reaksiyonları ile sınırlı kalmaktadır. Bir nevi Metabolizmanız hızını artırınca vücudun bu hıza yetişebilme çabasına yan etki olarak algılanabilir.

En yaygın görülen yan etkileri şu şekildedir:

 • Sıvı kaybı (Bunu önlemek için bolca su tüketilmelidir.)
 • İshal (Doğal bir süreçtir.) Kısa sürede normale döner.
 • Karın ağrısı ve mide bulantısı. (Geçici durum)
 • Çarpıntı yapabilir. Kalp atışının hızlanması bazen çarpıntı çok enderde olsa yapabilir.
 • Günlük dozaj aşımında vücuda gereksiz kafein yüklemesi olur.
 • Thermo tablet bir danışman eşliğinde kullanmak daha yararlıdır.

UYARI: Kalp rahatsızlığı geçiren veya anjiyo  operasyonu geçirmiş, damarlarında bir tanede olsa sten takılı olan ve kalp pili kullananlara thermo complete yağ yakıcı tableti önermiyoruz.

Tansiyon rahatsızlığı olanlarda dikkatli çok az dozda kullanmaya özen göstermelerini tavsiye ediyoruz.

Hali hazırdaki yan etkiler, Thermo Complete kullananların düşük oranında geçici yan etki olarak görülmektedir. Daha deteylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Not: Sitemiz dışında alınan ve aldıktan sonra bizimle iletişime geçen bir çok kullanıcı olmaktadır. Lütfen ürünü almaya karar verdiğinizde. Doğru eğitimli bir herbalife koçundan almayı tercih edin. Başka kişi veya üçüncü şahıs sitelerinden alınan ürünler ve kullanımı konusunda beyanda bulunmuyoruz. Yalnızca sitemizden alınan ürünlere bire bir koçluk yapıyor, kullanım ve doğru ürün bilgisi için destek sağlıyoruz.

Sonuç olarak thermo tabletin belirlenen miktardan fazla kullanmak ve yukarıda anılan rahatsızlıkları bulunanlar kullanımda daha dikkatli olmalılar. Ayrıca thermo tablet almadan önce bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Herbalife Thermo Complete tablet hemen sipariş ver

YENİ GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Herbalife thermo comlete tableti yeni çok güvenli ödeme sistemi ile sipariş ver. Yeni çok güvenli ödeme sistemi kabul edilen kapıda kredi kartı ile ödemeni gerçekleştir. Sitemiz siz değerli müşterilerimize kapıda nakit ödemenin yanında kredi kartı seçeneğini de ekleyerek sizlere yeni bir kolaylık sunmaktadır.

Not: Sipariş bitiminde kredi kartı ile ödeme notu açıklama kısmına düşmeniz yeterli olacaktır.

Herbalife thermo tablet hakkında video izle

Thermo Complete tablet ile ilgili sıkça sorulan sorular

Soru – Herbalife Thermo Complete kullanmam gerektiğini nereden bileceğim? 

Cevap- Tryasamkocu uzmanlarımızdan bu konuda gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Soru- Herbalife Thermo Complete tek başına kullansam işe yarar mı?

Cevap- Yalnızca Thermo Complete’in kullanımı sonuç almanızı sağlayacaktır, ancak daha çok ürünü diğer Herbalife takviye gıdaları ve beslenme ürünleriyle birlikte almanızı tavsiye ediyoruz. Bunun için HERBALIFE SETLERİ’mizi inceleyebilirsiniz.

Soru- Ucuz Thermo Complete nereden satın alabilirim?

Cevap – Ürün fiyatlarını sitemizden görüntüleyebilir, toplu sipariş için ve diğer fiyat bilgisine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel indirimlerimizden kullanıcılarımızı faydalandırmaktayız.

Soru – Thermo Complete nasıl kullanılmalıdır?

Cevap- Tablet 24 saat içerisinde maksimum 3 defa, 8 saatlik periyotlarla. Tabletin kullanımı kişisel bilgilerinize (boy, kilo, yaş, cinsiyet) göre değişiklik gösterebilir. Thermo tableti herkes kullanımına uygun değildir. Bir herbalife danışmanı kontrolünde kullanmak daha güvenlidir. thermo tablet rastgele internet sitelerinden alınıp kullanılmamalıdır.

 Thermo tablet herbalife aktif yaşam koçlarının programlarında size özel belirlediği miktar ve zamanda kullanmak en doğru kullanım yöntemidir.

Soru – Thermo Complete’i sitenizden nasıl alabilirim?

Cevap- Bunun için pek çok seçeneğiniz bulunuyor.

 1. Sitemizde sepete ekle yöntemi ile alış veriş gerçekleştirebilirsiniz.
 2. Alış veriş tercihlerinizi sitemizin sunduğu Kapıda ödeme yöntemi veya  havale/ EFT ödeme yöntemleri ile yapabilirsiniz.
 3. Telefon ile irtibata geçebilir veya watsap üzeri yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

www.tryasamkocu.com üzeriden yapılan alışveriş hem kolay hem çok güvenlidir.

Soru – İçerisinde ne kadar kafein var?

Cevap- Thermo tablet içerisinde bulunan kafein, kişinin dinç, uyanık ve aktif hareket etmesini sağlar. Bir tablet yaklaşık olarak 75mg kafein içermektedir. Bu miktar bir fincan kahvede bulunan kafeine eşittir.

Sonuç olarak thermo tabletteki kafein oranı günlük tüketime uygundur.

Soru – Thermo Complete tablet kullanıcı yorumları nasıl?

Cevap – Tryasamkocu.com olarak Ege Bölgesi ağırlıklı olmak üzere tüm Türkiye’de yüzlerce kullanıcı kazandık. Thermo Complete’e alışma evresinde görülen bir takım ufak yan etkiler dışında herhangi bir problem yaşamadık. Bu yan etkileri de topluluğun birbirine aşıladığı motivasyonla ve kişilerin uyguladıkları sağlıklı beslenme ve spor programlarıyla aştık, aşıyoruz.

Sonuç olarak thermo tablet kullanıcı yorumlarının geneli olumludur. Thermo tableti doğru zaman ve miktarda kullanan kullanıcılarımız thermo tablet sonuçlarından çok memnun

Soru – Thermo Complete zararlı mı?

Cevap – Herbalife azımsanmayacak oranda kullanıcı tarafından zayıflama ürünü, zayıflama ilacı vb. olarak görülmektedir. Zayıflama ilaçlarına ise ön yargıyla bakılmaktadır. Vücuda alınacak olması itibariyle kişilerin yaşadığı kaygıları bu noktada anlıyoruz. Ancak bu noktada ufak bir bilgilendirme yapmak, Herbalife ürünlerinin zayıflama ilacından ziyade takviye gıda olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Ayrıca tryasamkocu.com olarak sağlığınızı önemsiyoruz. Ürünlerimiz elinize geçer geçmez size özel beslenme ve gerekli olması durumunda spor programı oluşturuyoruz. İnteraktif yöntemleri kullanarak size gerekli motivasyonu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sonuç olarak yukarıda belirttiğimiz özel durumlara sahip değilseniz, vücut için gerekli olan besinleri alıyor ve gerekli yaşam şekline uyuyorsanız Thermo Complet tableti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Soru- Acilen zayıflamam gerekiyor, çok hızlı kilo vermek için çok Thermo tablet kullanmak işe yarar mı?

Cevap- Günde 3 ‘ten fazla tablet kullanmanızı kesinlikle önermiyoruz. Thermo Complete metabolizma hızlandırıcıdır ve vücudun bu noktada belli bir dayanma direnci vardır. Direncin aşılmaması önem arz eder ve vücut için dinlenmek çok gerekli bir ihtiyaçtır. Herbalife thermo complete tableti herbalife shakeherbalife çay ve herbalife alovera konsantre içeceği hep beraber kullanırsanız  çok daha hızlı kilo verebilirsiniz. Bu durumlarda   tryaşamkoçu aktif yaşam koçları ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Size kişiye özel program yapabiliriz. Desteğimiz kilo vermenizde size hız katacaktır.

Sonuç olarak thermo tablet kilo kontrol programlarımızda kullandığımız ürünlerden biridir. Kilo kontrolünde işe yara ama tek başına kurtarıcı değildir.

Soru – Herbalife thermo complete tableti kimler kullanamaz?

Cevap – Hertalife Termo complete tabletin yararlarını açıkladık. Termo tabletin incelmede katı yağ parçalamada çok yararı var. Ancak termo tablet kullanıldığı zaman  vücudun ısı düzeyini yükseltir. Bu nedenle kalp rahatsızlığı bulunanlar ve kalp ve damar yönünden sağlık operasyonu geçirmiş kişilerin kullanmasını önermiyoruz. Tansiyon hastası olanlar veya kullandığı zaman yüksek oranda çarpıntı yaşayanlara termo tablete devam etmelerini önermiyoruz.

Hamile olduğunu testlerle anlayan bayanların thermo complete tablet kullanmalarını önermiyoruz. İçerisindeki kafein miktarının gelişme aşamasındaki anne karnında bebeğe etkisi olabileceği ihtimali bizim hamile kullanıcılarımızı thermo complete tabletten uzak tutmamızın nedenidir.

Termo tableti kullanırken mutlaka herbalife beslenme danışmanı tavsiyesi ile kullanın. Herbalife termo tabletin yaraları çok fazla ancak bu bazı sağlık sorunlarında kullanılmamalı detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Sonuç olarak kalp ve tansiyon hastaları thermo tableten kaçının veya almadan bizimle iletişime geçin.

Soru – Herbalife Thermo Complete Tablet kullanıyorum. Ancak vücut analizi cihazında yağ ölçümünde kas kütlemde düşme görünüyor. Thermo Complete tablet kas erimesi yapar mı?

Cevap : Thermo tablet kullanan kişilerde bayan veya erkek olmaları hiç fark etmez belirli bir oranda yaklaşık %10 kas kütlesinde azalma olur. Bunun sebebi biz hep söylüyoruz thermo complete yağ çok iyi  katı yağ parçalayıcıdır. Buradaki durum kaslar üzerinde belirli bir oranda katı yağ oluşumu olur ve bu yağlarıda parçalamayı thermo tablet hedefler. Vücut analiz cihazları katı yağları yağ statüsünde saymaz onları kas kütlesi gibi algılar. Bu nedenle ilk başta kas kütleniz yüksek başlar ama thermo comlete bedeninizde etkisini göstermeye başlayınca gerçek kas kütleniz ortaya çıkar. Yani herbalife thermo tablet kas erimesi yapmaz bilakis kasların daha rahat çalışmasını daha verimli enerji üretmesini sağlar.

Sonuç olarak thermo tablet kas erimesine neden olmaz ve kasları kaplayan yağları parçalamada etkindir.

Soru : Emziren anneler thermo tableti Kullanabilir mi?

Emziren anne

Cevap : Öncelikle Emziren annelerde hamilelik sürecinde ve emzirme döneminde belirli oranda vücutları ödem tutar. Bu ödem atılmadan thermo tableti kullanmalarını önermiyoruz. Emzirme dönemi yeni başlamış ise yediğiniz içtiğiniz besinlerden bebeğe de direk bir geçiş olacağını düşünerek organların gelişme evresinde thermo tableti emzirme dönemi yeni başlayan annelere kesinlikle önermiyoruz. Emzirme döneminde  ilk dokuz ayı tamamladıysanız bizimle iletişim kurun. Size kontrollü oranda thermo tablet kullanma programı yapalım. Emzirme dönemi bitimine kadar istediğiniz bedene kavuşun.

Sonuç olarak thermo comlete tablet emziren anneler ilk aylarda kullanmamalılar veya ilk 9 aylık emzirme dönemini geçenler bizim danışmanlığımız eşliğinde kullanmaya başlayabilirler.

Herbalife Thermo complete tablet satın al

Thermo tableti sitemizden sepete ekle işlemi yaparak güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Sitemizden alınan thermo tabletlerin orijinal olduğu taahhüt ediyoruz.

Whatsap üzeri iletişime geçerek siparişinizi oluşturabiliriz. Aşağıdaki numaralarımızdan whatsap görüşmesi başlatabilirsiniz.

Tıkla ara seçeneğini kullanın:

KADIN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ 

ERKEK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Sizi arayalım formunu kullanın:

Sitenin sağ kısmında yer almaktadır.

Sonuç olarak wwtryasamkocu.com sitemizden ürün almak hem daha kolay hem de çok güvenli. Ayrıca diğer alışveriş yöntemleri olan telefon whatsapp ve iletişim formu bizimle konuşarak veya yazışarak sipariş oluşturma imkanı sunuyoruz.

Tryasamkocu’na hızlıca üye olun ve hemen sipariş oluşturun:

Ürün deneyimleriniz, ürün siparişi, ürün hakkındaki diğer merak ettiğiniz sorular için yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz. Sağlıklı günlerde kalın.

  • tryasamkocu diyor ki:

   Merhaba Ayşe nur Aydın
   tryasamkoçu sitemize hoş geldiniz.
   Herbalife thermo tablet yemekten önce veya yemekten sonra gibi değil. Thermo tableti ara öğün gibi kullanmanızı tavsiye ederim. Alışverişlerinizde tryasamkoçu sitemizi tercih ederseniz size ücretsiz tam donanımlı yaşam koçlarımız destek olacaktır.
   Önemli Bilği: herbalife ürünleri doğru takip ve danışmanlıkla kolay sonuç alabilirsiniz.
   alışverişlerinizde bizi tercih etmeniz dileği ile iyi günler dilerim.

  • tryasamkocu diyor ki:

   Merhaba Aybuke hanim
   Öncelikle her hangi bir rahatsizliginiz varmi. Thermo tablet kutunun alt kisminda skt. Var. Lutfen kontrol edin. Kullanim suresi dolmus olabilir.
   Bu bilgiler kullanimda cok onemli. Bizim siteden güvenli ve orjinal urun alabilirsiniz.

  • tryasamkocu diyor ki:

   Merhaba Nesrin Hanım
   Sadece thermo complete tablet ile sonuç alamazsınız. Size tavsiyem bizimle iletişime geçin size kullanacagınız ürünleri belirleyelim. baştan ilk thermo complete tabletle başlamanız hata olur.
   Herbalife yaşam koçu : 05057752512

 1. Aysun diyor ki:

  İnsülin direncim var ve aşırı kilo aldım. Tatlı yeme isteğinin ve iştahın önünü alamıyorum. Herbalife Shake çay ve aleovera suyu almayı planlıyorum bu ekibe thermo tablet eklemek doğru mudur ?

  • tryasamkocu diyor ki:

   Merhaba Aysun hanım
   İnsülin direnciniz olması nedeniyle iyi bir yaşam koçu kontrolünde kullanmalısınız. Bizim insülin direnci olan kullanıcılarımıza özel program yapıyoruz. Alovera konsantre içeceğini gün boyu kullanmalısınız tüketim miktarı tatlı isteğinizi kesecektir. Thermo tablet yağ yakıcı daha çok erken ödem ve toksin atmadan kullanmanızı önermem. Sonuç almak ve verimli bir süreç geçirmek istiyorsanız . Bizimle iletişime geçin ürünleri bizden almanız halinde ücretsiz yaşam koçluğu yaparız. Ayrıca fit maraton 10 günlük peryotlardaki kilo verme yarışmalarına katılabilir ve motivasyonunuz yükselmiş olur.

 2. Aysun diyor ki:

  Yorumunuz moderatör onayı bekliyor.
  İnsülin direncim var ve aşırı kilo aldım. Tatlı yeme isteğinin ve iştahın önünü alamıyorum. Herbalife Shake çay ve aleovera suyu almayı planlıyorum bu ekibe thermo tablet eklemek doğru mudur ?

  • tryasamkocu diyor ki:

   Merhaba Aysun hanım
   İnsülin direnciniz olması nedeniyle iyi bir yaşam koçu kontrolünde kullanmalısınız. Bizim insülin direnci olan kullanıcılarımıza özel program yapıyoruz. Alovera konsantre içeceğini gün boyu kullanmalısınız tüketim miktarı tatlı isteğinizi kesecektir. Thermo tablet yağ yakıcı daha çok erken ödem ve toksin atmadan kullanmanızı önermem. Sonuç almak ve verimli bir süreç geçirmek istiyorsanız . Bizimle iletişime geçin ürünleri bizden almanız halinde ücretsiz yaşam koçluğu yaparız. Ayrıca fit maraton 10 günlük peryotlardaki kilo verme yarışmalarına katılabilir ve motivasyonunuz yükselmiş olur.

 3. Ayşegül diyor ki:

  Benim kilom normal ama doğumdan karnım kaldı vücudumun sıkılaşmaya ihtiyacı var bu ürünü onerdiler sıkılaşmama yardımcı olur mu acaba

  • tryasamkocu diyor ki:

   Merhaba Ayşegül
   Öncelikle sitemize hoş geldiniz.Herbalife thermo complete tableti merak ediyorsunuz. Evet sıkılaşmanıza destek olur. Ancak tek başına size istediğiniz sonucu vermeye bilir. Herbalife çay ile birlikle kullanmanız daha fazla işinize yarar. Burada esas konu ürünlerimiz size yolculuğunuzda yardımcı olur.Ancak hedefinize varmanızda bir yaşam koçuna ihtiyacınız var. Bizim sitemizi aliş verişinizde tercih etmeniz durumunda size özel program yaparız bire bir yaşam koçluğu sunarız. Karın bölgesi yağlarda beslenmenizdeki bazı detaylar çok önemlidir. Sadece bölgesel incelmeye karın bölgesi yağlara odaklanırız ona uygun egzersiz ve beslenme düzeni belirleriz sizinle birlikte hızla sonuca gitmeyi hedefleriz.
   Bilğili ve tecrübeli danışman sizi hızla sonuca götürür. iyi günler dilerim. İletişim: 05057752512

  • tryasamkocu diyor ki:

   merhaba Leyla hanım
   thermo tableti biz kullanıcılarımıza sitemizden alış veriş etmiş bire bir koçluk verdiğimiz kişilere akşam yemeği hafif olmalı veya herbalife shake olmalıdır. Alınan besinler sindirim metabolizması ile sindirildikten ve enerji metabolizması devreye girdikten belirli bir süre sonra kullanılmalıdır. yemegin hemen içmek size fayda sağlamaz. Bu sürede yediğiniz yemeğin besin değeri ve sindirim süresi ile ilgilidir. Herbalife sahke içerseniz bir saat sonra kullanabilirsiniz.
   örneğin akşam et yemeği yemişseniz et en az 1.5 saatte sindirimi sonlanır. Sonra enerji metabolizmasına zaman tanımalısınız. sonra içmelisiniz.
   Bizim kullanıcımız olsaydınız günlük program yapar akşam yenen yemeği belirler size maksimum faydalı bir yöntemle devam edebilirdik. basitçe şöyle kullanın demem yanlış olur.
   Sanırım kullanım zamanı ve süresi konusunda aydınlattım sizi. Sitemizi ziyaretiniz için teşekkür ederim.

 4. halıme diyor ki:

  merhaba ben 73 kılo 165 boy . sadece bolgesel zayıflamak ıstıyorum bacaklarım ve basenlerımde sorunum var .ururnunz bolgesel zayıflamam da yardımcı olurmu acaba

  • tryasamkocu diyor ki:

   merhaba Halime hanım
   Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bölgesel sorunlarınız var. Bir çok kullanıcılarımızda bu sorunlarda sonuç aldık. Ancak herbalife thermo tablet ve yanında enerji metabolizmasını hızlandıran sonuca bizi hızla götüren ürünlerdende destek alıyoruz. Kullanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin size daha detaylı ve bire bir koçluk yapalım. Ürünleri sitemizden almanız birinci önceliğimizdir.
   iyi günler dilerim

  • tryasamkocu diyor ki:

   merhaba özlem
   http://www.tryasamkocu.com sitemize hoş geldiniz. Thermo tablet kullanımı çok önemlidir. Zamanlama ve miktarı (tablet sayısı)ayarlanmalıdır. Kilo kontrolünde kullanıyorsanız yasam koçu önerileri dikkate alınmalıdır.
   Bir dahaki alış verişinizi sitemizden yapın size bire bir yaşam koçluğu yapalım. Aldığınız ürünlerden maksimum fayda sağlayın. İyi günler dilerim.

 5. Ayse diyor ki:

  Merhabalar ben yeni kullanmaya başladım sabah uyanınca aç içsem akşam da yatmadan içsem uygun mu sizce bide düzdnli kulla ımda detle birlikte kaç kg vermemi saglar teşekkürler

  • tryasamkocu diyor ki:

   Merhaba Ayşe
   thermo tableti sabah aç karnına içmeyi önermiyoruz. akşam yatmadan önce içmenizi ise kesinlikle önermiyoruz. Bir dahaki alışverişinizi sitemizden yapın size kullanım programı yapalım bire bir koçluk hizmetimizden yararlanın. iyi günler dilerim

 6. yağmur diyor ki:

  merhaba. ara öğünde thermo kullanıldığı zaman herhangi başka bir ara öğün yapamıyor muyum ? Elma vs. ya da protein bar gibi.

 7. Nebahat diyor ki:

  Merhaba ben herbalıfe ürünlerini kullanmaya başladım şimdi thermo hapına gecicez deniliyor ama korkuyorum bitkisel ve karaciğere yan etkisi olurmu karaciğer enzimleri yükselir mi bir çok kişi ye sordum birde size sormak istedim daha güvenilir geldiniz çünkü iyi çalışmalar

  • tryasamkocu diyor ki:

   merhaba Nebahat hanım
   Öncelikle sitemizi ziyaretiniz bizi çok mutlu etti. Alış veriş ederken keşke bizim sitemizi tercih etseydiniz. Ekibimizde her türlü eğitimi almış herbalife yaşam koçları var. Bizim kullanıcılarımıza bire bir ücretsiz yaşam koçluğu yapıyoruz. başka bir yerden alınan ve başka bir yaşam koçu ile çalışan kullanıcılara yardımcı olamıyoruz. kendi yaşam koçunuz size destek olacaktır. iyi günler dilerim

 8. tubanur diyor ki:

  merhaba ben tubanur 21 yaşındayım 168 boyundayım ve 86 kiloyum spor yapıp kilo veremediğim için spor hocam bana thermo complete kullanmamı önerdi ben de aldım. bana kullanım olarak günde 3 öğün yapmamı ve öğünden 10 dk sonra thermo complete kullanmamı söyledi. haftada 4 gün spor yapıyorum ( 3 günü kardiyo) ve hocam bana spordan yarım saat öncede kullanmamı tavsiye etti. yani spor yaptığım gün günde 4 tane yapmadığım günlerde ise günde 3 tane kullanmamı söyledi. kullama şekli ve kullanım sayısı sizce doğrummu

  • tryasamkocu diyor ki:

   Merhaba Tubanur sitemize hosgeldiniz. Günde dort tablet kullanmak fazla. Iki veya üç tane olabilir. Gereksiz fazla kafeyin almak 21 yasiniza gore uygun degil.

 9. Hatice Yeşim Güngör diyor ki:

  Merhaba ben termo almıştım yarısını kullandım yarısı kalmıştı kutu açıldıktan sonra ne kadar zaman içinde tüketilmeli son kullanma tarihi yazısı silinmiş gözükmüyor

  • tryasamkocu diyor ki:

   Merhaba Hatice hanım
   hatice hanım öncelikle son kullanma tarihi silinmiş ise kullanmayın. bazen sahte ürün satanlar bunu yapabiliyor. ürünün son kullanma tarihini siliyor veya deforme ediyorlar. Sizi sitemizden güvenli alış veriş etmeye davet ediyoruz. Yeni tarihli ve orijinal ürünler kullanın. sağlığınız her şeyden değerli iyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder