Dalamanda Diyet Yapmak

Dalamanda Yaşamak

Ben Muğla Dalaman ilçesinde yaşıyorum. Dalaman küçük bir şehir olması nedeniyle fazlaca yaşam aktivitesi olmuyor. Yani işten eve gibi bir durum. Yazın sebze türü bol kışında meyve türü bol oluyor. Bunlardan tadımlık yiyelim derken tabaklarımız hiç boş kalmıyor bu da bize kilo olarak geri dönüyor. Bilindik diyet programlarını uygulamak zor geliyor. Kışın deniz havası acıktırıyor. Yazın yüzme ve yoğun sahil şehri aktiviteleri acıktırıyor. Maalesef her diyet bize uymuyor. Şimdi yeni trend sahil diyeti. Bir arkadaşım bu sahil diyetini  programlayan bayan arkadaşı tanıdığını ve bize de sahil diyetini bize göre program yapacağını söyledi. Çok merak ediyorum şu sahil diyetini.

Sahil Diyeti

Nihayet zaman geldi ve sahil diyetini Nazan hanımla konuşuyoruz. Bize bu diyetin ne kadar kolay olduğunu vitamin ve kalori oyunu adeta diyor. Aç kalmadan kilo vereceğiz dedi. Gitgide merak artıyor. Biz hep aç kaldık diyetlerde en fazla üç kilo verebildik.

Sahil diyeti sabah çok az kalorili bol vitaminli yiyecek, öğle sebze ağırlıklı bol salatalı öğünler içimden yaşasın harika diyorum. Akşam yine çok az kalorili yiyecek ama bol vitaminli olmalı diyor. Nedeni vitamin alamaz isek bağışıklık sistemimiz zayıflar hasta ve halsiz kalırız diyor. Sanki bizim yaptığımız diyetlerde bizi anlatıyor.

Peki sabah ve akşam az kalorili ve bol vitaminli yiyecekleri her gün hazırlamak ayarlamak zor ve zahmetli olmayacak mı? diye sordum. Onu da ayarlayacağım dedi. Siz kilo vermekte fit bir görünüme ve bedensel küçülmeye kararlı mısınız? dedi. Bizde iki arkadaş koro halinde evet diye bağırdık adeta. Birde şu sabahla  akşam nasıl ve neler yiyeceğiz. Sanki en zahmetli yeri diyetin buralar gibi dedim. Yok en kola kısmı sabah ve akşam diye söyledi ve başladı anlatmaya siz hiç herbalife öğün yerine geçen formül bir shakesini duydunuz mu? yok duymadık dedik. Sabah ve akşam bu herbalife shakeyi yapıp yiyeceğiz dedi. Bir öğünü 216 kalori imiş ve bir öğününde 23 çeşit vitamin alınıyormuş muhteşem bir yiyecek gibi geldi bana. Ayrıntıları ve nasıl kullanacağımızı bir kağıda yazıp verdi.

Bu programa bir ay uyduk herbalife shakenin tadı muhteşemdi. Tam sıkı durun 8 kilo verdik ikimizde arkadaşımla. Nazan hanım Herbalife Dalaman  yaşam koçu olduğunu  anlattı. Sahil diyetini kendisi oluşturmuş ve Dalaman’da birçok kullanıcısı olduğunu ve muhteşem sonuçlar aldığını söyledi. Biz otururken en az on kişi aradı ve randevu aldılar.  Meğer herkes Nazan hanımı Herbalife Dalaman ve Herbalife Ortaca yaşam koçu olarak biliyorlarmış. Böylece bizde sahil diyetiyle kilo verdik zayıfladık çok fit bir görünüme kavuştuk.

Herbalife dalaman iletişim ve randevu için : 05055444606 

Herbalife Ortaca İletişim ve randevu için :05055444606

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder