Herbalife ürünleri hakkında bilgi

Herbalife nutrition  şirketi tarafından üretilen temel beslenme ürünleri dünyanın yaklaşık 98 ülkesinde satılmakta. Herbalife nitritıon şirketi 36 yıldır beslenme ürünleri ile aralıksız ve kesintisiz faaliyet göstermektedir. Artık şirket mali konuda çok güçlü bunu da güçlü sponsorluklarla göstermektedir. Şimdi herbalife ürünleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Herbalife Formül 1 Shake

Herbalife formül 1 besleyici shake içeriğinde 23 çeşit vitamin ihtiva etmesiyle ve bir porsiyonunda 216 kalori içermesi beslenme ve diyet programlarında tercih edilmektedir.

Herbalife formül 1 besleyici shake sütle ile su ile meyve suyu ile içebilirsiniz. Son zamanlarda shakenin pudingleri çok seviliyor.

 • Herbalife besleyici shake kilo aşağı programında günde iki sefer içilir.
 •  Herbalife besleyici shake kilo yukarı programında günde üç defa kullanılır.
 • Herbalife besleyici shake kilo kontrol programında  günde bir defa içilir.
 • Herbalife besleyici shake kilo kitleme programında danışmanınızın önerisi doğrultusunda miktar ve oran onun belirlediği ölçüde kullanılır.
 • Herbalife besleyici shake bazal kalori kontrolünde yani diyet programlarında size belirtilen miktarda ve oranda kullanılır.
 • Herbalife besleyici shake haftalık kalori oranlamasında veya aylık kalori kontrollerinde beslenme yönteminize belirlediğiniz ölçüde herbalife shake kullanarak yapabilirsiniz.

Herbalife besleyici shake puding tarifi : 125ml sıcak suyu mikserinize koyun üzerine 125 ml soğuk su koyun yaklaşık 60 dereceye gelen suya  Herbalife besleyici shake çikolata aromalı olanından üç yemek kaşığı koyun mikserin haznesinin kapağını kapatıldığından emin olun ve mikserinizi çalıştırın.Bu karışımı kaselere koyun buz dolabınızın derin dondurucu kısmında yarım saat tutun sonra buzdolabınızın normal soğuk kısmına koyun yarım saat sonra buzdolabından çıkarıp üzerine fındık ,ceviz, fıstık parçacıkları koyarak pudinginizi dahada lezzetlendirebilirsiniz.

Afiyet olsun.

Herbalife Çay

Herbalife çay kakule bitkisi, yeşil çay, siyah çay, ebegümeci otu,  bamya çiçeği ve maydanoz otu bu bitki ve otların ekstreleri ile muhteşem bir kombinasyonudur. Antioksidan özelliği ve enerji vermesiyle ön plana çıkan bir lezzetli içecektir. Herbalife çay içimi metabolizmayı hızlandırması ile yağ enerjisinin günlük aktif yaşama katılması ile bedensel incelme sağlamaktadır. Herbalife çay soğuk ve sıcak olarak tüketilebilir. Günde isteğe bağlı olarak 3 ile 6 defa içilebilir.  Herbalife kilo kontrol, kilolardan kurtulma programında, kilo kitleme ve bedensel sıkılaşma programlarında herbalife çay çok tercih edilmektedir.

Herbalife çay kullanımı : bir bardak sıcak suya bir çay kaşığı konarak içilebilir. soğu içimde yine bir bardak suya bir çay kaşığı konarak karıştırılıp içilebilir.   Ancak herbalife çay beslenme danışmanınızın size sunduğu programda miktar ve oran değişebilir. Ürünler kişiye özel kullanılmalıdır.

Herbalife Aloevera konsantre içeceği

Herbalife aloevera konsantre içeceği meksika aloevarasından elde edilmiş konsantre bir içecektir. Aloevera bitkisinin jelinin yara iyleştirici özelliği dünya tarafından bilinmekte ve bir çok tıbbi ilaçlarda kullanılmakta günümüzde cilt bakım kozmetik alanında bütün ürünlerde aloevera kullanılmaktadır.

Herbalife aloevera içeceği kilo kontrol, kilo aşağı programı ve kilo kitleme programlarında kullanılmaktadır.

Kullanımı : Sabah aç karnına bir bardak suya iki kapak kullanılır. Ancak aloevera içeceğini beslenme danışmanınızın size sunduğu programda miktar ve oran değişebilir. Ürünler kişiye özel kullanılmalıdır.

Herbalife Termo Complete Tablet

Herbalife termo complete tablet  mate bitkisi , saf kafein ( Kahvedeki kafein )  C vitamini içerir. Termo complete tablet adı üzerinde ısı ısınma sağlayan ürün yani vücudumuzu olduğu ısıdan bir tık daha yükselmesi ve bu şekilde ısınan vücutta katı yağ diye adlandırdığımız yağ tabakalarını hareketlendirir ve parçalanmasını sağlar. Bu yağları da metabolizma enerjiye çevirir. bu şekilde bedensel incelme ve sarkmayı önler.

Kullanımı : Termo complete tablet normal genel kullanımda günde iki defa kullanmanız önerilir. Ancak Termo complete tablet beslenme danışmanınızın size sunduğu programda miktar ve oran değişebilir. Ürünler kişiye özel kullanılmalıdır.

Termo complete tableti kalp ve damar rahatsızlığı olanlar. Kalp pili olanlar. tansiyon rahatsızlığı olanların kullanmasını önermiyoruz.

Herbalife Formül 2 vitamin tablet

Bayanlar ve erkekler olarak iki ayrı formülde üretilmiştir.

Bayanlar vitamin tablet : Bayanlarla erkeklerin anatomisi farklı olduğundan kadınların vitamin tableti folik asit demir ve kalsiyum yönünden özel formüle edilmiştir.Bayanların ihtiyacı olan vitaminler daha yoğun olarak formüle edilmiştir.

Erkekler vitamin tablet : Erkekler için dayanıklılık ve güç ihtiyacına yönelik formüle edilmiş  tablet tir.

Herbalife Protein Bar

Herbalife protein bar çikolata krizi olan kullanıcılar için ideal bir ara öğündür. Limonlu, bademli ve fıstıklı olarak üç çeşit tadı vardır. Protein barı diğer çikolata paketlerinden ayıran özelliği bir tane herbalife protein barda 10 gr. protein vardır. 139 kalori içerir. Sağlıklı karbonhidrat içerir. Bir paketinde 14 adet protein bar vardır.

Günde iki defa ara öğün olarak yiyebilirsiniz.

Herbalife Gurme Domates Çorbası

Herbalife domates çorbası likopen yönünden çok zengindir. Çok lezzetli bir çorbadır. Ara öğün olarak içilebilir. Çok doyurucudur.

Sonuç

Herbalife ürünleri sadece kilo problemi alanında değil dengeli beslenme konusunda tercih edebileceğiniz en önemli besin kaynağıdır. Herbalife dış beslenme adı altında cilt bakım ürünleri ve sporcu gıdası ayrıca saç bakım şampuanı ve kremi ürünleri de ürün yelpazesinde vardır. Kendinize ve kaliteye önem veriyorsanız mutlaka herbalife ürünleri ile yolunuz kesişir.

kendinize güvenin kaybettiğiniz kilolarınız olsun. Mutluluk hiç kaybetmemek üzere sizinle olsun.

HERBALİFE YAŞAM KOÇU BESLENME DANIŞMANI : 05055444606

 

Zayıflatan Kahvaltı

  Farklı bir kahvaltı

Sabah kahvaltısının önemi çok büyük, çünkü gece boyu aç kalan hücrelerin sabah doğru bir besinle karşılaşmalıdır. Sabah kahvaltısı bir kere kesinlikle protein içermelidir, hücrelerin yapı taşı proteinlerdir.

İdeal kahvaltı nasıl olmalıdır ?

 • Kahvaltıda yiyecekler proteince yüksek olmalıdır.
 • Vitamin ve mineral içermelidir.
 • Doyurucu olmalıdır.
 • Hazmı kolay olmalıdır.
 • Karbonhidrat ağırlıklı olmamalıdır.
 • Besleyici ve güne başlayan vücuda maksimum fayda sağlamalıdır.
 • Vücuda yeteri kadar enerji sağlamalıdır.
 • Kesinlikle az kalori içermelidir. Vücudun kalori alım dengesini bozmamalıdır.
 • Kolay hazırlanabilir olmalıdır. Günümüz şartlarında çalışan bayanların zaman sorununa uymalıdır.
 • Lezzetli ve besleyici olmalıdır.

Bütün bunları bünyesinde barındıran bir kahvaltı olmalıdır. Bu kahvaltı kolay hazırlanmalı ve her gün bulunabilir yiyecek olmalıdır.

Kilo vermek istiyorsanız sabah kahvaltısı yapmalısınız. Ancak vitamin ve kalorisi kahvaltının en önemli ana unsurudur. Yeni uyanmış hareketlenen metabolizmayı yormamalıdır. Şu an piyasada o kadar çok zayıflatan  kahvaltı  tarifleri ve çeşitleri var ki  yetişemezsiniz. Bunların çoğunu inceledim hazırlaması o kadar ayrıntılı ki sıkılırsınız. Yani diyet kahvaltı mutlaka kolay hazırlanmalı bu adeta kahvaltının olmazsa olmazıdır. Ölçülerde o kadar çok ayrıntı var ki peynir baş parmağınızın iki boğumu kadar olacak, zeytin üç tane ekmek çok ince dilim ve yarısı kadar olacak gibi bir çok ayrıntı, bu insanları sıkıyor ve yoruyor. Bakıyorsunuz bu tür hazırlanan listelerin uygulanma süresi 15 günü geçmiyor.

İyi bir diyet kahvaltı sizin yaşam şartlarınıza uymalı ve sizi aktif yaşamınızda ağırlaştırmamalı. Size kahvaltıya da ayrıca bir zaman ayırmaya zorlamamalıdır. Şimdi böyle kolay hazırlanan besleyici ve az kalorili bizi zayıflatacak kahvaltı var mı? diyorsunuz.

Her yediğiniz ürünü meyve ve sebzeyi eti  tavuğu mutlaka doğal olanını bulup  yemelisiniz. Kendinize en doğal ürünlerden bir beslenme programı yapmalısınız. Her şeyin doğalını bulup beslenmenizi düzenleyebilirseniz çok güzel olur.

Bunu sağlayamaz her şeyin doğalını organiğini bulmam imkansız diyorsanız. Bu kahvaltının bir alternatifi var.

İşte en doğal kahvaltıya en doğal alternatif kahvaltı:

Bu kahvaltı hem besleyici, hem az kalorili, hem kolay hazırlanabilir,hem vitamin yönünden çok yeterli, hem protein ağırlıklı, hem doyurucu ve hem lezzetli işte herbalife kahvaltı yerine geçen Formul bir Shake sizlere istediğiniz her şeyi sunuyor. Afiyet olsun.

Herbalife Yaşam Koçu: 05055444606

 

 

 

Kilonuzu Korumanın Yötemi

                    Kilo dengeli Yaşam

 • Hayatınızda bir denge kurun ve bu dengeyi bozacak her şeyden uzak durun. Asla taviz vermeyin.
 • Bir öğün kötü beslendiyseniz. Diğer öğünde mutlaka bunu toparlayın. Az kalorili ve bol vitaminli beslenin ve günü dengeleyin. Burada önerimiz herbalife mama shake az kalorili ve bol vitaminli öğün dengenizi kolayca sağlayacaktır.
 • Sürekli spor yaparak eklemlerinize zarar vermeyin. ara verin yürüyüş yapın vücudunuzu dinlendirin. Sporda dengeye önem verin. Önemli olan istikrarlı sürdürmektir.
 • Hayatta en önemlisi ruhsal dengedir. Burada ipleri elde tutmak çok zordur. Etrafınızda stresten kavgadan beslenen çok insanların olması bir olumsuzluktur. Birde dengenizi bozan tatlı hoş ama bir o kadar sizi dağıtmaya müsait aşk ruhumuzun ilacı ruhumuzun düşmanı başımızın tatlı belasıdır.Burada bilinçli olun ve dengeyi sağlayın. Ruhunuzu beslediğiniz gibi bedeninizi de fiziksel besleyin. hayatta en değer dediğiniz yaşam dengenizi bozmaya değmez.
 • Sonuç olarak beslenme dengenizi koruyun. Aktif yaşam dengenizi koruyun. Ruhsal dengenizi koruyun. Dengeye önem verir bozmazsanız kilonuzu hep korursunuz.

Herbalife yaşam koçu: 05055444606

 

 

Kilo Verme Yöntemleri

Kilo verme sürecinde yaşananlar

Beklentileriniz sizi dinamik zinde ve ayakta kalmanız için vardır. Kendinizi en iyi şekilde her konuda donanımınız için birileriyle yarışmanıza gerek yok. Hayallerini ve hedeflerine koşan birini biriyle yarışmaya ihtiyacı yoktur.

Demek istediğim  aynı anda spora diyete başladığınız biriyle fiziksel ruhsal ve biyolojik yapınızdan dolayı kilo vermede oransal farklılıklar olabilir. Siz düzenli spor yapmanız diyetinizi takip etmeniz kalori kontrolünde son derece dikkatli olmanız size fark getirecektir. Bu da sizi ayrıcalıklı yapar, beslenmesine dikkat etmiş sonuca tam kitlenmiş  biri olarak. Diğer kişinin bunları yapmaması sizi sinirlendirmesin siz onunla yarışmıyorsunuz. Sadece düzenli besleniyor ve spor yapıyorsunuz. Sabah kalkıp Herbalife shake içmeniz. Neden başkası içmiyor diye sorgulamayın siz için yeter. Çünkü siz kendinizi ve bedeninizi seviyorsunuz.

Beslenmenizdeki dikkat sizi tartıya kanalize etmesin, tartıya takılmayın. Her zayıf insan sağlıklı değildir. Böyle bir ölçü yok. Doğal ve bilinçli beslenenler daha sağlıklıdır. Siz sabah ve akşam herbalife shake içerken ruhsal ve fiziksel kendinizi iyi hissediyor musunuz? Bu her şeyden daha önemlidir. Bir günlük beslenmenizde tuzu şekeri   tamamen azaltın. Hangi sporu yapmaktan hoşlanıyorsanız onu yapın. Göbek yağını hangi hareket eritir. Basenlerini hangi hareket eritir. Buna takılmayın çünkü siz herbalife ürünleri yiyorsunuz. Doğru besleniyorsunuz. Herbalife size istediğiniz sonucu verecektir. Spor konusunda hiç bir fikriniz yoksa çıkın dışarı sokağınızın kaldırımında yürüyün kendinizi her zaman mutlu edin. Evinizde dans edin en sevdiğiniz müzikte ve sağlığınızın kıymetini bilin beslenmenize dikkat edin. Çevrenizde bir bardak su içmeyenler var. İçtiğiniz suyun kıymetini bilin. Az kalori alacağım diye  çevrenizde yemek yemeyenleri göreceksiniz. İçtiğiniz 116 kalorilik herbalife shakenin kıymetini bilin.

Herbalife Yaşam Koçu: 05055444606

herbalife Gönen 05055444606

Kas kütlesinin önemi

Fiziksel görünümünüzden şikayetçi iseniz diyet yapıyor değişmiyorsa bedeninizde yağ yakımı olmuyor. Kas kütlesi kaybediyorsunuz. Tartıda kilo kaybetmek sizin istediğiniz görünümü sağlamaz. Spor ve egzersizde size yeterince istediğinizi vermez. Beslenme diyet programlarında çok önemlidir. Beslenme mutlaka protein ağırlıklı olmalı ki diyette kas kaybı yaşamayın. Beslenmede dikkatli bir program önemlidir. Herbalife Gönen yaşam koçu sizlere beslenme ve yağ yakımı nasıl gerçekleşir? Bu konuda size yardıma hazırlardır. Herbalife shake kullanırsanız içerisindeki kaliteli protein sayesinde hem kas kütlesi kazanırsınız. Hemde kaslı ve ince fit bir görünüme kavuşursunuz. Bu konuda yardım almak isterseniz protein ağırlıklı öğün yerine geçen shakeyi kullanmak isterseniz. Herbalife Gönen bağımsız üyesi ile irtibata geçin. Size tam destek verecektir ve size yaşam koçluğu yapacaktır.

Gönen Herbalife Yaşam Koçu : 05055444606

 

Dalamanda Diyet Yapmak

Dalamanda Yaşamak

Ben Muğla Dalaman ilçesinde yaşıyorum. Dalaman küçük bir şehir olması nedeniyle fazlaca yaşam aktivitesi olmuyor. Yani işten eve gibi bir durum. Yazın sebze türü bol kışında meyve türü bol oluyor. Bunlardan tadımlık yiyelim derken tabaklarımız hiç boş kalmıyor bu da bize kilo olarak geri dönüyor. Bilindik diyet programlarını uygulamak zor geliyor. Kışın deniz havası acıktırıyor. Yazın yüzme ve yoğun sahil şehri aktiviteleri acıktırıyor. Maalesef her diyet bize uymuyor. Şimdi yeni trend sahil diyeti. Bir arkadaşım bu sahil diyetini  programlayan bayan arkadaşı tanıdığını ve bize de sahil diyetini bize göre program yapacağını söyledi. Çok merak ediyorum şu sahil diyetini.

Sahil Diyeti

Nihayet zaman geldi ve sahil diyetini Nazan hanımla konuşuyoruz. Bize bu diyetin ne kadar kolay olduğunu vitamin ve kalori oyunu adeta diyor. Aç kalmadan kilo vereceğiz dedi. Gitgide merak artıyor. Biz hep aç kaldık diyetlerde en fazla üç kilo verebildik.

Sahil diyeti sabah çok az kalorili bol vitaminli yiyecek, öğle sebze ağırlıklı bol salatalı öğünler içimden yaşasın harika diyorum. Akşam yine çok az kalorili yiyecek ama bol vitaminli olmalı diyor. Nedeni vitamin alamaz isek bağışıklık sistemimiz zayıflar hasta ve halsiz kalırız diyor. Sanki bizim yaptığımız diyetlerde bizi anlatıyor.

Peki sabah ve akşam az kalorili ve bol vitaminli yiyecekleri her gün hazırlamak ayarlamak zor ve zahmetli olmayacak mı? diye sordum. Onu da ayarlayacağım dedi. Siz kilo vermekte fit bir görünüme ve bedensel küçülmeye kararlı mısınız? dedi. Bizde iki arkadaş koro halinde evet diye bağırdık adeta. Birde şu sabahla  akşam nasıl ve neler yiyeceğiz. Sanki en zahmetli yeri diyetin buralar gibi dedim. Yok en kola kısmı sabah ve akşam diye söyledi ve başladı anlatmaya siz hiç herbalife öğün yerine geçen formül bir shakesini duydunuz mu? yok duymadık dedik. Sabah ve akşam bu herbalife shakeyi yapıp yiyeceğiz dedi. Bir öğünü 216 kalori imiş ve bir öğününde 23 çeşit vitamin alınıyormuş muhteşem bir yiyecek gibi geldi bana. Ayrıntıları ve nasıl kullanacağımızı bir kağıda yazıp verdi.

Bu programa bir ay uyduk herbalife shakenin tadı muhteşemdi. Tam sıkı durun 8 kilo verdik ikimizde arkadaşımla. Nazan hanım Herbalife Dalaman  yaşam koçu olduğunu  anlattı. Sahil diyetini kendisi oluşturmuş ve Dalaman’da birçok kullanıcısı olduğunu ve muhteşem sonuçlar aldığını söyledi. Biz otururken en az on kişi aradı ve randevu aldılar.  Meğer herkes Nazan hanımı Herbalife Dalaman ve Herbalife Ortaca yaşam koçu olarak biliyorlarmış. Böylece bizde sahil diyetiyle kilo verdik zayıfladık çok fit bir görünüme kavuştuk.

Herbalife dalaman iletişim ve randevu için : 05055444606 

Herbalife Ortaca İletişim ve randevu için :05055444606

Herbalife Shake faydaları nelerdir? Kullanımı nasıl?

Herbalife Shake nedir?

Herbalife Shake, öğün yerine geçen protein, lif ve vücut için önem taşıyan 21 vitamin ve mineral içeren besleyici içecektir. Kilo kontrolü ve yönetimi sağlama noktasında en çok tercih edilen Herbalife ürünlerinin başında gelen Shake, vanilyalı, çikolatalı ve fındıklı aromalarla karşımıza çıkmaktadır.

Herbalife Formül 1 Shake olanan da bilinen shake (şeyk) içeceği ile kişinin daha sağlıklı bir öğün geçirmesi, daha düşük kalori ile yüksek enerji alması ve kilo kontrolünü sağlaması amaçlanmaktadır. Bunun yanında Herbalife Formül 1 Shake kilo vermenin ve kilonun aşağıya çekilmesinin yanında kiloyu arttırmak ve kilo almak için de ülkemizde en çok tercih edilen besleyici içeceklerden biri haline gelmiştir.

Herbalife Shake faydaları nelerdir?

Yetişkin bir insanın ortalama 2000 kaloriye ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. (Metabolizmanın çalışma hızı ve genetik de alınması gereken kalorinin farklı değerde olmasına yol açabilir.) Hal böyleyken istenen kalorinin üzerine çıkılması vücutta yağ birikimine, yani kilo alımına yol açmaktadır. Fiziksel aktivitenin yetersizliği, beslenme şeklinin dengesiz ilerlemesi ise kilo almayı daha da sürdürmektedir.

Herbalife Shake, gereksiz yere alınan kalorinin önüne geçerek vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri düşük kalorisiyle karşılayarak size sağlıklı bir yaşam stili sunmaktadır. Bu noktada kilo vermek ve fit görünüme kavuşma noktasında da bir avantaj oluşturarak motivasyonunuzu en üst noktaya taşımaktadır.

Örnek üzerinden hareket etmek gerekirse: Herbalife Shake’in öğün yerine geçen besleyici bir içecek olduğunu söylemiştik. Kilo vermek isteyen bir kullanıcı günde üç öğününü normal beslenmeye ayırmak yerine iki öğünde Herbalife Shake’e yer verebilir. Bir öğünde Herbalife Shake ile yalnızca 116 kcal almış olursunuz ve noktada vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerden taviz vermemiş olursunuz. Eğer shake yerine kahvaltıda normal yiyecekleri tercih etseydiniz 500-600 kcal almış olacaktınız. Sadece sabah öğününde yaklaşık 400 kcal alımını engellemiş oldunuz.

Herbalife Shake ile zayıflamanın yanında kilo almak da mümkündür. Günde üç öğün beslendiğinizi varsayarsak, üç öğünün ikisinde yemekle birlikte Shake tükettiğinizde vücuda alınan kalori miktarı da artacak ve size uygulayacağımız özel spor programı sayesinde vücut hacim kazanarak kütle artışına geçecektir. Evet, gördüğünüz gibi Herbalife Shake birden fazla amaca hizmet eden hem kilo aldırabilen hem de zayıflatabilen harika bir besleyici içecek.

 

Herbalife Shake içeriğinde neler var?

Herbalife Shake vitamin ve mineral açısından zengin, besleyici bir içecektir. İçerisinde bulunan ana kaynaklar şu şekildedir:  A – D – E – C – TİAMİN – RİBOFLAVİN – NİASİN – B6 – FOLİK ASİT – B12 – BİOTİN – PANTOTENİK ASİT.

BİOTİN: Saç ve tırnak sağlığı için çok önemlidir.Saçların dökülmesini ve saçların beyazlaşmasını geciktirdiği söylenir.

Vücutta protein ve yağların eriyerek enerjiye dönüşmesini sağlar.

NİASİN: Sağlıklı sinir sistemi için gereklidir. karbonhidrat, protein ve yağların vücutta kullanılmasını sağlar,kan dolaşımı düzenler kolesterol düşürür diye bilinir.En önemli fonksiyonu PELEGRA hastalığına yakalanmayı önler .

 A VİTAMİNİ : Görme, büyüme, üreme, embriyon gelişmesi, kan yapımı, bağışıklık sistemi ve doku hücresi farklılaşmasında gerekli bir vitamindir.

D VİTAMİNİ : Yağda eriyen bir vitamindir.Emilimi için yağ ve safraya ihtiyaç vardır.Balık yağı ve güneş ışığında bulunan D vitamini eksikliğinde raşitizm görülür. Raşitizm de kemik ve dişlerde bozukluk ve eğrilik görülür. Dişler geç çıkar. Kafa kemikleri yumuşar ve eğrilir. Eklemlerde şişkinlik görülür.En önemli işlevi kalsiyum metabolizmasını denetlemek ve düzenlemektir. Kemikler kalsiyum deposudur. Kalsiyumun kemiklere taşınmasına ve yerleşmesine yardımcı olur. Aynı zamanda fosfor metabolizmasına da yardımcı olmaktadır. D vitamini yetersizliği yayığın olarak görülmesinin nedeni yediğimiz yiyeceklerde yeterince bulunmamasıdır.

 E VİTAMİNİ :  Çok önemli bir vitamin olan vitamin E yağda erir, güneş ışınlarına ve alkali ortama duyarlıdır. Oksijen ve demir ile hemen okside olur, emilimi için safra asitlerine ihtiyaç vardır. Diyette bitkisel sıvı yağ miktarı arttığında vitamin E’ye ihtiyaç artar

Hücre zarının koruyucusudur (antioksidan) . Damar içerisinde akışkanlığı sağlar, damar tıkanıklığını önler. (ateroskleroz) Erken doğmuş bebeklerde demirin kullanılmasına yardımcı olarak anemi (kansızlık) oluşumunu engeller.

TİAMİN: Yorgunluk ve isteksizlik, iştah azalması, kusma ve sindirim sisteminde bozukluklar, kalp yetmezliği , huzursuzluk sıklıkla görülen yetersizlik belirtileridir. Beriberi denilen ve sinir sistemi bozukluğu şeklinde tanımlanan, eklemlerde şişlik ve ağrı, denge bozukluklarına neden olan hastalıklar en önemli yetersizlik belirtisidir. Tiamin vücudumuz için önemli bir vitamindir.

RİBOFLAVİN: Suda eriyen bir vitamindir.Karbonhidrat, protein ve yağların metabolizmasında görev alan riboflavin bir düzenleyicidir. Yetersizliğinde Deride yaralar (dermatit), dudaklarda (keylozis, angular lezyon) ve göz çevresinde kesik şeklinde yaralar oluşur.  Sinir sisteminde bozukluk, anemi (kansızlık) görülebilir. Gözde yanma ve kızarıklık, ishal oluşabilir.

FOLİK ASİT : Amino asit ve kan hücrelerinin yapımı için gereklidir. Folik asitin vücutta deposu yoktur ve bağırsaktaki mikroorganizmalar tarafından da sentez edilir. Vücutta görev yapabilmesi için C vitaminine ihtiyaç vardır.

B6 VİTAMİNİ: Protein, yağ ve karbonhidrat metabolizmasında yardımcıdır. B6 vitamini aynı zamanda bağışıklık sistemi için gereklidir. B6 eksikliğinde kansızlık anemi görülebilir.

B12 VİTAMİNİ: Bağışıklık sisteminde, protein metabolizmasında, sinir sisteminde ve kemik iliğinde kan hücrelerinin yapımında görevlidir.

PANTOTENİK ASİT : Pantotenik asit yetersizliğinde insanlarda kusma, karın ağrıları ,kasılma nöbetleri, yorgunluk gibi belirtiler saptanmıştır. Laboratuvar hayvanlarında yapılan deneylerde büyüme geriliği ,kısırlık, sinir sistemi bozukluğu, saç renginde değişme, deride yaralar, ince barsak ülserleri, saç dökülmesi şeklinde bulgular vardır.

Herbalife Shake yan etkisi var mı?

Herbalife Shake, 35 yıllık tecrübenin bugüne mirasıdır. Herbalife kadrosunda yıllar boyunca hizmet veren bilim insanlarının ürettiği Shake her türlü olası problemlere karşı titizlikle formülize edilmiştir. Müşterilere daha iyi hizmet vermeyi ve kişilerin kilo kontrolünü sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmelerini amaçlayan şirketimizin Shake’i geliştirme noktasında çalışmaları sürmektedir. Şimdiye dek kullanıcı yorumları ve şikayetleri incelendiğinde herhangi bir yan etkiyle karşılaşılmamıştır.

Herbalife Shake nasıl kullanılır?

Herbalife Shake (Herbalife Maması) toz görünümlü besleyici bir içecek olup, kullanımı ve hazırlanışı oldukça basittir. Farklı aromalarla karşımıza çıkan ürün sade, sütlü ve diğer çeşitli meyve & sebze karışımı şeklinde tüketilmektedir. Herbalife Shake’i mümkün olduğunca düşük kaloriyle almak isteyenler suyla karıştırıp içebilirler. Öğünün besleyiciliğini arttırmak isteyen kullanıcılarımız ise süt ile karıştırarak içebilir veya Shake tariflerine yönelebilir.

Herbalife Shake kullanımı kolay olsa da kişilerin sahip olduğu fizyolojik farklılıklar ve kullanım amacı farklı kullanma şekilleri ortaya çıkarabilir. Herbalife Shake kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için cinsiyet, yaş, boy ve kilo bilginizi bizlerle paylaşın. Sizin için en doğru kullanım şeklini ortaya çıkaralım.

Herbalife Shake kullanıcı yorumları neler?

Herbalife Shake, her ay yüz bini aşkın kullanıcı tarafından tercih edilen ve pozitif sonuçların alındığı bir ürün. Bugüne kadar Herbalife çatısı altında tryasamkocu olarak yüzlerce kullanıcıyı Herbalife Shake ile tanıştırdık. Onlar için gerekli beslenme ve fiziksel aktivite programları oluşturduk. Yeri geldi ve onlara motivasyon kaynağı olarak umutlarını her daim üst seviyede tuttuk. Bunun için mutluyuz, çünkü kullanıcılarımızla yürüttüğümüz her ortak çalışmada gülen taraf kullanıcılar ve tryasamkocu oldu: YANİ BİZ OLDUK.

Herbalife formül bir shake kullananların karşılaştığı olumsuz durumlar nedir?

Tadını Sevmeme

Bazı kullanıcılarımızda çok azda olsa tadını beğenmeme durumu oluşabiliyor. Bu sorunu bizim desteğimizle hızla aşıyorlar. Herbalife Shake’in tadını sevmediyseniz içerisine sevdiğiniz meyveler katarak tat değişikliği yapın. İçerisine baharatlar ekleyerek tarçın, zencefil, kahve veya kakao tozu bunlardan birini veya kombine ederek ekleyebilir damak tadınızı yakalayabilirsiniz.

Tam tahıllı gevrekler ve meyve kombinasyonu olan müsli den ekleyerek lezzetine farklı bir tat ekleyerek kullanabilirsiniz. Bu sorun kullanıcılarımız tarafından en kolay aşılan bir sorundur. Tadını sevmediyseniz bu önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ederiz. Vazgeçmek en kolay yoldur.

Mide Bulantısı

Bazı kullanıcılarımız Herbalife formül bir shake içerken mide bulantısı yaşadıklarını dile getiriyorlar. Eğer böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız hiç panik yapmayın çünkü normal bir durum. Herbalife shake vücudu temizleme işlemine başlamış demektir. Bol su içerseniz  bu durum iki veya üç günde geçer.

Ürünlerinizi sitemizden alın size karşılaşacağınız sorunlarda nasıl aşacağınızı biz size uygulayacağınız yöntemleri belirtelim. Desteğimizle kilo verme süreciniz işkenceden çıkıp eğlenceli hale dönüşsün.

Herbalife Shake ile ilgili sıkça sorulan sorular

Soru- Herbalife Shake nasıl içilir?

Cevap – Bu izlediğiniz diyet programına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Herbalife Shake su, süt, meyve suyu, diğer çeşitli içecek, sebze ve meyvelerle karıştırılarak içilebilir.

Soru – Ucuz Herbalife Shake satın almak istiyorum

Cevap – Sitemizden ucuz Herbalife Shake fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

Soru – Herbalife Shake n11, hepsiburada, gittigidiyor sitelerinden almalı mıyım?

Cevap – Bazı alışveriş sitelerinde düşük fiyattan orijinal olup olmadığı bilinmeyen, son kullanma tarihi yaklaşan, faturasız ürünlerin satıldığını gözlemlemekteyiz. Bunun yanında ürün satışı sonrasında gerekli desteğin sağlanmadığı bilgisine sahibiz. Her ne kadar Herbalife ürünlerini temin etmiş olsanız bile bir o kadar da önem arz eden şey ürünlerin kullanımı, izlenecek beslenme programı ve motivasyonunun sağlanmasıdır. Bu ve benzeri sitelerden yapmış olduğunuz alışverişle sahip olduğunuz ürünlerin kalitesi, orijinalliği ve kullanım tarihi muammaları dışında gerekli takibin yapılması kilo yönetimi ve kontrolünün sağlanması noktasında büyük ihtiyaçtır. Tüm bu sebeplerden dolayı size sattığı ürünlerin arkasında durmayan, satış sonrası ilgi göstermeyen ve yaşam koçluğu yapamayan sitelere itibar etmeyin.

Bu tür sitelerde ürün satışı yapan kişi yada kişiler sizlere ürünlerini Herbalife Nutrition şirketinden aldıklarını gösteren Herbalife ID  NO: T114262448 gibi bir distribütör numarası  gösteremezler. Çünkü orada satış yapanlar Herbalife Nutrition Şirketi tarafından distribütörlükten atılmış yada piyasadan topladığı ürünleri satan satıcılardır. Aldığınız hiç bir ürün Herbalife Nutrition güvencesinde değildir.

Soru – Herbalife ürünlerini doğru kullanmak ne demek?

Cevap – Herbalife ürünleri muhteşem bir özenle hazırlanmıştır. Ancak bu ürünlerin dili yok konuşamıyor. Bu ürünler kendilerini anlatan, onların dili olan bir herbalife yaşam koçuna ihtiyaç duymaktalar. Herbalife kilo kontrol ürünlerini kullanıyorsanız ne zaman ve ne kadar tüketeceğinizi bilmeniz sizin herbalife ürünlerinden maksimum fayda sağlamanızda yardımcı olacaktır.

ÖRNEK : Evinize internet üzerinden hepsiburada  alış veriş sitesinden bir kondisyon bisikleti aldınız. Evinizde olduğu için siz eğer bir program dahilinde kullanmaz ve belirli süre her zaman istikrar gösteremezseniz. Bu bisiklet sizin alma amacınıza hiç bir zaman fayda sağlamayacaktır. hepimiz biliyoruz disiplinde ota kontrol şarttır. Eğer siz evinize bisiklet almak yerine bir spor salonunda bir hoca eşliğinde size özel sizin fiziki durumunuza uygun bir programla kontrollü çalışsanız mutlaka sonuç alacaksınızdır. her gün sizi motive eden bir hoca ve her gün hayallerinize adım adım yürümek daha tercih edilesi bir durum değil mi? İşte herbalife kilo kontrol ürünlerini kullanırken spor salonu hocası neyse herbalife yaşam koçu da size destek vermede aynı işlevi üstlenmektedir.

Şimdi siz değerli herbalife kullanıcılarına sormak isterim ürünü ucuz indirimli almak mı? Yoksa ürünü doğru kullanıp doğru program ve bir yaşam koçu desteğinde kesin sonuç almak mı? Daha avantajlıdır.

Soru – Başka siteden Herbalife aldım bana destek olur musunuz?

Cevap – Sitemizde elimizden geldiğince açıklama yapmaya ve internet kullanıcılarını Herbalife ürünlerinin kullanımı noktasında bilgilendirmeye çalışıyoruz. Ancak genellikle müşteri, satıcısından destek almaktadır ve etik olanın da kişilerin kendi danışmanlarına müracaat etmesi olduğunu düşünüyoruz.

Whatsapp üzerinden sipariş bağlantısı:

Site üzerinden ürün sipariş adresi:

Herbalife Formül 1 Shake

Üye olma bağlantısı:

herbalife üye ol

Beslenmenin Önemi

    Yeterli Beslenme

Ülkemizde Türkiye’de beslenme alışkanlıkları ile ilgili  dünyada olduğu gibi  bir çok araştırmalar yapılmaktadır.

Küreselleşme sürecinde beklenen kaliteli yaşama sahip olmak için toplum ve bireylerin beslenme bilincini artırmak gereklidir.Sağlıklı yaşam kaliteli beslenme dönüştürülmelidir. Yeterli ve bilinçli beslenmek günümüzün en temel ihtiyacıdır. Ayrıca Toplumun ve bireylerin  var olan yaşam kalitesini düşüren veya bozan sorunlar, yine çeşitli araştırmalarla anlaşılıyor ki ; En temel olanları  protein yetersizliği, enerji düşüklüğü ve bunlara bağlı olarak devasa sorun şişmanlık başı çekmektedir. Bu tür sorunların minimize edilmesi veya yok edilmesi için toplumun ve kişilerin beslenme bozukluklarına neden olan etkenler iyi anlatılmalıdır. Bu konuda yapılan araştırmalar tabana yayılmalıdır.

Kaliteli Beslenmek

En önemlisi beslenmede temel az yemek ve yakabileceğin kadar yemektir. Kaliteli beslenmede Boğazınızdan geçen her şeyin doğal ve yapısıyla oynanmamış gıda olmalıdır.

Yedikleriniz vücudunuza yararlı vitamin ve mineraller içermelidir. Tek yönlü beslenmemeye dikkat etmelisiniz. Ayrıca kalorisi yüksek sizi şişmanlığa götürme riski olan gıdaları çok tüketmemelisiniz. En önemli bir konuda toplumun ve bireylerin kaliteli ve doğal gıdaya ulaşabilirliği çok kolay olmalı ve bu sağlanmalıdır.  Metropol şehirlerde yaşayanları kaliteli beslenmeye yönelmelerine bir tık daha katkı sağlar.

Beslenme az kalori ve vitamin mineral denince bu konuda dünyanın en büyük beslenme şirketlerinden olan Herbalife Nutrition firmasının ürünleri  kullanılabilir. Ülkemizin her yerinde herbalife bağımsız üyeleri var ve bu ürünleri size tedarik edebiliyorlar.

Beslenme kalitenizi yükseltin ve kalorinizi kontrol etmiş olursunuz. Bu sayede dünyada bir çığ gibi gelen şişmanlık sorununun önünü kesmiş olursunuz.

Kaliteli beslenmede herbalife shake öğün yerine geçen ürününü hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Daha detaylı bilği için: www.tryasamkocu.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim :05055444606

 

 

 

Herbalife İle zayıflamanın Püf Noktaları

Herbalife ürünleri kendi içerisinde dört bölümden oluşur.

 • Kilo Yönetimi ürünleri
 • Cilt bakım ürünleri
 • sporcu gıda ürünleri
 • herbalife tanım ürünleri

    Zayıflamanın püf noktaları

Herkesin istediği aynada en fit şekilde görünmektir. Obezite çağımızın hastalığı oldu artık obez insanlar çok iri olmaktan cıktı normal kilosunun üzerinde bir kişide obez sınıfında olabiliyor. Kötü beslenme nedeniyle vücutta kas olması gereken yerde çok fazla yağ oluşuyor buda o kişiyi obez sınıfına girmesine neden oluyor.

Kilo vermenin ve zayıf kalmanın en önemli püf noktaları.

 • Beslenme alışkanlığınızı değiştirmelisiniz.
 • Vücudunuzu vitamin ve mineral yönünden doyurmalısınız ki metabolizmanız hızlansın.
 • Kalorinizi kesinlikle kontrol altına almalısınız.
 • Sabırlı ve iradeli olmalısınız.
 • Akşam öğününden sonra yatıncaya kadar olan süreci çok iyi yönetmelisiniz.
 • Bol bol sıvı tüketmelisiniz.
 • Metabolizmayı hızlandırıcı çaylar içmelisiniz. (herbalife çay) Olabilir.
 • Zamanınız oldukça spor ve egzersiz yapmalısınız.

Yukarıdaki saydıklarımızı yaparsanız hem formda kalır, hemde kilo verirsiniz. Herbalife ile zayıflamanın en önemli yanı kolay diyet programı olmasıdır.

Herbalife shakenin özelliği

 • Öğün yerine geçen bir yiyecek olması
 • Sıvı ve katı olarak tüketilebilmesi
 • Kalori kontrolünde ideal bir yemek olması. (Bir öğünü 216 kaloridir.)
 • Bir öğününde vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineralin hepsini ihtiva etmesidir.
 • Hücresel beslenme yapar ve vücut direncini artırır.
 • Protein yönünden zengin bir yiyecektir.
 • Kilo vermek zayıflamak isteyenler günde iki öğün kullanmalıdır.
 • Kilo kitlemek formda kalmak isteyenler günde bir öğün kullanabilirler.

Herbalife diyet programında herbalife shakenin yanında herbalife çayda kullanılmalıdır. herbalife çayın herbalife beslenme programındaki önemi.

Herbalife Çayın Önemi

Herbalife çay  beslenme programında mutlaka kullanılmalıdır. Herbalife çay içeriği bakımından çeşitli bitkilerden harmanlanmış  ve özel bir yöntemle bitkilerin ekstresi yani özü çıkarılıp hazırlanmıştır. Çok lezzetli ve keyifli bir içimi vardır. Özel zevke göre aromaları vardır.

 • Klasik içim
 • Şeftali aroması
 • Ahududu aroması
 • Limon aroması

Olmak üzere dört çeşit tatta içimi vardır. Çayın önemli bir faydası ödem attırır. Doğal içeriği bakımından enerji verir ve metabolizmayı hızlandırır. Metabolizmanın vücuttaki yağ enerji dönüşümüne destek olur vücudu oluşturduğu enerji ile ısıtır. Sindirime destek sağlar yemeklerden sonra içiminde rahatlama sağlar. Vücudun incelmesinde ve şekillenmesinde rol oynar.

Herbalife beslenme programında herbalife shake ve herbalife çayın yanında herbalife termo comple tablette kullanılmalıdır.

Herbalife Termo Comple Tablet

Herbalife termo comple tablet metabolizmanın vücut yağ enerjisini kullanmada muhteşem bir destektir.Yani halk arasında bahsedilen vücudun yağ yakmasına destek sağlar.

Termo comple tablet adı üstünde termo ısı demektir. Termo tablet içeriği bakımından çok özel bitkilerden çok özel oranlarda hazırlanmış kilo yönetiminde yıldız bir üründür.

Termo tablet vücudu ısıtır enerji verir.Tokluk hissi oluşturur ara öğün olarak ta kullanılabilir. Termo vücut ısını yükselttiği  ve kan debisini artırır. Bu nedenle kesinlikle yaşam Koçunun  önerdiği şekilde kullanmalısınız.

Termo comple tablet vücudun adeta heykeltıraşı dır.

 • Ürünlerin görselleri için ve bilgi sipariş için lütfen www.tryasamkocu.com  ziyaret edin.
 • İLETİŞİM: 05055444606

Herbalife Diyarbakır 05055444606

                                               HERBALİFE SHAKE

     Herbalife shake ana öğündür. Bir öğünde kullanabileceğiniz bir yemek gibidir. Shake kalori kontrolünde bulunmaz en ideal bir öğündür. Shakenin  bir porsiyonu su ile yapılırsa 116 kaloridir.

Herbalife shakeden ibaret değildir diğer ürünler için bilği ve sipariş için bizimle iletişime geçin.

     Diyarbakır herbalife satış ve bilgi merkezi: 05055444606

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder