BANDIRMA HERBALİFE ÜYESİ 05055444606

Herbalife Artık Bandırma’da

Bandırma Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biridir. Bandırma ilçemize tayin olan memur arkadaşlarımız hep merak ediyorlar bu güzel Bandırma’mızı.

Şimdi sizlere Bandırmayı biraz tanıtayım. İstanbul’un arka bahçesidir. İstanbul’a çok  yakın feribot ile bir buçuk saatte İstanbul dasınız. Bandırma nüfusu yüz bini aşkındır. Bandırmada bütün büyük alış veriş mağazaları vardır. Eğlence mekanları çok ve kaliteli ayrıca İstanbul’a göre de ucuzdur. Bandırmada ev kiraları bölge bölge farklılıklar gösterir. Beş yüz liradan başlayıp bin üç yüz liraya kadar ev kiraları vardır. Dükkan kiraları ana caddelerde Bin liranın altında yoktur. Ama ara caddelerde beş yüz liraya kadar düşer. Biz kulüp açarken ana caddede olsun istedik ama ana caddeye yakın yerde olan Herbalife sağlıklı yaşam kulübümüzün yerini uygun fiyata tuttuk. 

Şimdi birazda kendimden bahsedeyim. Bandırmada herbalife Bağımsız Üyesiyim Bandırma ve çevresine hizmet veriyorum. Bandırma da kullanıcılarımız her geçen gün artıyor. İnsanlar önce herbalife ile nasıl kilo vereceğiz diyor. Bizde herbalife tamamen sağlıklı beslenme ürünleri bu ürünleri kullandığınızda hem kendinizi iyi hissedeceksiniz ve sağlıklı beslendiğiniz için ideal kilonuza kavuşacaksınız diyoruz. Sizlerde Bandırmaya geldiğinizde veya Bandırmada yaşıyorsanız Artık Bandırmada sağlıklı yaşam sunan bir herbalife Sağlıklı yaşam kulübü var. Bir herbalife üyesi var ve ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz sizinle  yüz yüze görüşürüz bu kullanıcılar için danışmanınız yanınızda olması büyük bir avantajdır.

Herbalife Bandırma ofisimizden sizlere hizmet vermekteyiz.

BANDIRMA HERBALİFE İLETİŞİM: 05055444606

Güreş Müsabakalarında Kilonun Önemi

               Güreşçiyim En Hızlı Kilomu Nasıl Veririm?

Güreş müsabakalarında yani yarışmalarda rakibiniz her ne kadar kura ile belirlense de  güreşte rakibiniz mutlaka sizin kilo klasmanınında olmalı eğer 75 – 80 kilo bandında bu sıklette yarışıyorsanız siz maç zamanına kadar fazla kilolarınızı atmanız gerekir. Bu durum bazen çok can sıkıcı oluyor. Bu durumda sevgili güreşçi arkadaşlarımız sizlere kendi kilonuzda yarışma ve antrenman ve maç zamanına kadar aldığınız fazla kiloları vermek artık çok kolay hem de bu süreçte kas kaybı yaşamadan  istediğiniz kiloya geleceksiniz tartı baskül korkusu yaşamayacaksınız.

Herbalife sağlıklı yaşam ürünleri bol vitamin ve çok az kalori vererek sizi çok hızlı istediğiniz kiloya gelmenizi sağlayacaktır. Ayrıca antrenmanlarda herbalife sporcu içecekleri sizin yorulan kaslarınızı ve vücutta oluşan elektrot eksikliğini tamamlar her zaman zinde ve güçlü kalmanızı sağlar.

İzmir, Manisa, Aydın,Muğla ve Balıkesir bölgesindeki spor kulüpleri bizi arayıp herbalife ürünleri almaya başladılar. Herbalife Balıkesir Danışmanımız sürekli gidip sporcularımızı ürünleri nasıl kullanacağı ile ilgili bilgilendiriyor. Bu konuda herbalife İzmir danışmanımız, herbalife Aydın danışmanımız, Herbalife Muğla danışmanımız, Herbalife Manisa danışmanımız da sürekli bulundukları yerlerde veya ilçelerindeki spor kulüpleri ile irtibat halindeler sizde iletişime geçmek isterseniz bize ulaşın.

Herbalife Balıkesir/Bandırma danışmanımız: 0505 314 7418

Herbalife Muğla/Marmaris Danışmanımız:      0538 677 1342

Herbalife İzmir/Bornova/Buca Danışmanımız: 0533 020 6046

Herbalife Aydın/Kuşadası/Nazilli Danışmanımız: 0505 544 4606

Herbalife Manisa Danışmanımız: 0505 775 2512

Herbalife Kocaeli/İzmit Danışmanımız:  0505 610 0328

 

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder