BANDIRMA HERBALİFE ÜYESİ 05055444606

Herbalife Artık Bandırma’da

Bandırma Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biridir. Bandırma ilçemize tayin olan memur arkadaşlarımız hep merak ediyorlar bu güzel Bandırma’mızı.

Şimdi sizlere Bandırmayı biraz tanıtayım. İstanbul’un arka bahçesidir. İstanbul’a çok  yakın feribot ile bir buçuk saatte İstanbul dasınız. Bandırma nüfusu yüz bini aşkındır. Bandırmada bütün büyük alış veriş mağazaları vardır. Eğlence mekanları çok ve kaliteli ayrıca İstanbul’a göre de ucuzdur. Bandırmada ev kiraları bölge bölge farklılıklar gösterir. Beş yüz liradan başlayıp bin üç yüz liraya kadar ev kiraları vardır. Dükkan kiraları ana caddelerde Bin liranın altında yoktur. Ama ara caddelerde beş yüz liraya kadar düşer. Biz kulüp açarken ana caddede olsun istedik ama ana caddeye yakın yerde olan Herbalife sağlıklı yaşam kulübümüzün yerini uygun fiyata tuttuk. 

Şimdi birazda kendimden bahsedeyim. Bandırmada herbalife Bağımsız Üyesiyim Bandırma ve çevresine hizmet veriyorum. Bandırma da kullanıcılarımız her geçen gün artıyor. İnsanlar önce herbalife ile nasıl kilo vereceğiz diyor. Bizde herbalife tamamen sağlıklı beslenme ürünleri bu ürünleri kullandığınızda hem kendinizi iyi hissedeceksiniz ve sağlıklı beslendiğiniz için ideal kilonuza kavuşacaksınız diyoruz. Sizlerde Bandırmaya geldiğinizde veya Bandırmada yaşıyorsanız Artık Bandırmada sağlıklı yaşam sunan bir herbalife Sağlıklı yaşam kulübü var. Bir herbalife üyesi var ve ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz sizinle  yüz yüze görüşürüz bu kullanıcılar için danışmanınız yanınızda olması büyük bir avantajdır.

Herbalife Bandırma ofisimizden sizlere hizmet vermekteyiz.

BANDIRMA HERBALİFE İLETİŞİM: 05055444606

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder