Beslenmenin Önemi

    Yeterli Beslenme

Ülkemizde Türkiye’de beslenme alışkanlıkları ile ilgili  dünyada olduğu gibi  bir çok araştırmalar yapılmaktadır.

Küreselleşme sürecinde beklenen kaliteli yaşama sahip olmak için toplum ve bireylerin beslenme bilincini artırmak gereklidir.Sağlıklı yaşam kaliteli beslenme dönüştürülmelidir. Yeterli ve bilinçli beslenmek günümüzün en temel ihtiyacıdır. Ayrıca Toplumun ve bireylerin  var olan yaşam kalitesini düşüren veya bozan sorunlar, yine çeşitli araştırmalarla anlaşılıyor ki ; En temel olanları  protein yetersizliği, enerji düşüklüğü ve bunlara bağlı olarak devasa sorun şişmanlık başı çekmektedir. Bu tür sorunların minimize edilmesi veya yok edilmesi için toplumun ve kişilerin beslenme bozukluklarına neden olan etkenler iyi anlatılmalıdır. Bu konuda yapılan araştırmalar tabana yayılmalıdır.

Kaliteli Beslenmek

En önemlisi beslenmede temel az yemek ve yakabileceğin kadar yemektir. Kaliteli beslenmede Boğazınızdan geçen her şeyin doğal ve yapısıyla oynanmamış gıda olmalıdır.

Yedikleriniz vücudunuza yararlı vitamin ve mineraller içermelidir. Tek yönlü beslenmemeye dikkat etmelisiniz. Ayrıca kalorisi yüksek sizi şişmanlığa götürme riski olan gıdaları çok tüketmemelisiniz. En önemli bir konuda toplumun ve bireylerin kaliteli ve doğal gıdaya ulaşabilirliği çok kolay olmalı ve bu sağlanmalıdır.  Metropol şehirlerde yaşayanları kaliteli beslenmeye yönelmelerine bir tık daha katkı sağlar.

Beslenme az kalori ve vitamin mineral denince bu konuda dünyanın en büyük beslenme şirketlerinden olan Herbalife Nutrition firmasının ürünleri  kullanılabilir. Ülkemizin her yerinde herbalife bağımsız üyeleri var ve bu ürünleri size tedarik edebiliyorlar.

Beslenme kalitenizi yükseltin ve kalorinizi kontrol etmiş olursunuz. Bu sayede dünyada bir çığ gibi gelen şişmanlık sorununun önünü kesmiş olursunuz.

Kaliteli beslenmede herbalife shake öğün yerine geçen ürününü hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Daha detaylı bilği için: www.tryasamkocu.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim :05055444606

 

 

 

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder