Herbalife Ofislerinde Herbalife Kullanmak İsteyenlerin Soruları

Herbalife Hakkında Sorular

Her hafta bir İlde ve ilçelerinde herbalife toplantıları kullanıcılarımızla bir araya geliyoruz. Bu hafta Aydın ve ilçelerini gezdik tek tek kullanıcılarla ve kullanmak isteyenlerle görüştük. Bu tür görüşmeler bizim için çok değerli oluyor çünkü hangi ilde hangi ilçede herbalife ürünlerine nasıl bir bakış var az çok belli oluyor denebilir.

Herbalife Aydın merkez Ofisi Kullanıcı ziyaretimizde gelen sorular:

  • Sadece herbalife shake ile kilo verebilir miyiz ?

Cevap : Evet verebilirsiniz. Herbalife shakenin bir porsiyonu bir öğün yemek yerine geçer. kalorisi ise çok düşüktür. Bu nedenle doğru bir beslenme programı ile sonuç alınabilir.

  • Çay tek başına etkili midir?

Cevap : Çay herbalife ürünlerinde kilo kontrolünde etkilidir. Ancak tek başına size fayda sağlayabilmesi için herbalife danışmanının sadece size özel bir program yapması gereklidir. Yoksa rastgele kullanırsanız sonuç alamazsınız.

  • Shakeyi bir öğün içsek sonuç alabilir miyiz?

Cevap : Herbalife shakeyi bir öğün kullanmak genelde kilo kitleme sabitleme programlarında yer alıyor. Ancak iyi bir programla kilo verme programı haline dönebilir. Ama herbalife shakeyi sabah akşam kullanmak net bir şekilde sonuç aldırır.

  • Herbalife Aloavera  İçeceği ne işe yarar ?

Cevap : Herbalife aloavera içeceği sindirimi temizler. ve vücudu güne hazırlar. Metabolizma dişlisinin adeta yağıdır.

HERBALİFE MAMANIN YAPIMI

Herbalife Şhake her yörede farklı tatlar eklenerek  farklı damak tadıyla değişik lezzetler yakalıyorlar. Bu nedenle artık her yazımızda her ildeki herbalife yaşam koçunun herbalife şhake tariflerini yazacağız.

İlk olarak Aydın -Nazilli herbalife yaşam koçunun herbalife şhake tarifi,

  Nazillide Herbalife şhake yapımı: 

malzemeler: 250mlt süt , 3 adet küçük buz kütlesi , 4 adet çilek iki kaşık vanilyalı şhake

Yapılışı: Evinizdeki mikserin haznesine önce buz kütlelerini ve çilekleri koyun sonra üzerine sütü ekleyin enson iki kaşık herbalife formül bir vanilyalı şhakeyi koyup mikseri çalıştırın. oluşan karışımı bardağa koyarak  içilebilir. Oluşan lezzete sizde bayılacaksınız.

Afiyet olsun.

Nazilli herbalife yaşam koçu :05333547233

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder