Herbalife Bağımsız Üyesi – Aydın

Aydın merkezde herbalife bağımsız üyesi olarak herbalife ürünleri hakkında bilgi vermekteyiz. Aydın yöre halkı herbalife ürünlerine çok ilgi göstermektedirler. Ancak daha önceden bilinçsiz danışmanlar bu ilgiyi kötüye kullanmış sadece satışa odaklı çalışmışlar danışmanlık ve takip konusunu yapamamışlar bu nedenle bizimle görüşen herkes sizde o ekipten misiniz? Denmektedir. Hayır arkadaşlar biz yeniyiz ve gerçekten herbalife ürünlerini size sunmak ve sonuç almanızı istiyoruz. Bizim kulübümüze gelin ürünleri size anlatalım nasıl kullanacağınızı tarif edelim. Ürünleri tanıma adına tadına bakabilme imkanı sunmaktayız.

Kulüp fitkal aktif yaşam merkezi hizmetleri

 • Kişisel değerlendirmeniz yapılmakta ve sizin ne istediğiniz tespit edilmektedir.

 • Ücretsiz vücut analizi yapılmaktadır.

 • Vücut yağ oranınız ölçülmektedir.

 • Vücut kas oranınız belirlenmektedir.

 • Vücut su oranınız belirlenmektedir.

 • Biyolojik yaşınız / metabolizma hızı ve yaşı belirlenmektedir.

 • Günlük bazal kalori oranı belirlenmektedir. Bu  da kilo vermenizde önemlidir.

 • Yapılan analiz sonrası size uygun ürünler belirlenmektedir. tabi ki bu süreçte sizin kullandığınız ilaçlar veya herhangi bir rahatsızlığınızın olup olmadığı bizim için önemlidir. Bu tip durumları lütfen danışmanımıza hatırlatın.

 • Herbalife hakkında aklınıza takılan soruları yüz yüze sorma imkanını elde ediyorsunuz.

Aydın’da Herbalife Cilt bakım Ürünleri

Herbalife cilt bakım ürünleri piyasada bulunan cilt bakım ürünlerinden çok fazla kaliteli ürünlerdir. Bir haftada sonuç garantili sıkın cilt bakım seti vardır. Günümüzde bayanların iki sorunu oluştu bir kendi kişisel bakımlarına yeteri kadar zaman ayıramamak birde bu bakımların piyasada fiyatlarının anormal uçuk fiyatlar olması. Herbalife cilt bakım serisi hem çok kaliteli hem de çok kolay kullanımı evde hiç bir güzellik cilt bakım merkezine gitmeden uygulayabileceğiniz ürünlerden oluşuyor. tabiri caizse cilt bakım merkezlerine verdiğiniz tomar tomar paralar size kalıyor. yaza girdiğimiz şu günlerde herbalife’ın size özel ürettiği ve dünyada ender güneş koruyucu kremde olan cildi uzun süre nemlendirme özelliği ile güneş koruyucular arasında fark yaratmaktadır. Herbalife SPF-30 güneş koruyucu kremini denemenizi tavsiye ederiz. Herbalife Cilt Bakım

 1. Aloevera özlü yüz temizleme jeli
 2. Narinciye özlü yüz temizleme  jeli
 3. Herbalife plenğ
 4. Herbalife tonik
 5. herbalife Gündüz Bakım Kremi
 6. Herbalife Gece bakım Kremi
 7. Herbalife Çizgi Azaltıcı krem
 8. herbalife Göz altı Jeli
 9. herbalife Göz Altı Kremi
 10. herbalife Kil Maskesi
 11. Herbalife SPF-30 Güneş koruyucu krem

El ve Vücut Bakım Ürünleri

 1.  El ve vücut losyonu
 2. Aloevera el ve vücut jeli
 3. Aloevera el ve vücut kremi
 4. Aloevera el ve vücut sabunu

Herbalife  Saç bakım Ürünleri

Herbalife saç bakım ürünleri Aydın merkez kulübümüze gelen kullanıcılarımızın çoğunun merak ederek sorduğu ürünlerden biridir. Herbalife saç şampuanı tamamen bitkisel bileşimdir. saçlara çok faydalı hiç zarar vermez. Paraben ve sülfat olarak bilinen hemen hemen her şampuanda bulunan kimyasal maddeler herbalife şampuanda bulunmaz. hem sağlıklı hem güvenlidir. Yazın Aydın çok sıcak oluyor terleme ile tuzdan etkilenen saçların doğal bakımını herbalife şampuan ve saç kremi ile yapabilirsiniz. daha sağlıklı saçlar için herbalife saç şampuanı ve saç kremini tercih ediniz. herbalife şampuan ve saç kremini kullanımı : Duşa girdiğinizde yada saçlarınızı yıkamak için  ıslatın iki sefer herbalife şampuanı kullanarak yıkama işlemini tamamlayın saçlarınızı hiç kurulamadan hemen ıslak olan saçlarınıza herbalife saç kremini parmak uçlarınızla saçlarınıza masal yaparcasına sürün on dakika  sonra durulayın yıkama işlemini tamamlamış oluyorsunuz bu kadar basit herbalife ile saç bakım işlemi. Herbalife saç bakım Ürünleri

 1. Herbalife saç şampuanı
 2. herbalife saç kremi

Herbalife Sporcu Gıdaları (Protein) Ürünleri  Kulüp Fitkal Aktif Yaşam Merkezinden Temin Edebilirsiniz

Herbalife sporcu ürünlerini bir çok dünyaca ünlü sporcular kullanmaktalar. Herbalife sporcu ürünleri dopinğ testlerinden geçmesi sporcuları bu gıdalara karşı daha da ilgi duymalarına sebep olmaktadır. aydında bir çok spor dalında mücadele eden sporcular bu gıdaları kullanmaktalar. onlara herbalife sporcu gıdalarını nasıl kullanılacağını tarif ediyoruz şu ana kadar bir çok sporcu kullanımdan memnun olduğunu bize iletiyorlar. Protein almak isteyen güç kazanmak isteyen vücut şekillenmesi isteyen salon sporu yapan sporcu olmayan bir çok kullanıcımız bu ürünlerle spor salonlarında çalışmaktalar. herbalife sporcu gıdalarını merdiven altı peynir altı sularıyla yapılan yarı tuz protein tozlarıyla asla karşılaştırmayın. herbalife dünya devi bir beslenme şirketi ve ürünleri tamamen bilim kurulu onaylı. Herbalife beslenme şirketinin ürettiği her ürünü güvenle kullanın çünkü sadece işi beslenme üzerine olan bir şirket. Herbalife sporcu gıdaları:

 1.  Rebullt strength    –    (Güç ve Kuvvet)
 2. Rebullt endurance   –   ( Dayanıklılık)
 3. Formül bir sport      –    (Başlangıç hazırlık)
 4. Prolong                        ( Uzun performans)
 5. CR7 Drive performans içeceği – ( Maksimum performans ve güç)

Artık Aydında tam teşekküllü herbalife yaşam kulübü var. Size ihtiyacınız olan en doğru ürünü öneriyoruz.

   

Herbalife Ofislerinde Herbalife Kullanmak İsteyenlerin Soruları

Herbalife Hakkında Sorular

Her hafta bir İlde ve ilçelerinde herbalife toplantıları kullanıcılarımızla bir araya geliyoruz. Bu hafta Aydın ve ilçelerini gezdik tek tek kullanıcılarla ve kullanmak isteyenlerle görüştük. Bu tür görüşmeler bizim için çok değerli oluyor çünkü hangi ilde hangi ilçede herbalife ürünlerine nasıl bir bakış var az çok belli oluyor denebilir.

Herbalife Aydın merkez Ofisi Kullanıcı ziyaretimizde gelen sorular:

 • Sadece herbalife shake ile kilo verebilir miyiz ?

Cevap : Evet verebilirsiniz. Herbalife shakenin bir porsiyonu bir öğün yemek yerine geçer. kalorisi ise çok düşüktür. Bu nedenle doğru bir beslenme programı ile sonuç alınabilir.

 • Çay tek başına etkili midir?

Cevap : Çay herbalife ürünlerinde kilo kontrolünde etkilidir. Ancak tek başına size fayda sağlayabilmesi için herbalife danışmanının sadece size özel bir program yapması gereklidir. Yoksa rastgele kullanırsanız sonuç alamazsınız.

 • Shakeyi bir öğün içsek sonuç alabilir miyiz?

Cevap : Herbalife shakeyi bir öğün kullanmak genelde kilo kitleme sabitleme programlarında yer alıyor. Ancak iyi bir programla kilo verme programı haline dönebilir. Ama herbalife shakeyi sabah akşam kullanmak net bir şekilde sonuç aldırır.

 • Herbalife Aloavera  İçeceği ne işe yarar ?

Cevap : Herbalife aloavera içeceği sindirimi temizler. ve vücudu güne hazırlar. Metabolizma dişlisinin adeta yağıdır.

Aydın’da herbalife Kullananlar

Herbalife Ürünleri Aydın’da Nerede Satılıyor?

Herbalife ürünleri insan yaşamında beslenme alanında büyük bir önemi vardır.

En önemli özelliği:Az kalori içermesi. Kişiler günlük kendilerine ihtiyaç olan enerjiyi ayarlayamıyorlar. Bir başka deyişle kalori kontrolü yapamıyorlar. Herbalife öğün başı 216 kalori olması çok tercih edilme nedenidir.

Herbalife beslenmede bir çığır açtı. Az kalori bol multi vitamin  içeren öğün yerine geçen shake ile. herbalife bitkisel çaylarla ve diğer beslenmeyi takviye edici ürünlerle kendini ispatladı.

Herbalife cilt bakım ürünleri ve saç bakım ürünleri ile de öne çıkan bir firmadır. Saç bakım ürünleri olan şampuan ve saç kremi tamamen bitkisel bileşendir. Şampuanlarda köpürmeye neden olan sülfat kimyasalı herbalifede asla içermez. paraben kimyasalı asla içermez. Bunlar birçok şampuanda vardır. Şampuan ve saç kremi alırken içeriklerine mutlaka dikkat edin.

Herbalife sporcu gıdası bütün spor yapan kişiler güvenle kullanıyor. şimdi bir çok spor salonunda sergileniyor ve satılıyor.

Her ilde olduğu gibi Aydın ilinde de faaliyetimize başladık. Aydın’da kullanıcılarımız oluştu. Merkezde Ramazan Paşa mahallesi ayakkabıcılar çarşısı bitiminde eski (SGK ) binası altında ofisimiz var. Buradan Aydın merkez ve Bütün ilçelerine hizmet veriyoruz. Aydın halkı herbalife ürünlerine yoğun bir ilgi gösteriyor. herbalife kullanan kullanıcıların herbalife hakkında yorumları tamamen olumlu buda bizim ne kadar dikkatli ve iyi bir yaşam koçu olduğumuzu gösteriyor.

Aydın da yaşıyor herbalife ürünlerini duydunuz kullanmak istiyorsunuz. Artık aydın da bize ulaşabilirsiniz. Aydın’ın ilçelerine rutin olarak gidiyoruz. gidemediğimiz zaman ürünleri kargo ile gönderiyoruz.

Aydının ilçeleri için numaramız:

Herbalife Buharkent                     :  05055444606        Herbalife Nazilli             : 05055444606

herbalife Kuyucak                          :  05055444606        Herbalife  Sultanhisar  : 05055444606

herbalife Karacasu                         :  05055444606       Herbalife Bozdoğan       :05055444606

Herbalife Yenipazar                       :   05055444606      Herbalife Köşk                : 05055444606

Herbalife  Çine                                 :   05055444606       Herbalife karpuzlu          :05055444606

Herbalife   Eferler                           :   05055444606   Herbalife  İncirliova        :  05055444606

Herbalife Koçarlı                             :   05055444606   Herbalife  Germencik    :   05055444606

Herbalife Söke                                 :   05055444606    Herbalife Kuşadası          :  05055444606

Herbalife Didim                              :05055444606        Herbalife ortaklar            : 05055444606

Aydın ve ilçelerini 7 gün  24 saat hizmet vermekteyiz. Merkez ofisimizde vücut analizi yapıyoruz gelin vücudunuzu tanıyın. 

 

YAŞAM KOÇUNUN ÖNEMİ

Hayatımızda hepimiz kendi kararlarımızı kendimize tasdik ettirirken hep yaptıklarımızı savunuruz. Hayat hep böyle değil midir? Sevgilimiz bizi terk etse suç hep ondadır. Patronumuz bize kızarsa hep o haksızdır. Bu özellik hemen hemen hepimizde vardır. Bu yaptıklarımızı doğrulama güdüsüdür.

Kilo vermek isteyenlerde veya diyet programına başlayanlar sonunu getiremeyince sonuç alamayınca kendimizin diyet programına uyamadığımızda veya programı bozduğumuzda sonuç alamadık demeyiz. Efendim bu diyet bana göre değil. Kullandığım yemek yerine geçen kalorisiz yemeği bana yaramadı gibi mazeretle kendimizi haklı görme güdüsü devreye girer ve çevremizdeki insanlarında bizi desteklemesini bu teoriyi kabul etmelerini isteriz.

Kilo vermek isteyenlere en önemli tavsiyem kullandığınız diyet programını veya sağlıklı beslenme ürünlerini o kadar para verip alıyorsunuz ama bunu ürünün yaşam koçuyla çalışmayı atlıyoruz. yada ürünü ucuz alıp, aman yaşam koçu bana ne katacak deyip boş veriyoruz sonuç maalesef hüsran oluyor.

Eğer yaşam koçu ile ürün kullansak diyet programına uysak yaşam koçunuz sizin motivasyonunuz düştüğü ve kendinizi haklı göreceğiniz mazeretleri bulma anında size eksiklerinizi söyleyecek programı devam ettirmenize sonuca gitmenizde adeta rehber görevi üstlenecek bu nedenle Yaşam Koçu her alanda olduğu gibi kilo vermek isteyenlerinde bence olmazsa olmazıdır.

Yaşam Koçu: 05055444606

EN KOLAY DİYET

DİYET BİZİ YORMASIN

Diyet programlarında insanların en çok zorlandığı çok içerik var ve çok karmaşık olması. Örneğin sabah iki dilim peynir avuç içi kadar tam buğday ekmeği üç zeytin vesaire vesaire gibi ayrıtılar. Yok öğün arası yarım elma öğle yemeği tuzsuz yağsız enginar yemeği ve benzeri  ayrıntılar. Bunları çalışan bir bayan veya erkek çalıştığı ortamda bulma yapma olasılığı zor bir durum. Bunu  inatla iradeli yapan insanlarda diyet programına uymak için hayatının büyük bir alanını diyet kaplıyor. Aktif yaşamı etkiliyor bu nedenle bu tür diyet programları sürdürülebilir olmuyor. yle bir diyet programı olmalı hem aktif yaşam içerisinde olsun çalışma hayatımızı etkilemesin vede sağlıklı besleyici olsun. Biz her şeyde  güzellikler ve kolaylıklar beraber olsun isteriz. Hem güzel  hem akıllı  olsun, hem zeki hem sevecen olsun istiyoruz sevdiklerimizi bu durum diyette de böyle hem kolay olsun hemde uygulanabilir basit olsun istiyoruz.

Peki bu mümkün mü? Evet mümkün hem basit hem sosyal hayatınızı etkilemiyor vede kolay zahmetsiz bir diyetten bahsedeceğim.

”Herbalife Sağlıklı Yaşam Diyeti” Hem kolay hem basit işte diyet.

Sabah herbalife şhake 250ml sütle yapıp içiyorsunuz. Kahvaltınız bu kadar kolay vitamin ve protein almış oluyorsunuz.

Öğle serbest öğün bulunduğunuz yerdeki en uygun yemeği yiyebilirsiniz,

Akaşam yine sabahki gibi herbalife şhakeyi yapıp içiyorsunuz. İşten yorgun dnünce yemek yapma derdi yok basit ve zahmetsiz. Tercih sizin.

İletişim: 05055444606                                                          http://tryasamkocu.com

 

Herbalife Aydın Efeler Yaşam Koçu

Herbalife Aydın

Aydın Türkiye’mizin yirminci büyük ilidir. Didim ve Kuşadası gibi çok önemli turistlik ilçelerimizin bağlı olduğu bu ilimiz tarım ve turizmim ile geçinmektedir. Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa dan sonra üçüncü büyük ilidir. Son Yıllardan Anadolu’dan aldığı göç ile kozmopolitim bir yapıya kavuşmuştur.  Bu kozmopolitilik yapı beslenme ve yaşam tarzına da yansımış ve karma bir beslenme kültürü meydana gelmiştir. Anadolu’nun organik gıdalarına alışan bu insanların metabolizması, maalesef şehrin hormonlu ve kalitesi düşük gıdaları ile beslenmeye başlayınca, Doğal olarak yüksek kilo ve beslenme kaynaklı problemler ile boğuşmaya başlamaktadır. Bizde Düşündük taşındık , Aydın halkımız için bir nebze olsun katkıda bulunmak için, Beslenme ofisleri açtık Bu beslenme ofislerin de kişiler, kilolarını kontrol altına alabilir, sağlıklı beslenme hakkında bilgiler alabilirler. Bizim kim olduğumuzu merak ediyorsanız, Hemen söyleyeyim; Biz Bağımsız Herbalife Üyesiyiz.  Herbalife Aydın üyeleri olarak sizin için iyi şeyler yapacağımızdan eminiz.  Kesinlikle Biz Herbalife Aydın üyelerinin herhangi bir hastalık tedavi iddiası yoktur.  Kesinlikle Ürünlerimiz ilaç değil. Çeşitli gıda ve gıda takviyeleri ile Aydınımız katkı sunmaya çalıştığımızı belirtmek istiyorum. Herbalife Aydın sonuçları şimdiden oluşmaya başladı. Buda bizi heyecanlandırmaktadır. ürünleri kullanmak ve bizim ile tanışmak için bizim ile hemen irtibata geçebilirsiniz.

Herbalife kullananların neredeyse tamamının yorumları olumludur.

Aydın Bölgesinde oturuyorsanız ve kilo probleminiz varsa Aydın merkez Ofisimize gelebilir cilt ve vücut analizi yaptırabilir. kendi bedeninizi daha yakından tanımış olursunuz.

Vücut Analizi

 • Vücudunuzda yağ yüzdenizi,
 • Vücudunuzda kas kütlenizi,
 • Bedeninizde su oranınını,
 • Vücut Metabolizma yaşınızı,
 • Beden kitle indeksinizi,
 • Vücudunuzdaki kas kalitesini kapsar.

Cilt Bakımı

 • Cildinizin genel görünüm analizi
 • Cildinizin yağ ve nem analizi
 • Cildinizin yağlı veya kuru bir cilt olup olmadığının tespiti
 • Cildinize uygun maske ve cilt temizleme jellerinin uygulanması
 • Kırışıklık ve çizgi oluşum süresi ve cildin öyküsü
 • Size en uygun krem ve maskeler ile yüz temizleme jeli ile birlikte doğru cilt bakımı uygulamaktayız.

Bütün bu değerlerinizi ofisimize gelerek ücretsiz vücut analizi ve cilt analizi yaptırarak öğrenebilirsiniz. Herbalife’ın Aydın’da bulunan ve profesyonel düzeyde hizmet veren Herbalife Kulübü’nü ziyaret etmek için bizimle iletişime geçin. Gününüz Aydın ve aydınlık olsun.

sizin için muhteşem yağ yakan tablet

Herbalife Aydın Resmi Distribütörü

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder