Herbalife Battalgazi 05055444606

Herbalife Battalgazi yaşam koçu : 05055444606 takip ve danışmanlık

Video oyuncumuz Cem Çakır tarafından çekilmektedir. Videolarımız Malatya merkezde çekiliyor.

Eski zamanda beslenme nasıldı?

      İnsanoğlu doğumundan ölümüne kadar hayatının en çok  zamanını beslenme almaktadır. Canlılar çoğu beslenmeyi avlanma ile yapıyor. Bazı canlılarda bitkilerden besleniyor. Ama sonuçta bütün canlılar yaşamlarının Çoğu zamanını beslenme ile geçiriyor. İnsan oğlu tarihte beslenmesini avlanarak karşılamıştır. Bu nedenle hep göçebe hayat yaşamıştır. Avlanma ihtiyacı bunu mecbur kılmıştır. tarihte insanoğlu kalori hesabı hiç yapmamış. Yemeği bulduğunda ihtiyacı kadar yemiş ve bu kalorinin çoğunu tekrar yemek bulmak için harcarmış. Zamanla daha sonra ekili hayata geçince yani bitkilerle beslenmeye başlayınca yerleşik hayata geçmiş. Bu sayede yiyecek stoklamayı ve artık avlanmak için zaman ve kalori harcamasına gerek kalmayınca yiyeceklerden aldığı kaloriler zamanla problem olmaya başlamıştır. Zamanla insan oğlu kendi eliyle bu bitki ve yiyecekleri daha çok para için dokusunu bozması ürünlerde vitamin sel bozulma başladı kapitalist düzen dahada para için insan sağlığı ile oynayan kişi ve şirketler türedi. Böylece insan oğlu beslenmesinde kalori sorunu eksik vitamin yetersiz beslenme gibi sorunlarla karşılaşır oldu.

Şimdi günümüzde beslenme karşılaşılan obezite hastalığı nedeniyle dahada önem arz etti. Bu noktada insanlar bir besin olsun hem kalorisi az hemde çok besleyici olsun diye arayış içerisine girdiler. istedikleri en önemli özellik kalori ve vitamin durumu oldu.

Bu arayışta bir firma çıktı ben sizin istediğiniz oranda kalorisi düşük vitamini çok bir yiyeceği dünyada doğal kalmış yerlerde yetiştirdiğimiz bitkilerden ve sebzelerden ürettik. Dedi. Bu ürünlere o kadar çok  rağbet oldu ki ürünler artık tüm dünyada tanınır oldu. Bu ürünler ülkemizde de inanılmaz rağbet görüyor.

Gelecekte bu ürünler her evde ve her mutfakta olmaya aday bir beslenme alternatif olarak duruyor. İşte bu ürünlerin dünyanın her yerinde ismi aynı adı ortak Herbalife Ürünleri  Herbalife Formül Bir Şhake  öğün yerine geçen sağlıklı yiyecek  ve her yerde bir çok adla anılıyor. Sizde bu ürünlerden yararlanmak isterseniz bizim gibi Herbalife Beslenme Danışmanıyla irtibata geçin. Bizimle irtibata geçin www.kilosaglik.com sitemizi ziyaret edin. Sağlıklı beslenmek kalorinizi kontrol etmek elinizdedir.

Diyoruz ki: ”Kontrolsüz Kalori Obeziteye Giden Yoldur.”

İ L E T Ş İ M : 0 5 0 5 5 4 4 4 6 0 6

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder