Kilonuzu Korumanın Yötemi

                    Kilo dengeli Yaşam

 • Hayatınızda bir denge kurun ve bu dengeyi bozacak her şeyden uzak durun. Asla taviz vermeyin.
 • Bir öğün kötü beslendiyseniz. Diğer öğünde mutlaka bunu toparlayın. Az kalorili ve bol vitaminli beslenin ve günü dengeleyin. Burada önerimiz herbalife mama shake az kalorili ve bol vitaminli öğün dengenizi kolayca sağlayacaktır.
 • Sürekli spor yaparak eklemlerinize zarar vermeyin. ara verin yürüyüş yapın vücudunuzu dinlendirin. Sporda dengeye önem verin. Önemli olan istikrarlı sürdürmektir.
 • Hayatta en önemlisi ruhsal dengedir. Burada ipleri elde tutmak çok zordur. Etrafınızda stresten kavgadan beslenen çok insanların olması bir olumsuzluktur. Birde dengenizi bozan tatlı hoş ama bir o kadar sizi dağıtmaya müsait aşk ruhumuzun ilacı ruhumuzun düşmanı başımızın tatlı belasıdır.Burada bilinçli olun ve dengeyi sağlayın. Ruhunuzu beslediğiniz gibi bedeninizi de fiziksel besleyin. hayatta en değer dediğiniz yaşam dengenizi bozmaya değmez.
 • Sonuç olarak beslenme dengenizi koruyun. Aktif yaşam dengenizi koruyun. Ruhsal dengenizi koruyun. Dengeye önem verir bozmazsanız kilonuzu hep korursunuz.

Herbalife yaşam koçu: 05055444606

 

 

Herbalife Bursa 05055444606

Osmanlı devletinin Başkenti Yeşil Bursa; Otomobilin Başkenti Güzel Bursa; İpek Böceğinin bize verdikleriyle büyüyen Bursa; Kestane şehri Bursa; Ulu Cami İle görkemli kent Bursa;

Bursa anlatılmaz yaşanır. Ecdadımıza başkentlik yapmış Türklerin Anadolu’da kökleşmesinde çok payı olan bir şehirdir. Bu şehirde birçok Şehzade doğdu cihana hükmetti.

Herbalife yaşam koçu olarak kendi şehrimde olmaktan çok mutluyum. Bursa’da kilo verme; Cilt bakımı; Sporcu Gıdası; Saç bakımı; bayan ve erkekler için özel hazırlanmış vitaminlerin de olduğu geniş ürün yelpazemizi şimdi Bursa’nın her semtinde kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Kilo sorunu; cilt sorunu; saç sorunu varsa bizimle iletişime geçin. 

Herbalife Bursa Yaşam Koçu: 05055444606 

 

Herbalife Adana 05055444606

 Adana ülkemizin Doğu Akdeniz bölgesinde yer alır. Adana denince akla Seyhan ve Ceyhan nehirleri gelir birde tabi ki Çukurova  akla gelir. 

Adana’nın yemeklerinde Adana kebabı meşhurdur. Adana içeceklerde Şalgamla dünyaca ünlüdür. Ülkemizin en kalabalık illerinden biridir. Adana metropol bir şehir olması nedeniyle günlük yaşam çok hızlı yaşanır. İnsanların çalışma hayatından kendilerine ayıracak zaman çok az kalır.

Adana herbalife yaşam koçları olarak Güzel Adana’mızda sağlıklı yaşamı ön planda tutarak vücut direncini yükselten günlük yaşamda hayatınıza enerji katacak bir yiyeceği size sunmaya geldik. Hem fit kalın kilo almayın hemde enerjik olun işte herbalife bu ikisini birleştirdi.

 Adana Herbalife yaşam Koçu İletişim: 05055444606

Herbalife Samsun 05055444606

Milli mücadelenin ilk adımı, Umut dolu inanç dolu Bandırma Vapuru, Samsun ülkemizin değişen kaderinde çok önemli bir yer tutar.

Samsun’da yaşamak Samsunlu olmak bu nedenle bir gururdur. Bizde Herbalife Sağlıklı yaşam ve kilo verme programımızı ilk Samsun’dan başlatıyoruz.

Samsun’da kilo kontrol merkezi ile samsunlu kardeşlerimize hizmet veriyoruz.

Herbalife Samsun iletişim numarası: 05055444606

HERBALİFE BALIKESİR 05055444606

Balıkesir herbalife sipariş:05055444606

Herbalife şirketi beslenme ürünleri ile ön plana çıkar. Herbalifede insan ana unsurdur. İnsanların yanlış beslenme sonucu aldığı kiloları doğru beslenmeye kanalize ederek olması gerekli olan görünüme gelmelerini sağlar.

Balıkesirde herbalife kullananlar, ilk herbalife ürünlerini kullanmaya karar verdiklerinde Herbalife balıkesir yaşam koçuna sordukları ilk soru” Bunları yiyerek zayıflayacak mıyım”?

Balıkesir herbalife yaşam koçumuz ”Evet size hazırlayacağım herbalife sağlıklı yaşam programına uyarak”

Herbalife kaliteden ödün vermeyen hep insan sağlığını ön planda tutan bir şirkettir. Ürettiği ürünleri güvenle kullanabilirsiniz.

Sizlere nasıl sağlıklı kilo verilir veya nasıl sağlıklı kilo kitlemesi yapılır, nasıl sağlıklı kilo alınır.

Kolay ve basit aynı zamanda kaliteli ürünleri kullanma cildinizi seviyorsanız herbalife cilt bakımı kullanın.

Herbalife ürünlerini nasıl kullanacağınızı herbalife Balıkesir yaşam koçuyla irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Kendinizi en Güzel Halinizle Hayal Edin…

Formunuzu korumaya mı çalışıyorsunuz? Cildiniz, saçlarınız veya vücudunuz için uygun kişisel bakım ürünleri arayışı içinde misiniz? Herbalife’ın ShapeWorksTM ürünleri ile kişiye özel kilo kontrolü uygulayarak formunuza kavuşabilir, gıda takviyeleri ve kişisel bakım ürünleri ile daha iyi bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Dengeli beslenmek ve aktif bir yaşam ideal kilonuzu korumakla başlar

Dengeli beslenme, vücutlarımıza düzgün şekilde çalışmaları için gerekli olan besinlerin sağlanması konusunda önem taşımaktadır. Maalesef günümüzün yoğun yaşam tarzları her zaman Dengeli beslenmek yiyecek ve içecek kullanmamamız anlamına gelmektedir; bu nedenle çoğu kez gerekli besinleri alma fırsatını değerlendirmeyiz. İşlenmiş gıdalar genellikle gerekli vitaminler ve diğer besinler açısından kayba uğrarlar, bu nedenle iyi beslenme alışkanlıkları edinmemiz ve gerektiğinde destekleyici ürünler kullanmamız çok önemlidir.

“dengeli beslenerek” yaşam tarzınızı değiştirin.

Herbalife®’ın kaliteli ürün yelpazesi her vücudun günlük olarak gereksinim duyduğu besinleri sağlamayı amaçlamaktadır. Herbalife, bu “akıllı beslenmeyi” benzersiz formülasyon ve yüksek kaliteli bileşen seçimi yoluyla maksimize etmeye yardımcı olur.

Dengeli bir beslenme planı vücutlara dengelenmiş enerji, vitamin, mineral, iyi karbonhidrat, bitkisel bazlı protein, faydalı yağ, yararlı bitkisel lif ve antioksidan seviyeleri sağlamalıdır. Dengeli beslenme konsepti çeşitli gıdaların yenmesini, ancak tamamının aşırıya kaçmadan alınmasını kapsamaktadır: Bu da yediğimiz gıdalar hakkında “akıllı” olmamız anlamını taşır.

Programları bireysel ihtiyaçlara hitap eden hala getirme yaklaşımımız, Herbalife’ın son derece gurur duyduğu bir olgudur. Bu kişiye özel programlar, tam anlamıyla beslenme ihtiyaçlarına odaklanmaktadır.

BESLENME VE SAĞLIKLI YAŞAM İLKELERİ

Günlük yeme alışkanlıklarımız ve yaşam tarzı seçimlerimiz sağlığımızı, enerji ve psikolojimizi ve yaşam kalitemizi belirlemektedir. Bunu 1980 yılında anlamış ve felsefe edinmiş Herbalife; bu yüzden sağlık ve aktif yaşam tarzını yakalamak isteyen tüm dünyaya beslenme yönünde hizmet vermekte ve tamamen odağını ve bilimsel çalışmalarını bu yönde kullanmaktadır.

O yüzden tüm Herbalife Bağımsız Distribütörlerini eğitmek tamamen beslenme ve aktif yaşam koçluğu hususunda tam destek vermektedir. Beslenmenin temelini anlamak uygulamak ve müşteri hizmetinde eksiksiz hizmet vermek bir Herbalife Distribütörünün temel felsefesidir.

Beslenme biliminin öncülerinden olan Herbalife daha fazla gelişim ve teknolojiye kendini adamıştır. En gelişmiş teknoloji ve araştırma sayesinde beslenme bilimini ileriye götürerek dünyanın en önemli bilim yuvası ve üniversitesi olan UCLA ‘da Herbalife ’nin kurucusu adına 2003 te beslenme laboratuarını faaliyete geçirerek kilo kontrolü ürünlerini ortaya koymada en sıralara yerleşmiş tir.

Bilimsel olarak kanıtlanmış ürünler; Almanya, ABD ve Kore de Formül 1 Shakleri ve Almanya’daki Ulm Üniversitesinde yapılan araştırmalarda protein bakımından zengin , bir öğün yerine kullanılması hususunda kilo kontrolü ve kalori kısıtlamasında çok büyük etkisi olduğu ispatlanmıştır.

Dengeli ve bol çeşitli beslenme düzeninin sağladığı iyi ve doğru beslenme kişinin ihtiyaçlarına, yaşam tarzına, yaş,cinsiyet,kilo,vücudun özellikleri,aktivasyon düzeyine ve metabolizma hızına bağlıdır.

Herbalife ile

1.etkin kilo kontrolü

2.genel olarak sağlıklı beslenme

3.spor ve egzersiz hedefleri

4.kişisel bakım ve gençlik

Hedeflemek ve başarmak mümkün.

Herbalife genel olarak kişiye özel yaşam ve sağlıklı kalma kişisel beslenme ihtiyaçlarını karşılamada geniş yelpazeye sahip gıda ürünleri sunuyor. Kalori kontrolü ve makro besinler içeren gıda takviyeleri ile insanları hedeflerine ulaştırmada çok ta zorlanmıyor.

Sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak zor değil Herbalife ile. Vücutlarımız bunun için temel besinlere ihtiyaç duyar. Ama bazen kilo kontrolü yapmak zorunda olduğumuz zamanlarda bazı temel gıdaları hayatımızdan çıkarmak zorunda kalırız. Nedir bunlar başta ihtiyacımız kadar protein almada zorlanırız çünkü günlük protein ihtiyacımızı alacağımız gıdalar ya çok hormonlu ya da yüksek oranda kolesterol yani kötü yağ içermektedir. Bunun yanında vücudumuz her şeyi az al mantığına dayanan moda diyetler denememize yol açar. Bunlar yalnızca vücut için sağlıksız olmayıp aynı zamanda çoğu kez, hedeflere ulaşılsa bile, verilen kilolar geri alınması ve eski beslenme alışkanlıklarına geri dönülmesi ile sonuçlanır.

Herbalife günlük kalori ve ihtiyacımız olan temel besinleri bilimsel ve kolay tüketilebilir pratik çözümler üreterek şimdi insanların yaşam kalitelerini ve eski beslenme alışkanlıklarını bırakarak sağlıklı yaşamaya yönlendirmektedir.

Herbalife temel beslenme ürünleri , Formül 1, Formül 2 vitamin ve mineral tablet, Bitkisel Lif Tabletleri VE EK GIDA TAKVİYELERİ ile doğru ve dengeli beslenme yaparak kilo kontrolü, genel sağlıklı beslenme ve sporcu beslenmesi yapmaktadır.

365 her güne Herbalife ideal kahvaltı ile başlayın. Gün içerisinde kendinizi zinde hissederek kilonuzu kontrol edin

Günde iki sağlıklı öğün Formül 1 Shake için fazla kilolarınızdan kurtulun enerjinizi ve sinir sisteminizi koruyarak

Üç öğün yemek yiyin üç öğün Shake için eksik kilolarınızı tamamlayın ve aynada muhteşem bir görüntüye sahip olun.

Her şey bizim elimizde ya sağlıklı ve genç kalmayı tercih edeceğiz. Bilimsel olarak kanıtlanmış gıda takviyeleri ile, ya da hormonlu ve kimyasal içeriği yüzünden her gün sağlığımızı tehdit eden yiyecekleri yemeye devam adiceğiz ve her gün biraz daha sağlıksızlaşmaya ve kilo problemleri ile boğuşmaya devam edeceğiz.

 

Herbalife ile Ayda kaç kilo aşağı kilo kontrol edebilirim?

 

Sabırlı olun kilolar uzun dönemde alınmıştır ve birkaç günde verilemez. Herbalife’ ın amacı beslenmenizi geliştirmek ve sonuç olarak çok iyi bir kilo kontrolü gerçekleştirmektir. Sağlıklı bir kilo kontrol uygulamasının temelini, iyi beslenme, aktif yaşam, yeterince dinlenme oluşturur.

 

Herbalife ile kilo kontrolü sağlamanın formülü;

 • · Güne sağlıklı kahvaltı ile başlayın. (bir ölçek Herbal alo içeceği bir bardak soğu su karıştırarak içip, 250 mlt Shake içerek, bir bardak sıcak Herbalife çayı)
 • · Kilo Aşağı kontrol için, iki öğün yerine, Herbalife Formül 1 için
 • · Öğün aralarınız maksimum üç saat olsun. öğün aralarında Shake veya elma gibi sağlıklı atıştırmalar ile geçiştirin. Bu açlığınızı azaltıp öğünlerde çok yemenizi engelleyecektir.
 • · Tatlı yemeyin. Buğday, mısır, pirinç, patates gibi yüksek kalorili yiyeceklerden uzak durun.
 • · Yağsız et, balık, sebze çorbaları gibi sağlıklı yiyecekleri tercih edin.
 • · Kızarmış yiyeceklerden uzak durun. (kızarmış, et, patates vesebzeler)
 • · Buharda pişmiş düdüklü tencere yiyeceklerini tercih edin, ızgara yerine fırında pişmiş yiyecekleri tercih edin.
 • · Kesinlikle uyumadan hemen önce yemek yemekten kaçının. Çok acıktı iseniz bir bardak Shake acıkmanızı dindirecek rahat uyumanızı sağlayacaktır.
 • · Tuz ve şekerden uzak durun. Mümkünse çayı şekersiz için veya tek şekerli için.
 • · Günde 30 dakika egzersiz yapın.
 • · Günde 2,5 litre su için.
 • · Suyu bir anda içemeyin, gün içerine yayarak için.

Ürün kullanmaya İlk başladığınız gün; kilonuzu, göbek ve basen bölgenizi ölçerek bir kenara yazın. Bir hafta sonra tekrar ölçülerinizi alın tarihi ile birlikte yazın. Ay sonuna kadar dört defa ölçülmüş olacaksınız. Oluşan soncunuzu, distribütörünüzle paylaşın. Danışmanınızla konuştuklarını yazın tavsiyeleri ve eleştirilerini önemseyin. Bir danışman kontrolüne olmanız çok önelidir. Birkaç kilo fazlalığınız varsa belki tek başınıza verebilirsiniz. Eğer kilolarınız fazla ise örneğin 10-15 kilo dan fazla iseniz kesinlikle bir Herbalife danışmanı ile birlikte hareket ederek sonuç alabilirsiniz. Merak etmeyin Herbalife distribütörlerin danışmanlığı ücretsizdir. Gitti gidiyor gibi acık artırım, sitelerinde ürünleri alıp tek başınıza kullanma çalışmayın karşınızda birebir muhatap olması çok önelidir. kilo kontrolde ürünleri kullanmak işlemin yarısıdır, diğer yarsı ise bir distribütör danışanlığı ile devam etmeniz. Herbalife distribütörleri şirket tarafında bir dizi eğitime tabi olmuştur. Gerek yurt içi gerekse de yurt dışı eğitimleri ile donamlı hale gelmişlerdir. Şunu unutmayın başarının anahtarı danışanınızla irtibatta olarak devam etmenizde gizlidir.

Herbalife Battalgazi 05055444606

Herbalife Battalgazi yaşam koçu : 05055444606 takip ve danışmanlık

Video oyuncumuz Cem Çakır tarafından çekilmektedir. Videolarımız Malatya merkezde çekiliyor.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder