Herbalife Aloe Vera İçeceği nedir? Faydaları nelerdir?

Herbalife Aloe Vera İçeceği, detoks görevi gören ve bağışıklık sistemini dezenfekte eden Herbalife ürünüdür. Aloe Vera suyu ayrıca ülser, enfeksiyon, gıda zehirlenmesi, kabızlık, ishal, mide-gastrit problemleri, mide ekşimesi gibi durumlarda da kullanılmaktadır. Herbalife Aloe Vera, tüm sindirim problemlerinde fayda sağlayan kapsamlı ve çok amaçlı konsantre içecektir. Bu yazımızda “Herbalife Aloe Vera içeceği nedir? Ne işe yarar, nasıl kullanılır? Kimler kullanabilir? Kullanıcı yorumları, kalori, yan etkileri, fiyatı, ucuz Herbalife” başlıklarıyla ürünümüzü mercek altına alacağız.

Herbalife Aloe Vera içeceği nedir?

Herbalife Aloe Vera, konsantre içecektir ve temin edildikten sonra direkt olarak içilmeye hazırdır. Tek yapılması gereken gerekli miktardaki aloe veranın suyla karıştırılmasıdır. Aloe veranın vücut için çok sayıda faydası olduğu biliniyor. Cilt, saç, akne ve selülit üzerindeki olumlu etkilerinin yanında birtakım sindirim sistemi problemlerini gidermede de harika bir maddedir. Herbalife bu noktada kullanıcıların sağlıklı yaşamlarını sürdürmeleri ve beslenme sonrası gerekli korunmanın sağlanması adına “Aloe Konsantre İçeceği” geliştirdi. Diğer Herbalife ürünleri ile birlikte kullanıldığında maksimum fayda sağlayan aloe içeceği, kilo verme & kilo kontrolünü sağlama, hızlı ve sağlıklı kilo verme konularında istenen sonucun alınmasında büyük rol oynar.

Herbalife Aloe Vera içeceği faydaları nelerdir?

Herbalife Aloe Vera Konsantre İçeceğin ne işe yaradığı konusunda bilgilendirmeye geldiğimizde şöyle bir liste oluşturabiliriz:

 • 0 kalori ve 0 şekerden oluştuğundan sindirim sisteminize hiçbir yüklenme yapmaz.
 • Zengin antioksidan kaynağıdır.
 • Vücudunuzdan toksinleri atar.
 • Besin emiliminin arttırılmasını sağlar.
 • Kabızlığı önlemede yardımcıdır.
 • Ülser ve yüksek mide asidini azaltmada yardımcıdır.
 • İç vücut temizliğini destekler.
 • Kilo, enerji, bağışıklık ve cilt problemlerini önleyen sindirim sistemini rahatlatır.
 • Mide rahatsızlığı, şişkinlik, mide ekşimesi, karın ağrısı (kalın bağırsak), mide bulantısında etkili ve yardımcıdır.
 • Şişkinlikle mücadele etmede yardımcıdır.

Herbalife Aloe Vera içeceği nasıl kullanılır?

Herbalife ürünlerinin kullanımı temelde oldukça basittir, ancak Herbalife ürünleriyle yeni tanışan ve kullanma kararı alan kişilerin fiziksel bilgilerinin farklı olması izlenecek beslenme ve fiziksel aktivite programının da farklılığına yol açmaktadır. Aloe Vera içeceği vücuda yeterli suyun alınması, sindirim problemlerinin giderilmesi, kilo yönetiminin sağlanması ve sağlıklı yaşam gibi farklı amaçlarla tüketilmektedir. Aloe vera konsantre içeceği kullanımı bu sebeplerden dolayı günlük alım miktarı, yoğunluk oranı, içme zamanı açısından değişik şekillerde tüketilmektedir.

Herbalife Aloe İçeceği kullanımı noktasında bizlere yazarak bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında Herbalife Aloe İçeceği temel kullanım şekli şöyledir:

 • Yeterli miktardaki suya iki kapak Aloe Vera suyu ekleyin. (Ölçü olarak ürünün kendi kapağını kullanın.)
 • Gün içerisinde içebileceğiniz su miktarına göre 500mlt suya kendi kapağı ile bir kapak koyun. Örnek: Günde Dört litre su tüketiyorsanız sekiz kapak alovera konsantre içeceğinden  koyabilirsiniz.
 • Kendi kapağı ile iki kapak alovera 6 kaloriden azdır. Bu yönü ile günlük kalori alımına etkisi olmaz ve kilo vermeye destek sunar.

Herbalife Alovera içeceği nasıl kullanılır (İ Z L E )

 

Herbalife Aloe vera içeceği neden kullanılmalıdır?

Günde kaç bardak kahve içiyorsunuz? Gün içerisinde çok fazla kahve veya çay içmek vücuttaki besinlerin ölmesine yol açmaktadır. Sağlıklı bir yaşam ve besinlerin sağlıklı emilimi için 2 bardak çayı aloe vera bitkisinden üretilen ve mide için zengin besine sahip Aloe Vera içeceği ile değiştirin. Gün içerisinde vücudunuza daha fazla su alarak vücut sisteminin optimum düzeyde çalışmasını sağlayın.

Düzenli olarak su tüketiyor musunuz? Uzmanlar bir yetişkinin günde 2 litre su tüketmesi gerektiğini söylüyor. Peki bu söylemi ne denli yerine getiriyoruz? Su kaybı genellikle bir hastalığa gerekçe gösterilmez. Yani günlük 2 litre su içmediğiniz için aklınıza hastalığın sebebinin az su tüketmek olduğu gelmez. Ancak vücutta bulunan her hücre zengin bir sıvı içeriğine bağlıdır. Bu noktada Aloe Vera içeceği vücut için gerekli su tüketimini sağlamada olumlu ve yenileyici bir yoldur.

Günlük hayatta tükettiğimiz diğer içeceklere ne demeli? Kola, meyveli, asitli, enerji içecekleri? Tüm bunların vücudumuzda ne ölçüde zararlı olduğunu biliyoruz. Asitli içeceklerin vücudumuzdaki suyu emdiği, gereksiz ve kalitesiz şeker alımıyla tansiyonu yükselttiği, enerji içeceklerinin vücuttaki organları sömürdüğü bilgisine sahibiz. Hiçbir faydası olmayan bu içecekleri tercih etmek yerine neden Herbalife’ın sağlıklı yaşam ürünlerini tercih etmiyoruz? Bu zararlı içecekleri hayatınızdan çıkarın ve Herbalife Aloe Konsantresi ile değiştirin. Hayatınızda çok kısa sürede büyük değişimler olacağını göreceksiniz.

Herbalife Aloevera suyunu içenlerin yaşadığı sorunlar nelerdir?

Kullanıcılarımız herbalife Alovera suyunu içerken bazen sorunlarla karşılaşabiliyor. Şimdi bize iletilen en sık içimde oluşan sorunlara değineceğiz.

Mide bulantısı sorunu : Herbalife alovera konsantre içeceğini kullanan kullanıcılarımızın bazılarında bu sorunla karşılaşıyoruz. Hani diyoruz ya aloevera içeceği ağızdan sona kadar sindirim sistemini temizler. Aloevera suyunu içmeye başlayınca sindirim sisteminde yerleşen toksinler temizlik esnasında midenizde bulantı yapabilir. bu duruma iki veya üç gün katlanırsanız sonu çok güzel olacaktır. Güçlü çalışan bir sindirim sistemine kavuşuyor olacaksınız.

Tat sorunu : Aoevera jeli çok acı olması nedeniyle her ne kadar tatlandırma işlemi yapılsa da her damak tadına hitap etmeyebiliyor. Bu sorunu çözmenin en kolay yolu çok sevdiğiniz bir bitki çayı ile karıştırıp içebilirsiniz.

İshal sorunu : Herbalife alovera suyunu kullananlar ishal olduklarını ve bağırsaklarında yoğun gaz sıkıntısı yaşadıklarını belirtiyorlar. Bu durumu çok az kullanıcımız yaşıyor. Alovera konsantre içeceğinin müshil gibi etkisi olabilmektedir. Bağırsakları nemli ve yumuşatan bir içecek olması nedeniyle ilk kullanımda farkını görebilirsiniz. Bu nedenle bazen doğal çalışan bağırsaklar gaz yapabilir veya ishale neden olabilir ama bu durum tamamen doğal bir olayın gelişimidir.

Herbalife alovera konsantre içeceğini kullanmak isterseniz veya sizin kullanmanıza gerek var mı? Bütün bu sorunları yaşadığınızda size destek olabilecek bir yaşam koçu ile başlamanızı öneririz. Bizimle iletişime geçerek ürünleri sipariş vererek bizim yaşam koçluğumuz ve bizim size tavsiye edeceğimiz oran ve miktarda kullanmanızı sağlayabiliriz.

Ürün ile ilgili sıkça sorulan sorular

Herbalife Aloe Vera Konsantre içeriği nedir?

Cevap – Ürün içerisinde  aloe vera konsantresi, su, asitlik düzenleyici, sitrik asit, doğal limon, papatya özütü, alfalfa özütü, antioksidan, askorbik asit, potasyum sorbat bulunuyor. Papatya yatıştırıcı ve sakinleştirici etkilere sahip bir bitkidir. Limon antioksidan kaynağıdır.

Ürünün yan etkisi var mı? 

Cevap – Aşırı tüketimi problem teşkil edebilir.

Dezavantajları neler?

Cevap – Ürüne alışma sürecinde ender olarak tadı sevilmeye biliyor. Bunun önüne geçmek için aloe içeceğinin yoğunluğunu daha fazla su ekleyerek azaltabilirsiniz.

Ucuz Herbalife Konsantre içecek almak istiyorum

Cevap – Ürün fiyatını sitemizden veya danışmanlarımızla irtibat kurarak öğrenebilirsiniz. Ürün satın almak için siteye üye olma, Whatsapp iletişim hattını kullanma, direkt arama ve sizi arayalım formunu kullanma seçeneklerine sahipsiniz.

Başka siteden Herbalife aldım bana destek olur musunuz?

Cevap – Sitemizde elimizden geldiğince açıklama yapmaya ve internet kullanıcılarını Herbalife ürünlerinin kullanımı noktasında bilgilendirmeye çalışıyoruz. Ancak genellikle müşteri, satıcısından destek almaktadır ve etik olanın da kişilerin kendi danışmanlarına müracaat etmesi olduğunu düşünüyoruz.

Herbalife Aloe Vera içeceği kullanıcı yorumları neler?

Cevap – Buna genel yanıt vermek gerekirse ürün en çok kilo kontrolünü sağlama noktasında takviye olarak tercih edilmektedir. Sindirim sisteminin temizlenmesi, düzenli çalışması ve kilo yönetimi & kontrolünün daha etkin gerçekleştirilmesi adına aloe içeceği en çok tercih edilen ürünlerimizden biridir. Ürün kullanımı ve kullanıcıların bu yöndeki yorumları pozitif olmaktadır.

Herbalife Alovera Konsantre İçeceğinin Kilo vermede Etkisi Nedir?

Cevap – Herbalife Aloevera konsantre içeceği sabahları aç karnına içilir. Bağırsaklardaki zararlı bakterilerin temizlenmesini sağlar ve bu sayede vücut direncini etkileyen vitamin ve minerallerin emiliminin tam olarak vücuda alınmasını sağlıyor. Doğru çalışan sindirim sistemi iyi emilim yapan bağırsaklar vücudun hızla sağlıklı kilo vermesinde çok etkilidir.

Herbalife Aloevera konsantre içeceğinin bölgesel incelmede etkisi nedir?

Cevap – Herbalife Alovera içeceği herbalife çay ile birlikte kullanılırsa enerjiye dönüşen yağların hızla vücuttan atımını sağlar bu şekilde incelme daha da hızlanır.

Ürünü tek başına kullanmam fayda sağlar mı?

Cevap – Evet, yukarıda bahsedilen tüm yararları içecek tek başına karşılamaktadır. Ancak kilo yönetimi, bölgesel korunma, kilo kontrolünü sağlama gibi amaçlarla diğer ürünlerimizle birlikte kullanmanızı öneriyoruz. Setlerimizi incelemek için burayı ziyaret edin.

Herbalife Aloevera konsantre içeceğinin tadı nasıl?

Cevap – Alovera jelinin orjinal tadı acı olduğu için herbalife içerisindeki doğallığı bozmadan orijinal şekilde limon aroması ile tatlandırılmış her damak tadına uygun hale getirilmiştir.

Herbalife aloevera konsantre içeceğinin sindirime faydası nedir?

Cevap – Aloevera bağırsakların sindirimde daha kolay işlev görmesini sağlar. Bu sayede gaz ve kabızlık gibi sorunları oluşturmaz.

Bilgi : Her sabah kalktığınızda bir kapak aloevera konsantre içeceği içerseniz sindirimi güvence altına alırsınız. Günde iki kapak alovera içeceği sindirimde besin emilimini artırır.

Herbalife Aloeveranın zararları Nelerdir?

Cevap : Herbalife aloevera konsantre içeceği meksika aloevera tarlalarından tamamen onaylı üreticilerden tedarik edilir. Aloveranın menşeyi çok önemlidir. Saflık oranı ve fayda ilişkisi burada gizlidir.

Aloe vera konsantre içeceğinin şu ana kadar vücuda her hangi bir zararı yoktur. Çok fazla tüketilmesi durumunda sürekli ishal şikayeti olabilir. Her şeyin fazlası zararlı olduğu gibi alovera içeceğini de fazla kullanmak ishal ve bağırsaklarda gaz yapabilir.Fazla kullanılması halinde vücut su dengesine zarar verebilir. Fazla su kaybı oluşabilir.

Herbalife Alovera  konsantre içeceğini kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin sizin günlük kullanabileceğiniz oranı ve miktarı belirleyelim. Bizim kontrolümüzde kullanmanız size yarar sağlayacaktır.

Herbalife Alovera Bağırsaklara Faydası Var mı?

Cevap : Herbalife alovera kullanan kullanıcılarımızın bir çoğu bağırsaklarının daha hızlı çalıştığını belirtiyorlar. Herbalife alovera bağırsaklarda biriken zararlı bakteri ve kötü yağların temizlenmesine yardımcı olur.

Herbalife Nutrition Şirketinin kullandığı Aloevera ile diğer aloveraların arasında ne gibi Farklar vardır?

Cevap : Dünyada 100 çeşide yakın aloevera bitkisi var. Bunların bir çoğunun jel kalitesi çok düşük içerisindeki vitamin ve mineral yeterli düzeyde olmayabiliyor. Bu nedenle Herbalife Nutrition Firması dünyada geçerli aloin jel kalitesi en yüksek kabul edilen Meksika Aloevera tarlalarında üretilen aloevera bitki jellerini kullanmaktadır.

Diğer bir en önemli fark Aloevera bitkilerinde çıkarılan aloin jelinin tamamı vücudumuza faydalı değil. Çünkü içerisinde toksin ve asit içeren elementler bulunuyor. Aloin jeli ham kullanılırsa veya iyi ayrıştırılmaz ise bazen insan bedenine ve organlarımıza zarar verebilir. Bazı firmalar Aloin jelini kimyasal yöntemle elde ediyor. Bu yöntemle elde edilen aloevrealar da vitamin ve mineral kaybı yaşanması nedeniyle vücuda yeterince fayda sağlamıyor. Ancak Herbalife Nutrition şirketi geleneksel yöntem olan Aloine karbon  üzerine sererek süzdürme yöntemi ile temizliyor. Bu yöntemde Aloin içerisindeki vitamin ve mineraller tam ve eksiksiz kalıyor. Herbalife Aloverası içeriği bakımından kaliteli bir aloin jelindeki bütün vitamin ve mineralleri içerisinde bulundurur. Aloevera jelini etkili kılan içerisindeki etken vitamin ve minerallerdir. Her aloevera aloevera özelliği taşımayabilir. Herbalife alovera ürünlerini ve herbalife alovera konsantre içeceğini güvenle tüketebilirsiniz. Herbalife aloevera ürünleri sizlere aloeveradan beklentinizi eksiksiz sunar.

Site üzerinden ürün sipariş adresi: 

https://tryasamkocu.com/urun/herbal-aloe-konsantre-icecek/

Üye olma bağlantısı:

 

herbalife üye ol

Herbalife Aloe Konsantre içeceği hakkındaki görüşleriniz, kullanıcı yorumları, deneyim, istek, şikayet ve diğer önerileriniz için yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Bize Whatsapp’tan yazın:

 1. Bahar diyor ki:

  Merhaba. Benim miyom var rahimimde . Ve zayıfım. Miyomdan dolayı fazla bir şey tuketmiyorum çünkü korkuyorum buyumesin diye. Bı arkadaş bana harbelife formül 1 kilo almak için tevsiye etti ama protein varmış, bana yasak . Ve korkuyorum içmeye . Bu protein nasıl bı protein? Zararı var mı miyom için ?

  • tryasamkocu diyor ki:

   Merhaba Bahar
   Öncelikle geçmiş olsun. Çok fazla korkacağınız bir şey değil bir çok bayanda olan bir durum. Herbalife bitkisel protein vardır. Myom genelde hayvansal protein zararlı diye biliyorum. herbalife Rebuild endurance içeceğini içebilirsin.Endurance de protein çok azdır. Ama yinede doktorunla görüşmeni tavsiye ederim

 2. leman diyor ki:

  merhaba midemde helicobacteri var ve bu beni ciddi anlamda rahatsız ediyor daha önce hiç herbalife ürünü kullanmadım bir arkadaşımın tavsiyesi ile kullanacağın ama yinede bir tedirginlik var.birde ben 1.72 boyunda ve 70.5 kilo bir bayanım bölgesel sorunlarım var (basen) bunun için faydası olur mu

  • tryasamkocu diyor ki:

   Merhaba Leman
   Midenizdeki rahatsızlığı tedavi ettirmenizi tavsiye ederim. Herbalife ürünlerini kullanma konusunda en doğru kararı vermişsiniz. Sitemizden alışveriş yapmak isterseniz size özel program yaparız ve hangi ürünlerle başlamanız gerekir hangi ürünleri almalısınız destek oluruz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder