Herbalife Rebuild Strength nedir? Nasıl kullanılır? Faydaları neler?

Herbalife Rebuild Strength, egzersiz, müsabaka, idman veya diğer yoğun fiziksel aktivite sonrasında tercih edilen yüksek proteinli, iyileştirici içecek olarak bilinmektedir. İçerdiği yüksek ve yoğun oranda proteinle kas büyümesini ve gelişimini teşvik ederken, bunların uzun ve kalıcı olmasını sağlar. Bu yazımızda Herbalife ürünü olan Rebuild Strength incelemesi kapsamında “ne işe yarar, nedir, nasıl kullanılır, faydaları nelerdir, fiyatı nedir, içeriğinde neler bulunuyor, sporcu paketleri ve Rebuild Strength” başlıklarına değineceğiz.

Rebuild Strength nedir?

Rebuild Strength, Herbalife24 spor beslenme uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Ürün yoğun veya uzun süreli fiziksel aktivitenin ardından kullanıma uygundur. Vücutta onarıcı ve düzenleyici etkiye sahip olan benzersiz karbonhidrat ve protein karışımıyla gelmektedir. Yüksek oranda ve yüksek kalitede protein değeriyle gelen Rebuild Strength, Türkçe’de gücün yeniden inşası anlamına karşılık gelir.

Herbalife Rebuild Strenght küçükten büyüğe sporla uğraşan, ağırlık kaldıran, futbol oyuncusu, crossfit atleti, spor salonuna giden ve spora dair her türlü eylemi gerçekleştiren tüm bireyler için uygundur. Herbalife24 aktif yaşam ürünlerinin bir parçası olan ürün diğer Herbalife ürünleriyle birlikte kullanıldığında en yüksek sonucu almanızı sağlar. Bu noktada danışmanlarımızdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Rebuild Strength yapay aroma ve tatlandırıcı içermez. Ürün yasaklı madde testinden geçirmiştir ve içerisinde dopingli ürün bulunmamaktadır. Yasaklı içerik kontrolü için koelnerliste web adresini kullanın.

Rebuild Strength faydaları neler?

Rebuild Strength, spor literatüründe BCAA olarak anılan Valin, izolösin ve lösinden oluşan zincirli amino asit destekleri ile yağsız kas kütlesi ve yüksek performans artışı sağlar. Kişide zihinsel açıdan güçlenme sağlar. Kas hücrelerinin iyileşme süresini kısaltır ve protein emilimindeki kaybı azaltır. BCAA antrenman öncesi, esnası ve sonrasında alınabilir. Antrenmandan sonra kasların gelişimi ve dinlenmesi adına BCAA içeren Rebuild Strength almak sonraki aktivitenizde yorulmayı azaltacaktır. Bunun yanında dayanıklılık ve performansta artıl gerçekleşecektir.

Ürün içeriğinde bulunan demir kırmızı kan hücresi oluşumunu arttırır. Ayrıca hücrede oksijen taşınmasını arttırır. Bu da halsizliği ve güçsüzlüğü ortadan kaldırır. Kişide yorulma geç meydana gelir. Kişinin enerjisi ve haliyle motivasyonu artar.

Rebuild’in bileşimini oluşturan yüksek protein egzersiz sonrası hasar gören ve yorulan kasların hızlıca iyileşmesi için gerekli amino asitlerin temin edilmesini sağlar. Ağırlık kaldıran, güç kondüsyonu programına tabii olan, çeşitli sporlara ilgi duyan ve yüksek enerji sarf eden, yüksek proteine gereksinimi olan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir.

Rebuild Strength içeriğindeki L-glutamin amino asidi kasları korumada ve geliştirmede yüksek öneme sahiptir. Glutamin insanda sağlıklı büyüme hormonu seviyesi üzerinde de yardımcıdır. Ayrıca bağışıklık sistemini düzenler ve idman, müsabaka ve aktivitedeki performansı arttırır.

Rebuild Strength içeriği

  • Glutamin – kas gelişimini sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Hormon gelişimini destekler ve performans artışı sağlar.
  • BCAA (Zincirli amino asit destekleri) – Kas kütlesi gelişimini sağlar ve hızlandırır. Dayanıklılığı arttır. Bağışıklık sistemini düzenler ve kas dokularının daha hızlı iyileşmesini sağlar.
  • Süt proteini: %80 kazein ve %20 whey proteini ile gelen karışım hem hızlı hem de yavaş emilim özellikleri gösterir. Kişide tokluk hissi yaratan bu protein karışımı kas kütlesi gelişimini muhafaza eder ve yağsız kilo oluşumunu veya fit kalmayı destekler.
  • Kalsiyum kazein: Bağışıklık sistemine iyi gelir. Whey proteini sindirimini kolaylaştırır.
  • Whey protein: Kas kütlesinin artışına destek olur. Kötü kolesterolü azaltırken bağışıklık sistemini destekler. Sporda ve sportif performansta artış sağlar. İyileşme süresini hızlandırır ve yorgunluğun azalmasında yardımcıdır.

Rebuild Strength nasıl kullanılır?

Herbalife Formül 1 Sport kullanımı damak tadına ve spor programına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin: Suyla karıştırmak atletler için faydalı olabilirken, sütle karıştırmak laktozdan dolayı sindirim sorunları yaşatabilir. Bu noktada tryasamkocu danışmanlarımızdan gerekli bilgiyi temin edebilirsiniz.

Herbalife tarafından tüm kullanıcıların tercih edebileceği, standartlaştırılmış kullanım şekli aşağıdaki gibidir.

  • 50 gram Rebuild Strength ile 250 ml suyu karıştırın.
  • Aktivite ardından 50 dakika içerisinde tüketin.

Ürün fitness, güç, takım sporları, dayanıklılık alanlarında takviyeye ihtiyaç duyanlar için geliştirilmiştir. Rebuild Strength bir porsiyonunda 25 gram yüksek kalitede protein bulunur ve 188 kalori temin etmenizi sağlar.

* Rebuild Strength’in suyla tüketilmesi önerilir. Süt ve diğer besleyici gıdalarla tüketilmesi kişinin tercihine bağlıdır. Bu konuda gerekli bilgileri danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Herbalife Sporcu Paketleri

Spora ilgi duyan, amatör/profesyonel olarak bir spor dalına mensup olan, fiziksel aktivite yapan sporculara özel hazırladığımız çeşitli paketler bulunuyor. Yapılan spordan maksimum performansı almanız için özel olarak hazırladığımız “Tam Sporcu Paketi” spor öncesi, esnası ve sonrasında” vücudu ve kas kütlesini geliştiren, kas dokusunu iyileştiren, fiziksel ve zihinsel yorgunluğu azaltan”, bağışıklık sistemini ve beden sağlığını geliştiren besleyiciler içermektedir.

Paket içeriği hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için yazımızı inceleyin. İletişim kanallarımızı kullanarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Herbalife spor uzmanlarımız size uygun programı hazırlamaktan ve ihtiyaç duyulan ürünleri temin etmekten son derece memnuniyet duyar.

Herbalife Tam Sporcu Paketi

Rebuild Strength satın al

Herbalife Rebuild Strength satın almak için sitemize hızlıca üye olun. Sepete ekle butonuna basarak “Rebuild Strength”i sepetinize ekleyin ve uygun ödeme yöntemiyle alışverişinizi tamamlayın. Whatsapp üzerinden hızlı sipariş vermek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanın.

Herbalife Rebuild Strength

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder