Herbalife Pro-Boost Protein İçecek Tozu nedir? Nasıl Kullanılır?

Herbalife pro-boost yüksek proteinli içecek nedir?

Pro- Boost herbalife ürün ailesinde yüksek protein içeren bir içecek olarak yer almaktadır. Günlük protein alımına önem veren bireylerin beslenme programlarına dahil edebilecekleri yüksek protein içeren bir içecektir. Bezelye ve süt proteinleri içermektedir. Bir ölçek pro-boost 5gr protein içermektedir. Bir ölçek pro-boost 24 kalori içermektedir. Yüksek protein az kalori herbalife pro-boost protein içeceğini kendi kulvarındaki içeceklere göre bir adım daha öne geçirmektedir.

Bizim için kas kütlesi kazanma ve günlük beslenmede alacağımız protein miktarı çok önemlidir. Günümüzde insanlar yüksek protein içeren besinler tüketmeye özen göstermekteler. Biliyorlar ki günlük alınması gereken protein değerini almak dengeli beslenmenin olmazsa olmaz kuralıdır. Pro- boost bu bağlamda bir çok bireyin günlük alması gereken protein değerinde tercih ettikleri bir içecektir.

Herbalife pro-boost proteinin içeriğinde neler var?

Herbaife pro-boost yüksek protein aromalı içecek toru içerisinde %75 bezelye bitkisel  protein %25 Süt weyy hayvansal protein vardır. Herbalife pro-boost bakıldığı zaman ne hayvansal nede bitkisel protein olarak adlandırılabilir. Kendi özünde kendine has özel bir karışım protein tozudur.

Herbalife pro-boost günlük protein alımını artırmanın pratik bir yoludur. Her besinle beraber tüketebileceğiniz uyumlu bir içecektir.

Herbalife pro- boost proteinli içecek tozunun özelliği

  • Herbalife pro-boost protein kilo kontrolünde öğünlerde ve porsiyonlardaki protein değerini artırmada çok

önemli rol oynamaktadır.

  • Kas kütlesi artırma programındaki bireylerin protein değerini yükseltmede en çok tercih ettikleri bir protein tozudur.
  • Herbalife pro-boost bireylerin protein ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir.
  • Herbalife pro-boost yüksek protein değeri ile uzun süre tokluk hissi vermekte bu yönüyle diyet programlarında tercih edilen bir içecektir.
  • Herbalife pro-boost protein tozunu sütle hazırladığınızda hayvansal ve bitkisel protein değerini eşitlemiş olursunuz.

Herbalife Pro-boost yüksek protenli toz içecek nasıl hazırlanır ve kullanılır?

Herbalife pro-boost protein tozu  bir bardak içerisine 250ml süte veya sevdiğiniz bir içecek içerisine bir kendi ölçeği ile koyarak karıştırmak suretiyle hazırlanır. Hazırladığınız bu karışımı ister ara öğün ister yemeklerinizin yanında takviye protein olarak tüketebilirsiniz.

Bir ölçeğinde 5 gr protein içermesi nedeni ile beslenme programınızda günlük almanız gereken protein miktarına ulaşmada kaç gram proteine ihtiyacınız varsa bunu pro-boost ile tamamlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder