Herbalife Sporcu Gıdaları

        Sporcular İçin

Herbalife sporcu ürünleri sporcular için ideal takviye edici besinlerdir. Sporcu gıdaları spor öncesi spor esnasında ve spordan sonra olacak şekilde sınıflandırılmıştır.

Formul 1 sport :

Spordan önce  kullanılır.  İçeriğindeki süt proteinleri ile (kazein ve peynir altı suyu proteini) yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla formüle edilmiştir.

■ Kullanımı oldukça pratik olan Formül 1 Sport, C ve E Vitamini, demir ve kalsiyum içerir.
■ Porsiyon başına 18 gram süt proteini içermektedir.
■ Vanilya aromalıdır.
■ Yapay renklendirici ve tatlandırıcı içermez.
■ Yasaklı madde testi yapılmıştır.*
■ Bir kutu 20 porsiyon içermektedir.

Bir porsiyonu 219 kalori içerir. Bu yönüyle sporcuların kalori kontrollerini de çok kolay yapmalarını sağlar. Formul bir sport kilo kontrolü ile müsabakalara çıkan bireysel sporcular için ideal bir kilo verme ürünüdür.

H24 – Rebuıld Strength :

Kaslarını güçlendirmek proteince yoğun beslenmek isteyen sporcular için idealdir. Spordan hemen sonra su ile karıştırılıp tüketilmelidir. Yoğun antrenman  ve aktivite sonrası yorulan kasların onarılması ve güçlenmesini sağlar.

Proteince Zenginleştirilmiş Spor Gıdası
■ Anaerobik egzersiz sonrasında kullanım amaçlı proteince
zenginleştirilmiş spor gıdasıdır.
■ Demir kaynağıdır.(1 porsiyonu 6,3 mg demir içerir.)
■ Çikolatalı aromalıdır.
■ Yapay renklendirici, yapay aroma ve yapay tatlandırıcı içermez.
■ Yasaklı madde testi yapılmıştır.*
■ Bir kutu 20 porsiyon içermektedir.
■ 190 kcal’dir.

H24 – Rebuıld Endurance :

Sporcuların en çok tercih ettiği ürünlerden biri. Spor esnasında kaybedilen sıvı ve elektrolitlerin seviyesini yükseltmek için kullanılır. Spor sonrası bünyeniz daha hızlı toparlanma sürecine girer. Herbalife ürünleri sporda yapacağınız kazanacağınız başarılar için vücudunuzu güç olarak buna hazırlar.

İzotonik içecek
■ Sporcu beslenme uzmanları tarafından, aerobik egzersiz sonrasında karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir șekilde yerine
konmasını sağlamak amacıyla formüle edilmiș, karbonhidrat ve elektrolit içeren içecek tozudur.
■ 4 kașık (50 g) ürünün 500 ml su ile karıștırılmasıyla elde edilen izotonik spor içeceği, 270 – 330 mOsmol/kg ozmolaliteye sahiptir
ve 7,8 mmol/L elektrolit içerir.
■ Her porsiyonda 36 g özel olarak seçilmiş karbonhidrat ve 10 g yüksek kaliteli süt proteini içerir.
■ Porsiyon başına 188 kcal’dir.
■ Yapay renklendirici, aroma veya tatlandırıcı içermez.
■ Yasaklı madde testi yapılmıstır.*
■ Bir kutu 20 porsiyon içermektedir.
■ C, E, B1 ve B2 vitaminleri ile demir içerir.
■ Vanilya aromalıdır.
Süt proteini konsantresi ve whey (peynir altı suyu) proteini izolatı sayesinde yüksek miktarda protein içerir.

Spor yapan ve sporda başarı bekleyen yeni başlamış sevgili sporcular. Herbalife sporcu ürünleri kesinlikle yasaklı madde içermez. Güvenle kullanabilirsiniz.

Bireysel sporla ilgilenen sporcular herbalife sporcu ürünleri sizin için mükemmeldir. Tri Atletler gücünüze güç katacaktır. Tri Atlet İpek ONAR herbalife ürünleri ile yarışmalara hazırlanmaktadır.

Güreşçi, Bokscu, Kinkboks, tekvando,judo ve eskrim yapan  kendine kariyer ve başarı bekleyen sporcular sizin için idealdir. Kilo ile sınıflandırılan boks, güreş, kick-bosk,tekvando, judo sporcuları güçlü kalarak yarışmak istediğiniz sıklette kalabilirsiniz. Size zarar verecek güç kaybı sağlayacak diyetlerden uzak durun. En ideal diyet herbalife sporcu içecekleri ile yapılır.

Takım sporu yapan sporcu arkadaşlarım Cristian Ronaldo ,Messi maçlara herbalife sporcu içeceklerini içerek çıkıyorlar. Basketbol liginde birçok basketçi herbalife sporcu ürünleri ile maçlara hazırlanıyor. Hentbol, Voleybol, Masa tenisi ve bur hokeyi gibi birçok spor dalında bir çok sporcu herbalife sporcu gıdaları ile kendilerini güçlendiriyor performansını artırıyor.

Herbalife sporcu gıdaları ile daha henüz tanışmadıysanız veya biliyor ama kullanmadıysanız. Sizlere sunum yapalım arayın ürünlerin bilgi kartlarından verelim ürün değerlerimizi inceleyin. Kullanımı konusunda size danışmanlık yapalım. Yaşam koçluğunuzu üstlenelim.

Herbalife H24 Sporcu Gıdası Sipariş Ve Bilgi İletişim: 05057752512

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder