Manisa’da Herbalife Kulüp Sahibi ve Manisa Herbalife Yaşam Koçu Nurgül

Merhabalar, Manisa da yaşıyorsanız çok şanslısınız. Bu gün Manisa da Herbalife Nutrition şirketinin orjinal  ürünlerini size sunan Niobe  Aktif Yaşam Merkezinden bahsedeceğiz. Niobe 2 aktif yaşam merkezi yaşam koçu Nurgül ÖZDEV  bize sahibi olduğu iyi yaşam kulübünde neler hangi aktiviteler yaptıklarını ve kilo verme, kilo alma, iyi yaşam kaliteli hayat sunan herbalife ürünlerini nasıl kullandıklarını insanların burada neden mutlu olduklarını anlatacak.

HERBALİFE NİOBE2 AKTİF YAŞAM MERKEZİ  NAVİGASYON İLE GİT

HERBALİFE MANİSA – ŞEHZADELER- YUNUS EMRE YAŞAM KOÇU NURGÜL ÖZDEV

Yunusemre İlçesi Herbalife yaşam koçu Nurgül Özdev ile söyleşi

tryasamkocu.com  Editörü: Merhaba Nurgül hanım bizim öncelikli amacımız sitemizi  kilo kontrolü veya kilo verme, kilo alma ve beslenme kalitesini  yükseltmek için ziyaret eden ziyaretçilerimizin kendi yaşadıkları ilde bu tür hizmetleri alabilecekleri yerleri bize  soruyorlar. Bizde tryasamkocu sitesi olarak illerimizdeki beslenme kulüplerini tanımak ve ziyaretçilerimize yardımcı olmak istiyoruz.

Şimdi Niobe 2 Kulübü Manisa Yunusemre’de açma hikayeniz nasıl başladı?

Niobe2 iyi yaşam kulübü sahibi beslenme danışma Nurgül hanım:  Öncelikle Manisa’ya Niobe 2 kulübüme hoş geldiniz. Bizi ne zaman ziyaret edeceksiniz gerçekten sizi hep bekledik. Manisa şehir olarak çok güzel bir yer. İnsanları sıcak kanlıdır. Karşısındakine hızla güvenir. Birde beslenmelerine çok önem verirler. Bu nedenle önce kendimde kilo sorunum vardı. Öncelikle kendim herbalife kilo kontrol ürünlerini kullandım. Baktım işe yarıyor. 87 kilodan  67 kiloya geldim. Çevremde bir çok insan bana nasıl kilo verdiğimi sormaya başladı. Bana bu ürünleri kullanmamda yaşam koçluğu yapan Sevcihan hanım  bir kulüp açıp insanlara yardımcı olmak ister misin? dedi.  Bende bir an neden olmasın dedim. Herbalife yaşam koçluğu için bütün eğitimlere katıldım. Herbalife diyet programlarını nasıl uygulamam gerektiğini öğrendim. Bu arada bütün  herbalife ürünlerini de  kullanmaya başladım. Bunun esas nedeni aldığımız eğitimlerde kullanmadığınız tadını bilmediğiniz bir ürünü tavsiye etmeyin dedikleri için. Sonrasında Manisa da kulüp yeri aramaya başladım.

Manisa Yunus Emre merkez ilçesinde 75. yıl mahallesi 5342 sokakta NO:14/B sayılı yer kiralayarak burası Manisa herbalife Niobe2 Aktif Yaşam Merkezi oldu. Buradan tüm Manisa ya hizmet veriyoruz. Manisa bir İstanbul gibi değil bir ucundan bir ucuna 15 dakikada gidebiliyorsunuz. Niobe 2 Manisa da çok benimsendi kulübümüz her gün dolup taşıyor desek abartmış olmayız. Ayakta kahvaltı yapıp gidenler oluyor. Bazen yer bulamayıp karşıda yürüyüş yolunsa sabah sporunu yapıp tekrar geliyorlar. Benim hikayem bu çok mutluyum.

tryasamkocu.com  Editörü: 

Nurgül hanım Manisa’da İnsanlar sizin herbalife kulübünüzü nasıl bulacak? Yeriniz Manisa’nın neresinde?

Niobe2 iyi yaşam kulübü sahibi beslenme danışma Nurgül hanım: Evet yerimiz çok kolay bulunabilecek yerde. Yunusemre  merkez ilçesinde Muradiye yolu yakını magnezya alışveriş merkezine yakın yeni Manisa’da diyebiliriz. Bizim yeri Manisa da herkes bilir. Bilmeyenleri bulması ve gelebilmesi için açık adresimizi paylaşayım. Nawigasyon kullanarak da gelebilirler.

Niobe 2 aktif yaşam merkezi : 75.yıl mahallesi  5342 sokak No:14/B YUNUS EMRE – MANİSA

TIKLA İLETİŞİME GEÇ
TIKLA İLETİŞİME GEÇ

tryasamkocu.com  Editörü:

Nurgül hanım Niobe 2  kulübünüze gelenleri herbalife ürünleri ile nasıl kilo verdiriyorsunuz?

Niobe2 iyi yaşam kulübü sahibi beslenme danışma Nurgül hanım: Bu işin sırrı burada başlıyor. Kilo verme sürecinde herbalife ürünlerini doğru kullanma gerçekten çok önemli. Burada sizin danışmanlığınız ön plana çıkıyor. Benim kulübüme gelen herkese hiç bir görüşme yapmadan önce vücut analizini yaparım. sonra eğer ciddi ve kararlı ise kulübüme üye kaydını açarım. Artık o kişinin her gün sabah kulübümüze gelerek günlük takibini başlatırım. Her gün o gün evinde ne yemek pişirmek istiyorsa veya pişirmeyi düşündüğü yemeği birlikte belirleriz. günlük program yaparım. O gün neler yememeli neler yiyebilir, tüketeceği su miktarına kadar detaylı belirlerim. Kulübümüze üye olan ve sonuç alamayan hiç kimse olmadı. Daha doğru bir deyişle ürünlerin gücü ile danışmanlığımızı birleştiriyoruz.

tryasamkocu.com  Editörü:

Herbalife Niobe 2 Aktif Yaşam Merkezinde kulüp üyelerinizle ne tür etkinlikler yapıyorsunuz?

Niobe2 iyi yaşam kulübü sahibi beslenme danışma Nurgül hanım: Herbalife Niobe2 beslenme kulübümüzün en çok tercih edilme yönlerinden biride her hafta farklı bir etkinlik düzenlememiz. kullanıcılarımız sanki bir diyet kilo verme sürecinde değil bir eğlence kulübünde hissettiriyoruz.

Herbalife Niobe 2 Aktif Yaşam Merkezinin Üyelerine Düzenlediği Etkinlikler

  • Her hafta haftanın en çok kilo verenine özel ödül verilmesi.
  • Her gün kahvaltı sırasında yeni bir yöre oyunu öğrenme
  • Haftada bir gün katılan kahvaltı üyeleri ile tabu oynama
  • 15 günde bir  müzikli salata partisi
  • Haftada bir gün spor etkinliği yapıyoruz.
  • 15 günde bir herbalife ürün tanıtım günü
  • Haftada bir gün öğleden sonra cilt bakım seansları
  • Ayda bir distribütör adayı eğitimi ve iş fırsat toplantısı yapıyoruz, ( bende herbalife danışmanı olmak istiyorum diyenlerle yapılan etkinliktir.)

Bu etkinliklerimizi kulüp üyelerimiz çok seviyor. Bir gelen yanında bakıyorsun ya arkadaşını yada komşusunu getiriyor. Kilo verenler inanın o kadar mutlu oluyorlar ki ben bu durumu gördükçe iyi ki bu kulübü açmışım diyorum.

Niobe 2 beslenme kulübü sadece kilo vermeye yönelik değil, kilo alma ve cilt bakım seanslarımızda oluyor.

tryasamkocu.com  Editörü: Gördük ki Manisa’dan sitemizi ziyaret eden ve Manisa da kilo vermek veya cilt bakımı için bir yer var mı? diyen ziyaretçilerimize Niobe2 beslenme kulübünü gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğiz.  Manisa Herbalife  Niobe Aktif Yaşam Merkezi sahibi Nurgül Özdev’e çok teşekkür ediyoruz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herbalife Ulubey Şubesi :05055444606

Kilonuzdan şikayetçisiniz ama  kilo vermek için kullanmak istediğiniz ürünlerden tedirğinseniz. Size  en uygun ürünü tavsiye etmek isteriz. Kilo vermede herbalife ürünleri dünyada geçerli bir gıdadır. Bulunduğunuz ilçede Ulubey’de herbalifeye ulaşmanız mümkündür. Herbalife Ulubey Şubemiz yaşam koçumuz size ürünleri temin edecek ve size kullanmasını anlatacak kilo verme sürecinde her şeyi sorabilirsiniz.

Ulubey herbalife satış Şubesi: 05055444606

Herbalife Balıkesir Temsilcileri Ve Herbalife Balon Kilo Kontrol Merkezi

Balıkesir Herbalife Temsilcileri 

Balıkesir ili ve ilçelerindeki herbalife kullanıcılarımız için sitemizdeki makalelerden link vererek onları bilgilendirmek istedik. Balıkesir’de BALON Beslenme kulübüne giderek kilo kontrolünde sonuç alan bir çok mennun müşterimiz var. Herbalife ürünlerini kullanmak istiyor ama ürünler hakkında bilgi almak istiyorsunuz.

Herbalife temel beslenme ürünleri

Herbalife shake nedir?

Herbalife Shake faydaları nelerdir? Kullanımı nasıl?

Herbalife çayın Faydaları ve kullanımı nasıldır ?

Herbalife Çay nasıl kullanılır? Faydaları nelerdir?

Herbalife Aloevera içecek ne işe yarar kilo verdirir mi?

Herbalife Aloe Vera İçeceği nedir? Faydaları nelerdir?

Termo tablet yağ yakar mı ?

Herbalife Thermo Complete nedir? Faydaları nelerdir?

Herbalife cilt bakım ürünlerimizi size tanıtmak istiyoruz.

Herbalife Aloe özlü yüz temizleme jeli cilde faydaları nelerdir?

Herbalife canlandırıcı tonik ciltteki etkisi nedir?

Herbalife çizgi azaltıcı serumun yüz çizgileri üzerindeki etkisi nedir?

Herbalife sıkılaştırıcı göz jeli nedir? Faydaları nelerdir?

Herbalife nemlendirici kremin göz çevresine faydası nedir?

Herbalife koruyucu etkili güneş kreminin faydaları nelerdir?

Herbalife günlük nemlendirici kremi ve faydaları

Herbalife besleyici gece kremi cilde kattıkları nedir?

Herbalife nane özlü arındırıcı betonit kil maskesinin cilde etkisi

Herbalife Alovera cilt bakım serisini tanıyalım

Herbalife aloe el ve vücut şampuanı

Herbalife aloe rahatlatıcı jelin faydaları

Herbalife aloe el ve vücut losyonun etkileri ve kullanım kolaylığı

Herbalife  aloe güçlendirici saç şampuanın yararları nelerdir?

Herbalife  aloe saç kreminin etkisi nedir?

Herbalife aleo el ve banyo sabununu denediniz mi?

Balıkesir ili ve ilçelerinde herbalife yaşam koçlarının numaraları

Bütün bu soruların cevabını bir herbalife distribütörden alabilirsiniz. Bu yazımızı sitemize gelen en çok Balıkesir herbalife üyesine ulaşamadık yorumlarından dolayı kaleme aldık. Balıkesir’de yaşıyorsanız size eğitimli herbalife’ın eğitimlerine katılmış kariyer edinmiş bilgi ve tecrübesine güvendiğimiz herbalife distribütörlerin numaralarını aşağıya yazıyoruz. Bu  numaraları aradığınızda yukarıdaki soruların cevaplarını size yaşam koçları verecektir. Kilo vermede size tam bir rehber olacaklardır.

Herbalife Balıkesir Karesi ilçesi resmi distribütörü tıka iletişim geç :     05070037677

Balıkesir merkezde yaşıyorsanız. Herbalife nedir? nasıl kullanılır? Herbalife ile kilo verebilir miyim? tüm bu soruların cevabını bize ulaşarak alabilirsiniz. Karesi ilçesinde Balon Kilo Kontrol Kulübümüze gelebilirsiniz. Çareyi uzaklarda aramayın. Herbalife kulübümüze ziyarete de olsa bekleriz. Burada herbalife kahvaltı ile zayıflayanlardan nasıl başardıklarının hikayesini dinlemenizi öneririm.

Herbalife Altıeylül Merkez İlçe Balon Beslenme kulübü tıkla iletişim geç :     05070037677

Kilolu olmak bir kader değil. Bireylerin damak tadı alalım derken mideye daha fazla besin göndererek bedende kapasite fazlası enerji oluştuması sonucu oluşan bilinçsiz yağlanma neticesi oluşan sağlıksız şekil bozukluğudur. Kendinizi tutamıyor sürekli yemek mi yemek istiyorsunuz. Bütün bu sorunların çözümünü Balıkesir Balon Kilo Kontrol merkezinde bulabilirsiniz.

 Herbalife Bandırma satış ve bilgi ofisimiz tıkla iletişime geç :     05053147418

Bandırma balıkesirin en büyük ilçelerinden birdir. Kilo kontrolünde bireylerin ilgisi ve alakası beklenenin çok üstündedir. herbalife ürünlerini merak ediyorsanız Bandırma Kilo Kontrol merkezine sizleri de bekliyoruz.

Herbalife Ayvalık resmi distribütörü tıkla iletişime geç  :      0505 775 25 12

Ayvalık sahil turizm ilçelerimizden biridir. Yazın ilçemize dışarıdan gelen misafir ve tatilcilerle birlikte  nufusu neredeyse on katına çıkmaktadır. Bu nedenle yazın insanlar temiz gıdaya ulaşmada zorluk çekmektedir. Bu durum yazın Ayvalıkta kilo kontrolünü zorlaştırmaktadır. Bu nedenle Ayvalık herbalife kilo kontrol yaşam koçu sizlerin yanı başında olacaktır. İletişime geçmeyi ihmal etmeyin.

Herbalife Balya Satış temsilcisi tıkla iletişime geç :      05070037677

Balya ilçesinde mi  Yaşıyorsunuz? Kilonuzdan rahatsız mısınız? Kimseye anlatamıyor iseniz sizi dinlemeye hazırız. Sizden haber bekliyoruz.

Herbalife Edremit  sipariş tıkla iletişime geç :     05070037677

Kilo vermek istiyorsun  ama herbalife ürünleri çok pahalı mı diyorsun? Hemen bizimle iletişime geç ürünleri nasıl indirimli alabilirsin bütün bunların yolunu size gösterelim. Boşuna daha fazla ücret ödemeyin.

Herbalife Burhaniye Resmi Distribütörü tıkla iletişime geç :    050070037677

Burhaniye Balıkesir’in en güzel ilçelerinden biridir. Her hafta şehrin merkezine pazar kurulur. Çevre köylerden köylüler ürettiği ürünleri pazara getirirler. Biz Yörükler Burhaniye pazarına Yörük panayırı bayramı deriz. Yörük çocukları için pazar çok heyecanlıdır. O günler aklıma geldi. Şimdi yine güzel Burhaniye de kilo kontrol danışmanı olarak bulunuyorum. Siz Burhaniyeli kardeşlerim kilo sorunu yaşıyorsanız bizimle irtibata geçmeyi ihmal etmeyin.

Herbalife Bigadiç  temsilcisi tıkla iletişime geç :    0505 544 46 06

Bigadiç kilo kontrol danışmanı olarak sizlere herbalife ile nasıl kilo verebilirsiniz anlatmak isterim.

Herbalife Erdek resmi distribütörü tıkla iletişime geç :   0505 775 25 12

Balıkesir Erdek ilçesinde cilt bakımı ve kilo kontrol ürünleri ile zayıflamak istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizi öneririm.

Herbalife Gönen Resmi Üyesi tıkla iletişime geç :    05070037677

Ne yaptıysam Kilo veremiyorum diyorsanız. Tam yerindesiniz arayın size kesin kilo verdirici programlar yapalım.

Herbalife Dursunbey Satış merkezi tıkla iletişime geç :   05070037677

Karesi oğulları beyliğinin yiğit beyi Dursun Beyin yattığı ilçe çok bereketli temiz insanların yaşadığı güzel beldedir. Dursun bey ilçesinde insanlar sağlıklı beslenme adına doğal ve dengeli beslenmeye çok dikkat ederler. Ancak her yerde olduğu gibi ilçemizde de obezite oranı hızla artmaktadır. Sizleri herbalife gıdalarıyla zayıflamaya davet ediyorum.

Herbalife Gömeç Sipariş hattı tıkla iletişime geç :   0505 544 46 06 

Herbalife formül bir shake  ile zayıflamak istiyorum. nasıl kullanacağım? Gömeç ilçesinde biri olsun bana ürünleri açıklasın anlatsın istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Herbalife Marmara sipariş hattı  tıkla iletişime geç :   0505 775 25 12

Balıkesir ilimizin tek ada ilçesidir. Marmara sakin emekli şehridir. Fazla kilo nedeniyle insanlar  vücutlarında çok değişik ağrılar çekmeteler. herbalife kilo kontrol shake ürünü ile insanlar ideal kilolarına gelebilmekteler.

Herbalife Havran resmi Üyesi tıkla iletişime geç :     05070037677

herbalife detoks çayı ile ödem ve toksin atmak istiyorum. herbalife çayı nedir ? nasıl kullanmalıyım? Tüm sorularınız için bizimle iletişimde kalın.

Herbalife Susurluk  Ofis  tıkla iletişime geç :    05070037677

Herbalife yağ yakıcı tableti olan thermo tablet nasıl içilir. Kimler kullanabilir? Thermo yağ yakıcı hakkında sizi bilgilendirebiliriz. herbalife ürünleri ile kolayca sıkılaşın.

Herbalife İvrindi merkezi tıkla iletişime geç :    0505 544 46 06

Herbalife Aloe vera konsantre içeceğini kullanmak ve kabızlık sorununuzu sonlandırmak isterseniz size bu nasıl yapacağınızı konuşarak kullanım bilgisi verebiliriz.

Herbalife Kepsut  satış yeri tıkla iletişime geç :   0505 775 25 12

Zayıflamanın en kolay yolu herbalife ile olur. herbalife ile zayıflama yöntemlerini sizlere anlatalım. Bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.

Manyas Herbalife satışı tıkla iletişime geç :     05070037677

Manyas kuş cenneti şimdi Manyas herbalife ürünleri ile kolay kilo verilen Manyas kola kilo verme cenneti oluyor. Herbalife ürünleri ile artık kilo vermek çok kolay.

Savaştepe herbalife merkezi tıkla iletişime geç :    05070037677

zayıflamak tan başka çareniz yoksa başka başka arayışlara girmeden önce lütfen bizimle iletişime geçin size önerilerimizi duymanızı isteriz.

Herbalife Sındırgı  Resmi Distribütörü tıkla iletişime geç:   0505 544 46 06

Kilo vermek hiç bu kadar basit ve zevkli olmamıştır. yaşam koçunuz yanınızda size her an destek olması sizin kendinizi güvende hissetmenizi sağalar ve motivasyonunuz artar.

Kilo sorunu, cilt sorunu, saç sorunu ve sporcu iseniz nasıl beslenmelisiniz? bütün bu konularda herbalife distribütörlerimiz den yardım alabilirsiniz.

Sizleri Balıkesir merkezde Balon beslenme ve cilt bakım merkezine bekliyoruz.

HERBALİFE KUŞADASI SATIŞ MERKEZİ

KUŞADASI‘NDA HERBALİFE ÜRÜNLERİ SATIŞ VE BİLGİLENDİRME MERKEZİ 05055444606

Herbalife Ürünleri  İle Yaşam Kulübü

Herbalife ürünlerini her zaman doğru yerden bilgilenmelisiniz. Herbalife dünyanın en büyük beslenme şirketlerinden biridir. Yaptığı ürettiği ürünlerin arkasında herbalife bilim kurulunun onayı vardır. Herbalife ürünleri mutlaka bağımsız laboratuvarda testlerden geçer. Bilim kurulu kendi alanlarında uzman doktor ve beslenme uzmanlarından oluşmaktadır. herbalife ürünleri bir çok ülkelerde güvenle satılmaktadır. Herbalife ürünlerinin satıldığı ülkelerin sayısı doksanı geçmiştir.

Herbalife Kilo yönetimi ürünleri kullanan kişilerde beslenme düzenini oluşturur. bu sayede kilolu ise ideal kilosuna iner. Eğer kilo alamıyorsa ideal kilosuna çıkar. Herbalife ürünleri kişiye göre programla kullanılır bir takip ve danışmanlık süreci gerektirir. Bu şekilde sonuç alırsınız.

Herbalife kilo yönetimi ürünleri ile ideal vücut görünümüne geldiğinizde sır cilt güzelliğine gelmiştir. Herbalife cilt bakımı cildinizi inanamayacağınız şekilde değiştirir. Cilt bakımı ürünlerini nasıl ve ne kadar kullanacağınızı yetkili herbalife danışmanına sormalısınız onların verdiği bilgiler ve kullanım şekli ile kullanmalısınız. Cilt bakımında yedi günde sonuç verdiğini iddia eden setimiz var. Mükemmel denebilecek ve klasmanında tek ürün olan sp30 güneş koruyucu ve aynı anda nemlendirici krem var. Herbalife cilt bakımı ürünleri ile cildiniz istediğiniz parlaklığa ve istediğiniz neme kavuşacaktır. Her şeyi denediniz herbalife cilt bakımına da bir şans verin.

Bedenimizde ve cildimizde sonuç aldık. Bitti mi? hayır. Bizim için saçlarımızda çok önemli görünümümüze en etkin rol oynayan saçlarımız dır. Bazılarımız için dökülmesi çok hüzünlüdür. bazı insanlar için saç bakımı her şeyin önündedir. Herbalife saç bakım ürünleri Herbalife saç güçlendirici şampuanı tamamen bitkisel bileşimden oluşur asla sülfat kimyasalı ve paraben kimyasalı içerisinde bulunmaz. Herbalife saç kremi muhteşem bir üründür. hem saçları korur. saçlarınız boyalı ise saç boyanınızın rengini harika korur. Hem saçlarınızın şekil almasında yardımcı olur.

Herbalife  İnsanı bir bütün olarak değerlendirip sizin sadece beslenmenizi değil bir bütün olarak görünümünüzde değerlendirip ona uygun ürünler üretmiştir.

Herbalife ürünlerinden faydalanmak bu ürünleri kullanmak istiyorsunuz. Kuşadası herbalife yaşam koçu ile irtibata geçin size hem bilgi hem ürünleri kullanımı ve kullanım sürecinde danışmanlık yapacaktır. Herbalife ürünlerinin olmazsa olmazı danışman kontrolünde kullanılmasıdır. yanlış bir yöntemle kullanmanız sizi sonuca götürmeyebilir. Bu konuda Kuşadası herbalife beslenme danışmanı ve herbalife yaşam koçu size en güzel desteği verecektir.

Herbalife ile kendinize ve ürünlere şans verin.

KuşadasıHerbalife Yaşam Koçu : 05055444606

Herbalife Çayırova 05056100328

Çayırova İlçemizde Herbalife ile Zayıflamak İsteyenler

Neden herbalife Çayırova yazıyoruz ? Çünkü Çayırova de herbalife kullanmak isteyenler doğru kişiye ulaşsın diye. Biz Çayırova de ikamet ediyoruz. Çayırova‘liyiz. İstiyoruz ki Çayırova’de kilo vermek isteyen, kilo almak isteyen, sporcu gıdası isteyen , cilt bakım ,saç bakım ürünleri isteyen mutlaka bize ulaşsın. Çünkü kullanıcılarımızdan  hep duyduğum uzaktan aldık ama bize hiç destek olmuyorlar gibi bir çok şikayet alıyoruz. Sonuç alamayan kişiler bu sefer herbalife kullandım işe yaramadı diye ver yansın ediyorlar. Herbalife doğru danışmanla doğru programla kesinlikle işe yarar.

Herbalife kullanan kullanıcılarımız %100 sonuç almaktalar. Kullanıcılarımız mutlu kullanıcılar. yüz yüze motivasyon inanılmaz kullanıcıya güç sağlıyor. Kocaeli Çayırova’de yaşıyorsanız macera aramayın bizimle irtibata geçin sizede sonuç aldıralım.

Herbalife Çayırova sipariş ve bilgi hattı: 05056100328

Herbalife Sporcu Gıdaları

        Sporcular İçin

Herbalife sporcu ürünleri sporcular için ideal takviye edici besinlerdir. Sporcu gıdaları spor öncesi spor esnasında ve spordan sonra olacak şekilde sınıflandırılmıştır.

Formul 1 sport :

Spordan önce  kullanılır.  İçeriğindeki süt proteinleri ile (kazein ve peynir altı suyu proteini) yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla formüle edilmiştir.

■ Kullanımı oldukça pratik olan Formül 1 Sport, C ve E Vitamini, demir ve kalsiyum içerir.
■ Porsiyon başına 18 gram süt proteini içermektedir.
■ Vanilya aromalıdır.
■ Yapay renklendirici ve tatlandırıcı içermez.
■ Yasaklı madde testi yapılmıştır.*
■ Bir kutu 20 porsiyon içermektedir.

Bir porsiyonu 219 kalori içerir. Bu yönüyle sporcuların kalori kontrollerini de çok kolay yapmalarını sağlar. Formul bir sport kilo kontrolü ile müsabakalara çıkan bireysel sporcular için ideal bir kilo verme ürünüdür.

H24 – Rebuıld Strength :

Kaslarını güçlendirmek proteince yoğun beslenmek isteyen sporcular için idealdir. Spordan hemen sonra su ile karıştırılıp tüketilmelidir. Yoğun antrenman  ve aktivite sonrası yorulan kasların onarılması ve güçlenmesini sağlar.

Proteince Zenginleştirilmiş Spor Gıdası
■ Anaerobik egzersiz sonrasında kullanım amaçlı proteince
zenginleştirilmiş spor gıdasıdır.
■ Demir kaynağıdır.(1 porsiyonu 6,3 mg demir içerir.)
■ Çikolatalı aromalıdır.
■ Yapay renklendirici, yapay aroma ve yapay tatlandırıcı içermez.
■ Yasaklı madde testi yapılmıştır.*
■ Bir kutu 20 porsiyon içermektedir.
■ 190 kcal’dir.

H24 – Rebuıld Endurance :

Sporcuların en çok tercih ettiği ürünlerden biri. Spor esnasında kaybedilen sıvı ve elektrolitlerin seviyesini yükseltmek için kullanılır. Spor sonrası bünyeniz daha hızlı toparlanma sürecine girer. Herbalife ürünleri sporda yapacağınız kazanacağınız başarılar için vücudunuzu güç olarak buna hazırlar.

İzotonik içecek
■ Sporcu beslenme uzmanları tarafından, aerobik egzersiz sonrasında karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir șekilde yerine
konmasını sağlamak amacıyla formüle edilmiș, karbonhidrat ve elektrolit içeren içecek tozudur.
■ 4 kașık (50 g) ürünün 500 ml su ile karıștırılmasıyla elde edilen izotonik spor içeceği, 270 – 330 mOsmol/kg ozmolaliteye sahiptir
ve 7,8 mmol/L elektrolit içerir.
■ Her porsiyonda 36 g özel olarak seçilmiş karbonhidrat ve 10 g yüksek kaliteli süt proteini içerir.
■ Porsiyon başına 188 kcal’dir.
■ Yapay renklendirici, aroma veya tatlandırıcı içermez.
■ Yasaklı madde testi yapılmıstır.*
■ Bir kutu 20 porsiyon içermektedir.
■ C, E, B1 ve B2 vitaminleri ile demir içerir.
■ Vanilya aromalıdır.
Süt proteini konsantresi ve whey (peynir altı suyu) proteini izolatı sayesinde yüksek miktarda protein içerir.

Spor yapan ve sporda başarı bekleyen yeni başlamış sevgili sporcular. Herbalife sporcu ürünleri kesinlikle yasaklı madde içermez. Güvenle kullanabilirsiniz.

Bireysel sporla ilgilenen sporcular herbalife sporcu ürünleri sizin için mükemmeldir. Tri Atletler gücünüze güç katacaktır. Tri Atlet İpek ONAR herbalife ürünleri ile yarışmalara hazırlanmaktadır.

Güreşçi, Bokscu, Kinkboks, tekvando,judo ve eskrim yapan  kendine kariyer ve başarı bekleyen sporcular sizin için idealdir. Kilo ile sınıflandırılan boks, güreş, kick-bosk,tekvando, judo sporcuları güçlü kalarak yarışmak istediğiniz sıklette kalabilirsiniz. Size zarar verecek güç kaybı sağlayacak diyetlerden uzak durun. En ideal diyet herbalife sporcu içecekleri ile yapılır.

Takım sporu yapan sporcu arkadaşlarım Cristian Ronaldo ,Messi maçlara herbalife sporcu içeceklerini içerek çıkıyorlar. Basketbol liginde birçok basketçi herbalife sporcu ürünleri ile maçlara hazırlanıyor. Hentbol, Voleybol, Masa tenisi ve bur hokeyi gibi birçok spor dalında bir çok sporcu herbalife sporcu gıdaları ile kendilerini güçlendiriyor performansını artırıyor.

Herbalife sporcu gıdaları ile daha henüz tanışmadıysanız veya biliyor ama kullanmadıysanız. Sizlere sunum yapalım arayın ürünlerin bilgi kartlarından verelim ürün değerlerimizi inceleyin. Kullanımı konusunda size danışmanlık yapalım. Yaşam koçluğunuzu üstlenelim.

Herbalife H24 Sporcu Gıdası Sipariş Ve Bilgi İletişim: 05057752512

Kilo Verme Yöntemleri

Kilo verme sürecinde yaşananlar

Beklentileriniz sizi dinamik zinde ve ayakta kalmanız için vardır. Kendinizi en iyi şekilde her konuda donanımınız için birileriyle yarışmanıza gerek yok. Hayallerini ve hedeflerine koşan birini biriyle yarışmaya ihtiyacı yoktur.

Demek istediğim  aynı anda spora diyete başladığınız biriyle fiziksel ruhsal ve biyolojik yapınızdan dolayı kilo vermede oransal farklılıklar olabilir. Siz düzenli spor yapmanız diyetinizi takip etmeniz kalori kontrolünde son derece dikkatli olmanız size fark getirecektir. Bu da sizi ayrıcalıklı yapar, beslenmesine dikkat etmiş sonuca tam kitlenmiş  biri olarak. Diğer kişinin bunları yapmaması sizi sinirlendirmesin siz onunla yarışmıyorsunuz. Sadece düzenli besleniyor ve spor yapıyorsunuz. Sabah kalkıp Herbalife shake içmeniz. Neden başkası içmiyor diye sorgulamayın siz için yeter. Çünkü siz kendinizi ve bedeninizi seviyorsunuz.

Beslenmenizdeki dikkat sizi tartıya kanalize etmesin, tartıya takılmayın. Her zayıf insan sağlıklı değildir. Böyle bir ölçü yok. Doğal ve bilinçli beslenenler daha sağlıklıdır. Siz sabah ve akşam herbalife shake içerken ruhsal ve fiziksel kendinizi iyi hissediyor musunuz? Bu her şeyden daha önemlidir. Bir günlük beslenmenizde tuzu şekeri   tamamen azaltın. Hangi sporu yapmaktan hoşlanıyorsanız onu yapın. Göbek yağını hangi hareket eritir. Basenlerini hangi hareket eritir. Buna takılmayın çünkü siz herbalife ürünleri yiyorsunuz. Doğru besleniyorsunuz. Herbalife size istediğiniz sonucu verecektir. Spor konusunda hiç bir fikriniz yoksa çıkın dışarı sokağınızın kaldırımında yürüyün kendinizi her zaman mutlu edin. Evinizde dans edin en sevdiğiniz müzikte ve sağlığınızın kıymetini bilin beslenmenize dikkat edin. Çevrenizde bir bardak su içmeyenler var. İçtiğiniz suyun kıymetini bilin. Az kalori alacağım diye  çevrenizde yemek yemeyenleri göreceksiniz. İçtiğiniz 116 kalorilik herbalife shakenin kıymetini bilin.

Herbalife Yaşam Koçu: 05055444606

herbalife Köyceğiz 05055444606

 Muğla / Köyceğiz

Gece mehtabın en güzel yaşandığı şehir Köyceğiz, Köyceğiz gölü mehtabın izlendiği göldür.

Vücudunuzun yüksek yağ yüzdesini değiştirmek istiyorsanız. Bu denli yüksek yağ yüzdeleri sizin moralinizi bozuyorsa sakın tartıda kaybettiğin kilolara odaklanma  vücut hacmini küçült, ince ve formda ol. Bunun için kontrollü kalori al  ayrıca aldığın bu kaloriyi yak ve bol proteinli beslen. Herbalife ürünleri bu noktada en etkili yemek ve içecek menüsüdür. Size bu konu da herbalife Muğla Köyceğiz herbalife üyelerimiz yardımcı olacaktır. Daha hızlı forma girmeniz için herbalife yaşam koçumuz size özel program ve takip yapacaktır. Mutlaka Herbalife Köyceğiz üyemizle irtibata geçmenizi öneririm.

Herbalife Yağ Yakıcı Tablet

         Herbalife Termo Comple Tablet

Toplumumuzda bölgesel kilo sorunu olanların en çok istedikleri yağlarından kurtulmak. Bu nedenle yağları hareketlendiren tablet ve çaylar her zaman aranır olmuştur.

Aslında yağ yakma diye bir durum yok. Vücudun enerji ihtiyacını başka türlü karşılayamayınca yağları enerjiye dönüştürmesidir. Burada başka türlü enerji bulamaz ise dememin nedeni bazı kişilerde yağların enerjiye dönüşmesini hızlandıran tabletlerin bunların başında en etkilisi herbalife termo tablet tek başına yeterli olacağına inanmaktadır.

Yağ yakımını hızlandıran tabletin  işe yaraması için aldığınız kaloriyi mutlaka azaltmalısınız. Bol su içerek bedenin su dengesini sağlamalısınız. Kalori kısıtlamak ve kontrol altına almak için en ideal yiyecek Herbalife shakedir. Herbalife shake bir öğünde 116 kalori verir vücuda bu vücudu enerji bulmaya iter. Kullanacağınız Herbalife Termo Tablette yağların enerjiye dönüşmesini hızlandırır.

Sonuç olarak Kontrol altına aldığınız günlük kaloriyle ve kullanacağınız Herbalife Termo tablet ile basen ve göbek yağlarınızdan çok daha hızlı kurtulup fit bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Herbalife ürürnleri kilo vermede ve yağlarınızdan kurtulmada en etkili ve kaliteli ürünlerdir. Mutlaka bir Herbalife Yaşam Koçu programı ve takibinde kullanın yoksa yanlış kullanımlarda sonuç alamayabilirsiniz.

Herbalife Yaşam Koçu İletişim:05055444006

 

Nasıl Kilo Verilir ?

Ders   : Kilo Verme

Konu  : Tavsiyeler

Şu an dünyanın sorunu kilo verme ve kilo verme yöntemleri. (Herkes öyle bir şey çıkmış hem istediğini yiyormuş sun hemde şakır şakır kilo veriyormuşsun), denen bir yöntemi duymak ve birlerinin bu yöntemi bulmasını canı gönülden istiyor.

Maalesef böyle bir yöntem yok olması imkansız. Kilo vermede en önemlisi kişinin kendi iradesi ve karalılığı.

Yöntem bir : Önce aldığın kaloriyi yaktığın kalorinin altına çekeceksin.

Yöntem iki  : Kalori kontrolü yaparken vücudu vitamin ve mineral yönünden eksik bırakmayacaksın. Bir diğer deyişle Bol vitaminli yiyeceklerle besleneceksin ama kalorisi az olacak.

Yöntem üç   : Yediklerin bol lifli gıdalar olsun ki sindirim sistemin sorunsuz çalışsın.

Yöntem dört: En önemlisi her zaman günün her saati bol su için. Çok aşırı olmamak kaydı ile.En az 21 günde bir tartılın her gün tartılmayın.

Kendinize güvenin ve inanın. Başlamak başarmanın ilk basamağıdır.

Herbalife Yaşam Koçu : 05055444606 

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder