Zayıflatan Kahvaltı

  Farklı bir kahvaltı

Sabah kahvaltısının önemi çok büyük, çünkü gece boyu aç kalan hücrelerin sabah doğru bir besinle karşılaşmalıdır. Sabah kahvaltısı bir kere kesinlikle protein içermelidir, hücrelerin yapı taşı proteinlerdir.

İdeal kahvaltı nasıl olmalıdır ?

  • Kahvaltıda yiyecekler proteince yüksek olmalıdır.
  • Vitamin ve mineral içermelidir.
  • Doyurucu olmalıdır.
  • Hazmı kolay olmalıdır.
  • Karbonhidrat ağırlıklı olmamalıdır.
  • Besleyici ve güne başlayan vücuda maksimum fayda sağlamalıdır.
  • Vücuda yeteri kadar enerji sağlamalıdır.
  • Kesinlikle az kalori içermelidir. Vücudun kalori alım dengesini bozmamalıdır.
  • Kolay hazırlanabilir olmalıdır. Günümüz şartlarında çalışan bayanların zaman sorununa uymalıdır.
  • Lezzetli ve besleyici olmalıdır.

Bütün bunları bünyesinde barındıran bir kahvaltı olmalıdır. Bu kahvaltı kolay hazırlanmalı ve her gün bulunabilir yiyecek olmalıdır.

Kilo vermek istiyorsanız sabah kahvaltısı yapmalısınız. Ancak vitamin ve kalorisi kahvaltının en önemli ana unsurudur. Yeni uyanmış hareketlenen metabolizmayı yormamalıdır. Şu an piyasada o kadar çok zayıflatan  kahvaltı  tarifleri ve çeşitleri var ki  yetişemezsiniz. Bunların çoğunu inceledim hazırlaması o kadar ayrıntılı ki sıkılırsınız. Yani diyet kahvaltı mutlaka kolay hazırlanmalı bu adeta kahvaltının olmazsa olmazıdır. Ölçülerde o kadar çok ayrıntı var ki peynir baş parmağınızın iki boğumu kadar olacak, zeytin üç tane ekmek çok ince dilim ve yarısı kadar olacak gibi bir çok ayrıntı, bu insanları sıkıyor ve yoruyor. Bakıyorsunuz bu tür hazırlanan listelerin uygulanma süresi 15 günü geçmiyor.

İyi bir diyet kahvaltı sizin yaşam şartlarınıza uymalı ve sizi aktif yaşamınızda ağırlaştırmamalı. Size kahvaltıya da ayrıca bir zaman ayırmaya zorlamamalıdır. Şimdi böyle kolay hazırlanan besleyici ve az kalorili bizi zayıflatacak kahvaltı var mı? diyorsunuz.

Her yediğiniz ürünü meyve ve sebzeyi eti  tavuğu mutlaka doğal olanını bulup  yemelisiniz. Kendinize en doğal ürünlerden bir beslenme programı yapmalısınız. Her şeyin doğalını bulup beslenmenizi düzenleyebilirseniz çok güzel olur.

Bunu sağlayamaz her şeyin doğalını organiğini bulmam imkansız diyorsanız. Bu kahvaltının bir alternatifi var.

İşte en doğal kahvaltıya en doğal alternatif kahvaltı:

Bu kahvaltı hem besleyici, hem az kalorili, hem kolay hazırlanabilir,hem vitamin yönünden çok yeterli, hem protein ağırlıklı, hem doyurucu ve hem lezzetli işte herbalife kahvaltı yerine geçen Formul bir Shake sizlere istediğiniz her şeyi sunuyor. Afiyet olsun.

Herbalife Yaşam Koçu: 05055444606

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder