Herbalife Nedir, Ne Değildir? Sağladığı faydalar nelerdir?

Herbalife Ürünleri

Herbalife  Nedir, Ne Değildir?

Herbalife herbal ve life kelimelerin birleşmesinden meydana gelmiştir.

Herbal: Doğal, bitkisel, doğadan ot,  şifalı bitkiler demektir.

Life: Hayat, yaşam, canlı, ömür, canlık anlamlarını içermektedir. Herbalife; kelime anlamı olarak, doğal yaşam, bitkisel yaşam, bitkisel hayat, doğal hayat, anlamları taşımaktadır. Herbalife ürünleri  Optimum beslenmeyi minimum kalori ile sağlayan ürünlerdir.

  Herbalife nedir?

• Bitkisel sağlıklı beslenme ürünlerdir.
• İlgili bakanlık onaylamıştır. (Tarım ve Gıda Bakanlığını ilgilendiren ürünler. İç beslenmesi ürünleri) Tarım ve Gıda bakanlığı, Sağlık Bakanlığını ilgilendiren ürünler (Cilt beslenmesi ürünleri) sağlık Bakanlığı tarafında onaylanmıştır.)
• Dengeli ve sağlıklı beslenme ürünlerinden oluşur.
• Kilo kontrol Fit kalma için kullanılabilir.
• Formda kalmak ve pratik öğün için kullanılabilir.
• Kişiye özel program sunar. Kişiye üye desteği verir
• Sonuç garantilidir. (30 gün içerisinde hiç bir gerekçe gösterilmeden iade edilebilir.)
• Sporculara özel programlar sunar.
• Yemek yiyebilen herkes yiyebilir.
• Helal sertifikası vardır.(giriş yaptığı ülkelerini dini inançları dikkate alır)

 Kilolarınızı nasıl kontrol edeceksiniz? Motivasyonunuzu nasıl artırmalısınız?

En büyük hazinemiz düşünce gücümüzdür. Etkin bir şekilde bu hazineyi kullandığımızda başaramayacağımız zorluk yoktur. Düşünce gücünün harekete geçmesi için bir sebep olmalı. Güçlü bir sebebiniz varsa, beyniniz sizin için harekete geçecektir. Beynin tek yakıtı sebeplerdir. Bir şey yapmak istiyorsanız beyin otomatikman bunun sebebini sorgular, eğer kuvvetli bir cevap alırsa sizi harekete geçirecektir. Eğer belirsiz ve önemsiz bir cevap alırsa sizin için hiçbir şey yapmayacaktır.

Kendini motive et

Bir örnek verecek olursak; farz edelim ki, sizi 110 kilo ağırlığın da, 1,65 cm boyunda, göbek çevresi 120 cm 25 yaşında genç bir bayansınız. Kilodan dolayı yürümekten güçlük çekiyor, göbek ten dolayı rahat eğilip kalkamıyorsunuz. Enerjiniz tükenmiş, sürekli yemek yemek isteyen, aynalara bakmayan, evde tartı aletine tahammülü kalmayan, sosyal etkinliklerden hoşlanmamaya başlayan bir hal aldınız.

Oysa bu kiloları almadan önce, hareketli, neşeli, kendisi ile barışık, sosyal etkinliklerden hoşlanan, arkadaşları ile sık sık bir araya gelen, gezmekten hoşlanan, kitap okumayı seven bir kişi idiniz.45 kilo fazlalığınız olduğunu 45 kilo yük fazladan taşıdığınız, Olmanız gereken ideal kilonuz 63-65 kilo, göbek bölgesi 85 cm olması gerektiğini biliyorsunuz.Kilo vermek istiyorsunuz.

Bu isteğinize karşı beyin size şu soruyu yöneltecektir. Neden kilo vermek istiyorsunuz? Bu soruya aldığı cevap: Eh işte öylesine kilo vermek istiyorum. Sanırım kilo vermek istiyorum. Verebilirim galiba. Aslında kilolarım beni rahatsız etmiyor amma yinede bir deneyeyim. Gibi  net olmayan gerekçeleriniz varsa, mevcut kilolarınıza alışın. Herhangi bir kilo verme yöntemin denemeyin diyorum. Çünkü zihninizde bir tablo canlanmıyor ve güçlü bir sebebiniz yok.

Eğer zihninizde zayıf haliniz canlanıyorsa, kilo verdikten sonar incecik bedeniniz, aklınızda belirgin bir şeklide canlanıyorsa, kilo verdikten sonra rahat yürüdüğünüzü, kolay eğilip kalktığınızı fark edeceksiniz.Sosyal faaliyetlerde bulanmaktan zevk alacaksınız, her şeyden öce öz güven kazandığınızı, zayıf halinizin size verdiği güç enerji ve neşe gözünüz de canlandığını Ve gelecekti seni ,şimdi yaşadığında tatlı bir heyecan başladığını görüyorsanız, bu güçlü bir sebebiniz var anlamına geliyor. Kesinlikle ideal kilonuza ulaşacaksınız. Düşünce gücünüzü gereceğe dönüştürecek beyniniz, bedeninizi sizin düşünceniz doğrultusunda hazırlayacaktır.

Neden aşamasını geçtikten sonra nasıl aşamasına bakabilirsiniz. Kilo kontrol için karar verdiniz ve amacınız nettir. Kilo kontrol etmek istiyorsunuz. Hedefinizde beli. Bundan sonraki aşama nasıl aşamasıdır.

Bu aşama en kolay aşamadır. İlk aşamayı geçmeden ikinci aşamaya geçmenizin bir anlamı yoktur.

Herbalife Ürünleri ile Herbalife diyet programına başlamaya hazır mısınız?

Herbalife ürünleri ile kilo kontrol edebilirsiniz. Herbalife ürünleri zayıflama ilacı olmadığını biliyorsunuz. kilo kontrol için hazırlanmamış ideal besinler içeren dünyaca tanınan doktorlar tarafında hazırlanmış ürünlerdir. Herbalife kullanmak, istiyorsanız herhangi bir Herbalife distribütörü takibinde kullanmalısınız. Söylediklerini harfiyen uygulamalısınız.

Wellness Nedir?

“Özellikle düzenli egzersiz ve doğru beslenme alışkanlıkları ile birlikte edinilen fiziksel olarak ve zihinsel olarak iyi olma durumudur. ”

-Amerikan heritage sözlüğü göre; “wellness iyi hissetmek ve iyi görünmektedir .”
Herbalife’in kurucusu Mark Hughes’a göre; “Wellness her sabah yürüyebilmek, istediğiniz hayatı yaşamak. Yeterli enerji, zaman ve özgürlüğünüzün olmasıdır.”

Wellness sizin için ne anlama geliyor? (Sağlıklı yaşam, daha iyi yaşam)

Her gün daha iyi hissetmek için çeşitli yollar ararız ve bu durum hem bizim hem de çevremizdekilerin günlerinin çok daha eğlenceli hale getirir. Başarıya ulaştıracak reçete ise yeterli miktarda sıvı alımıyla desteklenen dengeli beslenme düzeni ve beraberinde yapılan egzersizdir. Bu üç anahtar noktayı bir araya getirerek kendinize günden güne daha iyi hissetme fırsatı sunmuş olacaksınız.
Wellness açısından da büyük önem taşıyan iyi beslenme, yaşamın toplam kalitesinin arttırır. Maalesef, insanların yoğun yaşam tarzları daha sonraki yıllarda ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçecek sağlıklı seçeneklere pek uygun değildir . günümüzde çoğu insan , alışkanlıklar (beslenme, egzersiz ya da yaşam tarzı)açısından bilimin sağlıklı bir yaşam için zorunlu gördüğü şeyleri yapmakta.
Alışkanlıklarınızı bir gecede değiştiremezsiniz de bu faktörlerle adım adım uğraşabilirsiniz. Örneğin, sağlıklı bir beslenme, düzenli fiziksel egzersiz ve gün boyu yeterli su içmekten alacağınız keyfi keşif edebilirsiniz. Bu site bunu nasıl yapacağınızı öğrenmenize yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak. Wellness ile yaşam kalitenizi arttırmak için atmanız gereken adımları öğrenmekten zevk alacaksınız.

HÖRBİLAYF İLE SAĞLIKLI SİNDİRİM

Sindirim; vücudumuza giren ve hayati önem taşıyan karbonhidrat, protein, yağ ,vitamin, mineraller ve suya ihtiyaç duyar. Bu maddeleri çeşitli gıdalardan temin ederiz. İlk sindirim ağızda başlar yani yediğimiz bir gıdayı önce dişler ufak parçalara ayırır ve yemek borusu yardımıyla mideye gönderir. Midenin mekanik hareketi ve mide öz suyu sayesinde proteinler kimyasal haline getirir.
İyice küçülen besinler ince bağırsakta emilim yapılarak kana gönderilir. Geriye posa kalır ve buda kalın bağırsağa orda da kalan su ve mineraller emilerek posalar mesaneye gönderilir.
Yani ağzımıza giren her lokma ya da yediğimiz ve içtiğimiz her şey uzun bir yolculuk ve işlemden sonra ihtiyacımız olanı vererek eğer doğru bir beslenme yaptıysak tıpkı bir makine gibi dışarı atılır. Tıbbın babası ”HİPOKRAT” diyor ki: ‘’ Yedikleriniz ilaç, ilacınız yedikleriniz olmalı.’’ Henüz taklidi ve benzeri icat edilmemiş edilememiş canlı olarak mucize olan” İNSAN” Yaratılmışların en mükemmeli. Biyolojik olarak incelendiğinde bilim adamlarını dehşete düşürecek kadar mükemmel bir işleyiş ve mekanizmaya sahip. Her bir zer-remizin bir görevi ve mükemmel işleyişi var. Sindirim ve boşaltım sistemi de bunlardan bir tanesi. Eğer yaradılışa göre yaşar ve beslenmemizi ona göre yapar isek hiçbir problem yaşamadan makine tıkır tıkır çalışmaya devam eder.
Fakat günümüz yaşam koşulları, stres ve yanlış ve eksik beslenmeden dolayı maalesef ölümcül sindirim hastalıkları çok büyük oranda insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu ölümcül hastalıkların başında kanser gelmektedir. Mide ve bağırsak kanserleri çok büyük orandadır.

Herbalife kilo kontrol ürünleri  nelerdir? Nasıl kullanılır?

Herbalife ile beslenme en önemli kolaylığı ve sindirime faydasına gelince , hem hazım anlamında kolaylık hem de ihtiyacımız olan karbonhidrat,protein,vitamin,mineral ve en önemlisi lifi vermektedir.
Günlük bir kişinin minimum 20 gr lif alması gerekiyor. Sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olabilmesi için. Herbalife yemekleri hangi amaçlı kullanılırsa kullanılsın her anlamda vücudun ihtiyacı olanı verir. Hörbilayf ürünleri çok sıkı bir antioksidan olduğundan dolayı çok iyi bir temizleyici görevini görür aynı zamanda.ürünler kullanılırken bol su içilmesi tavsiye edilir, çünkü su hayattır artık bunu herkes biliyor. Ürünler su bazlıdır ne kadar çok ürün kullanımı süresince su tüketilirse bir o kadar sonuç muhteşem olur.
Hörbilayf de sindirime yönelik inanılmaz destek sağlayan iki temel ürün var. Bir tanesi sıvı olan Herbal Aloe İçecek bir tanesi de Hörbilayf heartwell lif tozu,.Alo içecek aç karnına içilen bir ürün . aloe bitkisinin özelliğinden dolayı hazımda kolaylık sağlarken antioksidan özelliği taşır ve çok iyi toksin atıcı olduğu için cilde parlaklık verir.
Hörbilayf heartwell lif tozu bağırsaklarda hacim kazanan bir lif kaynağıdır.. Herkes kullanabilir meyve sebze lifi olduğundan bağırsakta çözülür bol suyla alındığında bağırsağa yerleşmiş, bağırsak tüycüklerine yapışmış kirleri dışarı atımına yardımcı olur. Kaysı gibi hurma gibi o da lif içerir. Yemeklerin yanında bir bardak sıvı ile karıştırılarak tüketilir
İnsanı bir bütün olarak ele alan Hörbilayf, beslenme, kilo kontrolü, doğru besin, doğru kalori ve lifli gıdalarla 1980 yılından beri hizmet vermektedir.

Dr. Yoni Yorom  Antalya eğitiminden aldığımız notlar

“Ben spor tıbbından geliyorum. Ondan önce cerahtım. cerahlıkta öyle bir güç vardır ki kendinizi Allah’a çok yakın hissettiğiniz bir çizgidir. İnsanları yeniden onarmak için bayılıyordum kesmeye. Tıpta iki şeyin tedavi etiğine inanırlar biri ameliyat ikincisi antibiyotikler.
Çok şaşıracaksınız hayat kurtaran en önemli şey el yıkamak diğeri de beslenmedir.
Hayatımı eğlenceli hale getirmek için farklı bir şeyler yapmak istedim; spor tıbbına geçtim.

Aklınıza gelebilecek her türlü spor dallarında en ünlü kişilerle çalıştım.”
Hörbilayf Distribütörleri Marka Elçileridir. Değişimin temsilcileridir. Bilgi çoğaltıcılar dır.
Dr. Davit obezite üzerinde dünyada ses getiren araştırmasına başladı insanlar farkına varmadan Hörbilayf a geçti. Herbalifline  max omega-3 insanların yiyebileceği en güzel balık yağıdır. Ünlü futbolcu Messi Hörbilayf ürünlerini kullanıyor. Hörbilayf yeni üretim tesisler açtı .
ABD %65 Obez İtalya %20 1980 ile 2001 arasında üç kat arış göstermiş.
Almanya Kadınların %60 erkelerin %75 Obez
Fransa %12 si hızını ikiye katlamış
Meksika %64 Hindistan %20 Çin %10

Doğru ve dengeli beslenmenin az kalorili öğün geçirmenin faydaları nelerdir?

Protein , kas, kemi, Enzimlerin ve bağışıklık siteminin ihtiyacı var.Tüm vücudumuzun ihtiyaç duyduğu karbon hidratlar enerji için gerekli. oksijene ihtiyaç var karbonhidrat oksijenle reaksiyona girerek enerji açığa çıkarırlar.bu olmadan yaşayamayız. karbonhidratlar fazla olunca yağ olarak depolanır . Depolanmış yağlar bizim çölü geçmemiz için varlar. Buna ihtiyacımız yok.
Vitamin gelişmek ve büyümek için gereklidir.
Lif: vücuttaki toksinleri ve atıkları atmak için gerekli,
Su: bir insan %5 su kaybederse ölebilir.
Herkesin beslemeye ihtiyacı var.
Yağ oranını azaltmak:
• Kalp hastalıkları
• Safra kessi taşları
• Göğüs ve bağırsak kasları
• Hiper tansiyon
• Felç
• Depresyon
• Uyku apnesi
• Kanadaki yağ oranını
• Diyabet
• Oestroporoz
Ve dahası beslenme erkelerde %40 oranında kolon kanseri riskini azaltır. Kadınlara %50
Oranın meme kanseri riski azaltılır.

Egzersiz yapmanın faydaları

Yemeğiniz organize edin. Az yemek yiyin depresyon riski azalır. Amerikan %50si ani depresyon ilaçları kullanıyor.
Doğru yemekler ve egzersiz yaparsanız ilaç almanıza gerek kalmaz.
Diyabet hastalığı nüfusun %10 nu kapsıyor. Doğru beslenin, yeterince egzersiz yapın, haftada 5 saat egzersiz ömrünüzü %50 artırır. Haftada 100 kalori yakmak %30 200 kalori % 50 ömür uzatır. mümkün olduğunca geç yaşlanmak yaşla manadan ölmek istiyorsanız buzdolabına yazın hayat sizi yakaladığı zaman daha hızlı koşun.
Yaşlı adamlar geleceği için hiçbir şey yapmayanlardır. Yaşlı olup genç olan adamların zamanı yok, çok meşkurdurlar. Konfiçyus, insanlar para kazanmak için sağlığını kaybederler, sağlığını kazanmak için kazandıkları parayı harcalar.
Kaloriyi düşürün içeri zengin yiyecekleri yiyin.
Şirket ürünlerin kalite kontrolü için 3 milyon dolar harcadı tesisler kurdu.
Çin den üretim yapılan tarlalar ve tesisleri mevcuttur.
Üretim testi için kaliforniyada birde Çin de bir tesis bulunmaktadır.
Haftada 400- 900 kalori harcamalısınız.
Haftada en az 4 saat koşacaksınız. Günde min 45 dk. Koşmalısınız. 1 saat koşu 500 kalori yakmaya tekabül ediyor.

Metabolizma

Yaşamsal faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için hücreler içerisindeki geçen kimyasal süreçlerin hepsine verilen isimdir. Metabolizma; anabolizma katabolizma olmak iki aşamada oluşur. anabolizma yapım metabolizması anlamına gelmektedir. Vücudun ihtiyacı olan maddelerin sentezlenmesi enerjiye ihtiyaç vardır, katabolizma yıkım metabolizması dır. Enerji elde etmesi için protein karbonhidrat ve yağa ihtiyaç duyar, oksijen varlığında, karbondioksit, enerji ve su açığa çıkar

.Metabolizma yaşı nedir?

Metabolizma yaşı çok kullanılan bilimsel anlamında bir terim değildir. Genelde metabolik hızı danışanlar için yeterli metabolizma yaşa kişini gerçek yaşından çok farklı çıkabilir. Bir takım teknik cihazlarla ölçülmektedir. Bireyin yaşı cinsiyeti, bulunduğu kilo bulunduğu fiziksel aktivite, günlük beslenmesi metabolizma aşını etkileyebilir. Metabolizma yaşı ölçen cihazlar günlük aktivite kaz yapısı, günlük egzersiz kapasitesi, uyku düzeni gün içerisinde hareketlik kullandığı ilaçlar dahil cinsiyet özelikle metabolizma yaşı hesaplamada etkili olabilir.

Metabolizma yavaşlaması hangi hastalıklara sebep olur?

Metabolizmanın yavaşlaması bazı hastalıklar sonucunda ortaya çıkabilir. Hip tiroidi. Kas kaybı yatağa bağımla olmak gibi nedenlerden dolayı metabolik hız düzebilir. Aşırı uyku bunu çok etkileyebilir. Bu gibi durumlarda özellikle kilo problem mi ortaya çıkabilir. Kilo problemi yağlanmaya ile birlikte orta ya çıktığında kalp damar hastalıklar metabolik sendrom, diyabet. Gibi hastalıklar orta çıkabilir. Metabolizma hızını artırmak için düzenli uyku sık ve kaliteli beslenme yeterli su, düzenli egzersiz gibi parametreleri unutmak gerekir

FAZLA KALORİ ALIMINA YÖNELİK TEHLİKELER NELERDİR?

Kalori Nedir? Kalori aslı enerjidir. Enerjide yediğimiz içtiğimiz yiyecek ve içeceklerden elde edilen güçtür. Yiyecek ve içeceklerimizi uzmanlar karmaşadan kurtarmak ve daha iyi anlamamız için çeşitli gruplara ayırmışlardır. Mesela yağlar, proteinler, karbonhidratlar, eser elementler, vitamin ve mineraller.
Çok şanslıyız ki teknolojik anlamda çok güzel bir zamanda yaşıyoruz. Uzmanlar yediğimiz içtiğimiz her şeyin kalorisini rahatlıkla tespit edip bizim bilgilerimize sunmaktadırlar. Kalori ölçülmesinde ilginç olan şu ki, hangi yiyeceğin içinde olursa olsun bütün protein türlerinin bir gramında aynı miktarda kalori bulunmaktadır. Bu durum yağlar içinde, karbonhidratlar içinde geçerli olmuştur. Yani ne yediğimizin bir önemi yok bir gram karbonhidrat’ta 4 kalori, bir gram yağda 9 kalori bulunmaktadır.

Kalori ihtiyacınızı güne yayarak dengeleyin

Her insanın alması ve bunun karşılığında yakması gereken günlük kalori miktarı fark arz etmektedir. Ama yine uzmanlar kadın-erkek, yaş, boy-kilo, aktivasyon ve yatar halde olma gibi durumlara göre kalori ihtiyaçlarını belirlemişler. Nefes almaktan tutun yaşamsal faaliyetlerimizi devam ettirmek için enerjiye ihtiyaç duyarız.
Peki vücudun gereksinim duyduğu bu vazgeçilmez enerjiyi nasıl alıyoruz ve yeteri kadar mı alıyoruz?Günlük ne kadar enerji yani kaloriye ihtiyaç duyuyoruz? Ne kadar alıp ne kadarını harcıyoruz? Kalori deyince hepimizin aklına gelen ortak sorular bunlar.
Kaloriyi nasıl aldığımızı yukarıda anlattık; Tamamen yediğimiz, içtiğimiz yiyecek ve içeceklerden alıyoruz.

Günlük kalori ihtiyacımızı tespit edip, gün içerisinde almamız gereken kalori miktarını bilmemizde çok büyük fayda var. Bu sebepten dolayı neden zayıf ya da neden kilolu olduğumuzu daha iyi anlamış oluruz. Günlük kaç kaloriye ihtiyacımız var? Öncelikle kilo ve boyumuz, yaşımız, kadın erkek olmamız ve ne iş yaptığımız bunlar kişiler arasında günlük kalori alım miktarlarını belirler. Şimdi artık tüm sağlık merkezlerinde bu ölçümler yapılmaktadır. Mutlaka bu bilgiye sahip olmakta fayda var. Kilo dediğimiz nedir eğer fazla ise kilomuz günlük aldığımız kalori fazla yaktığımız az, eksik ise yaktığımız kalori fazla yediklerimiz yani aldığımız enerji miktarı az.

Tüm kişinin kendisine ait bilgileri edinmesi tamamlandıktan sonra, geriye yediklerimiz ve içtiklerimizin kalori miktarlarını tespit etmeye gelmektedir.

Vücudumuz fazla kaloriyi nasıl depolar?

Eğer fazla kalori alıp az kalori yakıyorsak karaciğer alınan bu kaloriyi şeker olarak depolar. Karaciğerde fazla şeker birikince bu seferde karaciğer kısa bir süreliğine şekerin bir kısmını kaslara aktarır. Eğer burada iken kalori yakılmazsa yani hareket ve egzersiz yapılmazsa daha uzun süreliğine depolamak için yağa dönüşür. Ve biz erkekse göbek bayansa basen bölgesinden kilo almaya başlarız.

Dolayısıyla insanların kilo probleminin olmasının temelinde yatan sebep bu . kalori kontrolünü yapamamaları. Tabi öyle bir zamanda yaşıyoruz ki tüm gerekli kontrolleri yapmak istesek bile bu çok da mümkün olamamaktadır.yapmayı başarsak bile bu defa vücudumuz besin değerleri anlamında eksik beslendiğini görerek sağlık problemleri ile boğuşmaya başlıyoruz. Çünkü yediğimiz içtiğimiz her şeyin besin değeri az, kalorisi yüksek, yediklerimiz o kadar çok besin kaybına uğramış ki tamamen posa ve hormon yiyoruz. Bunun yanında gazlı ve kalorisi yüksek içecekler, alkol tüketimi, bilinçsizce ilaç kullanımı ve azalan fiziksel aktiviteler.

Günlük kalori alımınızı nasıl ayarlarım?

Yani mutlaka şu bilince varmamız lazım. Herkesin en büyük doktoru ve beslenme uzmanı yine kendisidir ve bu zamanda öyle olmak zorunda. Yediklerimize ve yaşam tarzımıza dikkat etmek zorundayız. Çocuklarımızın beslenme alışkanlıkları tamamen bizim beslenme kültürümüze bağlı. Bilinçli tüketici olmak zorundayız. Eğer sağlıklı ve uzun yaşamak istiyorsak. Kalori hesaplamasını bilmemiz lazım. Eğer bir kilo vermek istiyorsak 7000 kalori yakmamız gerekir. 15 günde eğer günlük 500 kalori az alır isek 1 kg vermiş oluruz.

Bilinçli uzmanların söylediği şu mutlaka artık herkes bir ek gıda takviyesine ihtiyaç duymaktadır. Mutlaka kullanmalıdırlar. Kendi alanında uzun yıllar geçirmiş kalitesi kanıtlanmış dünya markası ek gıda takviyeleri ile çalışan firmaların ürünlerinden faydalanmak gerekmektedir.

Herbalife ile kolay ve sürdürülebilir diyet yapın

Unutmayalım ki çoğu şey bizim elimizdedir. Sağlığımızı korumakta bizim elimizde , boş vererek suyu akışına bırakmakta bizim elimizde . Yaşamlarımızın kontrolü her zaman bizim elimizde olması gerektiğini düşünüyorum. Hayata bir şeylerin değiştirme dirayetini göstermek en büyük mutluluk ve esin kaynağı olabilir. sadece harekete geçin Hörbilayf dan ayrılmayın. Kolay ve esnek bir diyet programında kullanabileceğiniz en uygun gıdadır.

Herbalife kullananların neredeyse tamamının yorumları olumludur. Herbalife kullanan ve herbalife yaşam koçunun yapmış olduğu programa sadık kalan kullanıcıların neredeyse tamamı sonuç almaktadır.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder