Herbalife Kullananların Diyette Öğle Yemeği Nasıl Olmalı?

Herbalife kullanırken öğle yemeğinde ne tür yemek yenmeli ?

Herbalife shakeyi sabah içtiğinizde üzerine mutlaka bol su için ki acıkma hissiniz azalsın ve tokluk hissiniz artsın. Bu sayade sabah ile öğle arası acıkma seansları oluşmaz. Herbalife diyet programında öğle yemeği çok önemlidir. Öğle yemeği hem doyurucu hemde kolay sindirilebilir besinler olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü kolay sindirilen besinlerin enerjiside kolay oluşur. Öğle enerji ihtiyacı bu sayede temin edilmiş olur. Herbalife kullananlarda en büyük handikap öğle yemeğini az yemeleri doymadan kalkmalarıdır. Buda öğleden sonra hızlanan metabolizmaya enerji üretimi yetersiz geliyor. Kişi akşam olunca tabiri caizse dünyayı yese doymayacakmış gibi bir hisse kapılıyor. Ona 250 ml sütle yapılmış shake çok az görünüyor.

Burada yapılması gereken öğle yemeği ile tam doymalı ancak karbonhidrat  ağırlıklı değil sebze ve protein ağırlıklı beslenilmelidir.

 Herbalife kullanıcılarına bir tavsiyem ürünü alınca zayıflamıyorsunuz ürünü doğru kullanmalısınız ve zamanında yapılacak programa uymalısınız. Bu mutlaka iyi bir yaşam koçu takibinde gerçekleşir.

    Herbalife al kullan diyerek sonuç almanız çok zor neredeyse imkansız diyebilirim. Yönlendirme ve takip bir diyet programının olmazsa olmazıdır.

Herbalife Kullananların Yorumları

Yorumlar bir ürünün tercih edilme nedenlerini belirler. Herbalife ürünlerini kullananlar bir çoğu ürünlerin sağlıklı ve beslenmede sürekli kullanıla bilir olduğunu belirtiyorlar. Vitamin ve mineral tabletini kullanan kullanıcıların hepsi memnun ve gün içerisinde enerjilerinin yükseldiğini belirtiyorlar.

Ancak bazı kullanıcılarımız herbalife shake ilk içtiklerinde mide bulantısı yaptığını belirtmiş. Bazı kullanıcılarımız thermo comlete tableti akşam içince uyku sorunu yaşadıklarını belirmişler.

Herbalife ile kilo verenlerin öğle yemeği yorumları

Kilo verenler sabah herbalife shake içtikten sonra öğleye kadar yeterli su içince acıkmadıklarını ve öğle genelde sebze yemeği yediklerini belirtmişler. Akşam yemek yerine herbalife shake içenlerin daha fazla kilo verdiklerinden bahsetmişler. Herbalife çay içenlerin gün boyu daha zinde olduklarını belirtiyorlar. Ayrıca herbalife çay içmenin su tüketmeye de katkı sunduğunu belirtiyorlar.

Bazı kullanıcılarımız herbalife kullanarak kilo verirken öğlen öğününde ilk bir hafta sadece çorba tükettiklerini yazmışlar.

Siz kullanıcı yorumlarını değerlendirin ve daha detaylı bilgi ve günlük herbalife diyet programı almak için bizimle iletişime geçiniz.

Herbalife yaşam koçu

 

 

 

 

 

Herbalife hakkında diğer bilgiler

Herbalfe Üyesi nasıl olabilirim?

Herbalife ücretsiz ayrıcalıklı üye nasıl olabilirim?

 

HERBALİFE BALIKESİR 05055444606

Balıkesir herbalife sipariş:05055444606

Herbalife şirketi beslenme ürünleri ile ön plana çıkar. Herbalifede insan ana unsurdur. İnsanların yanlış beslenme sonucu aldığı kiloları doğru beslenmeye kanalize ederek olması gerekli olan görünüme gelmelerini sağlar.

Balıkesirde herbalife kullananlar, ilk herbalife ürünlerini kullanmaya karar verdiklerinde Herbalife balıkesir yaşam koçuna sordukları ilk soru” Bunları yiyerek zayıflayacak mıyım”?

Balıkesir herbalife yaşam koçumuz ”Evet size hazırlayacağım herbalife sağlıklı yaşam programına uyarak”

Herbalife kaliteden ödün vermeyen hep insan sağlığını ön planda tutan bir şirkettir. Ürettiği ürünleri güvenle kullanabilirsiniz.

Sizlere nasıl sağlıklı kilo verilir veya nasıl sağlıklı kilo kitlemesi yapılır, nasıl sağlıklı kilo alınır.

Kolay ve basit aynı zamanda kaliteli ürünleri kullanma cildinizi seviyorsanız herbalife cilt bakımı kullanın.

Herbalife ürünlerini nasıl kullanacağınızı herbalife Balıkesir yaşam koçuyla irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

HERBALİFE MANİSA 05055444606

Herbalife Manisa sipariş yeri: 05055444606

Herbalife şirketi beslenme ürünleri ile ön plana çıkar. Herbalifede insan ana unsurdur. İnsanların yanlış beslenme sonucu aldığı kiloları doğru beslenmeye kanalize ederek olması gerekli olan görünüme gelmelerini sağlar.

Manisa herbalife kullananlar, ilk herbalife ürünlerini kullanmaya karar verdiklerinde Herbalife Manisa yaşam koçuna sordukları ilk soru” Bunları yiyerek zayıflayacak mıyım”?

Manisa herbalife yaşam koçumuz ”Evet size hazırlayacağım herbalife sağlıklı yaşam programına uyarak” diye cevap veriyor.

Herbalife kaliteden ödün vermeyen hep insan sağlığını ön planda tutan bir şirkettir. Ürettiği ürünleri güvenle kullanabilirsiniz.

Sizlere nasıl sağlıklı kilo verilir veya nasıl sağlıklı kilo kitlemesi yapılır, nasıl sağlıklı kilo alınır.

Kolay ve basit aynı zamanda kaliteli ürünleri kullanma cildinizi seviyorsanız herbalife cilt bakımı kullanın.

Herbalife kilo yönetimi

size özel hazırlanmış paketler, kendinize en uygun paketi seçin.

Herbalife başlangıç paketi : Aromalar ve tatlar arasında kalori ve içerik olarak hiç bir fark yoktur. Sadece shake besleyici shakemizi kullanarak kilo kaybı sağlayabilirsiniz. Kilolarınızdan kurtulmak için günde iki kez kullanmalısınız.

HEMEN SİPARİŞ VER

Herbalife kilolarınızdan kurtulmaya ideal paket: bir vanilya aroması bir çikolata aroması ve bir 50 gr herbalife çay. Bu programda uyguladığımız miktara ve orana göre iki shake bir ay gitmekte herbalife çay 21 günlük olarak planlanmıştır. 21 gün sonunda çay yerine termo complete tablete geçiş yapılmaktadır.

HERMEN SİPARİŞ VER

Kilo kontrolünde etkin paket : Bir vanilya aroması bir çikolata aroması ve bir 50 gr herbalife çay ve bir aloevara konsantre içeceği.. Bu programda uyguladığımız miktara ve orana göre iki shake bir ay gitmekte, herbalife çay ve herbalife alovera konsantre içeceği  21 günlük olarak planlanmıştır. 21 gün sonunda Alovera konsantre içeceği  yerine termo complete tablete geçiş yapılmaktadır. Bu programda iki kutu çay veya iki kutu çay yerine geçen 100gr herbalife çayı tercih edilebilir.

HEMEN SİPARİŞ VER

Kilolarınızdan kurtulmada hızlı paket :  Bir vanilya aroması bir çikolata aroması ve bir 100 gr herbalife çay , bir adet Aloevera konsantre içeceği ve bir termo complete teblet. Bu programda uyguladığımız miktara ve orana göre iki shake bir ay gitmekte, herbalife çay ve herbalife alovera konsantre içeceği  21 günlük olarak planlanmıştır. 21 gün sonunda Alovera konsantre içeceği  yerine termo complete tablete geçiş yapılmaktadır.

 

 

Herbalife kilo aşağı başlangıç paketi : Bu pakette biri vanilya aromalı shake diğeri çikolata aromalı shake ve karıştırıcı vardır. Aroma ve tatlar arasında kalori ve içerik açısından hiç bir fark yoktur. Bir aylık bir pakettir.

 

Herbalife ürünlerini nasıl kullanacağınızı herbalife Manisa yaşam koçuyla irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Tüm Şehirlerde Herbalife Temsilcileri Ve Telefonları

Şehir şehir herbalife yaşam koçları ve telefonları

Herbalife Nutrition firması 1980 yılında kurulan Türkiye’de 1998 yılından beri kesintisiz faaliyetini sürdürmektedir. Ürünleri kalorisiz beslenme, cilt bakın kremleri, saç bakım şampuanları, enerji içecekleri ve sporcu protein içecekleri olarak sınıflandırabiliriz. Herbalife ürünleri kullanırken bir yaşam koçu takip ve beslenme programı ile ilerlerseniz %100 sonuç alabilirsiniz. Bu sebeple Sizlere daha iyi destek olabilmek için herbalife ürün eğitimlerini tamamlamış bilgili ve deneyimli herbalife yaşam koçlarının direk iletişime geçebileceğiniz numaralarını ekledik.

Herbalife ürünlerini kullanarak dengeli beslenme ve kilo kontrolü yapmak istiyorsanız. İyi bir sonuç almayı hedefleyen kullanıcılara ve herbalife kullanma kararı alan müşterilerimize eğitimli bir herbalife yaşam koçundan destek almanız size hedeflediğiniz sonucu getirecektir.

Herbalife ürünlerini kullanmak istiyorsan nereden alabilirim nasıl kullanmalıyım? Biri bana yardımcı olsun bana destek olsun diyorsan herbalife yaşam koçları ile iletişime geçiniz.

Adana Herbalife Distribütörü

Adana ve ilçelerinde yaşıyorsanız herbalife yaşam koçları ile iletişime geçiniz.

Aladağ Herbalife tıkla iletişime geç

Aladağ ilçemizde kilo problemi yaşayanlar bize ulaşın.

Ceyhan Herbalife tıkla iletşime geç

Ceyhan ilçemizde bir çok herbalife kullanan memnun müşterilerimiz var. Sizlerde herbalife ürünlerini kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Adana ve ilçelerinde herbalife kullanmak ve herbalife üyesi olmak isteyen ayrıca herbalife iş fırsatını merak eden bilgi almak isteyenlerin iletişime geçebileceği herbalife iletişim numarası : 05055444606

Adıyaman Herbalife Distribütörü

Afyonkarahisar Herbalife Distribütörü

Ağrı Herbalife Yaşam Koçu

Amasya Herbalife Aktif Yaşam Koçu

Ankara Herbalife Distribütörü

Antalya Herbalife Yelken Aktif Yaşam Kulübü İletişim

MARDİN HERBALİFE SİPARİŞ HATTI:05055444606,

ARTVİN HERBALİFE TAKİP VE DANIŞMANLIK HATTI: 05055444606,

MUĞLA HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU:05055444606,

MUŞ HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU:05055444606 ,

BALIKESİR HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05057752512,

NEVŞEHİR HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU: 05055444606,

BİLECİK HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

NİĞDE HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

BİNGÖL HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

ORDU HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

BİTLİS HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606 ,

RİZE HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU:05055444606,

BOLU HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU: 05055444606,

SAKARYA HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU:05055444606,

BURDUR HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :005055444606,

SAMSUN HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

BURSA HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

SİİRT HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU 05055444606,

ÇANAKKALE HERBALİFE TELEFONU :05055444606 ,

SİNOP HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU:05055444606,

ÇANKIRI HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

SİVAS HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

ÇORUM HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU:05055444606,

TEKİRDAĞ HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

DENİZLİ HERBALİFE YAŞAM KOÇU İLETİŞİM:05055444606,

TOKAT HERBALİFE YAŞAM KOÇUNUN TELEFONU :05055444606,

DİYARBAKIR HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU:05057752512,

TRABZON HERBALİFE YAŞAM KOÇU TALEFONU :05055444606,

EDİRNE HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

TUNCELİ HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

ELAZIĞ HERBALİFE SATIŞ YERİ:05055444606,

ŞANLIURFA HERBALİFE SATIŞ YERİ:0505444606,

ERZİNCAN HERBALİFE YAŞAM KOÇU : 05055444606,

UŞAK HERBALİFE YAŞAM KOÇU :05055444606,

ERZURUM HERBALİFE YAŞAM KOÇU :05055444606,

VAN HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU : 05055444606,

ESKİŞEHİR HERBALİFE YAŞAM KOÇU : 05055444606,

YOZGAT  HERBALİFE YAŞAM KOÇU:05055444606,

GAZİANTEP HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

ZONGULDAK HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU: 0505544606,

GİRESUN HERBALİFE YAŞAM  KOÇU TELEFONU :05055444606,

AKSARAY HERBALİFE TELEFONU: 05055444606,

GÜMÜŞHANE HERBALİFE YAŞAM KOÇU :05055444606,

BAYBURT HERBALİFE YAŞAM KOÇU: 05055444606,

KARAMAN HERBALİFE  YAŞAM KOÇU TELEFONU: 05055444606,

HATAY HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

KIRIKKALE HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

ISPARTA HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :0505544606,

BATMAN HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

MERSİN HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU:0505544606,

ŞIRNAK HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU:05055444606,

İSTANBUL HERBALİFE TELEFON NUMARASI: 05055444606,

BARTIN HERBALİFE YAŞAM KOÇU : 05055444606,

İZMİR HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU: 05330206046,

ARDAHAN HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :050505444606,

KARS HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :00505544606,

IĞDIR HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU:05055444606,

KASTAMONU HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

YALOVA HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :050505444606,

KAYSERİ HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :005055444606,

KARABÜK HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :050505444606,

KIRKLARELİ HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

KİLİS HERBALİFE SATIŞ TELEFONU :05055444606,

KIRŞEHİR HERBALİFE SATIŞ TELEFONU :05055444606,

OSMANİYE HERBALİFE YAŞAM KOÇU TELEFONU :05055444606,

DÜZCE HERBALİFE YAŞAM KOÇU NUMARASI:05055444606.

Herbalife Nedir, Ne Değildir? Sağladığı faydalar nelerdir?

Herbalife Ürünleri

Herbalife  Nedir, Ne Değildir?

Herbalife herbal ve life kelimelerin birleşmesinden meydana gelmiştir.

Herbal: Doğal, bitkisel, doğadan ot,  şifalı bitkiler demektir.

Life: Hayat, yaşam, canlı, ömür, canlık anlamlarını içermektedir. Herbalife; kelime anlamı olarak, doğal yaşam, bitkisel yaşam, bitkisel hayat, doğal hayat, anlamları taşımaktadır. Herbalife ürünleri  Optimum beslenmeyi minimum kalori ile sağlayan ürünlerdir.

  Herbalife nedir?

• Bitkisel sağlıklı beslenme ürünlerdir.
• İlgili bakanlık onaylamıştır. (Tarım ve Gıda Bakanlığını ilgilendiren ürünler. İç beslenmesi ürünleri) Tarım ve Gıda bakanlığı, Sağlık Bakanlığını ilgilendiren ürünler (Cilt beslenmesi ürünleri) sağlık Bakanlığı tarafında onaylanmıştır.)
• Dengeli ve sağlıklı beslenme ürünlerinden oluşur.
• Kilo kontrol Fit kalma için kullanılabilir.
• Formda kalmak ve pratik öğün için kullanılabilir.
• Kişiye özel program sunar. Kişiye üye desteği verir
• Sonuç garantilidir. (30 gün içerisinde hiç bir gerekçe gösterilmeden iade edilebilir.)
• Sporculara özel programlar sunar.
• Yemek yiyebilen herkes yiyebilir.
• Helal sertifikası vardır.(giriş yaptığı ülkelerini dini inançları dikkate alır)

 Kilolarınızı nasıl kontrol edeceksiniz? Motivasyonunuzu nasıl artırmalısınız?

En büyük hazinemiz düşünce gücümüzdür. Etkin bir şekilde bu hazineyi kullandığımızda başaramayacağımız zorluk yoktur. Düşünce gücünün harekete geçmesi için bir sebep olmalı. Güçlü bir sebebiniz varsa, beyniniz sizin için harekete geçecektir. Beynin tek yakıtı sebeplerdir. Bir şey yapmak istiyorsanız beyin otomatikman bunun sebebini sorgular, eğer kuvvetli bir cevap alırsa sizi harekete geçirecektir. Eğer belirsiz ve önemsiz bir cevap alırsa sizin için hiçbir şey yapmayacaktır.

Kendini motive et

Bir örnek verecek olursak; farz edelim ki, sizi 110 kilo ağırlığın da, 1,65 cm boyunda, göbek çevresi 120 cm 25 yaşında genç bir bayansınız. Kilodan dolayı yürümekten güçlük çekiyor, göbek ten dolayı rahat eğilip kalkamıyorsunuz. Enerjiniz tükenmiş, sürekli yemek yemek isteyen, aynalara bakmayan, evde tartı aletine tahammülü kalmayan, sosyal etkinliklerden hoşlanmamaya başlayan bir hal aldınız.

Oysa bu kiloları almadan önce, hareketli, neşeli, kendisi ile barışık, sosyal etkinliklerden hoşlanan, arkadaşları ile sık sık bir araya gelen, gezmekten hoşlanan, kitap okumayı seven bir kişi idiniz.45 kilo fazlalığınız olduğunu 45 kilo yük fazladan taşıdığınız, Olmanız gereken ideal kilonuz 63-65 kilo, göbek bölgesi 85 cm olması gerektiğini biliyorsunuz.Kilo vermek istiyorsunuz.

Bu isteğinize karşı beyin size şu soruyu yöneltecektir. Neden kilo vermek istiyorsunuz? Bu soruya aldığı cevap: Eh işte öylesine kilo vermek istiyorum. Sanırım kilo vermek istiyorum. Verebilirim galiba. Aslında kilolarım beni rahatsız etmiyor amma yinede bir deneyeyim. Gibi  net olmayan gerekçeleriniz varsa, mevcut kilolarınıza alışın. Herhangi bir kilo verme yöntemin denemeyin diyorum. Çünkü zihninizde bir tablo canlanmıyor ve güçlü bir sebebiniz yok.

Eğer zihninizde zayıf haliniz canlanıyorsa, kilo verdikten sonar incecik bedeniniz, aklınızda belirgin bir şeklide canlanıyorsa, kilo verdikten sonra rahat yürüdüğünüzü, kolay eğilip kalktığınızı fark edeceksiniz.Sosyal faaliyetlerde bulanmaktan zevk alacaksınız, her şeyden öce öz güven kazandığınızı, zayıf halinizin size verdiği güç enerji ve neşe gözünüz de canlandığını Ve gelecekti seni ,şimdi yaşadığında tatlı bir heyecan başladığını görüyorsanız, bu güçlü bir sebebiniz var anlamına geliyor. Kesinlikle ideal kilonuza ulaşacaksınız. Düşünce gücünüzü gereceğe dönüştürecek beyniniz, bedeninizi sizin düşünceniz doğrultusunda hazırlayacaktır.

Neden aşamasını geçtikten sonra nasıl aşamasına bakabilirsiniz. Kilo kontrol için karar verdiniz ve amacınız nettir. Kilo kontrol etmek istiyorsunuz. Hedefinizde beli. Bundan sonraki aşama nasıl aşamasıdır.

Bu aşama en kolay aşamadır. İlk aşamayı geçmeden ikinci aşamaya geçmenizin bir anlamı yoktur.

Herbalife Ürünleri ile Herbalife diyet programına başlamaya hazır mısınız?

Herbalife ürünleri ile kilo kontrol edebilirsiniz. Herbalife ürünleri zayıflama ilacı olmadığını biliyorsunuz. kilo kontrol için hazırlanmamış ideal besinler içeren dünyaca tanınan doktorlar tarafında hazırlanmış ürünlerdir. Herbalife kullanmak, istiyorsanız herhangi bir Herbalife distribütörü takibinde kullanmalısınız. Söylediklerini harfiyen uygulamalısınız.

Wellness Nedir?

“Özellikle düzenli egzersiz ve doğru beslenme alışkanlıkları ile birlikte edinilen fiziksel olarak ve zihinsel olarak iyi olma durumudur. ”

-Amerikan heritage sözlüğü göre; “wellness iyi hissetmek ve iyi görünmektedir .”
Herbalife’in kurucusu Mark Hughes’a göre; “Wellness her sabah yürüyebilmek, istediğiniz hayatı yaşamak. Yeterli enerji, zaman ve özgürlüğünüzün olmasıdır.”

Wellness sizin için ne anlama geliyor? (Sağlıklı yaşam, daha iyi yaşam)

Her gün daha iyi hissetmek için çeşitli yollar ararız ve bu durum hem bizim hem de çevremizdekilerin günlerinin çok daha eğlenceli hale getirir. Başarıya ulaştıracak reçete ise yeterli miktarda sıvı alımıyla desteklenen dengeli beslenme düzeni ve beraberinde yapılan egzersizdir. Bu üç anahtar noktayı bir araya getirerek kendinize günden güne daha iyi hissetme fırsatı sunmuş olacaksınız.
Wellness açısından da büyük önem taşıyan iyi beslenme, yaşamın toplam kalitesinin arttırır. Maalesef, insanların yoğun yaşam tarzları daha sonraki yıllarda ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçecek sağlıklı seçeneklere pek uygun değildir . günümüzde çoğu insan , alışkanlıklar (beslenme, egzersiz ya da yaşam tarzı)açısından bilimin sağlıklı bir yaşam için zorunlu gördüğü şeyleri yapmakta.
Alışkanlıklarınızı bir gecede değiştiremezsiniz de bu faktörlerle adım adım uğraşabilirsiniz. Örneğin, sağlıklı bir beslenme, düzenli fiziksel egzersiz ve gün boyu yeterli su içmekten alacağınız keyfi keşif edebilirsiniz. Bu site bunu nasıl yapacağınızı öğrenmenize yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak. Wellness ile yaşam kalitenizi arttırmak için atmanız gereken adımları öğrenmekten zevk alacaksınız.

HÖRBİLAYF İLE SAĞLIKLI SİNDİRİM

Sindirim; vücudumuza giren ve hayati önem taşıyan karbonhidrat, protein, yağ ,vitamin, mineraller ve suya ihtiyaç duyar. Bu maddeleri çeşitli gıdalardan temin ederiz. İlk sindirim ağızda başlar yani yediğimiz bir gıdayı önce dişler ufak parçalara ayırır ve yemek borusu yardımıyla mideye gönderir. Midenin mekanik hareketi ve mide öz suyu sayesinde proteinler kimyasal haline getirir.
İyice küçülen besinler ince bağırsakta emilim yapılarak kana gönderilir. Geriye posa kalır ve buda kalın bağırsağa orda da kalan su ve mineraller emilerek posalar mesaneye gönderilir.
Yani ağzımıza giren her lokma ya da yediğimiz ve içtiğimiz her şey uzun bir yolculuk ve işlemden sonra ihtiyacımız olanı vererek eğer doğru bir beslenme yaptıysak tıpkı bir makine gibi dışarı atılır. Tıbbın babası ”HİPOKRAT” diyor ki: ‘’ Yedikleriniz ilaç, ilacınız yedikleriniz olmalı.’’ Henüz taklidi ve benzeri icat edilmemiş edilememiş canlı olarak mucize olan” İNSAN” Yaratılmışların en mükemmeli. Biyolojik olarak incelendiğinde bilim adamlarını dehşete düşürecek kadar mükemmel bir işleyiş ve mekanizmaya sahip. Her bir zer-remizin bir görevi ve mükemmel işleyişi var. Sindirim ve boşaltım sistemi de bunlardan bir tanesi. Eğer yaradılışa göre yaşar ve beslenmemizi ona göre yapar isek hiçbir problem yaşamadan makine tıkır tıkır çalışmaya devam eder.
Fakat günümüz yaşam koşulları, stres ve yanlış ve eksik beslenmeden dolayı maalesef ölümcül sindirim hastalıkları çok büyük oranda insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu ölümcül hastalıkların başında kanser gelmektedir. Mide ve bağırsak kanserleri çok büyük orandadır.

Herbalife kilo kontrol ürünleri  nelerdir? Nasıl kullanılır?

Herbalife ile beslenme en önemli kolaylığı ve sindirime faydasına gelince , hem hazım anlamında kolaylık hem de ihtiyacımız olan karbonhidrat,protein,vitamin,mineral ve en önemlisi lifi vermektedir.
Günlük bir kişinin minimum 20 gr lif alması gerekiyor. Sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olabilmesi için. Herbalife yemekleri hangi amaçlı kullanılırsa kullanılsın her anlamda vücudun ihtiyacı olanı verir. Hörbilayf ürünleri çok sıkı bir antioksidan olduğundan dolayı çok iyi bir temizleyici görevini görür aynı zamanda.ürünler kullanılırken bol su içilmesi tavsiye edilir, çünkü su hayattır artık bunu herkes biliyor. Ürünler su bazlıdır ne kadar çok ürün kullanımı süresince su tüketilirse bir o kadar sonuç muhteşem olur.
Hörbilayf de sindirime yönelik inanılmaz destek sağlayan iki temel ürün var. Bir tanesi sıvı olan Herbal Aloe İçecek bir tanesi de Hörbilayf heartwell lif tozu,.Alo içecek aç karnına içilen bir ürün . aloe bitkisinin özelliğinden dolayı hazımda kolaylık sağlarken antioksidan özelliği taşır ve çok iyi toksin atıcı olduğu için cilde parlaklık verir.
Hörbilayf heartwell lif tozu bağırsaklarda hacim kazanan bir lif kaynağıdır.. Herkes kullanabilir meyve sebze lifi olduğundan bağırsakta çözülür bol suyla alındığında bağırsağa yerleşmiş, bağırsak tüycüklerine yapışmış kirleri dışarı atımına yardımcı olur. Kaysı gibi hurma gibi o da lif içerir. Yemeklerin yanında bir bardak sıvı ile karıştırılarak tüketilir
İnsanı bir bütün olarak ele alan Hörbilayf, beslenme, kilo kontrolü, doğru besin, doğru kalori ve lifli gıdalarla 1980 yılından beri hizmet vermektedir.

Dr. Yoni Yorom  Antalya eğitiminden aldığımız notlar

“Ben spor tıbbından geliyorum. Ondan önce cerahtım. cerahlıkta öyle bir güç vardır ki kendinizi Allah’a çok yakın hissettiğiniz bir çizgidir. İnsanları yeniden onarmak için bayılıyordum kesmeye. Tıpta iki şeyin tedavi etiğine inanırlar biri ameliyat ikincisi antibiyotikler.
Çok şaşıracaksınız hayat kurtaran en önemli şey el yıkamak diğeri de beslenmedir.
Hayatımı eğlenceli hale getirmek için farklı bir şeyler yapmak istedim; spor tıbbına geçtim.

Aklınıza gelebilecek her türlü spor dallarında en ünlü kişilerle çalıştım.”
Hörbilayf Distribütörleri Marka Elçileridir. Değişimin temsilcileridir. Bilgi çoğaltıcılar dır.
Dr. Davit obezite üzerinde dünyada ses getiren araştırmasına başladı insanlar farkına varmadan Hörbilayf a geçti. Herbalifline  max omega-3 insanların yiyebileceği en güzel balık yağıdır. Ünlü futbolcu Messi Hörbilayf ürünlerini kullanıyor. Hörbilayf yeni üretim tesisler açtı .
ABD %65 Obez İtalya %20 1980 ile 2001 arasında üç kat arış göstermiş.
Almanya Kadınların %60 erkelerin %75 Obez
Fransa %12 si hızını ikiye katlamış
Meksika %64 Hindistan %20 Çin %10

Doğru ve dengeli beslenmenin az kalorili öğün geçirmenin faydaları nelerdir?

Protein , kas, kemi, Enzimlerin ve bağışıklık siteminin ihtiyacı var.Tüm vücudumuzun ihtiyaç duyduğu karbon hidratlar enerji için gerekli. oksijene ihtiyaç var karbonhidrat oksijenle reaksiyona girerek enerji açığa çıkarırlar.bu olmadan yaşayamayız. karbonhidratlar fazla olunca yağ olarak depolanır . Depolanmış yağlar bizim çölü geçmemiz için varlar. Buna ihtiyacımız yok.
Vitamin gelişmek ve büyümek için gereklidir.
Lif: vücuttaki toksinleri ve atıkları atmak için gerekli,
Su: bir insan %5 su kaybederse ölebilir.
Herkesin beslemeye ihtiyacı var.
Yağ oranını azaltmak:
• Kalp hastalıkları
• Safra kessi taşları
• Göğüs ve bağırsak kasları
• Hiper tansiyon
• Felç
• Depresyon
• Uyku apnesi
• Kanadaki yağ oranını
• Diyabet
• Oestroporoz
Ve dahası beslenme erkelerde %40 oranında kolon kanseri riskini azaltır. Kadınlara %50
Oranın meme kanseri riski azaltılır.

Egzersiz yapmanın faydaları

Yemeğiniz organize edin. Az yemek yiyin depresyon riski azalır. Amerikan %50si ani depresyon ilaçları kullanıyor.
Doğru yemekler ve egzersiz yaparsanız ilaç almanıza gerek kalmaz.
Diyabet hastalığı nüfusun %10 nu kapsıyor. Doğru beslenin, yeterince egzersiz yapın, haftada 5 saat egzersiz ömrünüzü %50 artırır. Haftada 100 kalori yakmak %30 200 kalori % 50 ömür uzatır. mümkün olduğunca geç yaşlanmak yaşla manadan ölmek istiyorsanız buzdolabına yazın hayat sizi yakaladığı zaman daha hızlı koşun.
Yaşlı adamlar geleceği için hiçbir şey yapmayanlardır. Yaşlı olup genç olan adamların zamanı yok, çok meşkurdurlar. Konfiçyus, insanlar para kazanmak için sağlığını kaybederler, sağlığını kazanmak için kazandıkları parayı harcalar.
Kaloriyi düşürün içeri zengin yiyecekleri yiyin.
Şirket ürünlerin kalite kontrolü için 3 milyon dolar harcadı tesisler kurdu.
Çin den üretim yapılan tarlalar ve tesisleri mevcuttur.
Üretim testi için kaliforniyada birde Çin de bir tesis bulunmaktadır.
Haftada 400- 900 kalori harcamalısınız.
Haftada en az 4 saat koşacaksınız. Günde min 45 dk. Koşmalısınız. 1 saat koşu 500 kalori yakmaya tekabül ediyor.

Metabolizma

Yaşamsal faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için hücreler içerisindeki geçen kimyasal süreçlerin hepsine verilen isimdir. Metabolizma; anabolizma katabolizma olmak iki aşamada oluşur. anabolizma yapım metabolizması anlamına gelmektedir. Vücudun ihtiyacı olan maddelerin sentezlenmesi enerjiye ihtiyaç vardır, katabolizma yıkım metabolizması dır. Enerji elde etmesi için protein karbonhidrat ve yağa ihtiyaç duyar, oksijen varlığında, karbondioksit, enerji ve su açığa çıkar

.Metabolizma yaşı nedir?

Metabolizma yaşı çok kullanılan bilimsel anlamında bir terim değildir. Genelde metabolik hızı danışanlar için yeterli metabolizma yaşa kişini gerçek yaşından çok farklı çıkabilir. Bir takım teknik cihazlarla ölçülmektedir. Bireyin yaşı cinsiyeti, bulunduğu kilo bulunduğu fiziksel aktivite, günlük beslenmesi metabolizma aşını etkileyebilir. Metabolizma yaşı ölçen cihazlar günlük aktivite kaz yapısı, günlük egzersiz kapasitesi, uyku düzeni gün içerisinde hareketlik kullandığı ilaçlar dahil cinsiyet özelikle metabolizma yaşı hesaplamada etkili olabilir.

Metabolizma yavaşlaması hangi hastalıklara sebep olur?

Metabolizmanın yavaşlaması bazı hastalıklar sonucunda ortaya çıkabilir. Hip tiroidi. Kas kaybı yatağa bağımla olmak gibi nedenlerden dolayı metabolik hız düzebilir. Aşırı uyku bunu çok etkileyebilir. Bu gibi durumlarda özellikle kilo problem mi ortaya çıkabilir. Kilo problemi yağlanmaya ile birlikte orta ya çıktığında kalp damar hastalıklar metabolik sendrom, diyabet. Gibi hastalıklar orta çıkabilir. Metabolizma hızını artırmak için düzenli uyku sık ve kaliteli beslenme yeterli su, düzenli egzersiz gibi parametreleri unutmak gerekir

FAZLA KALORİ ALIMINA YÖNELİK TEHLİKELER NELERDİR?

Kalori Nedir? Kalori aslı enerjidir. Enerjide yediğimiz içtiğimiz yiyecek ve içeceklerden elde edilen güçtür. Yiyecek ve içeceklerimizi uzmanlar karmaşadan kurtarmak ve daha iyi anlamamız için çeşitli gruplara ayırmışlardır. Mesela yağlar, proteinler, karbonhidratlar, eser elementler, vitamin ve mineraller.
Çok şanslıyız ki teknolojik anlamda çok güzel bir zamanda yaşıyoruz. Uzmanlar yediğimiz içtiğimiz her şeyin kalorisini rahatlıkla tespit edip bizim bilgilerimize sunmaktadırlar. Kalori ölçülmesinde ilginç olan şu ki, hangi yiyeceğin içinde olursa olsun bütün protein türlerinin bir gramında aynı miktarda kalori bulunmaktadır. Bu durum yağlar içinde, karbonhidratlar içinde geçerli olmuştur. Yani ne yediğimizin bir önemi yok bir gram karbonhidrat’ta 4 kalori, bir gram yağda 9 kalori bulunmaktadır.

Kalori ihtiyacınızı güne yayarak dengeleyin

Her insanın alması ve bunun karşılığında yakması gereken günlük kalori miktarı fark arz etmektedir. Ama yine uzmanlar kadın-erkek, yaş, boy-kilo, aktivasyon ve yatar halde olma gibi durumlara göre kalori ihtiyaçlarını belirlemişler. Nefes almaktan tutun yaşamsal faaliyetlerimizi devam ettirmek için enerjiye ihtiyaç duyarız.
Peki vücudun gereksinim duyduğu bu vazgeçilmez enerjiyi nasıl alıyoruz ve yeteri kadar mı alıyoruz?Günlük ne kadar enerji yani kaloriye ihtiyaç duyuyoruz? Ne kadar alıp ne kadarını harcıyoruz? Kalori deyince hepimizin aklına gelen ortak sorular bunlar.
Kaloriyi nasıl aldığımızı yukarıda anlattık; Tamamen yediğimiz, içtiğimiz yiyecek ve içeceklerden alıyoruz.

Günlük kalori ihtiyacımızı tespit edip, gün içerisinde almamız gereken kalori miktarını bilmemizde çok büyük fayda var. Bu sebepten dolayı neden zayıf ya da neden kilolu olduğumuzu daha iyi anlamış oluruz. Günlük kaç kaloriye ihtiyacımız var? Öncelikle kilo ve boyumuz, yaşımız, kadın erkek olmamız ve ne iş yaptığımız bunlar kişiler arasında günlük kalori alım miktarlarını belirler. Şimdi artık tüm sağlık merkezlerinde bu ölçümler yapılmaktadır. Mutlaka bu bilgiye sahip olmakta fayda var. Kilo dediğimiz nedir eğer fazla ise kilomuz günlük aldığımız kalori fazla yaktığımız az, eksik ise yaktığımız kalori fazla yediklerimiz yani aldığımız enerji miktarı az.

Tüm kişinin kendisine ait bilgileri edinmesi tamamlandıktan sonra, geriye yediklerimiz ve içtiklerimizin kalori miktarlarını tespit etmeye gelmektedir.

Vücudumuz fazla kaloriyi nasıl depolar?

Eğer fazla kalori alıp az kalori yakıyorsak karaciğer alınan bu kaloriyi şeker olarak depolar. Karaciğerde fazla şeker birikince bu seferde karaciğer kısa bir süreliğine şekerin bir kısmını kaslara aktarır. Eğer burada iken kalori yakılmazsa yani hareket ve egzersiz yapılmazsa daha uzun süreliğine depolamak için yağa dönüşür. Ve biz erkekse göbek bayansa basen bölgesinden kilo almaya başlarız.

Dolayısıyla insanların kilo probleminin olmasının temelinde yatan sebep bu . kalori kontrolünü yapamamaları. Tabi öyle bir zamanda yaşıyoruz ki tüm gerekli kontrolleri yapmak istesek bile bu çok da mümkün olamamaktadır.yapmayı başarsak bile bu defa vücudumuz besin değerleri anlamında eksik beslendiğini görerek sağlık problemleri ile boğuşmaya başlıyoruz. Çünkü yediğimiz içtiğimiz her şeyin besin değeri az, kalorisi yüksek, yediklerimiz o kadar çok besin kaybına uğramış ki tamamen posa ve hormon yiyoruz. Bunun yanında gazlı ve kalorisi yüksek içecekler, alkol tüketimi, bilinçsizce ilaç kullanımı ve azalan fiziksel aktiviteler.

Günlük kalori alımınızı nasıl ayarlarım?

Yani mutlaka şu bilince varmamız lazım. Herkesin en büyük doktoru ve beslenme uzmanı yine kendisidir ve bu zamanda öyle olmak zorunda. Yediklerimize ve yaşam tarzımıza dikkat etmek zorundayız. Çocuklarımızın beslenme alışkanlıkları tamamen bizim beslenme kültürümüze bağlı. Bilinçli tüketici olmak zorundayız. Eğer sağlıklı ve uzun yaşamak istiyorsak. Kalori hesaplamasını bilmemiz lazım. Eğer bir kilo vermek istiyorsak 7000 kalori yakmamız gerekir. 15 günde eğer günlük 500 kalori az alır isek 1 kg vermiş oluruz.

Bilinçli uzmanların söylediği şu mutlaka artık herkes bir ek gıda takviyesine ihtiyaç duymaktadır. Mutlaka kullanmalıdırlar. Kendi alanında uzun yıllar geçirmiş kalitesi kanıtlanmış dünya markası ek gıda takviyeleri ile çalışan firmaların ürünlerinden faydalanmak gerekmektedir.

Herbalife ile kolay ve sürdürülebilir diyet yapın

Unutmayalım ki çoğu şey bizim elimizdedir. Sağlığımızı korumakta bizim elimizde , boş vererek suyu akışına bırakmakta bizim elimizde . Yaşamlarımızın kontrolü her zaman bizim elimizde olması gerektiğini düşünüyorum. Hayata bir şeylerin değiştirme dirayetini göstermek en büyük mutluluk ve esin kaynağı olabilir. sadece harekete geçin Hörbilayf dan ayrılmayın. Kolay ve esnek bir diyet programında kullanabileceğiniz en uygun gıdadır.

Herbalife kullananların neredeyse tamamının yorumları olumludur. Herbalife kullanan ve herbalife yaşam koçunun yapmış olduğu programa sadık kalan kullanıcıların neredeyse tamamı sonuç almaktadır.

Herbalife Ürünleri Hakkında yorumlar

Herbalife Kullananlar, Herbalife Yorumları

Kullanıcı yorumları, Kullandığımız Ürünler ve hizmetler için oldukça önemlidir. Bir Çoğumuz Kullanacağımız Ürün veya hizmet için araştırma içerisine gireriz ve nihai  kullanıcıların yorumları doğrultusunda kararımızı veririz.

Bunun farkında olan Bizler Herbalife Ürünlerini kullananların yorumları, sonuçları ve  görüşlerinin önemsemekteyiz. Bu bilinç ile yaptığımız çalışmalardan dolayı, Herbalife hakkında yapılan yorumlara baktığımıza genelde olumlu yorumlar görmekteyiz.  Biz ürün satıp para kazanmaya çalışmıyoruz. biz ürünleri verdiğimiz kişiye ürünleri kullandırıp sonuç aldırıyoruz. Sizlerde Herbalife Kullanıyorsanız lütfen bu sayfanın sonunda yorumlar kısmında kendi sonucunuzu bizler ile paylaşın. yorumlarınızı objektif ve abartında uzak olduğundan emin olmanızı rica ediyoruz. kesinlikle yorumlarınız yazdığınız şekilde yayınlanacaktır. Hörbilayf Hakkında yorumlar, yeni ürün kullanıcıları veya adayları için  bir ışık olacaktır. Bir motivasyon kaynağı olacaktır. Lütfen bu bilinç ile sonucunuz bizler ile paylaşın. Biz üyerde, Herbalife  yorumları okurken yazan ile empati kuruyorarak hizmet kalitemizi artırmaktayız. Herbalife kullananların neredeyse tamamının yorumları olumludur.

Herbalife Aydın Efeler Yaşam Koçu

Herbalife Aydın

Aydın Türkiye’mizin yirminci büyük ilidir. Didim ve Kuşadası gibi çok önemli turistlik ilçelerimizin bağlı olduğu bu ilimiz tarım ve turizmim ile geçinmektedir. Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa dan sonra üçüncü büyük ilidir. Son Yıllardan Anadolu’dan aldığı göç ile kozmopolitim bir yapıya kavuşmuştur.  Bu kozmopolitilik yapı beslenme ve yaşam tarzına da yansımış ve karma bir beslenme kültürü meydana gelmiştir. Anadolu’nun organik gıdalarına alışan bu insanların metabolizması, maalesef şehrin hormonlu ve kalitesi düşük gıdaları ile beslenmeye başlayınca, Doğal olarak yüksek kilo ve beslenme kaynaklı problemler ile boğuşmaya başlamaktadır. Bizde Düşündük taşındık , Aydın halkımız için bir nebze olsun katkıda bulunmak için, Beslenme ofisleri açtık Bu beslenme ofislerin de kişiler, kilolarını kontrol altına alabilir, sağlıklı beslenme hakkında bilgiler alabilirler. Bizim kim olduğumuzu merak ediyorsanız, Hemen söyleyeyim; Biz Bağımsız Herbalife Üyesiyiz.  Herbalife Aydın üyeleri olarak sizin için iyi şeyler yapacağımızdan eminiz.  Kesinlikle Biz Herbalife Aydın üyelerinin herhangi bir hastalık tedavi iddiası yoktur.  Kesinlikle Ürünlerimiz ilaç değil. Çeşitli gıda ve gıda takviyeleri ile Aydınımız katkı sunmaya çalıştığımızı belirtmek istiyorum. Herbalife Aydın sonuçları şimdiden oluşmaya başladı. Buda bizi heyecanlandırmaktadır. ürünleri kullanmak ve bizim ile tanışmak için bizim ile hemen irtibata geçebilirsiniz.

Herbalife kullananların neredeyse tamamının yorumları olumludur.

Aydın Bölgesinde oturuyorsanız ve kilo probleminiz varsa Aydın merkez Ofisimize gelebilir cilt ve vücut analizi yaptırabilir. kendi bedeninizi daha yakından tanımış olursunuz.

Vücut Analizi

 • Vücudunuzda yağ yüzdenizi,
 • Vücudunuzda kas kütlenizi,
 • Bedeninizde su oranınını,
 • Vücut Metabolizma yaşınızı,
 • Beden kitle indeksinizi,
 • Vücudunuzdaki kas kalitesini kapsar.

Cilt Bakımı

 • Cildinizin genel görünüm analizi
 • Cildinizin yağ ve nem analizi
 • Cildinizin yağlı veya kuru bir cilt olup olmadığının tespiti
 • Cildinize uygun maske ve cilt temizleme jellerinin uygulanması
 • Kırışıklık ve çizgi oluşum süresi ve cildin öyküsü
 • Size en uygun krem ve maskeler ile yüz temizleme jeli ile birlikte doğru cilt bakımı uygulamaktayız.

Bütün bu değerlerinizi ofisimize gelerek ücretsiz vücut analizi ve cilt analizi yaptırarak öğrenebilirsiniz. Herbalife’ın Aydın’da bulunan ve profesyonel düzeyde hizmet veren Herbalife Kulübü’nü ziyaret etmek için bizimle iletişime geçin. Gününüz Aydın ve aydınlık olsun.

sizin için muhteşem yağ yakan tablet

Herbalife Aydın Resmi Distribütörü

Herbalife Yatağan Yaşam Koçu

Herbalife Yatağan

Yeterli düzeyde yağ yakımı gerçekleştirmek için, tüm besinlerden orantılı bir şekilde almak gerekir.  yeterli düzeyde doğru yağları da almak gerekir. vücudumuz doymamış yağ asitlerine de ihtiyaç duyar. Diyetlerde genelde yapılan hatalar şudur; yeterli protein almak, karbonhidrat ve yağları tamamı ile kesmek. diyetlerin bir nolu hatasıdır bu tarz durumlar. Karmaşık karbonhidrat ve doymamış yağlar proteinler kadar önemlidir. Biz Herbalife Yatağan Üyeleri olarak bu konuda Çeşitli eğitimler aldık ve kişilere kilo kontrol danışmanlığı yaparken neler alması, neler almaması gerektiği konusunda da danışmalık yapmaktayız. Herbalife  Yatağan  Distribütörler bu güne kadar çok memnun  sonuç alan kişiye Yatağan’da ulaşmıştır. Temelde Herbalife Ürünleri İle sonuç aldıran, Yatağan Herbalife Danışmaları Yaşantınızı düzene sokarak yaşaman diğer alanlarında rahatlamanız sağlamaktalar. Herbalife Yatağan da beslenme Problemi tamamen düzelene kadar Herbalife Yatağan üyeleri çalışmalarını sürdüreceklerdir. Temel işimiz danışmanlık zaten ürünler yapması gerekeni yapıyor diyen Bu başarılı ekibe Yatağan tanışın diyoruz.

Herbalife kullananların neredeyse tamamının yorumları olumludur.

Herbalife İş Fırsat Sunumu

Şirketi Tanıyalım :

Herbalife firması yaklaşık 45 yıl önce Amerika’da kuruldu. Kuruluş felsefesi ve amacı takviye edici gıdalar üretmek ve bunu bütün dünyaya ulaştırmak olup bu dağıtımı da networkmarketing ile yapma yöntemini seçmiştir. Bu nedenle herbalife firmasının bir patronu yoktur. Tamamen herbalife bağımsız distribütörler tarafından yönetilir. Şirket yönetim kurullarında herbalife distribütörleri karar vericidir. Bu nedenle herbalife distribütörü olmak ileride herbalife şirketini yönetecek kişi olmak demektir. Şirket distribütörlerin çalışma sistemine katkı sunar ve onların saha çalışmalarını kolaylaştırır.

Yani birilerinin söylediği veya yazdığı gibi bir ülkeye ait ve bir kişi tarafından yönetilen bir şirket değil. Yaklaşık 100 ülkede faaliyet yürüten global bir şirket.

Herbalife ürünlerinin hedef kitlesi kimlerdir?

Üretmiş olduğu ürünler bütün insanlara kadın erkek kilolu zayıf güzel veya bakımsız herkesin güvenle tüketebileceği ürünlerdir.

Kilo kontrol ürünleri

Kilo problemi çeken bireyleri hedefler. Bedensel istediği fizikte görünmek isteyen bireylerin tercih ettiği ürünlerdir.

Takviye edici gıdalar

Günlük yaşamında enerji eksikliği zindelik problemi yaşayan bireylere düzenli kullanımda önemli bir katkı sunar. Sindirim sorunu sorunu yaşayan kişilere düzenli kullanımda önemli katkı sunar. Herbalife takviye edici ürünleri beslenmenize dahil ederseniz yaşam kalitenizi yükseltmenize kendinizi iyi hissetmenize destek olur.

Cilt bakım ürünleri

Cilt problemi yaşayan ve kendini daha güzel ve bakımlı görmek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği ürünlerdir.

Saç bakım şampuan ve kremleri

Şampuan ve krem sorunu olan ve saç problemi yaşayan kişilere önemli bir alternatiftir. Vücut losyonları ve el kremleri kokusu ile size kendinizi iyi hissettirecektir.

Sporcu beslenme ürünleri

Protein almak ve iyi bir maç çıkarmak isteyen sporcuların spor öncesi, spor sırası ve spordan sonra olmak üzere mevcut olan ürünler ile kendilerini daha öz güvenli ve motive olmuş hissetmekteler. Bu sayede güç ve dayanıklılık konusunda herbalife sporcu beslenmesine güvenmekteler.

Kazanç sistemi nasıl para kazanabiliriz?

Herbalife distribütörleri hak ettikleri kariyerlere göre kazançları belirlenir. 100 ülkede bir çok insanın kullandığı ve milyonlarca memnun müşteri ağında sizde distribütör olarak herbalife yaşam koçu olarak kendi memnun müşteri kitleni oluşturarak iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz memnun müşterilerden kendi ekibinizi kurarak kariyer atlayarak kazancınızı artırabilirsiniz.

Herbalife üyesi nasıl olabilirim?

Aşağıdaki resme tıklayarak hızlıca üye olabilirsiniz. Sizde herbalife üyesi olarak kendinize kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Üyelikte yaşayacağınız sorunlarda bizimle iletişime geçin

 

 

 

 

Herbalife Ula Aktif Yaşam Koçu Ve Kilo Kontrol Merkezi

Herbalife Ula           

Yeterli düzeyde yağ yakımı gerçekleştirmek için, tüm besinlerden orantılı bir şekilde almak gerekir.  Yeterli düzeyde doğru yağları da almak gerekir. Vücudumuz doymamış yağ asitlerine de ihtiyaç duyar. Diyetlerde genelde yapılan hatalar şudur; yeterli protein almak, karbonhidrat ve yağları tamamı ile kesmek. diyetlerin bir nolu hatasıdır. Bu tarz durumlar. Karmaşık karbonhidrat ve doymamış yağlar proteinler kadar önemlidir.

Biz Herbalife Ula Üyeleri olarak bu konuda Çeşitli eğitimler aldık ve kişilere kilo kontrol danışmanlığı yaparken neler alması, neler almaması gerektiği konusunda da danışmalık yapmaktayız. Herbalife  Ula Distribütörler bu güne kadar çok memnun  sonuç alan kişiye ulaşmıştır. Temelde Herbalife Ürünleri İle sonuç aldıran, Ula Herbalife Danışmaları Yaşantınızı düzene sokarak yaşaman diğer alanlarında rahatlamanız sağlamaktalar. Herbalife Ula da beslenme Problemi tamamen düzelene kadar Herbalife Ula üyeleri çalışmalarını sürdüreceklerdir. Temel işimiz danışmanlık zaten ürünler yapması gerekeni yapıyor diyen Bu başarılı ekibe ulaşın diyoruz.

Sonuç olarak herbalife Ula aktif yaşam koçları beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmede ve kilo kontrolünde sizlere herbalife ürünleri ile destek olacaklardır.

Herbalife kullananların neredeyse tamamının yorumları olumludur.

Herbalife Milas Yaşam Koçu Ve Kilo Kontrol Danışmanı

Herbalife Milas Temsilcisi      

Yeterli düzeyde yağ yakımı gerçekleştirmek için, tüm besinlerden orantılı bir şekilde almak gerekir. Yeterli düzeyde doğru yağları da almak gerekir. vücudumuz doymamış yağ asitlerine de ihtiyaç duyar. Diyetlerde genelde yapılan hatalar şudur; yeterli protein almak, karbonhidrat ve yağları tamamı ile kesmek. diyetlerin bir nolu hatasıdır. Bu tarz durumlar. Karmaşık karbonhidrat ve doymamış yağlar proteinler kadar önemlidir .Biz Herbalife Milas Üyeleri olarak bu konuda Çeşitli eğitimler aldık ve kişilere kilo kontrol danışmanlığı yaparken neler alması, neler almaması gerektiği konusunda da danışmalık yapmaktayız. Herbalife  Milas Distribütörler bu güne kadar çok memnun  sonuç alan kişiye ulaşmıştır. Temelde Herbalife Ürünleri İle sonuç aldıran, Milas Herbalife Danışmaları Yaşantınızı düzene sokarak yaşaman diğer alanlarında rahatlamanız sağlamaktalar. Herbalife Milas da beslenme Problemi tamamen düzelene kadar Herbalife Milas      üyeleri çalışmalarını sürdüreceklerdir. Temel işimiz danışmanlık zaten ürünler yapması gerekeni yapıyor diyen Bu başarılı ekibe ulaşın diyoruz.

Herbalife kullananların neredeyse tamamının yorumları olumludur. Olumsuz yorumda varsa mutlaka bilgisiz bir danışmanla çalışıp doğru program yapılmamıştır. Kişi sonuç alamayınca bazen olumsuz yorum belirtebiliyor.

Milas’ta bizimle irtibata geçin size herbalife adına her şeyi anlatalım.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder