Herbalife Aydın Efeler Yaşam Koçu

Herbalife Aydın

Aydın Türkiye’mizin yirminci büyük ilidir. Didim ve Kuşadası gibi çok önemli turistlik ilçelerimizin bağlı olduğu bu ilimiz tarım ve turizmim ile geçinmektedir. Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa dan sonra üçüncü büyük ilidir. Son Yıllardan Anadolu’dan aldığı göç ile kozmopolitim bir yapıya kavuşmuştur.  Bu kozmopolitilik yapı beslenme ve yaşam tarzına da yansımış ve karma bir beslenme kültürü meydana gelmiştir. Anadolu’nun organik gıdalarına alışan bu insanların metabolizması, maalesef şehrin hormonlu ve kalitesi düşük gıdaları ile beslenmeye başlayınca, Doğal olarak yüksek kilo ve beslenme kaynaklı problemler ile boğuşmaya başlamaktadır. Bizde Düşündük taşındık , Aydın halkımız için bir nebze olsun katkıda bulunmak için, Beslenme ofisleri açtık Bu beslenme ofislerin de kişiler, kilolarını kontrol altına alabilir, sağlıklı beslenme hakkında bilgiler alabilirler. Bizim kim olduğumuzu merak ediyorsanız, Hemen söyleyeyim; Biz Bağımsız Herbalife Üyesiyiz.  Herbalife Aydın üyeleri olarak sizin için iyi şeyler yapacağımızdan eminiz.  Kesinlikle Biz Herbalife Aydın üyelerinin herhangi bir hastalık tedavi iddiası yoktur.  Kesinlikle Ürünlerimiz ilaç değil. Çeşitli gıda ve gıda takviyeleri ile Aydınımız katkı sunmaya çalıştığımızı belirtmek istiyorum. Herbalife Aydın sonuçları şimdiden oluşmaya başladı. Buda bizi heyecanlandırmaktadır. ürünleri kullanmak ve bizim ile tanışmak için bizim ile hemen irtibata geçebilirsiniz.

Herbalife kullananların neredeyse tamamının yorumları olumludur.

Aydın Bölgesinde oturuyorsanız ve kilo probleminiz varsa Aydın merkez Ofisimize gelebilir cilt ve vücut analizi yaptırabilir. kendi bedeninizi daha yakından tanımış olursunuz.

Vücut Analizi

 • Vücudunuzda yağ yüzdenizi,
 • Vücudunuzda kas kütlenizi,
 • Bedeninizde su oranınını,
 • Vücut Metabolizma yaşınızı,
 • Beden kitle indeksinizi,
 • Vücudunuzdaki kas kalitesini kapsar.

Cilt Bakımı

 • Cildinizin genel görünüm analizi
 • Cildinizin yağ ve nem analizi
 • Cildinizin yağlı veya kuru bir cilt olup olmadığının tespiti
 • Cildinize uygun maske ve cilt temizleme jellerinin uygulanması
 • Kırışıklık ve çizgi oluşum süresi ve cildin öyküsü
 • Size en uygun krem ve maskeler ile yüz temizleme jeli ile birlikte doğru cilt bakımı uygulamaktayız.

Bütün bu değerlerinizi ofisimize gelerek ücretsiz vücut analizi ve cilt analizi yaptırarak öğrenebilirsiniz. Herbalife’ın Aydın’da bulunan ve profesyonel düzeyde hizmet veren Herbalife Kulübü’nü ziyaret etmek için bizimle iletişime geçin. Gününüz Aydın ve aydınlık olsun.

sizin için muhteşem yağ yakan tablet

Herbalife Aydın Resmi Distribütörü

 1. ismail/sena diyor ki:

  Aydın da herbalife satış merkezine gittim. Ramazan paşa mahallesi ayakkabıcılar çarşısı içerisinde herm ürünleri aldım hemde beni herbalife üyesi yaptılar şimdi kendi işim olarak herbalife yapıyorum. Aydın herbalife merkezine mutlaka uğrayın.

 2. selin diyor ki:

  Aydın da yaşıyorum kilo vermek için denemediğim yöntem kalmadı. bir gün Adliye de işim vardı giderken Ramazan paşa cami yukarısında Ayakkabıcılar çarşısının sonunda herbalife ofisi gördüm . kapıda artık kilo vermek çok kolay yazıyordu. merak ettim içeri girdim. beni çok sıcak karşıladılar. Ücretsiz vücut analizi yaptılar. orada ben kendimi tanıdım ne kadar yağım olduğunu metabolizma yaşımın kaç olduğunu kendime inanamadım. bana yaşam koçu Nazan hanım Program yaptı ürünleri verdi. Şimdi aç kalmadan kilo vermeye başladım 15 güde bir gidiyorum bana orada vücut analizi yapıyorlar. teşekürler Nazan hanım iyi ki sizi tanıdım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder