Kilo Verme Yöntemleri

Kilo verme sürecinde yaşananlar

Beklentileriniz sizi dinamik zinde ve ayakta kalmanız için vardır. Kendinizi en iyi şekilde her konuda donanımınız için birileriyle yarışmanıza gerek yok. Hayallerini ve hedeflerine koşan birini biriyle yarışmaya ihtiyacı yoktur.

Demek istediğim  aynı anda spora diyete başladığınız biriyle fiziksel ruhsal ve biyolojik yapınızdan dolayı kilo vermede oransal farklılıklar olabilir. Siz düzenli spor yapmanız diyetinizi takip etmeniz kalori kontrolünde son derece dikkatli olmanız size fark getirecektir. Bu da sizi ayrıcalıklı yapar, beslenmesine dikkat etmiş sonuca tam kitlenmiş  biri olarak. Diğer kişinin bunları yapmaması sizi sinirlendirmesin siz onunla yarışmıyorsunuz. Sadece düzenli besleniyor ve spor yapıyorsunuz. Sabah kalkıp Herbalife shake içmeniz. Neden başkası içmiyor diye sorgulamayın siz için yeter. Çünkü siz kendinizi ve bedeninizi seviyorsunuz.

Beslenmenizdeki dikkat sizi tartıya kanalize etmesin, tartıya takılmayın. Her zayıf insan sağlıklı değildir. Böyle bir ölçü yok. Doğal ve bilinçli beslenenler daha sağlıklıdır. Siz sabah ve akşam herbalife shake içerken ruhsal ve fiziksel kendinizi iyi hissediyor musunuz? Bu her şeyden daha önemlidir. Bir günlük beslenmenizde tuzu şekeri   tamamen azaltın. Hangi sporu yapmaktan hoşlanıyorsanız onu yapın. Göbek yağını hangi hareket eritir. Basenlerini hangi hareket eritir. Buna takılmayın çünkü siz herbalife ürünleri yiyorsunuz. Doğru besleniyorsunuz. Herbalife size istediğiniz sonucu verecektir. Spor konusunda hiç bir fikriniz yoksa çıkın dışarı sokağınızın kaldırımında yürüyün kendinizi her zaman mutlu edin. Evinizde dans edin en sevdiğiniz müzikte ve sağlığınızın kıymetini bilin beslenmenize dikkat edin. Çevrenizde bir bardak su içmeyenler var. İçtiğiniz suyun kıymetini bilin. Az kalori alacağım diye  çevrenizde yemek yemeyenleri göreceksiniz. İçtiğiniz 116 kalorilik herbalife shakenin kıymetini bilin.

Herbalife Yaşam Koçu: 05055444606

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder