Tekvando Sporcusuyum Kilomu Nasıl Korumalıyım? Neler yemeliyim?

Kilo koruma ve kiloya göre müsabaka rakibin belli olan sporlarda 100gr kilonun fazlalığı bile bazen sporcunun geleceğini etkiliyor. Bu nedenle boks, güreş, yarış jokeyleri ve tekvandocular kilo kontrolüne çok dikkat ederler. Yedikleri her besinin kalorisi ve diğer elementleri onlar için çok önemlidir. Müsabaka tartısına çıkmadan hızla kilo verecekleri diyetleri yaparlar.

Bizde herbalife yaşam koçu olarak sporcularımızın yanında onlara destek çıkmak istiyoruz. Sporculara kilolarını kontrol etmede çok etkili olacak herbalife kilo kontrol ürününden bahsetmek istiyoruz.

Bir porsiyonu tam bir öğün kabul edilen, herbalife besleyici shake nedir?

Herbalife shake  bir porsiyonu 120 kaloriden azdır. Bu durum sporcuların aradığı kalori kontrolünü sunmaktadır. herbalife shake bir porsiyonunda 20 gr yakın bitkisel kompleks protein içermektedir. Bu yönü ile de sporcuların diyet sırasında güç kaybını önlemeye yardımcıdır. herbalife shake 114 çeşit besin ögesi içerir. Bir porsiyonunda 23 çeşit vitamin ihtiva eder, Bu özelliği ile sporcuların enerji metabolizmasına katkı sunar. Bir porsiyon herbalife shake ile bir öğün almanız gereken lif ve karbonhidrat besin ögelerini almış olursunuz.

Herbalife formül bir besleyici shake  vanilya, çikolata ve fındık aromaları ile kullanıcılarına farklı lezzetler sunmaktadır. Herbalife shake ile spor yaşamına güç kat ve istediği sıklette yarışma şansını elde et.

Herbalife formül bir besleyici diyet öğünü nasıl hazırlanır?

Göstergeli herbalife şeykır karıştırma kabına 350 ml oda sıcaklığında su konur. İçerisine herbalife formül bir shake den iki yemek kaşığı konur. Şeykır karıştırıcı kapatılır ve çalkalanarak yemek formatında olan içecek hazırlanmış olur. afiyetle hemen içilir. Hazırlaması ve kullanması bu kadar basit bir yemek herbalife nutrition şirketi sizlere sunmaktadır.

Herbalife shake ve kilo kontrolü ile ilgili sorulan sorular

Soru: Ben tekvando sporcusuyum  planlı antrenmanlarımız oluyor. Bu süreçte bazen fazla yiyoruz ve müsabaka kilomuzu aşıyoruz. Kilomuzu nasıl korumalıyız.

Cevaben: Kilo ölçümü ile müsabakalara katılan sporcular için kilo kontrolü her zaman problem olmuştur. Bu nedenle kilo kontrolünüzde kalori kontrolü yapmalısınız. Sporcu olmanız nedeniyle vitamine ve proteinli gıdalara ihtiyacınız vardır.

Sizin bu noktada ihtiyacınızı herbalife  şhakeler ve herbalife sporcu gıdaları tam olarak karşılar. Hem az kalorili hemde protein yönünden zengin bir gıdadır. Bir öğününde 116 kalori 23 çeşit vitamin içerir. Bu sayede hem bol vitamin ve protein alırsınız hemde az kalori alarak kilonuzu çok ama çok kolay kontrol edebilirsiniz.

Bununla ilgili beslenme programları ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi için.

 

 

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder