Ben Zayıflamak Değil İncelmek İstiyorum Diyenler

Günümüzde zayıf/ kilolu insan ayırımı hemen hemen kalmadı. Kişi zayıfsa bile mutlaka sağlıksız beslenmenin bir sonucu olarak ya göbek yada basen bölgesinde oluşan bir yağ fazlalığı oluyor. Bu nedenle sağlıksız beslenen yada karbonhidrat ağılıklı beslene herkeste bir fazla yağlanma problemi var.

Bu yazıyı neden sitemde yazma gereği duydum?

Biz herbalife Yaşam Koçları olarak bizimle çalışan her ilde çalışma arkadaşlarımız var onlardan yoğun bir şekilde aldığımız sorular üzerine yazıyorum.

İzmir yaşam koçu, Aydın yaşam koçu. Kocaeli Yaşam koçu.Bandırma ve Balıkesir yaşam koçu, Nazilli yaşam koçu,Denizli yaşam koçu, Manisa Yaşam koçu,Muğla Yaşam koçu,İstanbul Yaşam koçu,Ankara Yaşam koçu,Antalya yaşam koçu,Midyat Yaşam koçu,Mardin Yaşam koçu,Torbalı yaşam koçu,Derince  yaşam koçu, Bursa yaşam koçu  ve Sakarya yaşam koçu;

Hepsinin ortak söyledikler bazı kullanıcılarımız biz kilo vermek istemiyoruz ama belim kalın  gibi nedenlerle incelmek istiyoruz. Diyorlar. Bununla ilğili nasıl bir herbalife programı uygulamalıyız?  Şeklinde sorular gelmektedir.

Bölgesel incelmede en önemli olan kalorinizi çok iyi kontrol etmeniz ve su içme oranınızı maksimum seviyeye çekmektir. Bunu yapmanın en kolay yolu herbalife yaşam koçumuz  kişiye özel herbalife bölgesel incelme programına dahil olup Yaşam koçunun takibinde kalmanız yeterlidir.

Herbalife Yaşam Koçu : 05055444606

iletişime geçiniz.

YAŞAM KOÇUNUN ÖNEMİ

Hayatımızda hepimiz kendi kararlarımızı kendimize tasdik ettirirken hep yaptıklarımızı savunuruz. Hayat hep böyle değil midir? Sevgilimiz bizi terk etse suç hep ondadır. Patronumuz bize kızarsa hep o haksızdır. Bu özellik hemen hemen hepimizde vardır. Bu yaptıklarımızı doğrulama güdüsüdür.

Kilo vermek isteyenlerde veya diyet programına başlayanlar sonunu getiremeyince sonuç alamayınca kendimizin diyet programına uyamadığımızda veya programı bozduğumuzda sonuç alamadık demeyiz. Efendim bu diyet bana göre değil. Kullandığım yemek yerine geçen kalorisiz yemeği bana yaramadı gibi mazeretle kendimizi haklı görme güdüsü devreye girer ve çevremizdeki insanlarında bizi desteklemesini bu teoriyi kabul etmelerini isteriz.

Kilo vermek isteyenlere en önemli tavsiyem kullandığınız diyet programını veya sağlıklı beslenme ürünlerini o kadar para verip alıyorsunuz ama bunu ürünün yaşam koçuyla çalışmayı atlıyoruz. yada ürünü ucuz alıp, aman yaşam koçu bana ne katacak deyip boş veriyoruz sonuç maalesef hüsran oluyor.

Eğer yaşam koçu ile ürün kullansak diyet programına uysak yaşam koçunuz sizin motivasyonunuz düştüğü ve kendinizi haklı göreceğiniz mazeretleri bulma anında size eksiklerinizi söyleyecek programı devam ettirmenize sonuca gitmenizde adeta rehber görevi üstlenecek bu nedenle Yaşam Koçu her alanda olduğu gibi kilo vermek isteyenlerinde bence olmazsa olmazıdır.

Yaşam Koçu: 05055444606

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder